Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-04, 13:17   #2101
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

No właśnie przy wykrokach mnie nie boli. Przy przysiadach sumo z kettlem- też nie. Przy półprzysiadzie w klęku- nie. Ba! Przy zarzucie z podrzutem też nie... Ale tam może jest kwestia ciężaru, bo nie zrobię tego z takim samym ciężarem, co zwykłego przysiadu. Ale już przy zwykłym przysiadzie- tak
Poznajdowałam te ćwiczenia, wypróbowałam je w sobotę, więc na razie chyba starczy.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 13:38   #2102
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
No właśnie przy wykrokach mnie nie boli. Przy przysiadach sumo z kettlem- też nie. Przy półprzysiadzie w klęku- nie. Ba! Przy zarzucie z podrzutem też nie... Ale tam może jest kwestia ciężaru, bo nie zrobię tego z takim samym ciężarem, co zwykłego przysiadu. Ale już przy zwykłym przysiadzie- tak
Poznajdowałam te ćwiczenia, wypróbowałam je w sobotę, więc na razie chyba starczy.
A to widzisz.
Ja mogę za to wszelkie przysiady, a wykroków nie. Ale u mnie to kwestia kolana.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 07:30   #2103
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
No właśnie przy wykrokach mnie nie boli. Przy przysiadach sumo z kettlem- też nie. Przy półprzysiadzie w klęku- nie. Ba! Przy zarzucie z podrzutem też nie... Ale tam może jest kwestia ciężaru, bo nie zrobię tego z takim samym ciężarem, co zwykłego przysiadu. Ale już przy zwykłym przysiadzie- tak
Poznajdowałam te ćwiczenia, wypróbowałam je w sobotę, więc na razie chyba starczy.

Staśka, idź jeszcze z tym biodrem do reumatologa.
Najwyżej się okaże, że to nie to.

Dużo jeździsz na rowerze, może warto zainwestować też w wizytę u dobrego bajk fittera, ale takiego naprawdę dobrego a nie amatora co zrobi to "na oko".


Na zesztywnienia w odcinku lędźwiowym- spuścić z ciężarów, zainwestować z pół roku w głównie pilates/jogę/masaże rozluźniające.

Ten "bezwład" i sztywność może iść od stawu biodrowego. U mnie przy ataku RZS na biodro było tak kijowo z równowagą, ze nie umiałam majtek założyć na stojąco, bo się przewracałam, to wpływało na "grację ruchów", chodziłam jak robocik, miałam wieczne wrażenie "spuchniętych" ud tak były napięte przez to.
Tak duży staw w centrum ciała tuż przy środku ciezkosci, wpływa na całą resztę ciała, destabilizuje cały system równowagi. Przeciąza okoliczne mięśnie, powoduje przykurcze i powoduje dysbalans.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 13:57   #2104
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Czy w dni nietreningowe należy jeść mniej kcal czy tak samo?
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 17:50   #2105
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Hej zamierzam kupić sobie dziennik treningowy i tam trzeba spisać obwody swojego ciała. Teraz jestem w trakcie okresu i jestem troszkę spuchnięta. To chyba lepiej poczekać te parę dni? I lepiej pomiary robić rano czy wieczorem?
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 18:22   #2106
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
Hej zamierzam kupić sobie dziennik treningowy i tam trzeba spisać obwody swojego ciała. Teraz jestem w trakcie okresu i jestem troszkę spuchnięta. To chyba lepiej poczekać te parę dni? I lepiej pomiary robić rano czy wieczorem?
Najlepiej jest mierzyć się kilka dni po okresie i rano, po porannej toalecie. W trakcie okresu w organizmie zatrzymuje się woda, wynik ważenia nie jest więc wiarygodny, tak samo jak przy pomiarach w ciągu dnia/wieczorem, bo wtedy waga jest zależna od tego co i ile zjedliśmy/wypiliśmy.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 19:22   #2107
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Najlepiej jest mierzyć się kilka dni po okresie i rano, po porannej toalecie. W trakcie okresu w organizmie zatrzymuje się woda, wynik ważenia nie jest więc wiarygodny, tak samo jak przy pomiarach w ciągu dnia/wieczorem, bo wtedy waga jest zależna od tego co i ile zjedliśmy/wypiliśmy.
dziekuję za odpowiedź
i jeszcze jedno pytanie. Mam rozpisany trening na poszczególne partie. W treningu mam po 7 różnych ćwiczeń po 3-4 serie. Lepiej będzie zrobić jedno ćwiczenie i 4 serie odrazu czy po jednym ćwiczeniu i do następnego?

Edytowane przez maudy
Czas edycji: 2018-01-07 o 19:26
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-07, 19:31   #2108
anyanowak
Przyczajenie
 
Avatar anyanowak
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 13
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Szukam taniego, fajnego sportowego stroju kąpielowego na basen, może wiecie czy gdzieś są promocje?
anyanowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 15:13   #2109
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
dziekuję za odpowiedź
i jeszcze jedno pytanie. Mam rozpisany trening na poszczególne partie. W treningu mam po 7 różnych ćwiczeń po 3-4 serie. Lepiej będzie zrobić jedno ćwiczenie i 4 serie odrazu czy po jednym ćwiczeniu i do następnego?

Osobiście było mi bardzo ciezko robic po jednej serii jednego cwiczenia. Trening obwodowy sprawdza sie w domu albo gdy nie ma za wiele osób na siłowni. Praktyczniej było "dorwać sie" do ciężaru/ maszyny i go wykorzystać w pełni. Przy tre obwodowym często gdy chciałam wrócić do cwiczenia sprzęt był zajęty.
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 10:47   #2110
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Ćwiczycie, jak jesteście przeziębione?
Nie ćwiczę w domu, chodzę na zajęcia i troche mam wątpliwości:
1. boję się, że się doprawię (wyjdę rozgrzana po treningu/prysznicu)
2. i tak przy lekkim osłabieniu wydolność do cwiczeń drastycznie spade


Od prawie 2 tygodniu ciągnie mi się takie nie wiadomo co. Niby się tragicznie nie czuję, ale jestem lekko oslabiona, co trochę boli mnie gardło, popołudniami jest mi paskudnie zimno. Nic poza tym, więc nawet nie idę do lekarza, bo nie ma po co.
Najpierw, jak miałam kilka gorszych dni, odpuściłam siłownię. Później poczułam, że jest lepiej i poszłam. Znów jest gorzej. Miałam iść jutro i się zastanawiam, ile powinnam odczekać, żeby nie chodzić przez najblizsze 2 miesiące przeziębiona.


A Wy jak robicie? Odpuszczacie? Idziecie na lżejszy trening? Czy ćwiczycie, mimo że się śrendio czujecie?


Rozsądek podpowiada mi odpuścić do odzyskania pełni sił, a z drugiej strony gdzieś z tyłu glowy mam myśl "usprawiedliwiasz się, żeby leniuchować"
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 15:49   #2111
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Odpuszczam. Jak zresztą wszelkie nie absolutnie bezwzględnie konieczne rzeczy. Wolę odpuścić na kilka dni i szybko dojść do siebie, niż pitolić się ze średnim samopoczuciem i stanem zdrowia przez kilkanaście.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-11, 07:47   #2112
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

No ja odpuściłam właśnie.
Ale denerwuje mnie to już, bo się tak czuję już od dluższego czasu. Ani nie zdrowieję, ani mi się to nie rozwija. Nawet bym poszła na siłownię, bo nie czuję się już osłabiona, ale co to za przyjemność ćwiczyć, jak się co chwilę kicha i z nosa cieknie.
Głupi sezon.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 16:32   #2113
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ćwiczycie, jak jesteście przeziębione?
Nie ćwiczę w domu, chodzę na zajęcia i troche mam wątpliwości:
1. boję się, że się doprawię (wyjdę rozgrzana po treningu/prysznicu)
2. i tak przy lekkim osłabieniu wydolność do cwiczeń drastycznie spade


Od prawie 2 tygodniu ciągnie mi się takie nie wiadomo co. Niby się tragicznie nie czuję, ale jestem lekko oslabiona, co trochę boli mnie gardło, popołudniami jest mi paskudnie zimno. Nic poza tym, więc nawet nie idę do lekarza, bo nie ma po co.
Najpierw, jak miałam kilka gorszych dni, odpuściłam siłownię. Później poczułam, że jest lepiej i poszłam. Znów jest gorzej. Miałam iść jutro i się zastanawiam, ile powinnam odczekać, żeby nie chodzić przez najblizsze 2 miesiące przeziębiona.


A Wy jak robicie? Odpuszczacie? Idziecie na lżejszy trening? Czy ćwiczycie, mimo że się śrendio czujecie?


Rozsądek podpowiada mi odpuścić do odzyskania pełni sił, a z drugiej strony gdzieś z tyłu glowy mam myśl "usprawiedliwiasz się, żeby leniuchować"
Ja miałam jakiś czas temu takie niekończące się przeziębienie. Kilka treningów odpuściłam, ale nie bylo poprawy i w koncu jednak poszłam. Od razu lepiej mi się zrobiło jak się tam wypociłam. Ale to pewnie kwestia indywidualna. Po treningu oczywiście porządnie się wysuszyłam i opatuliłam, żeby się nie doprawić, sam trening nic a nic nie zaszkodził.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 19:58   #2114
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Ja miałam jakiś czas temu takie niekończące się przeziębienie. Kilka treningów odpuściłam, ale nie bylo poprawy i w koncu jednak poszłam. Od razu lepiej mi się zrobiło jak się tam wypociłam. Ale to pewnie kwestia indywidualna. Po treningu oczywiście porządnie się wysuszyłam i opatuliłam, żeby się nie doprawić, sam trening nic a nic nie zaszkodził.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na razie odpuściłam.
Dostałam kolejną opryszczkę w przeciągu 1,5 miesiąca. Jakiś wirus we mnie siedzi i nie chce dać się wygonić.
Ja też się porządnie suszę, odczekuję parę minut i opatulam po treningu, ale nie pomaga. Po każdym treningu mnie łapało gorzej.
Zaczęłam teraz brać przeciwwirusowe leki. Pójdę z powrotem, jak je wybiorę. Mam już dosyć. W dodatku facet chory, rodzina chora, w pracy też niektórzy, w mpk ludzie to chyba czasem z jakąś gruźlicą jeżdżą. Jak czasem taki zacznie kasłać, to uciekam. Masakra, jak ludzie nie myślą o tym, żeby nie roznosić wszędzie swoich zarazków.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 16:08   #2115
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Dziewczyny a ile razy w tygodniu cwiczycie? Bo ja 4-5 razy po 30-40 min i nie wiem czy to mało,czy dużo.. Mam wrażenie,ze tak z 5 razy w tygodniu po godzinie to byłoby coś a tak...ćwiczę takie średnio intensywne cardio...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 17:11   #2116
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ile razy w tygodniu cwiczycie? Bo ja 4-5 razy po 30-40 min i nie wiem czy to mało,czy dużo.. Mam wrażenie,ze tak z 5 razy w tygodniu po godzinie to byłoby coś a tak...ćwiczę takie średnio intensywne cardio...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cardio ma to do siebie, że jeśli ciągle ćwiczysz to samo to po pewnym czasie organizm się przyzwyczaja. Nie myślałaś o interwałach ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 11:45   #2117
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ile razy w tygodniu cwiczycie? Bo ja 4-5 razy po 30-40 min i nie wiem czy to mało,czy dużo.. Mam wrażenie,ze tak z 5 razy w tygodniu po godzinie to byłoby coś a tak...ćwiczę takie średnio intensywne cardio...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ćwiczę zwykle 2-3 razy w tygodniu tylko 3 jest optymalnie, 2 bo czasem mam lenia jednak.
Ale bardziej pod kątem siłowo - interwałowym, np. shape (tylko trzeba sobie wybrać dobrego instruktora, bo to tak ogólne pojęcie zajeć, że można sobie zarówno machać nóżką przez 45 minut, jak i u kogoś innego dostać wycisk taki, że pot leje się strumieniami ), tabata, kettlebells, pump, strong by zumba, itp.
Nie widzę sensu chodzić częściej, chyba że oprócz tego na jakiś stretching czy zdrowy kręgosłup, ewentualnie pilates w ramach rozciągnięcia się, wzmocnienia ciala.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 11:10   #2118
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Dziewczyny Kochane, a czy mozecie polecic cwiczenia na posladki nie obciazajace miesni ud? Czy te dostepne w internecie , ktore nie obciazaja kolan rowniez nie beda obciazac ud? Bo wiem, ze wykroki i przysiady nie sa polecane pod tym katem. Doczytalam, ze nie obciaza miesni ud martwy ciag, wznosy , naprzemienne podnoszenie reki i nogi.

Kiedys zafiksowalam sie na punkcie posladkow, mialam super efekty, ale przy okazji rozbudowalam sobie uda i chcialabym tym razem tego uniknac. Cwiczenia na posladki, ktore robie nie przynosza mi juz oczekiwanych efektow, wiec szukam inspiracji
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 13:36   #2119
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

hip thrusts
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-25, 22:20   #2120
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Hej. Kompletnie nie wiem, gdzie zapytać, więc temat wątku mnie przekonał.

Taka sytuacja, że zawsze wychodziłam po treningu do mieszkania, które miałam obok się ogarnąć, ale nie mam takiej możliwości obecnie.

Wie ktoś może ile mam czasu na ogarnięcie się w klubie, bo wydaje mi się, że nieograniczoną ilość, ale wolę zapytać.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 04:29   #2121
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Hej. Kompletnie nie wiem, gdzie zapytać, więc temat wątku mnie przekonał.

Taka sytuacja, że zawsze wychodziłam po treningu do mieszkania, które miałam obok się ogarnąć, ale nie mam takiej możliwości obecnie.

Wie ktoś może ile mam czasu na ogarnięcie się w klubie, bo wydaje mi się, że nieograniczoną ilość, ale wolę zapytać.
Ile chcesz,tutaj nie ma ograniczeń

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 05:31   #2122
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ile chcesz,tutaj nie ma ograniczeń

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, bo się strasznie stresowałam, że coś będzie nie tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 10:32   #2123
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Dzięki, bo się strasznie stresowałam, że coś będzie nie tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na basenie musisz się zmieścić w czasie razem z prysznicem bo ci dodatkowo czas będą naliczać ale na siłce to nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 10:52   #2124
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Na basenie musisz się zmieścić w czasie razem z prysznicem bo ci dodatkowo czas będą naliczać ale na siłce to nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie na wszystkich basenach, ale na większości tak.

Akurat w baseny jestem bieglejsza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 17:05   #2125
irena_wdowiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 5
Mata na pilates

Chciałabym kupić sobie matę na pilates o grubości 1cm. Mam jedną (z tych tańszych) ale w czasie niektórych ćwiczeń rozciąga się. Może możecie mi pomóc i jakieś polecić, Muszą być stabilne i dość grube.
irena_wdowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 18:14   #2126
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

wykonałam TSH WYNIK 1.890 powiedziano mi , że od 2 leczy się czy ja powinnam zaczać się martwic ? .
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 18:36   #2127
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

A ja mam takie pytani odnosnie cwiczen "silowych" na dana partie ciala. Chodzi mi w tym przypadku o trening posladkow.

Po jakim okresie wykonywania danych cwiczen trzeba zwiekszysc ilosc powtorzen w serii? A po jakim czasie zmienic cwiczenia na inne?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 13:52   #2128
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytani odnosnie cwiczen "silowych" na dana partie ciala. Chodzi mi w tym przypadku o trening posladkow.

Po jakim okresie wykonywania danych cwiczen trzeba zwiekszysc ilosc powtorzen w serii? A po jakim czasie zmienic cwiczenia na inne?
Siłowych, czyli z obciążeniem?
Ja uważam, że należy dołożyć kg, gdy przestajesz odczuwać wysiłek przy obecnym obciążeniu.
Można zwiększać liczbę powtórzeń, ale to chyba mniej efektywne.


W każdym razie moim zdaniem wtedy, gdy ćwiczenia nie sprawiają już Ci żadnej trudności i "machasz" je ze zbytnią łatwością.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 14:24   #2129
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Można zwiększać liczbę powtórzeń, ale to chyba mniej efektywne.
Większa liczba powtórzeń z mniejszym obciążeniem i w szybszym tempie to specjalny rodzaj treningu wytrzymałościowego (zdaje się, że cava jest szczególną fanką).

Natomiast w normalnym siłowym to ostatnie powtórzenie powinno być tak ledwo ledwo. Jak machasz całą serię i nie robi to na Tobie wrażenia - czas zwiększyć.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 12:02   #2130
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Siłowych, czyli z obciążeniem?
Ja uważam, że należy dołożyć kg, gdy przestajesz odczuwać wysiłek przy obecnym obciążeniu.
Można zwiększać liczbę powtórzeń, ale to chyba mniej efektywne.


W każdym razie moim zdaniem wtedy, gdy ćwiczenia nie sprawiają już Ci żadnej trudności i "machasz" je ze zbytnią łatwością.
Niekoniecznie z obciazeniem , ale chodzi o te modelujace, powtarzane w seriach itd.

No wlasnie ja juz doszlam do takiego etapu I zastanawialam sie czy jest jakis wyznacznik czasowy dla danego rodaju treningu czy trzeba sluchac organizmu.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-01 19:02:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.