Razem schudniemy 20kg! - część VIII - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-15, 21:54   #4051
nikolcia r
Raczkowanie
 
Avatar nikolcia r
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 298
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

KASIULA to teraz poproś ładnie męża żeby pomógł c to spalić
nikolcia r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 22:11   #4052
Arcychochlik
Przyczajenie
 
Avatar Arcychochlik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

Hej dziewczyny ; ) Chciałabym dołączyć do waszego grona. Zapuściłam się i to straszliwie, przy wzroście 160, waże ponad 70 kg, a był czas gdy ważyłam 47 i mieściłam się w każdą rzecz. Teraz L na dupsko a nie XS ; D Ale co zrobić, trzeba się wziąć za siebie. Czytałam parę postów i jesteście niesamowicie pozytywne i motywujące. Na wakacje wybieram się z TŻ na plaże do Grecji z jego rodziną i nie chce jako jedyna zostać zabrana przez GreenPeace z ręcznika, bo w jego rodzinie oprócz jego samego to chudzielce takie, że wiatr ich zwiewa. Jednak pozostaje pytanie, jak zacząć? Co kupić, jak jeść i czy ćwiczyć? Potrzebowałabym lekkiej pomocy na początek; )
Arcychochlik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 22:12   #4053
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

Cytat:
Napisane przez K_A_S_I_U_L_A Pokaż wiadomość
Czekoladę dużo czekolady Ja nigdy nie schudnę
no proszę ,a mnie za pączka się gnębiło cały dzień
i po co Ci ta czekolada ! nie mogłaś się zatrzymać po jednym kawałku
lanie

schudniesz tylko już nie jedz czekolady.Każdemu się zdarzają wpadki
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 22:12   #4054
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

Nikolcia mąż już chrapie a poza tym mam ciężkie dni
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 22:15   #4055
nikolcia r
Raczkowanie
 
Avatar nikolcia r
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 298
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

KASIULA to tak jak ja,
ELIZA może się przynajmniej odegrac na tobie za tego pączka
nikolcia r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 22:15   #4056
anka8919
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 143
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

nikolcia :
nie czytałam wątku od początku przepraszam ... po co siłownia jak ty masz na codzień spalanie kalori przy dzieciach... nie mam swojego dziecka więc dokładnie nie wiem co to wychowywanie dzieci ... a wiele bym oddała za to ... mój maż też ale jak widać od 3 lat staramy może kiedyś się uda ..

Kasiulka:pala : przeliczyłaś chociaż kcl czy ci się z tabelką dzienną zgadzają
anka8919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 22:20   #4057
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

Eliza zasłużyłam, możesz mnie lać całą noc
Arcychochlik witaj przeczytaj kilka ostatnich str, znajdziesz tam odp na swoje pytania Oczywiście będziemy Ci pomagać i motywować Ciebie do walki z kg!
Ja też wybieram się na wakacje ze znajomymi. Niestety póki co wyglądam jak wieloryb
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 22:24   #4058
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

Cytat:
Napisane przez K_A_S_I_U_L_A Pokaż wiadomość
Ja też wybieram się na wakacje ze znajomymi. Niestety póki co wyglądam jak wieloryb
nie przesadzaj z tym wielorybem,a do wakacji jeszcze dużo czasu.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 22:34   #4059
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

Anka tak przeliczyłam i zmieściłam się w moim dziennym zapotrzebowaniu które wynosi ok 2500 kcal, dodatkowo mogę sobie pozwolić na trochę więcej bo karmię małą. Tylko przez takie jedzenie waga będzie stała w miejscu a ja chcę schudnąć.

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Idę się kąpać i spać. Znowu się nie wyśpię

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Anka ja o drugą córę starałam się 5 lat. Leczyłam się u specjalisty niepłodności, brałam leki, robiłam badania i nic. Lekarz nawet powiedział że to bez sensu i zaproponował in vitro. Wtedy postanowiłam że schudnę do wagi sprzed 1 ciąży (60 kg) i wtedy może się uda (z 1 ciążą nie miałam żadnych problemów). Schudłam ze 103 kg do 78 kg. Nie zdążyłam zrzucić reszty bo okazało się że jestem w ciąży. Bez pomocy lekarza, bez leków, bez stymulacji. Pomogło zrzucenie 25 kg. Niestety kg wróciły w ciąży ale za to mam 2 córeczkę.
Może przejście na zdrowe odżywianie i zrzuceni kilku kg Tobie też pomoże
Co się dzieje że coraz więcej dziewczyn ma problem z zajściem w ciążę???
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 06:16   #4060
la girafe
Zadomowienie
 
Avatar la girafe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 002
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

Ale produkujecie

witam nowe koleżanki

Kasiula, jaki przykład dajesz, co?

u mnie ok, dość stresujący tydzień ale jakoś się trzymam. Mniej ćwiczę i zastój ruszył, ogólnie od 4 stycznia zrzuciłam 3 kg a w przyszłym tygodniu znowu bardziej pocisnę z fitnessem
__________________
cel I: 76,8 - 76 - 75 - 74 - 73,8 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68
cel II: 68 - 67 - 66 - 65
zrzucone: 3 / 12

VICTORY LOVES PREPARATION
la girafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 07:37   #4061
anka8919
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 143
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

cześć dziewczyny o 22h ćwiczyłam hihi mam zakwasy
hura jak dobrze poczuć to uczucie że jednak coś z tym robie bardzo mi pomaga to że tutaj piszę

Kasiulka nie załamuj się dobrze że zmieściłaś sie w tabeli kcl a nie przejmuj maleńka zje więcej pokarmu ty jak zawsze wyrównasz to więc będzie dobrze ja też dziennie pozwalam sobie na cukier w kawie herbacie ale musimy bo byśmy padły bez cukru też jest potrzebny może masz rację .A za to maleńka dostanie dużo magnezu w pokramie
a ty chociaż się odsteresowałaś

Wszystkie wasze posty czytam na bierząco zauważyłam że każda ma dziecko też dąże do tego może jak schudne to się uda najbardziej chodzi mi by zostać mama strasznie tego pragnę ... może Kasiu masz racje ale ja mam duże problemy hormonalne te nasze ciężkie dni to ja mam co 6 miesięcy co rok chyba ze biore tabletki to mam normalnie ale ileż można truć organizm
Uznałam że spróbuje schudnąć nie wiedząc jeszcze wagi ale teraz znając wagę strasznie z tym czuje i słucham uważnie waszych rad

la girafe : za zrzucenie 3kg

nikolcia : jak córeczka ??

Arcychochlik : Cześć . im nas więcej tym lepiej rodziną TŻ się nie przejmuj najważniejsze byś ty chciała zmiany .. podstawa ćwiczenia i zdrowe jedzenie ( dużo zdrowego jedzenia ) ja wogóle nie czuje głodu przeczytaj pare wątków wczesniej ja też jestem nowa i czytam rady od wszystkich bardzo mi pomagają ... sugeruje też dużo jadłospisami dziewczyn i łączeniem jedzenia przeczytaj też sobie wątek z pierwszej strony jest tam fajny post jak obliczyć ile potrzebujesz kcl na dobe jakbyś chciała schudnąć 0,5kg tygodniowo lub 1kg ale ja słuchając dziewczyn tutaj uznałam ze 1kg tyg to za dużo więc zwiększyłam ilośc kcl

Edytowane przez anka8919
Czas edycji: 2015-01-16 o 07:42
anka8919 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 07:39   #4062
kotori0212
Rozeznanie
 
Avatar kotori0212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 727
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

Witam z rana

Eliza fajnie, że się ubrania podobają u mnie mamie mojej też bardzo sweterek przypadł do gustu. I świetnie, że nie zwracasz uwagi na lubi i zakładasz to co chcesz to się chwali. Ja czasem myślę, że ja za poważnie się ubieram, ale lubię założyć niekiedy coś bardzo eleganckiego

Kasiula dzięki, oj.. juz nie przesadzaj, że tak źle wyglądasz. Jeśli chcesz chodzić w mniejszych rozmiarach szybciej to mniej tej czekolady następnym razem skończ na 2 kostkach

Ogrodniczka mi spodnie też się podobają. Zresztą lubię beżowe spodnie, dawno ich nie miałam już na sobie, bo ostatnio chodziłam w beżowych spodniach w rozmiarze 44, a postanowiłam sobie że kupię beżowe jak dotrwam do celu i mi sie udało

Funny Witaj serdecznie!
Twój cel 53 przy takim wzroście 173 to masakra, ja jestem niższa 170 i mam już 65kg to bym przy 53 wyglądała na kościotrup. Mam pytanie czy to realny cel?

Arcychocholik witaj! Także skoro się zapuściłaś jak to określiłaś. To zapraszam do działania i zrobienia coś z tym. Nie obijamy się tylko zaczynamy ćwiczyć i zdrowo się odżywiać to bardzo ważne jest.
Na początku zaopatrz się w dużo porcję warzyw.

Żyrafko cieszę się, że zastój ruchy gdzieś i poszedł. Teraz pięknie zrzuciłaś te 3kg oby tak dalej:brawo:

Ja nie wiem czy będę mieć problem z zajściem w ciążę, jeszcze się nie stramy. Dopiero po ślubię ale myślę, że problem tkwi w tym, że poprostu w jedzeniu które dzisiaj jemy jest dużo chemi i ona szkodzi na wszystko. Jak nie raz oglądam program Wiem co jem, to kurczę ile tych E w produktach siedzi, że głowa mała i szkodzi nam na żołądek, na jelita i ostatnio coś też gadali, że szkodzi na układ płciowy. To tak na prawdę widać teraz jakie są efekty. Niedługo skończy się rodzenie dzieci przez tą chemię, bo nikt nie zajdzie. Ja też nie wiem czy zajdę też mam problemy zdrowotne (niektórzy wiedzą o co chodzi) związane z tym układem i nie wiem, nie przekonam się dopuki nie będę się starać.. a mój TŻ bardzo chcę dziecka.. co jeśli nie będę mogła mu dać?? To mnie załamię..

Dziewczyny ja zaraz z mamą znów lecę na zakupy tym razem spożywka, ale nie tylko może coś z bielizny sobie kupię na ryneczku jesli cos mnie zainteresuje.

Ania ja nie mam dziecka, jestem panienką nie mężatka. Ze swoim TŻ jesteśmy już od 8 czerwca 2010, ślub planowany na 2016r.

Edytowane przez kotori0212
Czas edycji: 2015-01-16 o 07:42
kotori0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 07:57   #4063
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII


Żyrafko pięknie

Anka trzeba myśleć pozytywnie.Na pewno jak zrzucisz trochę kg coś się unormuje i się uda.

Waga dla mnie dziś bardzo łaskawa na razie nie zanosi się na niebieską mordę.Może jeszcze coś spadnie.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 09:03   #4064
OgrodniczkaAgnieszka
Raczkowanie
 
Avatar OgrodniczkaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 183
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

Witajcie dzisiaj piękne Panie.
Moje dzisiejsze menu:
1. mała owsianka z otrąb na wodzie+ zakwas buraczany
2. chleb pełnoziarnisty Oscroba + śledź z cebulą w oleju (jestem dzika na śledzie i musze sobie od czasu do czasu zjeść, mimo że on ma trochę dużo kalorii, ale generalnie mam spadki wagowe to niech będzie ten śledź).
3. jogurt + mandarynka+ jabłko
4. miruna bez panierki, najpierw troszkę smażona na małym oleju a później dolewam troszkę wody na patelnię i duszę dalej + ziemniak + chyba warzywa razem z ryba uduszę
5.zupa pomidorowa niezabielana z wczoraj z makaronem razowym
6. chyba jakaś sałatka z warzyw, jak dam radę, czasami ciężko mi zjeść ten ostatni posiłek

Witam nowe dziewczyny, ja też nowa, ale już się tu zadomowiłam.
Kasiula czekolada nie jest taka zła, tylko ilość była trochę nie teges. Pamiętam jak w zeszłym roku też się odchudzałam po trochu i wiedziała o tym sąsiadka taka starsza pani, bo jak ją spotkam to zawsze sobie pogadamy. I kiedyś mimo rzadko spotykanych u mnie ciągąt na słodkie nadeszła taka chwila, że mi się strasznie zachciało. Poszłam więc do sklepu obok a że była promocja na Grześki to kupiłam sobie takiego wydłużonego jeszcze dodatkowo rozmiar XXL. Oczywiście zaczęłam go jeść od razu na dworze. Idę z tym batonem a tu sąsiadka przede mną idzie i dostałam takie kazanie że hej. Powiedziała mi, że jak już muszę to sa takie cienkie Prince Polo, o połowę krótsze i o połowę cieńsze. Tak więc nie jedz całej czekolady tylko kup sobie ewentualnie coś małego, bo niestety najczęściej poprzestajemy dopiero jak sie skończy.

Anka życzę powodzenia i w odchudzania i w zaciążeniu.

Nikolcia zdrowia dla córki i cierpliwości dla ciebie. Jak moja miała gorączkę to tez wisiała na mnie cały czas. Teraz już z tego wyrosła, ale swoje przeszłam. Pilnuj tych nerek, bo to może pójść w nieciekawą stronę.

Żyrafa gratuluję spadku. Arcychochlik uważaj na ten Green Peace. Byłam kiedyś na rocznym stupendium w Stanach i zostałam przeszkolona w ramach szkolenia BHP, co robić w razie ataku Green Peace na naszą placówkę, w razie czego dzwoń to przylecę .

Kotorio, nie martw się na zapas z tym dzieckiem. Ale fakt jest, że coraz więcej kobiet ma problemy. Bardzo otyłe kobiety maję z tym problem, ale bardzo chude też.

Idę na zakupy, później będę ogarniać dom, wieczorem dziecko ma występ teatralny to muszę zawieźć i tyle na dzisiaj. Dzisiaj mam luzacki dzień.
OgrodniczkaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 09:36   #4065
nikolcia r
Raczkowanie
 
Avatar nikolcia r
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 298
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

ANKA taka siłownia z dziećmi to tylko kręgosłup powykrzywiany i żadnych korzyści.To życzę Ci żebyś szybko się przekonała co to wiszacy bobas na szyji,a leczysz się gdzieś czy próbujecie sami?moja kumpela 3lata sie starała dostała clo i zaszła od razu,za to kuzynka ma problemy z jajnikami,tarczycą,nadwag ę i nic nie działa na nią.Ja się zapuściłam z waga 3lata temu bo sobie tłumaczyłam że zaraz zajdę w ciażę to po będe się odchudzać.W ciąże zaszłam ale ją straciłam potem musiałam odczekać pół roku do następnej a waga szybowała

KOTORI nie martw się na zapas,na pewno się uda.

KASIULA to miałaś przejścia,u nas o ile zachodzę za pierwszym razem to za to malutka sprawia mi sporo problemów zdrowotnych,łącznie z tym że ją rehabilitowałam pół roku i jeszcze w domu muszę ja ćwiczyć.Trochę mi to przyćmiło radosć macierzyństwa.

OGRODNICZKA uff jak dobrze że byłaś pierwsza bo się zastanawiałam jak tu napisać ze zjadłam na śniadanie sledzia w oleju z suszonymi pomidorami,nie mogłam się oprzeć.
Jadłospis
1, śledz z cebulką kromka razowca
2, jabłko,słonecznik[mało za karę na sledzia]
3, 2pałki z kuraka,ryż z bakłażanem,sałata
4,serek wiejski z ogórkiem i rzodkiewką i szczypiorkiem.
hmm dziś piątek może zrobię sobie też mirunę i zjem kawał ryby bo uwielbiam.

Edytowane przez nikolcia r
Czas edycji: 2015-01-16 o 09:40
nikolcia r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 10:37   #4066
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

No dobra dziewczyny spinamy tyłeczki i jedziemy z tym koksem dalej Nie ma co roztrząsać i rozpamiętywać tego co było wczoraj. To mi w niczym nie pomoże a dołowanie się nie sprzyja diecie. Dzisiejszy dzień za to musi w 100% dietetyczny i muszę dzisiaj poćwiczyć.
Moje dzisiejsze menu:
I. 3 kromki chleba słonecznikowego (są małe ale ciężkie więc 100g), 3 plastry sera capresi (60g) razem 400 kcal
II. banan + , kawa z mlekiem i cukrem (200 kcal)
III. ryż, 2 jajka sadzone, warzywa na patelnię meksykańskie (500 kcal)
IV. jogurt owocowy 0%, pomarańcza (200 kcal)
V. makrela wędzona, kromka chleba wieloziarnistego (300 kcal)
W sumie 1600 kcal

Eliza właśnie że do wakacji jest mało czasu a ja mam sporo kg do zrzucenia
Naprawdę gnębiłam Cię cały dzień? Tak to odebrałaś? Ja tylko chciałam dla Ciebie dobrze

Żyrafko gratuluję wyniku! Pięknie! Idziesz jak burza
A no widzisz każdy zalicza jakieś potknięcie Poprawię się

Anka na pewno uda Ci się zajść w ciąże Też mam ogromne problemy hormonalne. Mam niedoczynność tarczycy (Hashimoto) i zdiagnozowane PCO. @ też miałam raz na kilka m-cy, na wywołanie brałam Duphaston Przy PCO właśnie otyłość utrudnia zajście w ciążę. Jak mi to tłumaczył lekarz, nadmiar tłuszczu (szczególnie na brzuchu a ja jabłko jestem) przegrzewa jajniki i to utrudnia owulację. To powoduje PCO a PCO powoduje dalsze tycie. Takie zamknięte koło. Dlatego postanowiłam schudnąć i dzięki Bogu udało mi się. Teraz muszę znowu schudnąć Chodzisz do jakiegoś specjalisty od spraw niepołodnościowych?
Nie wszystkie dziewczyny na wątku mają dzieci

Kotori też uważam że problemy z zajściem w ciążę to głównie sprawka chemii w jedzeniu. Nie mówiąc już o tym ile w mięsie jest hormonów którymi faszerują zwierzęta żeby szybko rosły. To wszystko negatywnie wpływa na nasze organizmy
Bardzo podobają mi się beżowe spodnie. Dawniej super czułam się w takim kolorze spodni. To było moje must have w szafie. Niestety odkąd ważę ile ważę to kupuję czarne/ciemne spodnie które wyszczuplają. W beżowych czuję się fatalnie

Ogrodniczka ja tej czekolady nie kupiłam. Aż dziwne że ona siedziała w szafce otwarta już ponad tydzień. Może to przez @ się na nią skusiłam A może faktycznie magnezu mi brakowało? Pamiętam że dziewczyny kiedyś na wątku brały magnez w tabletkach i to im pomagało. Mi jednak nie wolno brać suplementów
Śledzie kupuj w occie, są mniej kaloryczne a są bardzo dobre

Nikolcia pierwszą córę urodziłam dokładnie 9 m-cy i 1 godz po ślubie a za to z drugą ciążą miałam ogromny problem. Za to z dzieciakami, odpukać w niemalowane, nie mam żadnych. Starsza córa miała tylko raz oskrzela, rzadko chorowała, nie leżała w szpitalu, nic sobie złego nie zrobiła np złamanie, jakiś uraz itd. Młodsza też na razie dobrze się chowa. Oby tak dalej

Edytowane przez K_A_S_I_U_L_A
Czas edycji: 2015-01-16 o 10:40
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 11:18   #4067
kotori0212
Rozeznanie
 
Avatar kotori0212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 727
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

Ja dziewczyny juz po zakupach jestem kupilam sobie staniczek,bo wszystkie mam za duze i moje piersi w nich nie wygladaja atrakcyjnie.
Macie racje co do tej ciazy, ale mimo wszystko sie martwie moj TZ kazde mi ciagle chodzic do.lekarza i po prostu badac sie itp. Mu na tym bardzo zalezy.

Eliza to super ze waga jest dla Ciebie laskawa ile pokazala dzis czy nie powiesz?? dopiero w poniedzialek?

Ogrodniczka masz z tym racje ze nie tylko grubsze,ale i szczuple maja problem z zajsciem w ciaze. Mam taka znajoma co dlugo sie starala o ciaze po 10 latach udalo sie blizniaki, ale niestety urodzila w 7 miesiacu i dzieci nie przezyly dnia..to naprawdę smutne. Normalne dziewczyny chca dziecka, a nie moga. A takie pijaczki narkomanki to od razu zalapia, taka sprawiedliwosc..
I co kupilas na zakupach??

Kasiula dlatego ja staram sie wiele rzeczy sama robic niz kupywac gotowe. I staram sie teraz czytac sklady i wybierac tak.zwane mniejsze zlo.. kiedys jak jadlam gotowe takie ze.sklepu niektore produkty to tak mnie.wzdymalo ze szok.a teraz jest ok.
Ja mimo, ze bylam gruba to nie patrzylam czy jasnr czy ciemne zakladalam to co mi sie podobalo i mialam gdzies. Mialam biale, bezowe, ale w dzinsach to w ogole nie chodzilam bo mi przeszkadzaly na prawde. Teraz chodze non stop w dzinsach.
Sprobuje ten patent z magnezem, nie pokazala mi sie jeszcze @ ale nie dziwie sie ze sie spoznia..
Kasiula to szybka bylas z zajsciem od razu w noc poslubna nie dalas mezowi odpoczac po.weselu
kotori0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 11:20   #4068
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

KASIULA ja nie napisałam z pretensjami ,że mnie gnębiłaś za pączka bardzo dobrze nie ma głaskania

kotori wróciłam do wagi z poniedziałku właśnie ,a miałam 1 kg na plusie
__________________

Edytowane przez eliza40
Czas edycji: 2015-01-16 o 11:22
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 11:24   #4069
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

Eliza to dobrze że nie odebrałaś tego jak ataku bo to nie było moim zamiarem. Bałam się że tak to odebrałaś Też uważam że trzeba czasami użyć

Kotori wszyscy śmiali się że po wyjściu z kościoła prosto pobiegliśmy w krzaki Oczywiście prawa jest inna, taki zbieg okoliczności
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 11:33   #4070
kotori0212
Rozeznanie
 
Avatar kotori0212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 727
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

Eliza to dobrze ze wrocilas. Jeszcze w poniedzialek zobaczysz piekny spadek. A jak rowerek?? jedziesz pomalu??

Kasiula a moze tak bylo albo w drodze na sale weselna haha ale fajnie masz.piekne dwie coreczki i to sie liczy chcesz miec jeszcze wiecej dzieci?? planujesz?
kotori0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 11:52   #4071
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

Kotori tak w samochodzie, z kierowcą - szwagrem trójkąciki są w sumie w modzie
Ja nic nie planuję, jak będzie trzecie dziecko to super, jak nie to też super Mój mąż za to planuje synka Liczy że do trzech razy sztuka
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 13:39   #4072
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

ja z córką tez nie miałam problemów,ale za to młody nadrobił wszystko.
W pierwszej klasie złamał rękę (składana w narkozie) po dwóch latach złamana druga ręka w nadgarstku.Po kilku latach wypadek na skuterze (szpital) później dwa wypadki samochodowe w tym jedno dachowanie i jedno drzewo obyło się bez szpitala.Od dwóch lat spokój i niech tak zostanie.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 14:19   #4073
anka8919
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 143
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

do 3 razy sztuka Kasiulka
tak leczę sie u specjalisty ale nie powiedział że mam schudnąć bo nie stawałam u niego na wadze
ja jestem tak zbudowana że może nie wyglądam na jakąś szeroką kobietę mam strasznie zbite ciało jest to plus i minus bo ciężko stwierdzić jak tyjem dopiero jak porządnie przytyłam zauważyłam że coś nie halo

zjadłam dziś i nie wiem czy nie przesadziłam
I bułka grachamka na to jajko na twardo i pomidor
kawa i herbata po 2x standard
II jogurt aktivia + jabłko
III mandarynka i sucharki 4 małe
IV tu chyba przecholowałam obiad : 2 razy małe oba chyba ok 200g nabierałam łyżką dużą kotleciki mielone bez panierki do tego warzywa na patelnie usmażyłam wszystko na 2 łyżkach oleju i chyba przesadziłam bo jadłam smakowało ale czułam tłuszcz chyba dostane lanie i kare na kolacje co ??

Ogrodniczka : mówią że jak ktoś czegoś życzy trzeba powiedzieć "nie dziękuję " by się spełniło

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Nikolcia :pomyśl jak to jest jak nikt nie wisi ci na szyji i nie masz wracać do kogo do domu bo maż w pracy , nie masz do kogo odezwać a często mam pracę w domu wystarczy laptop mimo ze siędze z komputerem od rana do wieczora to i tak jest pusto w domu
anka8919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 16:03   #4074
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

Ania mi tam 2 wystarczy. Nie chciałam tylko żeby córa była jedynaczką Mąż za to bardzo by chciał jeszcze synka, ale marne ma szanse
Nie dostaniesz żadnej kary Nie jest źle Następnym razem smaż kotleciki na malutkiej ilości tłuszczu albo je po prostu ugotuj też są bardzo smaczne. Mięso mielone staraj się kupować mieszane wieprzowo-drobiowe. Kupujesz już zmielone czy kupujesz mięso i każesz w sklepie zmielić?
Ja po obiadku. Najadłam się

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Ania poczytaj sobie o niepłodności. Wszędzie pisze że otyłość/nadwaga utrudnia zajście w ciążę. Nie mówię że to na pewno ten problem ale nie zaszkodzi jak zrzucisz trochę kg a może pomóc

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Eliza kibicujesz naszym w piłce ręcznej w MŚ??? Ja właśnie oglądam pierwszy mecz. Dopiero się zaczyna Grają z Niemcami
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 16:55   #4075
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

KASIULA nie mam od soboty telewizji antena mi się ruszyła.Boję się żeby młody chodził po dachu bo dach jest dość skomplikowany,a przy jego szczęściu to moze być różnie Jutro mamy mieć wielką drabinę
jakoś mi telewizji nie brakuje
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 17:02   #4076
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

Eliza może dobrze że nie oglądasz bo przegrywają póki co. Szkoda nerwów
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 17:11   #4077
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

szkoda,ze im nie idzie
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 17:13   #4078
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

Eliza odrabiają straty Przegrywali 5 bramkami a teraz jest róznica 1 bramki albo remis. Może jeszcze wygrają
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 17:19   #4079
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

podglądam wynik na onecie
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 18:03   #4080
kotori0212
Rozeznanie
 
Avatar kotori0212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 727
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VIII

Kasiula ale dzieki tobie dzis sie usmialam na prawde. to fajnie masz dwie coreczki no wiesz bo kazdy facet chce miec syna wiadomo, zeby nazwisko bylo. Ja chciala bym miec gora 3, ale jak wyjdzie nie wiadomo

Eliza to ty z synem na prawde przygody mialas.. dobrze, ze teraz.sie uspokoil. On szalony taki?

No dziewczyny niestety przegralismy

A ja dziewczyny dzis piekna pogoda i.skorzystalam.zeby troche pospacerowac i.pobiegac. dawno nie biegalam na prawde juz z 2 miechy, bo to mroz byl a tu czasu nie bylo. Powiem wam, ze sie zmeczylam. Nie wiem.ile przebieglam ale.15 minut non stop sie udalo gdzie te czasy jak biegalam 45minut non stop.
Planuje wrocic do systematycznych biegow na wiosne w kwietniu
kotori0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-20 00:08:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.