Moja sylwetka-porada w spr treningu . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-30, 07:57   #1
NDW94
Przyczajenie
 
Avatar NDW94
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25

Moja sylwetka-porada w spr treningu .


Ogólnie Jestem zadowolona Chcialabym jednak jeszcze ttroche spasc z ud i uniesc pupe Mysle ze chodzi o bf a Wy co uwazacie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0195.jpg (135,9 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0194.jpg (72,3 KB, 130 załadowań)

Edytowane przez NDW94
Czas edycji: 2014-07-01 o 10:22
NDW94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 08:11   #2
NDW94
Przyczajenie
 
Avatar NDW94
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25
Dot.: Moja sylwetka-porada w spr treningu .

i jeszcze jedno zdj ;>
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_9133.jpg (123,6 KB, 142 załadowań)
NDW94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 09:41   #3
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Moja sylwetka-porada w spr treningu .

Nogi sa ok, ja bym popracowala nad brzuchem i tylkiem. Bf to jedno. Na posladkach brak miesni, ktore by je uniosly i uwypuklily.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2014-06-30 o 09:47
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 09:53   #4
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Moja sylwetka-porada w spr treningu .

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Nogi sa ok, ja bym popracowala nad brzuchem i tylkiem. Bf to jedno. Na posladkach brak miesni, ktore by je uniosly i uwypuklily.
Zgadzam się z powyższym.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 11:11   #5
NDW94
Przyczajenie
 
Avatar NDW94
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25
Dot.: Moja sylwetka-porada w spr treningu .

mogłabyś rozwinąć wyp. ? (np propozycje ćwiczeń etc...jak narazie chodze na fitnessy typu ABT i na cardio, niedawno jeszcze był pump ale lekka kontuzja i przestalam Ogólnie przysiady nie mam Z nimi problemu wiec sie zdziwilam

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

moj odwieczny problem-poziom bf TYLE MITOW WOKÓŁ TEGO NAROSŁO że szok dlatego czy moje godzinne kardio po cw silowych/wzmacniających oraz poglad o dobrym bialku i zlych weglach to jest to ? pomocy...bo zrobilam sb kilka zdj w krotkich spodenkach i jestem ZALAMANA;\jeszcvze miesiac temu bylam w o wiele lepszej formie.
NDW94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 12:22   #6
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Moja sylwetka-porada w spr treningu .

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Nogi sa ok, ja bym popracowala nad brzuchem i tylkiem. Bf to jedno. Na posladkach brak miesni, ktore by je uniosly i uwypuklily.
Nie zgadzam się, ja widzę uniesioną pupę i wypracowane mięśnie ud, widać że dziewczyna robi przysiady. Nie każda może mieć okrągły i odstający tyłek, taka uroda. Też bym popracowała nad brzuchem
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 12:39   #7
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Moja sylwetka-porada w spr treningu .

Może masz rację, dla mnie tyłek jest dość płaski. Nie mówię, że wisi, tylko że go mało Nogi sa Ok, tu sie nie czepiam
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-30, 13:59   #8
Fionka_31
Zakorzenienie
 
Avatar Fionka_31
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 8 266
Dot.: Moja sylwetka-porada w spr treningu .

Cytat:
Napisane przez NDW94 Pokaż wiadomość

moj odwieczny problem-poziom bf TYLE MITOW WOKÓŁ TEGO NAROSŁO że szok dlatego czy moje godzinne kardio po cw silowych/wzmacniających oraz poglad o dobrym bialku i zlych weglach to jest to ? pomocy...bo zrobilam sb kilka zdj w krotkich spodenkach i jestem ZALAMANA;\jeszcvze miesiac temu bylam w o wiele lepszej formie.
a jakie są mity o poziomie bf? co masz na myśli?
i białko i węgle , a nawet tłuszcze są dobre tylko trzeba dopasować
godzinne cardio po siłowych sobie odpuść, ogranicz do 20 min (pytanie jeszcze co to dla Ciebie są siłowe/wzmacniające?, to ATB?)
nogi masz ładne
tyłek kwestia predyspozycji, chociaż uważam, że zdjęcia i pozy dziwne - ciężko ocenić
brzuch mam wrażenie, że jest wzdęty?

jak u Ciebie dieta wygląda?
__________________
08.04.2013 - start
od 16.09.2013 - siłowy
od 17.11.2014 - CF

Fionka_31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 19:35   #9
questtttk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: Moja sylwetka-porada w spr treningu .

NDW94 - wydaje mi się, że pupę to akurat masz bardzo zadbaną i w sumie całkiem fajną ( chociaż zdjęcie jest bardzo "zaszumione" i średnio dużo widać) ale, no właśnie, część dziewczyn uważa, że jest trochę płaska. Moim zdaniem, tak wyszło, bo się do zdjęcia pochyliłaś,a tak przecież na co dzień nie chodzisz. Przy wyprostowanej sylwetce pupa powinna być bardziej wypukła. A co do reszty, to zgadzam się z wcześniejszymi opiniami
questtttk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 08:57   #10
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Moja sylwetka-porada w spr treningu .

Długie kardio otłuszcza więc sobie odpuść.
Najlepiej zmieścić sie z całym w treningiem w godzinie, wtedy jest szansa, że będzie więcej korzyści niż strat.

Pupa płaska, bez mieśni, brak definicji pomiędzy pośladkami a udami prawdopodobnie jak robisz przysiady to całą pracę przejmują czworogłowe. Musisz schodzić nisko i czuć pupę.

Ogólnie sylwetka z dużym potencjałem tylko trzeba popracować.
Proponuję porzadny trening siłowy jako podstawę a ewentualne "fitnesy" jako jedynie niewielkie urozmaicenie.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 09:06   #11
NDW94
Przyczajenie
 
Avatar NDW94
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25
Dot.: Moja sylwetka-porada w spr treningu .

Fionka-moja dieta...hmm...nie jem chleba ani "zwykłych słodyczy Chyba mam pewien problem bo uzalezniłam sie od ciastek "GRUNCHY" slodzonych syropem ryzowym, wafli bez cukru wawelu i sera zoltego 19% tłuszczu... probuje wpr sobie rezim dietetyczny w postaci przewagi bialek w menu Ale gdy widze to : http://podanenatalerzu.blogspot.com/...owsiane-w.html i jeszcze mam swiadomosc Ze nie ma tam sacharoZy to wymiękam Ogólnie nie gotuje Nie mam dla kogo tymczasowo rowniez nie mam jak....ale największym plusem mojej diety jest to, że sacharoza pojawia się w niej od święta...prawie wogóle .
co do tych mitów-chodzilo mi o to ze na jednej stronce pisze ze najlepsza jest dieta zbilansowana, na innej-ze ketogeniczna.. :/ a ja chciałabym uzysjkac przerwe miedzy udami wierksza i jednoczesnie jeszcze podniesc tyłek... nie wiem ...co do treningu Zostac przy tych abt(ale nie widze efektow) czy tez skupic sie na przys z obc a moze znow ten pump? doszlam tam coprawda tylko do 8 kilo w przysiadzie i martwym ciagu ale zawsze cos)

Edytowane przez NDW94
Czas edycji: 2014-07-01 o 09:23
NDW94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-01, 09:19   #12
NDW94
Przyczajenie
 
Avatar NDW94
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25
Dot.: Moja sylwetka-porada w spr treningu .

dziewczyny za czasów pumpa...czy było lepiej ? ;>
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_5543.jpg (45,7 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5545.jpg (74,9 KB, 87 załadowań)
NDW94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 09:22   #13
questtttk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: Moja sylwetka-porada w spr treningu .

tak z ciekawości, ile masz masz w obwodzie bioder ? (łącznie z pupą) i ile w pasie ? dzięki
questtttk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 10:04   #14
NDW94
Przyczajenie
 
Avatar NDW94
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25
Dot.: Moja sylwetka-porada w spr treningu .

questtttk-nie pamietam dokladnie chyba 89 i 63.... te wąskie biodra to moja zmora-nienawidze jej! chcialavbym wygladac jak klepsydra ale przez te biodra (kosci nie da sie poszerzac) nie da się. a tyc nie chcę-bo wtedy moja twarz woła o pomste do nieba :/
rzabba-mogłbys mi cos doradzic? bo jesli chodzi o trening stricte silowy to... zielona jestem ;>

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

questtttk-co do zdjecia....FAKTYCZNE NA TYM OSTATNIM Z PIERWSZEGO POSTU MAM WZDETY BRzUCH :/ usuwam je
NDW94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 11:23   #15
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Moja sylwetka-porada w spr treningu .

Nie wiem, czy było lepiej. Pośladków nadal brak Ale nie w tym rzecz. Ty sie nachylasz do zdjęcia czy zawsze masz taki brzuch? Bo chyba masz coś niehalo z dietą. Zwłaszcza, jak czytam, co jesz...
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 13:07   #16
NDW94
Przyczajenie
 
Avatar NDW94
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25
Dot.: Moja sylwetka-porada w spr treningu .

właśnie z dietą mam problem od zawsze(po zaburzeniach odzywiania etc) :/ ostatnio jakis miesiac przekraczam swoje gda (2000 kcal) ale to chyba dobrze że unikam cukru? tylko chciałabym wiedziec jakies KONKRETY ...bo być moze tracę czas na zajeciach typu abt..... a porad co do "skutecznego" treningu jest tyle ze nie wiadomo, czego sie trzymac by osiągnac cel ;/ ogólnie z tego co widzę, to trening silowy ale mysle ze na poczatek mogłby chyba byc ten pump?
załączam zdjęcia -o taki efekt mi chodzi...czy to jest możliwe bo już zaczynam wątpic..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0dc557140002cc444dc5aa55.jpg (25,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15ea.jpg (54,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05a5.jpg (53,7 KB, 41 załadowań)

Edytowane przez NDW94
Czas edycji: 2014-07-01 o 13:31
NDW94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 17:50   #17
Fionka_31
Zakorzenienie
 
Avatar Fionka_31
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 8 266
Dot.: Moja sylwetka-porada w spr treningu .

ja nie wiem co to ten pump jest.
musisz uporządkować dietę. żadna keto tylko normalna zbilansowana 2000 kcal będzie ok. najlepiej znajdź w necie kalkulator żywieniowy zapisuj w nim co jesz. to pomoze Ci pilnowac rozkladu bwt
i siłowe - 8 kg w Mc czy siadzie to żaden ciężar czasami siaty z zakupami ważą więcej
na sfd jest kilka przykładów dla początkujących. całkiem fajne. sama z nimi zaczynalam
__________________
08.04.2013 - start
od 16.09.2013 - siłowy
od 17.11.2014 - CF

Fionka_31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 17:52   #18
agusiakostusia
Raczkowanie
 
Avatar agusiakostusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 66
GG do agusiakostusia
Dot.: Moja sylwetka-porada w spr treningu .

Cytat:
Napisane przez NDW94 Pokaż wiadomość
questtttk-nie pamietam dokladnie chyba 89 i 63.... te wąskie biodra to moja zmora-nienawidze jej! chcialavbym wygladac jak klepsydra ale przez te biodra (kosci nie da sie poszerzac) nie da się.
no nie wiem czy te wąskie biodra to zmora, moje dla mnie są zmorą i z chęcią bym się z Tobą zamieniła szkoda że tak nie można :/ popracuj nad tyłkiem jeszcze pół roku temu też miałam płaski :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg po 1_1.jpg (31,0 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4 (3).jpg (32,4 KB, 52 załadowań)
__________________
"Nie ma niezrozumiałych kobiet... są tylko niedomyślni mężczyźni..."
agusiakostusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 17:58   #19
NDW94
Przyczajenie
 
Avatar NDW94
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25
Dot.: Moja sylwetka-porada w spr treningu .

Cytat:
Napisane przez agusiakostusia Pokaż wiadomość
no nie wiem czy te wąskie biodra to zmora, moje dla mnie są zmorą i z chęcią bym się z Tobą zamieniła szkoda że tak nie można :/ popracuj nad tyłkiem jeszcze pół roku temu też miałam płaski :P
serio?? a mozesz dodac zdnecie przed heh i ogolnie pco cwiczysz? czytywałam czasami ladies sfd i powiem Wam tak...troche mnie to przeraza ;O ostatnio prowadze (z niezaleznych od siebie przyczyn!) bardzo stresujace męcvzace życie a przy treningu silowym wszystko powinno byc jak od linijki;/

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

PUMP - zajęcia prowadzone z użyciem specjalnie opracowanych i przystosowanych do tej formy ruchu sztang. Podczas treningu wykonywane są izolowane ćwiczenia na wszystkie partie mięśniowe. Zmiana obciążenia pozwala na dostosowanie treningu do możliwości poszczególnych grup mięśniowych oraz indywidualnej siły uczestnika. Zajęcia łączą dwa procesy pracy ciała ludzkiego (wydolnościowy i wzmacniający) co powoduje, że nawet do 12 godzin po zakończonym treningu kontynuowane jest spalanie. Zajęcia spełniają wymagania osób potrzebujących wyzwań i oczekujących widocznych efektów w postaci kształtowania sylwetki oraz wzrostu siły organizmu.
Fjonka to jest opis ze str mojej silowni a co do zapisywania-robie to juz od dawna korzystajac z aplikacji "fatsecret" problem w tym ze nie mam czasu i nie lubię gotowac! wiec wole kupic gotowy prowiant cZasem chodze na obiady do knajpy ktora ma w menu zdrowe potrawy..(jak mam czas)

Edytowane przez NDW94
Czas edycji: 2014-07-01 o 18:01
NDW94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-01, 22:05   #20
agusiakostusia
Raczkowanie
 
Avatar agusiakostusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 66
GG do agusiakostusia
Dot.: Moja sylwetka-porada w spr treningu .

jasne, dodam jutro fote bo mam na innym laptopie i wiecej sie rozpisze
__________________
"Nie ma niezrozumiałych kobiet... są tylko niedomyślni mężczyźni..."
agusiakostusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 19:34   #21
NDW94
Przyczajenie
 
Avatar NDW94
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25
Dot.: Moja sylwetka-porada w spr treningu .

dziewczyny zyjecie....
NDW94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 19:46   #22
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Moja sylwetka-porada w spr treningu .

Tak jakby
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 20:05   #23
NDW94
Przyczajenie
 
Avatar NDW94
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25
Dot.: Moja sylwetka-porada w spr treningu .

czyli ogólnie kardio sobie darowac?i co z tą dietą Czy coś jest nie tak z tymi produktami Które wymieniłam?
NDW94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 20:25   #24
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Moja sylwetka-porada w spr treningu .

Z produktami wszystko jest nie tak
O slodyczach zapomnij, raz na jakis czas mozna, ale bez przesady. Jest pelno tego typu watkow, tzn o odzywianiu. Cardio jest ok ale nie dluzej niz godzine. Intensywny trening wystarczy 40 minut. Na typowo silowym sie nie znam. Zreszta duzo by pisac, poszukaj troche.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 09:56   #25
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Moja sylwetka-porada w spr treningu .

Trochę obok tematu, ale ja naparwde nie rozumiem tych opini o cardio.
Najniższy % tłuszczu , z tego co obserwuję, posiadają na stałe i bez wiekszego dietowania ludzie uprawiający zajadle typowe cardio.
Biegacze, rowerzyści MTB i szosowcy.

Wiadomo ze jest mega przepaść pomiędzy osobą biegająca 2-3 razy w tygodniu po 3-5 km, a osobą wykręcająca miesięcznie powyżej 100 + km.
No ale , efekt jest jaki jest. Biegacze są chudzi jak żyletki mimo że notorycznie mają wybiegania powyżej godzinne.

NDW94 - z tych skrótowych informacji które zamieściłaś, to mnie wychodzi że wcale nie unikasz cukru, tylko stosujesz manipulację .
To jest naprawdę wszytko jedno czy zjesz ciastko posłodzone cukrem , czy syropem kukurydzianym czy innym itp.

Osobiście, wolę raz na jakiś czas zjeść normalne ciastko mając świadomość co jem i dlaczego (bo lubię), niż tak się migać w stylu: nie jem słodyczy/unikam cukru ale wczoraj upiekłąm ciasto daktylowe (a co za różnica?), nie jem chleba ale napchałam się wafli ryżowych (a co za różnica?). To tylko manipulacje w celu lepszego samopoczucia.

Weglowodany, takz eproste maja swoje miejsce w diecie, tak samo, powinno być w diecie miejsce na prowadzenie normalnego życia społecznego i zwykłę przyjemnosci.
Ale żeby to działało- trzeba być ze sobą szczerym.
Podejście: nie jem cukru ale jestem uzależniona od ciastek krunchy słodzonych syropem kukurydzianym- nie ma prawa działać, bo to ściema.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 10:38   #26
Healthy_style
Przyczajenie
 
Avatar Healthy_style
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: Moja sylwetka-porada w spr treningu .

"Chcialabym jednak jeszcze ttroche spasc z ud i uniesc pupe" Kochana, nie da rady zrzucić tłuszczyku "punktowo". Spalamy tłuszczyk z całego ciała, jedynie drobne uwarunkowania genetyczne mogą powodować szybsze spalanie tłuszczu z okolic np. talii. (Stąd min. różne typy figury.)
Ja bym powalczyła z brzuchem, ale pamiętaj "brzuch to śmietnik całego organizmu, brzuch ćwiczymy w kuchni". Całkowicie się zgadzam z tym stwierdzeniem. Podstawa to dieta, treningi to wisienka na torcie.
Co do odchudzania, do diety najważniejsze jest kardio (moja ulubiona Zumba albo po prostu bieganie, orbitrek, aergometr), ale nie schudniemy jeżeli nie skorzystamy z treningu z obciążeniem. Przyśpiesza metabolizm, kształtuje sylwetkę i rozbudowuje mięśnie, a im "więcej" mięśni tym więcej energii potrzebujemy
Zapomniałabym o pupie. Najcudowniejsze na podniesienie pupy są przysiady, najlepiej ze sztangą i obciążeniem. Kolejne są wykroki najlepiej z hantlami (w necie znajdziesz dokładne opisy jak poprawnie je wykonać) i wchodzenie na podest(?)/schodek. Z ćwiczeń "na macie, wymachy nogą w tył oraz unoszenie bioder w pozycji leżącej.

Pozdrawiam

Edytowane przez Healthy_style
Czas edycji: 2014-07-04 o 10:44
Healthy_style jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-04 11:38:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.