Pigmanorm na przebarwienia - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-20, 10:24   #61
chocolateri
Przyczajenie
 
Avatar chocolateri
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: Pigmanorm na przebarwienia

zanim zaczęłam stosować Pigmanorm, stosowałam kremy rozjaśniające jak Strivectin Ev czy Albucin-Intensive Pharmaceris. Cały czas pomimo łuszczącej się skóry nakładam Strivectin i teraz już co 2-3 dzień Pigmanorm jedynie na plamy. Jestem czerwona jak burak ale naczynka na szczęście nie pękają. Nie wykluczam, że skóra ze mnie schodzi dlatego , że stosuję również inne preparaty. Powodzenia
__________________
Po każdej burzy wychodzi słońce......
chocolateri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 09:02   #62
kasiazjawora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Pigmanorm na przebarwienia

Witam wszystkich z przebarwieniami
Od 2 lat mam orzebarwienia na czole i policzkach -przepuszczam od tabletek hormonalnych daylette , po innych ni emialam takiego problemu- i tak jak wiele moich poprzedniczek próbowałam zwalczyć moje plamy wszystkimi sposobami bez zadnych rezultatów az wreszcie zmienilam dermatologa w Polsce, ktory polecil mi wlasnie krem na przebarwienia pigmanorm . Oczywiście byłam steptycznie do tego nastawiona bo jak nic do tej pory mi nie pomoglo to juz nic nie pomoze ale kupilam go. Mieszkam w Niemczech ale polskie recepty sa akceptowane przez Niemieckie apteki i taki kremik tu kosztuje obecnie 20,50 euro. Po 3 dniu zrobilam sie czerwona zaczynam sie łuszczyć no i co najwazniejsze plamki znikaja pomalu robia sie coraz jasniejsze a pewnych już nie widze.
W pierwszych dniach sie wytraszyłam bo bardzo bylo mi goraco w twarz i zrobilam sie jak buraczek ale pare dobrych kremow natluszczajacych troche penthanolu i jest teraz leicik. Chcialabym wspomniec ze pracuje i luszczenie jak narazie w niczym nie przeszkadza
Wiec moje Panie i Panowie ja osobiscie polecam pigmanorm

kasiazjawora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 18:01   #63
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Pigmanorm na przebarwienia

no to fajnie ze masz takie efekty u mnie sie nic nie łuszczyło jedynie co skóra czerwona była a przebarwienia po pryszczach ani nie drgneły ale zamierzam jeszcze raz ta masc zastosowac moze tym razem beda lepsze efekty
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 22:05   #64
gosiam28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: Pigmanorm na przebarwienia

Cytat:
Napisane przez chocolateri Pokaż wiadomość
zanim zaczęłam stosować Pigmanorm, stosowałam kremy rozjaśniające jak Strivectin Ev czy Albucin-Intensive Pharmaceris. Cały czas pomimo łuszczącej się skóry nakładam Strivectin i teraz już co 2-3 dzień Pigmanorm jedynie na plamy. Jestem czerwona jak burak ale naczynka na szczęście nie pękają. Nie wykluczam, że skóra ze mnie schodzi dlatego , że stosuję również inne preparaty. Powodzenia
Cześć i jak dziala pigmanorm jak plamki?
widzę że stosujesz go w okresie letnim nie boisz się?
ja teraz zaczelam go stosować boję się jak cholera ale mam już tych plam dość
Pozdrawiam!!!
gosiam28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 11:15   #65
chocolateri
Przyczajenie
 
Avatar chocolateri
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: Pigmanorm na przebarwienia

Witaj,
Nie wychodź z domu bez blokera 50 na twarz a będzie w porzadku. Ja już Pigmanorm odstawilam bo plam praktycznie nie widać , ale nadal stosuję bloker. Raz na 2 h wyszłam na słonce bez i plamy zrobily się ponownie ciemniejsze. Posmarowałam je ponownie dwa razy kremem Pigmanorm i teraz jestem bardziej ostrożna. Nakładam samoopalacz i twarz jest opalona jak reszta ciała :-D
O ile możesz unikaj słonca w okresie stosowania Pigmanormu. Ja nakładałam w piatek i sobotę , do pon prawie nie wychodzilam z domu. I tak przez trzy tyg tylko w weekendy. U mnie efekt rewelacyjny w końcu nie wstydzę się wyjść bez makijażu
__________________
Po każdej burzy wychodzi słońce......
chocolateri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 20:37   #66
gosiam28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: Pigmanorm na przebarwienia

Cytat:
Napisane przez chocolateri Pokaż wiadomość
Witaj,
Nie wychodź z domu bez blokera 50 na twarz a będzie w porzadku. Ja już Pigmanorm odstawilam bo plam praktycznie nie widać , ale nadal stosuję bloker. Raz na 2 h wyszłam na słonce bez i plamy zrobily się ponownie ciemniejsze. Posmarowałam je ponownie dwa razy kremem Pigmanorm i teraz jestem bardziej ostrożna. Nakładam samoopalacz i twarz jest opalona jak reszta ciała :-D
O ile możesz unikaj słonca w okresie stosowania Pigmanormu. Ja nakładałam w piatek i sobotę , do pon prawie nie wychodzilam z domu. I tak przez trzy tyg tylko w weekendy. U mnie efekt rewelacyjny w końcu nie wstydzę się wyjść bez makijażu
Witaj bardzo Ci jestem wdzięczna za odpowiedz
czyli jesli smarowalaś przez 3 tygodnie tylko 2 razy w tygodniu to łącznie 6 razy maść widziala buzkę i przebarwienia znikły w tak szybkim czasie ?!
ja bez blokera i podkładu nie wychodzę z domu bloker zabezpiecza a podkład tuszuję, i tak w ciagu dnia się poprawiam chociaz pracuję w budynku jesli mi plamy prześwitują znów bloker i podkład czasem to strasznie męczące
pozdrawiam Cię serdecznie
gosiam28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 15:48   #67
paprotkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Pigmanorm na przebarwienia

Jak czytam co niektóre z was piszą o stosowaniu pigmanormu to widać,że nie macie pojęcia o niczym. Wiem,że walka z plamami jest trudna ale to robi się jesienią a nie latem. w opisie pigmanormu jest wyraźnie napisane: zakaz używania latem!!! zakaz stosowania jednocześnie innych środkó wybielających. a wiele z was to robi. możecie tym narobić sobie takich kłopotów,że nie wyjdziecie już nigdy na ulice. Pigmanorm jest bardzo skuteczny ale stosuje się go tylko zimą do max wiosny.a wy budzicie się jak latem plamki wyjdą a zimą jak lekko zbledną to żadna nic nie robi. Ten krem złuszcza naskórek, powoduje,że skóra robi się cieńsza. taki naskórek po zakończonej kuracji odbudowuje się ok 28 dni.a wy z tak cienką skóra biegacie po słońcu. tu nawet bloker nie pomoże. a za pare lat czerniak i tyle będziecie miały radości z życia. Co to za tłumaczenie,że krem się stosuje na weekend a od pn juz nie.a w pn to skóra jest już grubsza czy słońca nie ma że można wychodzić? druga z was pisze,że miesza dwa czy trzy kremy wybielające, makabra jakaś.
paprotkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-03, 18:16   #68
chocolateri
Przyczajenie
 
Avatar chocolateri
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: Pigmanorm na przebarwienia

zakaz używania latem przede wszystkim , że zawiera steryd. Druga sprawa, że ja to robiłam w konsultacji z moim dermatologiem , więc widocznie to konował jakiś. Plamy u mnie niemal całkowicie zniknęły, więc kuracja okazała się skuteczna. Co do mieszania kremów rozjaśniających, to ma to sens bowiem ich składy są różne i często niestety stosowanie jednego nic nie daje. Co do Pigmanormu i stosowanego przeze mnie Strivectinu... głównym składnikiem tego drugiego jest skondensowana witamina C. W czasie stosowania Pigmanormu unikałam słońca, wiedząc że może to wręcz plamy wzmocnić. Co do wiedzy.... możemy polemizować kto ma większą. Ja wiem jak trudno wytrzymać mając Pigmanorm w apteczce i plamy na twarzy. Pewnie, że teraz w lato lepiej z tym poczekać ale ja nie wytrzymałam. Dlatego też jeśli ktoś juz jest zdecydowany zastosować ten krem doradź lepiej jak dodatkowo zabezpieczyć skórę. Ja używałam go w weekendy bowiem do poniedziałku gdy musiałam iść do pracy skóra nie była już tak mocno podrażniona.
__________________
Po każdej burzy wychodzi słońce......
chocolateri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 22:41   #69
paprotkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Pigmanorm na przebarwienia

Zabezpieczyć skórę można tylko nie wychodząc na zewnątrz. Skóra po pigmanormie się złuszcza,robi się cienka i każda ingerencja słońca, innych kremów wybielających czy drażniących działa tak jakbyś polała rane spirytusem. Producent zakazuje używania jakiegokolwiek innego specyfiku podczas kuracji pigmanormem. Dlatego ten krem jest na recepte.Ma działanie niszczące w połączeniu ze słońcem i innymi środkami wybielającymi. Dla przykładu powiem tylko,że poznałam na necie dziewczyne,któa kupiła pigmanorm.Była to taka pora marzec/kwiecien zeszłego roku. Chciała mieć szybki efekt więc używała pigmanormu i czegoś jeszcze.Tak rozogniła sobie buźke,ze skończyła na długiej kuracji sterydowej.
Nie znam się na wszystkim i nie wymądrzam się ale jak czytam co niektóre wypowiedzi pomysłowych osób to nie sposób nie zareagować. Sama używam pigmanormu i potrafię wytrzymać przez lato ponieważ kurację robie na jesien i powtarzam przed wiosna tak aby skóra się zregenerowała. Wiadomo,że latem plamki powrócą ale wówczas nie da się nic zrobić. Krem uv jaki by nie był to zabezpiecza odrobine a nie tak jak byśmy chciały. Wiem co to znaczy chodzić z przebarwieniami na buzi ale trzeba pomyśleć o ich usuwaniu zimą a nie latem. Należy wyregulować sobie gospodarke hormonalną organizmu i wowczas plamki nie wrocą. ja ma nie do wyregulowania problem z tarczyca wiec walka trwa co roku ale jest łatwiejsza po odstawieniu pigułek antyk.
pozdrawiam
paprotkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 06:57   #70
magdzior82
Przyczajenie
 
Avatar magdzior82
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Pigmanorm na przebarwienia

Dziewczyny, przeszukujac internet w poszukiwaniu czegos skutecznego na przebarwienia trafilam na amerykanski krem Nadinola. W skladzie zawiera 3% hydrochinonu i jest mnostwo pozytywnych opini na temat jego dzialania. Na youtubie mozna obejrzec filmiki jak dziewczyny go stosuja. Czy ktoras z was miala okazja to stosowac i ma jakies zdanie na ten temat? Obawiam sie ze moze byc problem z dostaniem tego kremu jako ze jest to amerykanski produkt. Zastanawiam sie czy nie sprobowac zamowic i testowac. Co sadzicie? Dzialanie wydaje sie podobne do pigmanormu ale nie moge znalezc zadnych opinii na polskich stronach. Dajcie prosze znac jesli ktoras cos wie na temat tego kremu.
magdzior82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 20:07   #71
moni1007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Pigmanorm na przebarwienia

Moje drogie, od trzech tygodni skaczę z radosci gdyż znika z mojej twarzy koszmar w postaci przebarwień z ktorymi walczyłam bezskutecznie od trzech lat!
Pierwsze plamki poawiły się ponad trzy lata temu symetrycznie pod oczami na policzkach. Z czasem dorobiłam sie dwóch brazowych placków wielkosci 2 zł , plamy na grzbiecie nosa i łaty o srednicy 4 cm centralnie na czole. Koszmar... zaden podkład na spólkę z korektorem nie był w stanie tego zamaskowac. Wszyscy patrzyli ze zdziwieniem co sie stało z moją nieskazitelna, sniadą niegdys cerą, a faceci zwracali uwage ze sie rozmazałam hehe.... Stosowałam przeróżne apteczne kremy wybielajace, peelingi, chodziłam na kwasy do kosmetyczki i nic. Po tegorocznym lecie byłam bliska rozpaczy. Pomimo smarowania sie filtrem 50 i baza 40, moja twarz wygladała coraz gorzej. Wtedy to w desperacji postanowiłam się udac do bardzo dobrego obleganego dermatologa. Jakims cudem wskoczyłam w okienko i po kilku dniach pani doktor ostrzegajac mnie na wstepie ze przebarwienia trudno sie leczy przepisała mi dostepny na recepte w Niemczech PIGMANORM krem. Sprowadziłam szybko specyfik i po tygodniu stosowania zaczęłam zauwazac pierwsze zmiany. Teraz jestem po miesięcznym smarowaniu i efekty sa spektakularne!!! Plamy rozjasniły sie do bardzo jasnego beżu a miejscami mam wrazenie że przeswituje całkiem jasna skóra. Krem nie podraznia, wrecz pielegnuje skóre. Podkład praktycznie wszystko przykrywa, trzeba sie wpatrzyc zeby cos zauwazyć. Dziewczyny wypróbujcie PIGMANORM, mi pomaga i mam nadzieje po zalecanej 3 miesięcznej kuracji nie bedę pamietac co to przebarwienia. Pozdrawiam, buźka kochane!
moni1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-16, 13:52   #72
Sybillaa
Przyczajenie
 
Avatar Sybillaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Pigmanorm na przebarwienia

Czy ten krem Pigmanorm jest na receptę ? Kurcze jak go zdobyć, polscy lekarze nie mogą na to wypisać recepty??
Sybillaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 03:27   #73
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Pigmanorm na przebarwienia

witajcie ja znowu wróciłam do pignamoru moze tym razem będą lepsze efekty ten krem jest do kupienia tylko w niemczech w polsce sie go nie kupi ale w niemczech akceptuja polską recepte a jesli ktos chce kupic to niech wpisze w gogle kupie pignamor i się wyswietla osoby ktore chca sprzedac tylko wiadomo ze drozej niz w niemczech bo kazdy chce zarobic ja płaciłam przez neta 160zł a w niemczech 100zł no ale jak ktos nie ma innej mozliwosci to przez net tez kupi nawet za taką cene
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 13:20   #74
Michelle2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Pigmanorm na przebarwienia

Witam

kilka dni temu zamówiłam pigmanorm na stronie apteki w Brukseli ... bez recepty ... już go otrzymałam ... więc jeśli ktoś go pilnie szuka, może iść moim śladem ...

http://www.d-pharma.eu/en/search?con...bmit_search=OK

a czy zadziała ... zobaczymy
Michelle2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 07:56   #75
Rebelia74
Przyczajenie
 
Avatar Rebelia74
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14
GG do Rebelia74
Dot.: Pigmanorm na przebarwienia

Czy krem już do ciebie dotarł? Ile kosztuje wysyłka?
Rebelia74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 07:51   #76
Michelle2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Pigmanorm na przebarwienia

@Rebelia 74

tak .. krem do mnie dotarł ... za wysyłkę zapłaciłam 6Euro ... czyli w sumie niecałe 27 Euro ... robiąc przelew w millennium zapłaciłam 5 zł.
A odnośnie kremu widać, że rozjaśnia, nie mam ani żadnych wypieków ani skóra się nie łuszczy, ani nie robią się pajączki, właściwie żadnego dyskomfortu nie odczuwam a plamki bledną ... na razie używałam go 3 razy na noc. Chciałabym żeby plamek w ogóle nie było widać ale na razie ciężko powiedzieć czy taki efekt w ogóle jestem w stanie osiągnąć ... fakt jest że plamki są dużo bledsze.
Pozdrawiam
Michelle2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 23:13   #77
karolinaaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 44
Dot.: Pigmanorm na przebarwienia

A może jest ktoś kto będzie zamawial z tej strony? Ja bym sie dolaczyła zawsze to przesylka taniej,
również używam tego udeńka jesienią-zimą,w lecie niestety plamki wrcają, ale w czasie kuracji mam spokój
karolinaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 23:43   #78
Rebelia74
Przyczajenie
 
Avatar Rebelia74
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14
GG do Rebelia74
Talking Dot.: Pigmanorm na przebarwienia

Dzięki Michelle. Ja się chyba zdecyduję zamówić...
Rebelia74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 14:22   #79
Wiolunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: Pigmanorm na przebarwienia

Witam. Smaruję przebarwienia 3cią noc i jestem zaniepokojona. Całę powierzchnie ciemobrązowe Ale żadnego łuszczenia nie zauważyłam. Tylko zmianę koloru już po pierwszym posmarowaniu.
Wiolunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-15, 12:59   #80
magdus34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 48
Dot.: Pigmanorm na przebarwienia

Cytat:
Napisane przez Wiolunia Pokaż wiadomość
Witam. Smaruję przebarwienia 3cią noc i jestem zaniepokojona. Całę powierzchnie ciemobrązowe Ale żadnego łuszczenia nie zauważyłam. Tylko zmianę koloru już po pierwszym posmarowaniu.
Zajrzałam na ten wątek bo mam tak samo, plamy pociemniały i są jeszcze bardziej widoczne.Mam nadzieje że to przejściowe. Zapytam dziewczyny na wątku cosmelanowym, bo tu chyba nikt nie zaglada.
magdus34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 23:33   #81
karolinaaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 44
Dot.: Pigmanorm na przebarwienia

Cytat:
Napisane przez magdus34 Pokaż wiadomość
Zajrzałam na ten wątek bo mam tak samo, plamy pociemniały i są jeszcze bardziej widoczne.Mam nadzieje że to przejściowe. Zapytam dziewczyny na wątku cosmelanowym, bo tu chyba nikt nie zaglada.

Nie martw się, ja po nalożeniu tego kremu miałam czerwone plamy na twarzy - takie działanie kremu, gdzies juz ktos pisał, ze plamy najpierw ciemnieją potem naskórek ulega złuszczeniu i z kolejnymi aplikacjami plamy jasnieja trzeba uzbroic się w cierpliwość, mi pigmanorm baaaardzo pomógl nie ma nic lepszego a próbowałam wielu sposobów masci i kremów
karolinaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 16:49   #82
suzi27
Przyczajenie
 
Avatar suzi27
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 9
Dot.: Pigmanorm na przebarwienia sprzedam

Jetem pod wrażeniem działania tego kremu. Użyłam go dosłownie raz wieczorem i już się łuszczę, ale zupełnie inaczej niż po kwasach. Przebarwienia od razu zrobiły się jaśniejsze, u mnie skóra zrobiła się też młodsza.
suzi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 07:53   #83
widziszto21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Pigmanorm na przebarwienia sprzedam

Działanie kremu jest bardzo szybkie ,widać już raz po użyciu lub dopiero po tygodniu. Skóra faktycznie jak Pani pisze będzie się łuszczyć,powinna nawet lekko się zaróżowić po pierwszym użyciu. mam dużo klientek,którepo wykorzystaniu pierwszej tubki nie miały śladu po przebarwieniach. kuracja zazwyczaj trwa od 7 tygodni do max 3 msc.
widziszto21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 18:16   #84
atena323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: PIGMANORM na przebarwienia potrądzikowe

***********

Edytowane przez Antymionka
Czas edycji: 2016-03-13 o 10:13 Powód: Próba sprzedaży leku
atena323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 10:15   #85
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: PIGMANORM na przebarwienia potrądzikowe

Cytat:
Napisane przez aaash Pokaż wiadomość
Hej. Na wstępie chciałam napisać, że wiem, że są już jakieś tematy na temat Pigmanormu, jednak w żadnym nie wyczytałam KONKRETNIE jak i w jakim czasie działa na blizny/plamki potrądzikowe. Jakieś pół roku temu przechodziłam trądzik (na szczęście w miarę łagodny, bo szybko zareagowałam), niestety dziś morduję się z naprawdę maciupkimi, jednak w dużych skupiskach obok siebie (przez co widocznymi) ciemnymi plamkami po trądziku. Niektóre są delikatnie wklęsłe, czego na pierwszy rzut oka nie widać, jednak gdy mam makijaż i stanę jakoś w takim świetle, gdzie cień pada właśnie na plamki, widać że są delikatnie wklęsłe (ale naprawdę minimalnie). Szpeci to moją buzię niestety (mimo, że wszyscy mi wmawiają, że nie jest tak źle, w sumie nie jest, ale marzę o gładkiej buzi i równym kolorycie...). Dlatego zadaję pytanie, czy ktoś używał typowo na plamki/blizny potrądzikowe i jak on na nie zadziałał i w jakim czasie? Bardzo proszę o w miarę szybką odpowiedź, bo mam mozliwość zamówienia go na dniach, jednak wolę się najpierw upewnić, zamiast wydać grube pieniądze (b tani nie jest), na coś co może na to nie pomóc (choć wyczytałam wiele pozytywnych opinii na jego temat).
Ale to że nie znalazłaś odpowiedzi na pytanie, nie znaczy że musisz zakładać kolejnego wątku na temat tego leku. Wystarcz zapytać się w wątku głównym. Jeśli nikt nie zna odpowiedzi na Twoje pytania, to niestety nie będziemy mogli Ci pomóc.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 23:23   #86
Deiv1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Pigmanorm na przebarwienia

do usunięcia

Edytowane przez Deiv1990
Czas edycji: 2016-05-11 o 12:25
Deiv1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 16:49   #87
przemk0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 6
Dot.: Pigmanorm na przebarwienia

Ktoś może pomóc dostać jeszcze ten krem mam plamę po strupie który miałem na twarzy po zdarciu.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
przemk0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 12:45   #88
bizneswoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 29
Krem PIGMANORM rewelacja!!!

Od kilku lat borykam się z przebarwieniami ( ostuda). Zanim udam się na lasery postanowiłam jeszcze wypróbować inne i tańsze sposoby. Na internecie znalazłam dużo pozytywnych opinii na temat pigmanormu, kremu niedostępnego w Polsce. Jestem po 10 aplikacjach. Skóra zmieniona, plamy rozjaśnione mało co widoczne, pory zwężone, ogólnie twarz młodsza o kilka lat, jestem pod mega wrażeniem. Z kremem nie można przesadzać bo zawiera duże stężenie hydrochinonu. Pisze, że kuracja trwać powinna 3 miesiące... To pewnie zależy od ilości , rodzaju przebarwień. Po kilku dniach po aplikacji skóra zaczeła się łuszczyć i była lekko czerwona ale już widać było że jest to nowa ładna świeża skóra. Smarowałam ją z rana bepantenem potem trochę fluidu żeby wyjść do pracy. Teraz skóra na czole lekko swędzi ale już nie tak nie łuszczy, będę smarowała nadal bo plamka jeszcze jest więc czemu nie działać nadal skoro minęło dopiero 10 dni od pierwszego użycia! policzki mniej się łuszczą, na początku bałam się aplikować na większej partii twarzy ale jak po 3 dniach widzialam że nadal żyje to zaczęłam smarować również skronie i policzki i "wąsa" bardzo cienko ni i żuchwę bo w tym miejscu są akurat blizny po krostach. Twarz już teraz jest naprawdę coraz piękniejsza gładka i jasna, krem zdziałał cuda. Mialam kiedyś jakieś kwasy po których 3 dni z domu nie mogłam wyjść bo schodziły ze mnie skorupy po czym i tak nie przyniosło to rezultatu natomiast pigmanorm zdziałać potrafi cuda. W innych krajach jest dostępny na receptę a w polsce wycofany bo gdyby wszyscy zaczęli go używać to komu potrzebny byłby cosmelan czy inne zabiegi. Polecam. Chętnie następnym razem mogę dodać zdjęcia z efektami
bizneswoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 18:07   #89
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Krem PIGMANORM rewelacja!!!

Cytat:
Napisane przez bizneswoman Pokaż wiadomość
Od kilku lat borykam się z przebarwieniami ( ostuda). Zanim udam się na lasery postanowiłam jeszcze wypróbować inne i tańsze sposoby. Na internecie znalazłam dużo pozytywnych opinii na temat pigmanormu, kremu niedostępnego w Polsce. Jestem po 10 aplikacjach. Skóra zmieniona, plamy rozjaśnione mało co widoczne, pory zwężone, ogólnie twarz młodsza o kilka lat, jestem pod mega wrażeniem. Z kremem nie można przesadzać bo zawiera duże stężenie hydrochinonu. Pisze, że kuracja trwać powinna 3 miesiące... To pewnie zależy od ilości , rodzaju przebarwień. Po kilku dniach po aplikacji skóra zaczeła się łuszczyć i była lekko czerwona ale już widać było że jest to nowa ładna świeża skóra. Smarowałam ją z rana bepantenem potem trochę fluidu żeby wyjść do pracy. Teraz skóra na czole lekko swędzi ale już nie tak nie łuszczy, będę smarowała nadal bo plamka jeszcze jest więc czemu nie działać nadal skoro minęło dopiero 10 dni od pierwszego użycia! policzki mniej się łuszczą, na początku bałam się aplikować na większej partii twarzy ale jak po 3 dniach widzialam że nadal żyje to zaczęłam smarować również skronie i policzki i "wąsa" bardzo cienko ni i żuchwę bo w tym miejscu są akurat blizny po krostach. Twarz już teraz jest naprawdę coraz piękniejsza gładka i jasna, krem zdziałał cuda. Mialam kiedyś jakieś kwasy po których 3 dni z domu nie mogłam wyjść bo schodziły ze mnie skorupy po czym i tak nie przyniosło to rezultatu natomiast pigmanorm zdziałać potrafi cuda. W innych krajach jest dostępny na receptę a w polsce wycofany bo gdyby wszyscy zaczęli go używać to komu potrzebny byłby cosmelan czy inne zabiegi. Polecam. Chętnie następnym razem mogę dodać zdjęcia z efektami
Jesli mozesz dodac fotki, to ja chetnie zobaczę.. kurcze, moze jakies zbiorowe zamwoienie? tylko potem znowu wysylka po kraju... ja jestem zdruzgotana, bo probowalam juz wszystkiego , nie licze juz nawet pieniedzy i bólu ;(
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-17 19:07:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.