Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-24, 16:32   #1111
Nathalynn
Raczkowanie
 
Avatar Nathalynn
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 420
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Ja też wolę zostawić sobie trochę więcej tłuszczu w ciele niż się wysuszyć, zwłaszcza że mam 155cm wzrostu i bez piersi wyglądałabym jak dziecko
Nathalynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 16:40   #1112
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

U mnie góra wysuszyłaby się na wiór, a tyłek i tak zostanie
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 17:13   #1113
Nathalynn
Raczkowanie
 
Avatar Nathalynn
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 420
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
U mnie góra wysuszyłaby się na wiór, a tyłek i tak zostanie
Uroki gruszki, skądś to znam
Nathalynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 12:28   #1114
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Mam pytanie odnośnie ... książek
W związku z długimi jesiennymi wieczorami, szukam poradników odnośnie jedzenia, zdrowia i urody.
Nie interesują mnie książki typu "dieta zgodna z grupą krwi". "jak schudła ..." itp. Za panią Chodakowską, Lewandowską też podziękuje.
Póki co wytypowałam: "Zamień chemie na jedzenie", "100 sposobów na młodość" Myślałam też nad Pawlikowską "W dżungli zdrowia" ale mam mieszane uczucia.
Może Wy macie jakieś książki godne polecenia?
Pozdrawiam

Edytowane przez Jacqueline27
Czas edycji: 2014-10-26 o 12:30
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 13:23   #1115
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez dezett Pokaż wiadomość
Czy po treningu naprawde mozna jesc tluszcz (np lyzeczka oliwy z oliwek dodana do warzyw) np. ryz z indykiem warzywa z oliwa.

Ogladalm np taki filmik i czytam wiele artykułów i wszcy mowia ze po treningu nie jesc tluszczu tylko B i W i w ostatnim posilku nie jesc wegli.

Sama juz nie wiem czego sie "czepić"

Akop Szostak powiedział zeby nie bać sie wegli. Nawet późno. Dla mnie ostatnim posiłkiem w ciagu dnia jest potreningowy i wpieprzam węgle az miło ^^

Przeczytałam gdzieś tu wczesniej posta jakiejś typiary ze ona chce samo cardio bo masa mięśniowa jest niechciana. Tracę w was wiarę baby, żałosne skinny fat'ów coraz wiecej.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 14:34   #1116
Nathalynn
Raczkowanie
 
Avatar Nathalynn
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 420
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez Maninja Pokaż wiadomość

Przeczytałam gdzieś tu wczesniej posta jakiejś typiary ze ona chce samo cardio bo masa mięśniowa jest niechciana. Tracę w was wiarę baby, żałosne skinny fat'ów coraz wiecej.
Najlepszy jest opad szczęki jak mówię, że "babochłop" na zdjęciu po lewej jest tą samą osobą co ta super laska po prawej :P I nie, ona nie chodzi na aerobik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Jessica%20Arevalo%201.jpg (60,5 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 830bf2cd0b4440d2706b9e89d93115de.jpg (114,2 KB, 71 załadowań)
Nathalynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 21:12   #1117
dezett
Zadomowienie
 
Avatar dezett
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 405
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez Maninja Pokaż wiadomość
Akop Szostak powiedział zeby nie bać sie wegli. Nawet późno. Dla mnie ostatnim posiłkiem w ciagu dnia jest potreningowy i wpieprzam węgle az miło ^^

Przeczytałam gdzieś tu wczesniej posta jakiejś typiary ze ona chce samo cardio bo masa mięśniowa jest niechciana. Tracę w was wiarę baby, żałosne skinny fat'ów coraz wiecej.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to z areo dobre


jednak zrobilam rozklad BTW w kazdym, posilku i wegle do kolacji tez daje, nawet o 21 ale i tak chodze spac o 1 :P
__________________
Cytat:
Napisane przez Poa alpina Pokaż wiadomość
Kolejny dzień jest nowym rozdziałem
poza schemat.
dezett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-02, 10:51   #1118
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Czesc Dziewczyny!

Mam do Was pytanie odnosnie treningow z gazetki Shapea - szczegolnie te ktore sa na cale cialo. Od dawna prenumeruje te gazete i mam dosc sporo ich numerow, jednak zawsze wybieralam z nich cwiczenia na konkretna partie ciala. Ponadto przez wieksza czesc tygodnia cwicze w domu i moj trening potrzebuje urozmaicenia, wiec pomyslalam, ze trening ktory mi pasuje beda wykonywac przez czas i sposob podany w planie treningowym - ale po prostu nie mam przekonania do tych cwiczen. Wiec moze ktoras z was robi ich programy? Rzeczywiscie sa skutneczne, czy niekoniecznie?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 13:22   #1119
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez Jacqueline27 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie ... książek
W związku z długimi jesiennymi wieczorami, szukam poradników odnośnie jedzenia, zdrowia i urody.
Nie interesują mnie książki typu "dieta zgodna z grupą krwi". "jak schudła ..." itp. Za panią Chodakowską, Lewandowską też podziękuje.
Póki co wytypowałam: "Zamień chemie na jedzenie", "100 sposobów na młodość" Myślałam też nad Pawlikowską "W dżungli zdrowia" ale mam mieszane uczucia.
Może Wy macie jakieś książki godne polecenia?
Pozdrawiam
Ja czekam aż pani P. napisze "W dżungli anoreksji" wtedy przynajmiej jedna Jej książka będzie wiarygodna
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 15:00   #1120
cocos1
Zakorzenienie
 
Avatar cocos1
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 387
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

witam
polecicie jakąs dobrą (do rozpuszczenia w mleku najlepiej)odżywke białkową do wypicia po treningu?
Od 3 tygodni cwicze z Jillian (banish , No More Trouble Zones- Complete Workout plus 30 min cardio) wiem,że dla niektórych z Was to może machanie nóżką ale na razie mi odpowiada taki trening ale problemem jest zjedzenie czegoś po treningu-troche czasu mija zanim żołądek zechce coś przyjąc.Wypicie odżywki pozwoli mi odsunąc troche w czasie posiłek a dostarczy organizmowi białka.Chyba dobrze mysle co?
ćwicze przeważnie wieczorem ok 18 , po godzinie półtorej mam koniec...
Kolacje z białkiem ale chyba już bez węgli jadałabym ok 21

Edytowane przez cocos1
Czas edycji: 2014-11-02 o 15:01
cocos1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 18:03   #1121
anikaes
Raczkowanie
 
Avatar anikaes
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 68
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Z mojego doświadczenia mogę Ci polecić "Iso Whey Zero" firmy Biotech... Jak dla mnie ta odżywka jest po prostu smaczna i chyba skład też ma całkiem dobry. Osobiście próbowałam już waniliowej, truskawkowej i czekoladowej. Dwie pierwsze najbardziej przypadły mi do gustu. Piję ją przed lub po treningu zmiksowaną w blenderze z mlekiem (jeśli chcesz schudnąć to najlepiej z takim o zawartości tłuszczu 0,5%).

Ja też mam pytanie- od 5 lat regularnie ćwiczę (ok. 4 razy w tygodniu, każdego dnia na inne partie ciała). Zauważyłam jednak, że w jednym miejscu (z tyłu, tuż pod pośladkami- dla wyjaśnienia załączam przykładowe zdjęcie tej partii znalezione w internecie) mam część, która wymagałaby nieco wyrzeźbienia, bo w porównaniu do reszty ciała wydaje się zdecydowanie najsłabsza. Niby przysiady, wymachy nogą w tył i inne ćwiczenia stricte na pupę mogłyby być odpowiednie, ale jednak mimo ich wykonywania nie widzę specjalnej różnicy. Może Wy mogłybyście polecić mi coś w tej kwestii? Będę wdzięczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przyklad.jpg (9,5 KB, 14 załadowań)
anikaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-02, 19:28   #1122
Nathalynn
Raczkowanie
 
Avatar Nathalynn
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 420
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez anikaes Pokaż wiadomość
Ja też mam pytanie- od 5 lat regularnie ćwiczę (ok. 4 razy w tygodniu, każdego dnia na inne partie ciała). Zauważyłam jednak, że w jednym miejscu (z tyłu, tuż pod pośladkami- dla wyjaśnienia załączam przykładowe zdjęcie tej partii znalezione w internecie) mam część, która wymagałaby nieco wyrzeźbienia, bo w porównaniu do reszty ciała wydaje się zdecydowanie najsłabsza. Niby przysiady, wymachy nogą w tył i inne ćwiczenia stricte na pupę mogłyby być odpowiednie, ale jednak mimo ich wykonywania nie widzę specjalnej różnicy. Może Wy mogłybyście polecić mi coś w tej kwestii? Będę wdzięczna
A te przysiady/wymachy to z jakimś obciążeniem? Jeżeli po jakimś czasie nie następuje zmiana ćwiczeń lub zwiększenie ciężaru, z jakim są wykonywane, to ciało przestaje na nie reagować. Może w tym tkwi problem?
Nathalynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 19:44   #1123
anikaes
Raczkowanie
 
Avatar anikaes
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 68
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Co do obciążenia- bywa różnie, raz ćwiczę bez obciążenia, raz z wolnym obciążeniem (sztanga, hantle). Z typowych urządzeń na siłowni (poza tymi na wewnętrzne i zewnętrzne mięśnie ud) raczej nie korzystam.

Czy ciało się przyzwyczaiło? Może być i tak...chociaż zawsze twierdziłam, że ta część pozostaje w tyle za resztą. Pewnie powinnam skorzystać z porady trenera personalnego...ale głupio tak umawiać się na trening żeby rozwikłać kwestię jednej małej partii ciała :P
anikaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 21:58   #1124
cocos1
Zakorzenienie
 
Avatar cocos1
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 387
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez anikaes Pokaż wiadomość
Z mojego doświadczenia mogę Ci polecić "Iso Whey Zero" firmy Biotech... Jak dla mnie ta odżywka jest po prostu smaczna i chyba skład też ma całkiem dobry. Osobiście próbowałam już waniliowej, truskawkowej i czekoladowej. Dwie pierwsze najbardziej przypadły mi do gustu. Piję ją przed lub po treningu zmiksowaną w blenderze z mlekiem (jeśli chcesz schudnąć to najlepiej z takim o zawartości tłuszczu 0,5%).

Ja też mam pytanie- od 5 lat regularnie ćwiczę (ok. 4 razy w tygodniu, każdego dnia na inne partie ciała). Zauważyłam jednak, że w jednym miejscu (z tyłu, tuż pod pośladkami- dla wyjaśnienia załączam przykładowe zdjęcie tej partii znalezione w internecie) mam część, która wymagałaby nieco wyrzeźbienia, bo w porównaniu do reszty ciała wydaje się zdecydowanie najsłabsza. Niby przysiady, wymachy nogą w tył i inne ćwiczenia stricte na pupę mogłyby być odpowiednie, ale jednak mimo ich wykonywania nie widzę specjalnej różnicy. Może Wy mogłybyście polecić mi coś w tej kwestii? Będę wdzięczna
dziękuję
cocos1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 16:23   #1125
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Dziewczyny czy któraś z Was używa haków treningowych i może jakieś polecić? one wszystkie są w uniwersalnym rozmiarze i zastanawiam się czy nie będą mieć zbyt dużego obwodu
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 12:48   #1126
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Hej, mam pytanko
Czy są jakieś ćwiczenia z hantlami (2 kg) siedzące? Bo kilka razy widziałam na filmach jak facet siedzi i rękę z ciężarem opiera o kolano i podnosi. Takie coś jest dobrze wykonywane czy to tylko fikcja?
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 16:12   #1127
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Jak najbardziej, to normalne ćwiczenie na biceps Z tym,że 2 kg to chyba troche mało
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 12:51   #1128
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Jak najbardziej, to normalne ćwiczenie na biceps Z tym,że 2 kg to chyba troche mało
Dziękuję nom, to nie za dużo na razie chcę je tylko trochę odchudzić i ukształtować.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 13:21   #1129
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Dziękuję nom, to nie za dużo na razie chcę je tylko trochę odchudzić i ukształtować.
Z 2kg hantlem raczej dużo nie zdziałasz, ale próbuj Z czasem pewnie zainwestujesz w coś porządniejszego
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-07, 07:24   #1130
Fionka_31
Zakorzenienie
 
Avatar Fionka_31
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 8 266
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Dziękuję nom, to nie za dużo na razie chcę je tylko trochę odchudzić i ukształtować.
od czegoś trzeba zacząć, ale kształtowanie z 2kg hantelkiem jest raczej nie możliwe
__________________
08.04.2013 - start
od 16.09.2013 - siłowy
od 17.11.2014 - CF

Fionka_31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 22:30   #1131
Lucy Phere
Raczkowanie
 
Avatar Lucy Phere
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Piekiełko
Wiadomości: 119
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Pierwsze pytanie. Co nie tak robię w skalpelu chodakowskiej że bolą mnie plecy mimo tego że staram sie napinać mięśnie brzucha :l drugie pytanie, a raczej prośba. Schudłam (niestety ze stresu a nie dzięki ćwiczeniom) i biust (rozmiar miseczki F :x) leci mi w dół bo tłuszcz mi z nich uciekł ;( (nie sądziłam że kiedykolwiek będę płakać i tęsknić za tłuszczykiem). Polecicie jakieś ćwiczenia/filmy instruktażowe/cokolwiek na mięśnie klatki piersiowej i biustu. Z góry dziękuję za porady
__________________
I have never killed a man, but I have read many obituaries with great pleasure.
Lucy Phere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 23:40   #1132
Nathalynn
Raczkowanie
 
Avatar Nathalynn
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 420
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Cytat:
Napisane przez Lucy Phere Pokaż wiadomość
Pierwsze pytanie. Co nie tak robię w skalpelu chodakowskiej że bolą mnie plecy mimo tego że staram sie napinać mięśnie brzucha :l drugie pytanie, a raczej prośba. Schudłam (niestety ze stresu a nie dzięki ćwiczeniom) i biust (rozmiar miseczki F :x) leci mi w dół bo tłuszcz mi z nich uciekł ;( (nie sądziłam że kiedykolwiek będę płakać i tęsknić za tłuszczykiem). Polecicie jakieś ćwiczenia/filmy instruktażowe/cokolwiek na mięśnie klatki piersiowej i biustu. Z góry dziękuję za porady
Ad 1. Bardzo prawdopodobne, że to nie Ty, tylko ćwiczenia :P

Ad 2. Na klatkę piersiową - wyciskanie sztangi/sztangielek na płasko, a bez sprzętu pompki z szerokim rozstawem rąk.
Nathalynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 20:03   #1133
Andzia93
Raczkowanie
 
Avatar Andzia93
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 304
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Opinia o gainerach - nie mam czasami czasu na jedzenie 5 posilkow, mam tez szybka przemiane materi. Zalezy mi na przybraniu 2-3kg.
Czy gainery to dobry pomysł
__________________
Dziś zrób to czego innym się nie chce, a jutro będziesz mieć to o czym inni tylko marzą.
Andzia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 20:35   #1134
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Znacie jakieś proste, skuteczne ćwiczenia na schudnięcie dla facetów? Takie ogólne, nie na konkretne partie ciała.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 08:26   #1135
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Znacie jakieś proste, skuteczne ćwiczenia na schudnięcie dla facetów? Takie ogólne, nie na konkretne partie ciała.
Mi pomagają wszelkie cięższe prace, które trzeba wykonać w domu oraz nordic walking w bardzo szybkim tempie. Gdybym zaczął regularnie tak intensywnie biegać, to chudłbym w oczach.
Niestety motywacji brak
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 22:10   #1136
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 343
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Blagam pomozcie do kogo sie zwrocic z usuwaniem konta ???? sprawa bardzo bardzo wazna
__dsskadssadfaAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 05:49   #1137
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Z 2kg hantlem raczej dużo nie zdziałasz, ale próbuj Z czasem pewnie zainwestujesz w coś porządniejszego
Pewnie tak pamiętam na początku jaki to był ciężar

Cytat:
Napisane przez Megwal8 Pokaż wiadomość
Blagam pomozcie do kogo sie zwrocic z usuwaniem konta ???? sprawa bardzo bardzo wazna
Nie usuwamy kont, taki jest zapis w regulaminie

W tym dziale jest nawet osobny wątek: https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=17
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2014-11-13 o 05:51
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 14:57   #1138
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Mam nadzieję, że mi pomożecie. Kiedyś przeglądałam jakieś fitnessowe forum i natrafiłam na temat o przysiadach. Ktoś wstawił tam filmik, w którym kobieta podnosiła 300 kg z asekuracją. Nie wiem czy to możliwe, pod filmikiem były rozważania, czy fejk to czy nie fejk, nieważne. Gdybyście widziały, kojarzyły ten filmik, albo znały kogoś, kto kojarzy, mogłybyście rzucić linkiem? Błagam, strasznie mi na tym zależy. Byłabym bardzo wdzięczna.
Aha, ta dziewczyna, była normalnej fitnessowej budowy, nie taka typowa "ciężarówka".
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 05:46   #1139
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

hej słuchajcie mam pytanko. OD tygodnia pracuję na magazynie przy pakowaniu paczek i owijaniu je w papier ozdobny, praca 4 dni w tygodniu po 10 godzin wiadomo cały czas stojąca i paczki czasem ważą mniej ale zdarzą sie że coć cięższego trzeba przerzucić. Czy w takim wypadku trening obwodowy , na początek 2 serie po 12 powtórzeń i 2 obwody odrazu po pracy ma sens ? Czy lepiej jednak poczekać na dni kiedy mam wolne ??
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 15:57   #1140
Fionka_31
Zakorzenienie
 
Avatar Fionka_31
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 8 266
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

co to znaczy 2 serie i 2 obwody?

jeżeli masz siłę po pracy to zrób trening, dlaczego nie
__________________
08.04.2013 - start
od 16.09.2013 - siłowy
od 17.11.2014 - CF

Fionka_31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-01 19:02:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.