Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-22, 10:39   #1411
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
Ja kupowałam koszulkę w swoim rozmiarze, jest przylegająca ale nie 'opina'. Sadze, ze luźna trochę mija sie z celem, bo chodzi o wytworzenie tej cieplej warstwy powietrza pomiędzy materiałem a skóra
Według mnie zależy jak ciepła jest ta cienka kurtka wczoraj jak były 3stopnie wieczorem to założyłam koszulkę termoaktywna a na to bluzę polarowa i było mi w sam raz, ale ja jestem zmarzluch
Też należę do zmarzluchów, więc Twoja rada na pewno będzie przydatna Najbardziej zależy mi na tym, żeby nie przeziębić pleców, bo zaczynam kijkowanie właśnie ze względu na to, żeby odciążyć kręgosłup i jednocześnie ruszyć się dla zdrowia

Edit: też chodzisz z kijkami, czy coś innego?
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"

Edytowane przez Kirenne
Czas edycji: 2015-02-22 o 11:00
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 10:50   #1412
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz rzeźbić brzuch to polecam pilates wyglada spokojnie i nudno, ale efekty są boskie. Hantle na początek to tak moze 1,5kg, chociaz ja bym kupiła juz po 2, powinnaś dać radę
Dziękuję! Takiej rady szukałam
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 11:06   #1413
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Też należę do zmarzluchów, więc Twoja rada na pewno będzie przydatna Najbardziej zależy mi na tym, żeby nie przeziębić pleców, bo zaczynam kijkowanie właśnie ze względu na to, żeby odciążyć kręgosłup i jednocześnie ruszyć się dla zdrowia

Edit: też chodzisz z kijkami, czy coś innego?

Ja drugi raz w swoim życiu poszłam biegać wychodząc, bałam sie, ze będzie mi zimno, a tutaj ciepełko

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Ginarella Pokaż wiadomość
Dziękuję! Takiej rady szukałam

Prem bardzo
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 16:45   #1414
doppelganger
Przyczajenie
 
Avatar doppelganger
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 24
Question Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Proszę o odpowiedź

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=803632

__________________
"Don't count the days. Make the days count."

Było : Mel B, TR, Callanetics, Schudnij w 30 dni, Killer Buns&Tights, 6week6pack, Focus t25 (2 fazy)
Jest: P90x3 Mass
Będzie: BBL, Focus t25 3 faza, Insanity Max:30, Insanity


aparatka góra - 2.01.2015
aparatka dół - 16.02.2015
doppelganger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 19:49   #1415
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Mam pytanie. Nie tak dawno wyszło, że moje płuca mają 40 lat (ja miałam wtedy 23,5 a obecnie mam 24,2) i rzekomo mogę mieć astmę, rzekomo, bo badania nie są refundowane, więc z panią doktor zagrałam trochę w ciemno i brałam przez pewien czas leki na astmę i wyniki się poprawiły (alergie wykluczono). Co mogę zrobić aby te płuca poprawić? Wkurza mnie, że jak idę na marsz szybszym tempem to zaraz mam prawie 200 pulsu. Nie mówiąc już, że np. od burpee szybko kręci mi się w głowie.
I jeszcze jedno, dodatkowe pytanie. Czy chodzenie/bieganie/itp. z takim pulsem jest obojętne czy szkodzi?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2015-02-22 o 19:50
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 20:30   #1416
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Nie tak dawno wyszło, że moje płuca mają 40 lat (ja miałam wtedy 23,5 a obecnie mam 24,2) i rzekomo mogę mieć astmę, rzekomo, bo badania nie są refundowane, więc z panią doktor zagrałam trochę w ciemno i brałam przez pewien czas leki na astmę i wyniki się poprawiły (alergie wykluczono). Co mogę zrobić aby te płuca poprawić? Wkurza mnie, że jak idę na marsz szybszym tempem to zaraz mam prawie 200 pulsu. Nie mówiąc już, że np. od burpee szybko kręci mi się w głowie.
I jeszcze jedno, dodatkowe pytanie. Czy chodzenie/bieganie/itp. z takim pulsem jest obojętne czy szkodzi?
Ale jakie wyniki? Spirometria? Na jakiej podstawie stwierdzili u Ciebie astmę? Masz jakies ataki kaszlu? Jak masz 200 pulsu to nie ćwicz, takie jest moje zdanie. Zależy też na ile regularnie robisz jakiekolwiek aeroby. Ja tak miałam że jak na redukcji włączyłam regularne aeroby to na początku tez miałam dośc wysokie tętno, natomiast szybko się to unormowało po kilku , kilkunastu treningach. Myślę że to nie miało nic wspólnego z astmą, a z brakiem kondycji bardziej. Lekarzem nie jestem ale mogę Ci tylko powiedziec jak to u mnie wyglądało - ja mam od dość dawna ataki kaszlu i duszności szeroko rozumianej i do mniej więcej ubiegłego roku jakoś z tym żyłam, zwykle przerywałam atak Berodualem (który działał lepiej lub gorzej...). Ale w tamtym roku jesienią te ataki były już za często, praktycznie każdy trening (i to siłowy, nie aerobowy), więc mój lekarz (pulmonolog) przepisał mi wziewne sterydy (nie pamiętam nazwy), brałam je coś koło 3 tygodni i jak do tej pory kilka miesięcy mam właściwie spokój. Spirometria ok. CZASAMI są jakieś tam problemy z oddychaniem, ale to już nic w porównaniu z tym co było.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 20:39   #1417
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Ale jakie wyniki? Spirometria? Na jakiej podstawie stwierdzili u Ciebie astmę? Masz jakies ataki kaszlu? Jak masz 200 pulsu to nie ćwicz, takie jest moje zdanie. Zależy też na ile regularnie robisz jakiekolwiek aeroby. Ja tak miałam że jak na redukcji włączyłam regularne aeroby to na początku tez miałam dośc wysokie tętno, natomiast szybko się to unormowało po kilku , kilkunastu treningach. Myślę że to nie miało nic wspólnego z astmą, a z brakiem kondycji bardziej. Lekarzem nie jestem ale mogę Ci tylko powiedziec jak to u mnie wyglądało - ja mam od dość dawna ataki kaszlu i duszności szeroko rozumianej i do mniej więcej ubiegłego roku jakoś z tym żyłam, zwykle przerywałam atak Berodualem (który działał lepiej lub gorzej...). Ale w tamtym roku jesienią te ataki były już za często, praktycznie każdy trening (i to siłowy, nie aerobowy), więc mój lekarz (pulmonolog) przepisał mi wziewne sterydy (nie pamiętam nazwy), brałam je coś koło 3 tygodni i jak do tej pory kilka miesięcy mam właściwie spokój. Spirometria ok. CZASAMI są jakieś tam problemy z oddychaniem, ale to już nic w porównaniu z tym co było.
Wiele badań miałam w tym spirometrię, wam właśnie oceniono, że płuca mają 40 lat. A poszłam do lekarza, bo miałam od prawie 2 miesięcy nieustający kaszel. Brak kondycji wykluczam, ćwiczę crosssfit od prawie roku i bez problemu daję radę, pomijając właśnie takie pierdółki jak szybki marsz czy burpee.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 08:40   #1418
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Wracam do Was i o radę pytam

Mniej więcej chyba w lipcu zaczęłam się odchudzać. Po ciężkich bojach zbilansowałam dietę (jakieś 1800 kcal, 120 g białek, ok. 55-60 tłuszczu, reszta węgle). Na początku leciało z 73 do 68,5 i się zatrzymało. Potem jeszcze troszkę poleciało mi w cm, ale we wrześniu utknęło na dobre.
Październik i połowę listopada miałam przerwę, bo się uczyłam. Od połowy listopada znowu ćwiczę- interwały, siłowo, biegam, jeżdżę na rowerze. W tygodniu robię 1-2 dni przerwy.
Co do jedzenia- te 1800 to dla mnnie było sporo, więc powoli obcinałam. Najpierw 1750, teraz ok. 1700. Waga od połowy listopada (gdy zanotowalam ponownie 70,8 kg) zleciała do... 69,8 Czyli w 3 miechy zaledwie 1 kg. Jeśli chodzi o obwody to też źle, bo w zasadzie wszędzie mi przybyło po 1-2 cm, a w biodrach nawet 3
I teraz zasadnicze pytanie- o co chodzi? Czy to już ten czas, że powinnam odwiedzić jakiegoś lekarza? Jak na razie jedyny plus ćwiczeń jest taki, że przestały mnie rypać kolana (bo w listopadzie po skończonej nauce czułam się jak babcia cierpiąca na artretyzm i chodzenie po schodach było męką).
Jem czysto. Od połowy listopada słodkie jadłam tylko na święta i ostatnio pączka w tłusty czwartek. Trzymam makro.
Ćwiczę tak:
- poniedziałek- dywanówka (fitness blender lub coś innego z neta)
- wtorek: FBW na siłowni
- środa- albo przerwa, albo jakiś truchcik
- czwartek- FBW na siłowni
- piątek- dywanówka
- sobota- jakieś cardio (ostatnio był rower, ale bywa bieganie, skakanka, pływanie)
- niedziela- odpoczynek.

TSH miałam badane chyba 4 lata temu, było ok. Po drodze był mój nieszczęsny wypadek, hormonki, sterydy po operacji (rozwaliły mi trochę cykl, ale i to okiełznałam). Wydaje mi się, że efekty powinny minąć już dawno (hormonki ostatnio brałam w marcu 2013).
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 19:40   #1419
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Witam !
Mam odrobinkę mięśni na brzuchu, nie jestem osobą otyłą i nie chodzi mi o zrzucenie wagi. Moją zmorą jest brak wcięcia w talii... Znacie jakieś ćwiczenia, które chociażby minimalnie by ją pogłębiły? Ta, domyślam się, że to sprawa uwarunkowana genetycznie, ale... ;/ Może coś komuś jakieś ćwiczonka dały?
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 02:56   #1420
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Witam !
Mam odrobinkę mięśni na brzuchu, nie jestem osobą otyłą i nie chodzi mi o zrzucenie wagi. Moją zmorą jest brak wcięcia w talii... Znacie jakieś ćwiczenia, które chociażby minimalnie by ją pogłębiły? Ta, domyślam się, że to sprawa uwarunkowana genetycznie, ale... ;/ Może coś komuś jakieś ćwiczonka dały?

Wiele dziewczyn poleca hulahop, mi szczerze nic nie dało...dużo pomogły brzuszki z rowerkiem (dokładny opis jak to wyglada znajdziesz w Google) oraz salsa
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 08:16   #1421
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
Wiele dziewczyn poleca hulahop, mi szczerze nic nie dało...dużo pomogły brzuszki z rowerkiem (dokładny opis jak to wyglada znajdziesz w Google) oraz salsa
Salsa, hmm, wyginanie bioderkami na boki - dobry wariant Podczas ćwiczeń z Tiffany na boczki jest takie wywijanie, może to będę wałkować

Co do hh to nudzi mnie takie stanie i kręcenie, a poza tym umiem tylko kręcić w jedną stronę
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 10:34   #1422
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Hula masuje, to nie jest ani cardio, ani siłowe.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 12:27   #1423
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Hula masuje, to nie jest ani cardio, ani siłowe.
Czyli nic nie daje? Mi się wydaje, że z połączeniem cardio i ogólnie ćwiczeniami pomaga zbić boczki.
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 14:01   #1424
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Czyli nic nie daje? Mi się wydaje, że z połączeniem cardio i ogólnie ćwiczeniami pomaga zbić boczki.
Zbiją boczki cardio, wzmocnią mięśnie ogólnie ćwiczenia, hula jako dodatek jest fajna, na pewno wymasuje, więc wpłynie na zmianę talii, ale to nie tak, że to ćwiczenie odchudzające. Raczej modelujące
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 09:59   #1425
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 300
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

czy uprawiając (?) fitness w stylu Chodakowska itd. jest się w stanie osiągnąć stan, gdy brzuch, nogi ładnie się zarysują? Czy takie rzeczy to tylko dzięki siłowni?
pikari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 11:45   #1426
sylwka19g
Przyczajenie
 
Avatar sylwka19g
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 15
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

@pikari -Tak, ale musisz systematycznie wykonywać ćwiczenia i dodać odpowiednie zdrowe odżywianie. Efekty przyjdą w 100% WARTO

Edytowane przez sylwka19g
Czas edycji: 2015-02-28 o 11:46
sylwka19g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 12:15   #1427
Nikolette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 11
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Witajcie mam pewien problem aż wstyd się przyznać. Mam 140 cm wzrostu a moje uda mają obwód 60cm brzuch ponad 90cm

Czy możecie mi doradzić jak zrzucić ten tłuszcz i wyrzeźbić mięśnie?

ps: jestem weganką
__________________
1.04.2014 - włosomaniactwo

I 65 53 57 60 ... 71

II 71 73 75 77 81 ... 90

III ścięcie włosów w Vke
Nikolette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 16:34   #1428
cukrowa_wieszczka
Raczkowanie
 
Avatar cukrowa_wieszczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Dziewczyny, moze wy mi doradzicie bo ja już nie mam pomysłu. Ćwiczę 4 razy w tygodniu, w domu, przeplatam siłowe i cardio. W dni powszednie zdarza mi się ćwiczyć po 4 h snu, o bardzo późnej godzinie, jednak mimo to ćwiczenia wykonuje dokładnie i czuję się dobrze.
Natomiast np w niedziele jestem wyspana, po zjedzonym śniadaniu, lub później - po obiedzie jednak mimo to ZAWSZE jest mi słabo już podczas rozgrzewki i albo muszę przetrwać trening albo ledwo dotrwać do końca, tracąc równowagę.

Macie jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje? Bo ja już nie wiem, dla mnie się to kupy nie trzyma...dzieje się tak bez względu na to jakie ćwiczenia i o jakie intensywności wykonuję. W tygodniu może to być np 1,5 h 1000 kcal z fitness blender a w niedzielę lekkie 30-minutowe cardio i efekt i tak jest ten sam.
cukrowa_wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 22:36   #1429
spiniaa
Rozeznanie
 
Avatar spiniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 847
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Hej, mam takie-pewnie podstawowe bardzo pytanie, co powinnam robic zeby zrzucic tluszcz ale nie nabrac miesni? Najbardziej nie chcialabym wiekszych miesni nad kolanami, a zaczelam teraz silownie i glownie chodze na steperze,potem orbitrek i bieznia. Co drugi dzien brzuszki na macie, chodze ok 4 razy w tygodniu + 1 dzien sauna. Za pozno troszke zdalam sobie sprawe jak zielona jestem w tym temacie i sama nie wiem co robie dobrze, moglby mi ktos tak lopatologicznie napisac prosze co robic? Czytam i cztam i tylko wszystko mi sie juz miesza
spiniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-02, 05:17   #1430
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez spiniaa Pokaż wiadomość
Hej, mam takie-pewnie podstawowe bardzo pytanie, co powinnam robic zeby zrzucic tluszcz ale nie nabrac miesni? Najbardziej nie chcialabym wiekszych miesni nad kolanami, a zaczelam teraz silownie i glownie chodze na steperze,potem orbitrek i bieznia. Co drugi dzien brzuszki na macie, chodze ok 4 razy w tygodniu + 1 dzien sauna. Za pozno troszke zdalam sobie sprawe jak zielona jestem w tym temacie i sama nie wiem co robie dobrze, moglby mi ktos tak lopatologicznie napisac prosze co robic? Czytam i cztam i tylko wszystko mi sie juz miesza

I dobrze robisz wyrobienie mięśni nie jest takie proste, ćwicząc aeroby i cardio powinnaś zrzucić tłuszczyk
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 07:28   #1431
dezett
Zadomowienie
 
Avatar dezett
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 405
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Haki przyjąć rozkład kalorii przy cw 3 w tygodniu 25 białka 35 tłuszczu 45 węglowodanów?
__________________
Cytat:
Napisane przez Poa alpina Pokaż wiadomość
Kolejny dzień jest nowym rozdziałem
poza schemat.
dezett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 09:43   #1432
spiniaa
Rozeznanie
 
Avatar spiniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 847
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

weraa66 dziekuje
jeszcze jedno pytanie, ogolnie od zawsze mam nadbudowany miesien nad kolanem, to wlasnie jego nie chcialabym powiekszyc w zaden sposob, najlepiej oczywiscie jakby sie go dalo wysmuklic
czy jezeli najwiecej robie na stepperze to ten miesien moze byc mocniej zarysowany? Najbardziej lubie stepper bo wyciska ze mnie siodme poty ale martwia mnie te nogi
spiniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 22:38   #1433
Travil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Czy można zamienić fitness sztukami walki?
Bardzo interesuję
Travil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 04:47   #1434
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez Travil Pokaż wiadomość
Czy można zamienić fitness sztukami walki?

Bardzo interesuję

Zależy jaki jest cel ćwiczen i jakie sztuki walki
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 06:48   #1435
dezett
Zadomowienie
 
Avatar dezett
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 405
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Czy omlet (jajko białka jaj płatki owsiane szpinak ) można jeść na zimno mp zrobić na wieczór i zjeść następnego dnia po południu w pracy?
Potrzebuje posiłku do pracy własnej w formie kanapki / placka a nie pudełko z mięsem itd
__________________
Cytat:
Napisane przez Poa alpina Pokaż wiadomość
Kolejny dzień jest nowym rozdziałem
poza schemat.
dezett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 10:14   #1436
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Pewnie mozna, ale czy to dobre będzie?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 10:51   #1437
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

hmm, trudno powiedzieć, mnie na przykład tarty (z nadzieniem: warzywa, jajka wybełtane z jogurtem i przyprawami) smakują bardziej na zimno niż na ciepło, ale omlet to nie wiem.
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 15:08   #1438
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Co myślicie o sokach witmar? Czy skoro są niepasteryzowane to zachowują wszystkie wartosci odżywcze? Czy to po prostu owocowy cukier i nic wiecej?
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 17:00   #1439
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Dziewczyny, jak ułożyć sensowny plan treningowy? Chodzi mi o rozplanowanie że w inne dni ćwiczymy brzuch, w inne nogi i pośladki, w inne ramiona itp

Ćwiczę sama w domu treningi obwodowe (z siłownią się nie polubiłam ) i jeden taki trening zająłby mi 1,5h a nie chcę zaniedbywać niektórych partii, więc chciałabym sobie sensownie podzielić treningi.
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 17:49   #1440
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

A jaki jest twój staż treningowy i ogólne zaznajomienie z techniką? Jaki też masz treningowy cel? Splity to nie jest coś co powinien robić początkujący, nie są też dobrym pomysłem na redukcję, bo nie palą wiele.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-01 19:02:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.