Perfumy Avon. Zapachy Avonu - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-12, 14:36   #4291
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Ja czekam na perfumetkę Perceive Silk i nowych Rare Flower z narcyzem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 19:07   #4292
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Ja też zamówiłam perfumetkę Perceive Silk i właśnie odebrałam z paczkomatu. Bardzo przyjemny zapach
Zamówiłam też kilka innych kosmetyków, składałam zamówienie u kogoś na All i zastanawiam się czy warto zarejestrować się na stronie Avon, żeby robić zakupy bezpośrednio na ich stronie? Chciałabym dla siebie tylko zamawiać, głównie perfumy i myjadła..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-19, 19:25   #4293
Mateusz0617
Raczkowanie
 
Avatar Mateusz0617
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 40
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Jakaś Koleżanka używa Pur Blanica w dzisiejszych czasach? Jest to moje TOP3 jeśli chodzi o damskie perfumy, kojarzą mi się z czasami gimnazjum i zapachem pięknych nauczycielek Zawsze obejrzę się za Kobietą która ma na sobie Pur Blance

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Pur Blanca* Literówka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mateusz0617 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-20, 10:17   #4294
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Mateusz0617 Pokaż wiadomość
Jakaś Koleżanka używa Pur Blanica w dzisiejszych czasach? Jest to moje TOP3 jeśli chodzi o damskie perfumy, kojarzą mi się z czasami gimnazjum i zapachem pięknych nauczycielek Zawsze obejrzę się za Kobietą która ma na sobie Pur Blance

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Pur Blanca* Literówka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pur Blanca to jeden z tych ,,bezpiecznych" zapachów, który zawsze muszę mieć w swojej kolekcji. Z przyjemnością używam od czasu do czasu
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-20, 16:39   #4295
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Pur Blanca to jeden z tych ,,bezpiecznych" zapachów, który zawsze muszę mieć w swojej kolekcji. Z przyjemnością używam od czasu do czasu
I ja też białe róże i mięta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-21, 11:47   #4296
Soyunica
Raczkowanie
 
Avatar Soyunica
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 83
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Ja też zamówiłam perfumetkę Perceive Silk i właśnie odebrałam z paczkomatu. Bardzo przyjemny zapach
Zamówiłam też kilka innych kosmetyków, składałam zamówienie u kogoś na All i zastanawiam się czy warto zarejestrować się na stronie Avon, żeby robić zakupy bezpośrednio na ich stronie? Chciałabym dla siebie tylko zamawiać, głównie perfumy i myjadła..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz dwie opcje do wyboru: rejestracja jako klient bądź rejestracja w Klubie Avon jako klubowiczka i moim zdaniem ta druga opcja jest lepsza, bo będąc w Klubie Avon masz dostęp do świetnych ofert i możesz zdobywać fajne nagrody. Jeśli chciałabyś się czegoś więcej dowiedzieć, to napisz do mnie na priv.
Soyunica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-22, 16:38   #4297
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
I ja też białe róże i mięta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czuć tę miętę?
Nigdy nie miałam Pur Blanki, nie wiem czemu. Pewnie z kartki mi się nie spodobał.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-22, 21:19   #4298
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Czuć tę miętę?
Nigdy nie miałam Pur Blanki, nie wiem czemu. Pewnie z kartki mi się nie spodobał.
Dla mnie Pur Blanca to raczej zapach powietrza po burzy, świeżego prania i białego mydła. Zapach czysty i bezpieczny
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-23, 19:46   #4299
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Czuć tę miętę?
Nigdy nie miałam Pur Blanki, nie wiem czemu. Pewnie z kartki mi się nie spodobał.
Hmm, one są takie ozonowo-kwiatowo-miętowe, ciężko je do czegoś porównać, bo nie znam podobnego zapachu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-24, 12:27   #4300
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Dla mnie Pur Blanca to raczej zapach powietrza po burzy, świeżego prania i białego mydła. Zapach czysty i bezpieczny
Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Hmm, one są takie ozonowo-kwiatowo-miętowe, ciężko je do czegoś porównać, bo nie znam podobnego zapachu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, jest nadzieja, że mógłby mi się spodobać.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-04, 14:48   #4301
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Dotarły moje perfumetki Perceive Silk i TTA This Love.
Silk są delikatne i świeże, nieco słodkie, ale z przewagą świeżości, dla mojego nosa całkiem przyjazne.
This Love natomiast są zupełnie nie dla mnie.
Otwierają się świeżymi, owocowymi nutami - niezbyt odkrywczymi, ale jest ok, jednak szybko na mojej skórze dochodzi do głosu duszne piżmo i tu następuje koniec mojej przygody z tym zapachem. Testowałam w upał i ta duszna nuta była dosłownie odstręczająca. Dziś jest chłodniej, piżmo jest nieco stonowane, ale i tak jestem na nie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-04, 16:49   #4302
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Mnie też podoba się Perceive Silk, zużyłam połowę perfumetki delikatne i świeże, chociaż nie powiedziałabym, że to zapach, który "budzi zmysły" (wg opisu na stronie Avon)
Zamówiłam też perfumetkę narcyza, czekam na paczkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-04, 19:03   #4303
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Narcyz z kartki przyjemny. Jakbym skądś znała ten zapach. Może miałam coś podobnego?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-05, 20:31   #4304
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Narcyz z kartki przyjemny. Jakbym skądś znała ten zapach. Może miałam coś podobnego?
Mam perfumetkę. Bardzo mi się podoba zapach i też mam wrażenie, że skądś go znam na razie pojęcia bladego nie mam skąd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-11, 17:04   #4305
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Widziałyście jakie cuda z serii Far Away mają za granicą? Far Away Aloha z mandarynką i kwiatem tiare, Far Away Amalfi z bergamotką i białymi kwiatami, takie zapachy przypominają o lecie i byłyby idealne na wyjazdy, a u nas nie ma dodam, że seria Far Away słynie z trwałości, nie ma w tej kolekcji słabego zapachu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Na razie zamówiłam Summer White Rio, dam znać jak przyjdą - też letnie perfumy, tylko seria Summer White nie ma takiej mocy jak wszystkie Far Away.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-11, 22:28   #4306
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Czekam na pogorszenie pogody (tzn tak naprawdę wcale tego nie chcę ️ ), żeby przetestować globalnie Narcyza. Na razie tylko test w zgięciu łokcia i zapach dla mnie jest piękny, intensywnie kwiatowy, nie wiem z czym porównać, nie mam niczego podobnego i już ten fakt mnie cieszy ale obawiam się, że może być za mocny dla mnie, zwłaszcza w bardzo ciepły dzień.
Ogólnie najbardziej lubię lekkie perfumy, kwiatowe i świeże, mogą być delikatnie pudrowe, owocowe lub w kierunku unisex. Z perfumami z większą mocą i słodyczą jestem ostrożna, przytłaczają mnie. A nie chciałabym spalić tego narcyza w zły dzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-11, 23:08   #4307
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Widziałyście jakie cuda z serii Far Away mają za granicą? Far Away Aloha z mandarynką i kwiatem tiare, Far Away Amalfi z bergamotką i białymi kwiatami, takie zapachy przypominają o lecie i byłyby idealne na wyjazdy, a u nas nie ma dodam, że seria Far Away słynie z trwałości, nie ma w tej kolekcji słabego zapachu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Na razie zamówiłam Summer White Rio, dam znać jak przyjdą - też letnie perfumy, tylko seria Summer White nie ma takiej mocy jak wszystkie Far Away.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiedziałam, ze takie są.
W tej chwili mam Summer White Bali. Są trwalsze, niż klasyczne Summer White, moje ulubione nawiasem mówiąc
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-12, 06:35   #4308
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, ze takie są.
W tej chwili mam Summer White Bali. Są trwalsze, niż klasyczne Summer White, moje ulubione nawiasem mówiąc
Bali też mam, te z granatem i bardzo lubię Rio są z ananasem i frangipani, taki owocowy koktajl i są jeszcze Maldives z kwiatem acai i frezją, te pachną jak słona morska woda + białe kwiaty. Je też zamówię, ale nie wszystko naraz, w każdym razie są w katalogu na sierpień i moim zdaniem to super zapachy na lato, wszystkie wymienione.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-20, 10:30   #4309
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

W katalogu wrześniowym premiera nowego zapachu Passion Dance Dark zapach orientalno-kwiatowy i gourmand. W składzie kwiat gorzkiej pomarańczy, kawa, sandałowiec. Flakonik w ciemno fioletowym kolorze. Jestem ciekawa zapachu, bo na stronie perfumowanej nic nie czuję. Natomiast z klasycznym Passion Dance mi nie po drodze. Toleruję na innych, nie znoszę na sobie 🤷
Bardzo ciekawi mnie również nowy zapach Maxima Icon. Klasyczny bardzo lubię nabędę więc próbkę nowej wersji damskiej i męskiej
Damska: mandarynka, kwiat Hippolyta, akord skórzany. Męska: kardamon, drzewo oliwne, akord skórzany. Brzmi zachęcająco

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-21, 07:44   #4310
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Dostałam jak zawsze próbki różnych nowości - Passion Dance Dark są dość ciężkie, drzewne, zdecydowanie wolałam klasyczne. Eve Embrace okazały się ciekawe, jeżeli ktoś lubi fruitchouli typu Mon Paris YSL, Mon Rouge, ja mam oba i je lubię na zimę, to Eve Embrace to ten sam klimat. Owocowo-winna róża.
Jestem bardzo ciekawa Soft Musk Velvet Berries, bo rabarbar, czerwone owoce i wanilia to moje nuty.
Genialnych Extraordinary, które wywoływały zachwyt u dosłownie każdego kto miał styczność z tym zapachem i powodowały lawinę pytań - kto tak pięknie pachnie - nic nie pobije, tak myślę, ale czasem Avon wypuści coś tak dobrego jak np. TTA Daydream. W każdym razie za żaden zapach, łącznie z niszowymi, nie zebrałam tylu komplementów co kilka lat temu za Extraordinary. Bardzo podobały się ludziom w każdym wieku i każdej płci, mówili że pachną jak prawdziwe wiśnie w likierze i gorzkiej czekoladzie a ówczesny chłopak siedział przyklejony do mojej szyi (za nimi są Peoneve i Rosewood Blackcurrant Cyclamen). Troooszkę podobne są Dolcelisir i Ambre Narguile, ale to dalekie rodzeństwo Extraordinary, nie ma w nich tej naturalnej wiśni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2021-08-21 o 09:06
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-21, 11:17   #4311
Soyunica
Raczkowanie
 
Avatar Soyunica
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 83
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
W katalogu wrześniowym premiera nowego zapachu Passion Dance Dark zapach orientalno-kwiatowy i gourmand. W składzie kwiat gorzkiej pomarańczy, kawa, sandałowiec. Flakonik w ciemno fioletowym kolorze. Jestem ciekawa zapachu, bo na stronie perfumowanej nic nie czuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak się składa, że ja już ten perfum mam i jak dla mnie, to jest wspaniały. Nie jest ciężki ani też za słodki. Moim zdaniem fajnie jest wyczuwalna kawa i jak nie lubię podstawowej wersji Pasion Dance, to Dark mega mi przypadł do gustu.
Soyunica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-21, 11:29   #4312
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Soyunica Pokaż wiadomość
Tak się składa, że ja już ten perfum mam i jak dla mnie, to jest wspaniały. Nie jest ciężki ani też za słodki. Moim zdaniem fajnie jest wyczuwalna kawa i jak nie lubię podstawowej wersji Pasion Dance, to Dark mega mi przypadł do gustu.
Wiem, że nie powinnam ale perfumoznawcy bardzo zwracają na to uwagę w grupach - nie ma takiego słowa jak perfum, są tylko perfumy i zapach proszę, żebyście o tym pamiętały. Na mnie Passion Dance Dark są mało kawowe, jedynie Atelier Cologne Cafe Tuberosa miały coś z kawy i trochę Oriflame Love Potion Midnight.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2021-08-21 o 18:53
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-21, 14:05   #4313
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
(...) czasem Avon wypuści coś tak dobrego jak np. TTA Daydream. (...)
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moja mama zużywała flaszkę za flaszką tego zapachu jako tańsze zastępstwo dla Lacoste Pour Femme. Zamawiałam jej na allegro, ale od dawna się nie opłaca. Jeden z Avonów, których wycofania bardzo żal.

Chciałam jeszcze dodać, że Summer White Rio są wręcz nieznośnie trwałe Towarzyszyły mi wczoraj cały dzień, taki rozweselający koktail. Czekam jeszcze na Maldives.
W ogóle gubię w nadpodaży nowych avonowych zapachów, bo nadrabiam po dłuższej przerwie.
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-21, 17:23   #4314
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, ze takie są.
W tej chwili mam Summer White Bali. Są trwalsze, niż klasyczne Summer White, moje ulubione nawiasem mówiąc

Miałam szczerą nadzieję, że Summer White Bali będą choć ciutkę nawiązywać do Bali Bliss(kochałam bardzo i wciąż tęsknię)
Nie nawiązują, ale i tak je nawet polubiłam-jak nie jestem fanką typowo letnich perfum tak te nosi mi się całkiem dobrze
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-21, 19:51   #4315
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Extraordinary miałam je kilka razy. Jeszcze jakiś czas temu dostałam używkę od znajomej, której nie przypadły do gustu. Oszczędzałam jak mogłam, ale wszystko co dobre kiedyś się kończy Extraordinary wg mnie były bliźniaczo podobne do klasycznej Halle Berry, niestety oba zapachy już wycofane Jednak moim ukochanym i nieodżałowanym zapachem z avonu były Prowl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-21, 23:11   #4316
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez ladylajla Pokaż wiadomość

Moja mama zużywała flaszkę za flaszką tego zapachu jako tańsze zastępstwo dla Lacoste Pour Femme. Zamawiałam jej na allegro, ale od dawna się nie opłaca. Jeden z Avonów, których wycofania bardzo żal.

Chciałam jeszcze dodać, że Summer White Rio są wręcz nieznośnie trwałe Towarzyszyły mi wczoraj cały dzień, taki rozweselający koktail. Czekam jeszcze na Maldives.
W ogóle gubię w nadpodaży nowych avonowych zapachów, bo nadrabiam po dłuższej przerwie.
Maldives są delikatniejsze, faktycznie pachną jak słona morska woda (gdzieś w ciepłych morzach, na pewno nie w Bałtyku czuć frezje i sól.
TTA Daydream wg mnie pachną nieśmiertelnikiem, to ten kwiat "immortelle" i jako jedyne są bardzo blisko mojego dawnego signature scent - Immortelle de Corse L'Occitane. W obu czuję miód i te korsykańskie żółte kwiatki. L'Occitane przez to, że z naturalnych składników trochę już zmieniły nutę głowy, no ale mam je sporo lat, to co się dziwić. Obecnie staram się zużywać zapachy na bieżąco.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2021-08-22 o 08:36
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-21, 23:13   #4317
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
Extraordinary miałam je kilka razy. Jeszcze jakiś czas temu dostałam używkę od znajomej, której nie przypadły do gustu. Oszczędzałam jak mogłam, ale wszystko co dobre kiedyś się kończy Extraordinary wg mnie były bliźniaczo podobne do klasycznej Halle Berry, niestety oba zapachy już wycofane Jednak moim ukochanym i nieodżałowanym zapachem z avonu były Prowl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja żałuję jeszcze Rouge z kolekcji Lacroix dla Avonu, nie wiem czym one pachniały bo nie umiem tego określić, ale mnie ten zapach uzależnił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-22, 11:34   #4318
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Ja żałuję jeszcze Rouge z kolekcji Lacroix dla Avonu, nie wiem czym one pachniały bo nie umiem tego określić, ale mnie ten zapach uzależnił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi podobał się ten fioletowy, a Rouge coś mi się kojarzy, że był z różą? Nie jestem pewna, ale chyba miałam próbkę. Niestety z różą mi nie po drodze
Pamiętam, że jeszcze bardzo lubiłam Wish of Peace, takie niebieskie. Z takiej kolekcji jednonutowych Lawendę i była taka woda toaletowa 30 ml bazylia z cytryną chyba, używałam z przyjemnością. Z męskich mój były namiętnie używał Open Road. Fajnie tak powspominać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-22, 12:46   #4319
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
Mi podobał się ten fioletowy, a Rouge coś mi się kojarzy, że był z różą? Nie jestem pewna, ale chyba miałam próbkę. Niestety z różą mi nie po drodze
Pamiętam, że jeszcze bardzo lubiłam Wish of Peace, takie niebieskie. Z takiej kolekcji jednonutowych Lawendę i była taka woda toaletowa 30 ml bazylia z cytryną chyba, używałam z przyjemnością. Z męskich mój były namiętnie używał Open Road. Fajnie tak powspominać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm jeżeli nie lubisz Passion Dance, to faktycznie mogłaś nie polubić Rouge Lacroix, bo to trochę ten typ. Różane one nie były, raczej takie korzenne, paczula kaszmir i goździk, o to właśnie był zapach idealny na późną jesień, na listopad. Pamiętam, że pierwsze jego testy na ręku robiłam na spacerze gdzieś przy pustych polach, pod wieczór i idealnie się wpisały w klimat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-22, 17:00   #4320
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Dostałam jak zawsze próbki różnych nowości - Passion Dance Dark są dość ciężkie, drzewne, zdecydowanie wolałam klasyczne. Eve Embrace okazały się ciekawe, jeżeli ktoś lubi fruitchouli typu Mon Paris YSL, Mon Rouge, ja mam oba i je lubię na zimę, to Eve Embrace to ten sam klimat. Owocowo-winna róża.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na mojej skórze to ziemista paczula z delikatnym powiewem róży. Z czasem pojawia się czekoladowa nuta. Najpierw miałam takie "eeeee", potem jednak stwierdziłam, że mają potencjał. Potestuję i się zobaczy.


Rio to dla mnie rozczarowanie - zapach pudrowych cukierków z jakimś kwasem. A tak liczyłam na soczystego ananasa, a tu nic z tego.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-20 13:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.