Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-10, 12:26   #1951
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

wrocilam ze spaceru z kolezanka, na ktorym omowilysmy powyzsze sprawy i troche wylalam z siebie tej zlosci ... ten koleś mnie drażnił nie raz...ale już dawno tak nie zalazł mi. od EM XD?


z pozytywnych njusów to dziś mecze
san marino wspominam niezywkle milo i wogole przecudownie z quali do EM tak wiec mam nadzieje, ze dzis wysoko wybijemy.

i Dojczki grają o 19.30 ;D tak więc obowiazkowo ogladam

za piekna gre
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 14:24   #1952
ma_linka
Zadomowienie
 
Avatar ma_linka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 007
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

no nie no... te wszystkie wywiady mnie powalają! jestem skłonna uwierzyć Leo, bo przecież wiadomo, że u nas wszędzie "ręka rękę myje"... a ten pan piłkarz ze swoim wywodem o Leo... no żal i tyle. najłatwiej tylko zmieniać trenerów co rok lub 2. a za 100 razem może nas się trafi jakiś czarodziej, który wyczaruje dla nas reprezentację, albo na odległość pozawiązuje naszym rywalom sznurówki XD
no a dziś powód do radości -> meczyki!
__________________


ma_linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 22:15   #1953
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

wpadam na szybko ;P

wieczor mialam beczny, przy meczach ;D chociaz wyniki niezadowalajace.

oczywiscie ciesze sie, ze chlopaki wygrali i ze mamy kilka punktow wiecej...moze mialam poprostu zbyt wielkie nadzieje (bo przecież z San Marino poprostu nie da sie wygrać poniżej 13:0 a juz na pewnoi przyn. 5:0 XD ). nie bylo cudownej gry... okropny stan boiska mocno mnie rozpraszal ;D ale generalnie. wygrana jakos poprawia ogolny stan rzeczy

Dojczki zremisowali z Finlandią 3:3 ... wszystkie gole dla moich strzelił Miro i odnotowal tym samym 3 kolejne bramki do swojej kolekcji (44 gole w kadrze).
bylo kilka okazji, bramki wypracowane raczej z trudem w porownaniu z tym, co trafiali przeciwnicy. w ogole mialam wrażenie, ze Finlandia trafia przypadkami... kiedy Niemcy zupelnie sie nie spodziewali i ich olewali. no i tak wypracowali sobie 3 bramki.

zastanawia mnie, dlaczego Finlandia miala nazwiska na koszulkach a Dojcze nie ;P

no i tyle. idę spać jutro ZĘBOLOG (nie orto :O). trzymajcie kciuki
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 10:17   #1954
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość

a moje misie? oczywiscie ekstra. (dzieki Tri za relacje )
wygralismy 6:0 z Liechtensteinem hahaha cudo
z każdym smskiem od Tri mialam na buzi wiekszego banana haha...co prawda rekord San Marino nawet w polowie nie pobity ale jest i tak super.
no i mężowie się postarali 2 gole Poldiego, 1 Schweiniego, poza tym Hitze, Weste i Rolfes

aaa... Tri wspomniala mi o tym, że Poldi ma wąsy XD
cóż...niestety nie widzialam jakie ma teraz ale już na pożegnalnej imprezie Kahna miał lekki zarościk... jak to Ola powiedziała 'menelski' ale cóz...musze sie zgodzic

pokrotce wszystko streeszczone. tak wiec zaraz wrzuce kilka fotków
ależ nie ma za co

no i co? mówiłam, że Poldi wąsacz, może teraz chce wyglądać doroślej, przecież jest ojcem

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
foto:
próbka z sesyjki Bastusia i jeszcze troszke z meczu
powiem Ci, że to Twoje dojczki, to spędzają więcej czasu na sesjach niż niejedna modelka

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
tak sobie rozmawiam z Tri i mi sie przypomnialo, że przeciez sie nie pochwaliłam tu

MAM SZALIK DOJCZKÓW jejejejejje bo że Polski mam to juz chyba mowilam
w kazdym razie pokazuje zazdrosccie (dżołk)

jakosc oczywiscie marna, ale cos trzeba bylo zrobic, zeby w ogole weszlo na wizaz

Magda i jej nowe zdobycze


Melodia...ładny av
boooooosh kobieto, aleś Ty szczupła, ja się tak nie bawię, foch!

Cytat:
Napisane przez ma_linka Pokaż wiadomość
no nie no... te wszystkie wywiady mnie powalają! jestem skłonna uwierzyć Leo, bo przecież wiadomo, że u nas wszędzie "ręka rękę myje"... a ten pan piłkarz ze swoim wywodem o Leo... no żal i tyle. najłatwiej tylko zmieniać trenerów co rok lub 2. a za 100 razem może nas się trafi jakiś czarodziej, który wyczaruje dla nas reprezentację, albo na odległość pozawiązuje naszym rywalom sznurówki XD
no a dziś powód do radości -> meczyki!
ja jestem przerażona tym co się dzieje, nie podoba mi się, że zaczynają wychodzić różne takie dziwne, niefajne rzeczy. Przegrywamy mecze, to nagle wszystkie hieny opowiadają w mediach, że to koniec kadry i inne takie, co na pewno nie buduje psychicznie nikogo

ale z drugiej strony pojawia się tyle informacji na temat kulis naszej reprezentacji i tego co z nią związane, niektóre potwierdzone u źródła (jak domniemana rozmowa z trenerem Piszczka, której nie był), że już sama nie wiem w co i komu wierzyć

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
wpadam na szybko ;P

wieczor mialam beczny, przy meczach ;D chociaz wyniki niezadowalajace.

oczywiscie ciesze sie, ze chlopaki wygrali i ze mamy kilka punktow wiecej...moze mialam poprostu zbyt wielkie nadzieje (bo przecież z San Marino poprostu nie da sie wygrać poniżej 13:0 a juz na pewnoi przyn. 5:0 XD ). nie bylo cudownej gry... okropny stan boiska mocno mnie rozpraszal ;D ale generalnie. wygrana jakos poprawia ogolny stan rzeczy

Dojczki zremisowali z Finlandią 3:3 ... wszystkie gole dla moich strzelił Miro i odnotowal tym samym 3 kolejne bramki do swojej kolekcji (44 gole w kadrze).
bylo kilka okazji, bramki wypracowane raczej z trudem w porownaniu z tym, co trafiali przeciwnicy. w ogole mialam wrażenie, ze Finlandia trafia przypadkami... kiedy Niemcy zupelnie sie nie spodziewali i ich olewali. no i tak wypracowali sobie 3 bramki.

zastanawia mnie, dlaczego Finlandia miala nazwiska na koszulkach a Dojcze nie ;P

no i tyle. idę spać jutro ZĘBOLOG (nie orto :O). trzymajcie kciuki
a jednak się da

z tego co słyszałam, to mieli szczęście, że zremisowali, bo podobno ciągle musieli gonić wynik pocieszające, że nawet im nie zawsze idzie tak jakby tego chcieli
to był chyba ciężki dzień dla wszystkich reprezentacji, bo niektóre wyniki są raczej zaskakujące
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 10:18   #1955
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

nie zmieściło mi się wszystko w jednym poście:


Cytat:
Mateusz Borek: Wytaczam Beenhakkerowi proces!


Wytaczam panu Beenhakkerowi sprawę o zniesławienie, już zajmuje się tym prawnik. Za długo i za ciężko pracowałem na wszystko, co osiągnąłem w swoim zawodzie, by ktoś mnie obrażał i sugerował, że poprzez program w telewizji załatwiam jakieś nieczyste interesy. Nie pozwolę sobie na takie traktowanie – mówi specjalnie dla Weszło! Mateusz Borek, komentator Polsatu. To jego reakcja na wywiady z Leo Beenhakkerem, które dziś ukazały się w polskiej prasie. My zamieszczamy obszerny wywiad z Borkiem na temat tego, co wydarzyło się w ostatnich dniach i ostatnich miesiącach.

Czy jesteś największym złem polskiej piłki? Podobno mącisz, jątrzysz, podpuszczasz, namówiłeś Wichniarka i Jelenia do rezygnacji z gry w reprezentacji...

Niestety, dzisiejszym wywiadem, udzielonym przez Beenhakkera swoim klakierom, selekcjoner pokazał, że – jak mawia Jan Tomaszewski – pomylił odwagę z odważnikiem. Trener jest od trenowania, piłkarz od grania, a dziennikarz od zadawania pytań. Niestety, pan Beenhakker tego nie rozumie i zamiast odpowiadać na pytania, wygłasza jakieś dziwne oświadczenia. Dziwię się kilku moim kolegom, których znam od lat, z którymi współpracowałem, że piszą dziś wywiady na zlecenie. Moim zdaniem reprezentacja ma większe problemy niż Cafe Futbol i Mateusz Borek.

Ale podobno namówiłeś Wichniarka na rezygnację i popsułeś atmosferę w kadrze.

Co do Wichniarka – osiem lat zajmowałem się Bundesligą, dwa lata w Canale+ i 6 lat w Polsacie. Od dwóch lat Polsat tej ligi nie pokazuje. Od tamtego czasu rozmawiałem z Arturem nie więcej niż trzy czy cztery razy (choć tak naprawdę nie powinienem się w ogóle tłumaczyć, bo atutem dziennikarza są dobre kontakty, liczne źródła informacji). W zeszłym tygodniu zadzwonił do mnie pan Andrzej Grajewski i poinformował, że Artur Wichniarek rezygnuje z gry w reprezentacji pana Beenhakkera i chciałby poinformować o tym na naszej antenie, bo uważa program Cafe Futbol za prawdziwy, wiarygodny, taki, w którym nie ma tematów zakazanych. Ja nie pracuję w dziale PR pana Beenhakkera, ani w dziale PR PZPN. Jestem dziennikarzem. Jeśli ktoś ma do przekazania informację, która bezsprzecznie wszystkich interesuje, to mam mu odebrać prawo głosu? Panowie Morozowski i Sekielski robią na swojej antenie prowokacje, pan Tomasz Lis zaprasza różnych ludzi. Natomiast Cafe Futbol ma ograniczać się do ludzi ślepo wpatrzonych w selekcjonera?

To ostatnio modne. O Beenhakkerze mówić źle nie wypada.

Jestem ciekaw, dlaczego słów, które Beenhakker wypowiedział pod moim adresem w San Marino, nie wypowiedział na konferencji prasowej po meczu ze Słowenią, gdy zadawałem mu pytania. Wybrał sobie dziennikarzy, wiedząc, jak ładnie wszystko przedstawią. Przepraszam, ale dla mnie wiarygodność dziennikarza Rzeczpospolitej, który zaprasza pana Beenhakkera wraz z partnerką na swoje wesele, jest żadna. Na blogu atakuje mnie pan Wołowski z „Gazety Wyborczej” i zajmuje się moim żelem na włosach. Jak mamy rozmawiać na takim poziomie, to proponuję mu, aby zajął się raczej dzieckiem, które zostawił w Meksyku. Żelu nie stosuję od kilku lat, nie posklejał mi szarych komórek, ale jak będę chciał, to znów zacznę go używać. Bo ja tego żelu nikomu nie kradnę, tylko kupuję za własne pieniądze... Boli mnie podział środowiska, jaki się wytworzył. Ludzie, którym jednego dnia podajesz rękę, następnego dnia piszą kompletne głupoty. Ale to wszystko wynika z kompleksów. Niektórym żyłoby się wygodniej w komunie, gdzie byłby jeden komunikat i zakaz dyskusji, wyrażania własnych poglądów. Najlepiej, gdyby wszyscy dziennikarze mówili jednym głosem, a na końcu byłoby to zatwierdzane przez selekcjonera... Pamiętam pana Wołowskiego w czasie Euro. Jego wiara w Beenhakkera była niesamowita, a potem sen się skończył i trzeba było zmierzyć się z rzeczywistością. Niestety, ale ja niektóre problemy wytykałem długo przed mistrzostwami. I nie po to, żeby coś popsuć, tylko żeby coś poprawić.

Polsat w czasie Euro 2008 uchodził jednak za grupę wrogą Beenhakkerowi.

Dla „Gazety Wyborczej” większym problemem byli eksperci Polsatu niż gra reprezentacji. Zaraz zacznę myśleć, że to przez nich przegraliśmy. Nie widziałem wówczas tekstów, co jest nie tak z naszą kadrą, za to widziałem mnóstwo artykułów na temat panów Bońka, Koźmińskiego, Iwana czy Hajty. Może dziennikarze byli zdenerwowani, że to nie oni mogą uchodzić za ekspertów. Niestety, ale uznałem, że jeśli ktoś ma wiarygodnie oceniać grę, to muszą robić to ludzie, którzy przez lata grali w reprezentacji, byli piłkarzami w zachodnich klubach.

Podobno chcesz zrobić Tomasza Hajtę dyrektorem kadry.

To jest aberracja umysłowa pana Beenhakkera. Tomasz Hajto jest piłkarzem Górnika Zabrze i jednocześnie jest dogadany z szefami i sponsorami klubu, że wkrótce będzie tam menedżerem. Nigdy nie było tematu jego pracy z kadrą. Raz zapytaliśmy publicznie, dlaczego na przykład Tomasz Iwan, który zna języki (holenderski, angielski, niemiecki) i jest bardzo zamożnym człowiekiem, który realizuje się w biznesie, zna środowisko, ma łatwość nawiązywania kontaktów – dlaczego ktoś taki nie może liczyć na pracę w PZPN. Dlaczego zatrudnia się zamiast niego pana de Zeeuwa, który do dziś nie zawiesił licencji menedżerskiej. To jest zasadne pytanie. Nie widzę w nim nic zdrożnego. Tak jak zasadne były pytania o Wichniarka, Jelenia, Gancarczyka i tak dalej. Piłka nożna na całym świecie jest dialogiem, a zawód dziennikarza uprawnia mnie do zadawania pytań. Ale pan Beenhakker widzi świat po swojemu i wydaje mu się, że każdy uwikłany jest w jakiś interes, że wszędzie jest drugie dno. Może on tak postrzega świat, bo definiuje go wedle własnych zasad? Ja jestem zatrudniony przez pana Zygmunta Solorza, jednego z najbogatszych ludzi w Polsce. Nie muszę myśleć o promocji Artura Wichniarka czy Tomasza Hajty. Artur Wichniarek też nie potrzebuje żadnej promocji – ma ważny kontrakt z Arminią i wyrobioną markę w Bundeslidze. Prawda jest taka, że jeśli ktoś promocji potrzebował, to raczej Lisowski, Pazdan, Pawelec, Magiera, Kokoszka...

Nie żartuj, to przecież „international level”.

Sprawa Kokoszki to jest skandal. Ten piłkarz jest przedmiotem sporu polskiego klubu, czyli PZPN, z klubem włoskim. Nie gra, tylko trenuje z zespołem Serie B. Jest przy tym powoływany przez pana Beenhakkera na mecz z Ukrainą, a teraz z kolei wystawiany przez asystenta pana Beenhakkera Andrzeja Zamilskiego w młodzieżówce. Nie mam obsesji, ale nie musi mi się to podobać...

A może jednak masz obsesję? Często słychać, że Polsat Beenhakkera tylko krytykuje.

To śmieszny argument. Koledzy z TVP mają swój styl przedstawiania reprezentacji – u nich zawsze wszystko jest fajne i miłe. Ale ja uważam, że nie ma treści zakazanych, jest wolność poglądów. Do programów zapraszamy ludzi, którzy zgadzają się z Beenhakkerem, takich, którzy nie mają zdania i takich, którzy się nie zgadzają.

Wróćmy do Wichniarka. Beenhakker powiedział, że nie bierze pod uwagę jego rezygnacji, bo Wichniarek powinien do niego zadzwonić.

Artur chyba jasno się wypowiedział – gdy przyjechał na Cypr na zgrupowanie reprezentacji liczył na rozmowę z trenerem, ale do takiej rozmowy nie doszło. Tak samo jak trener przez miesiąc, przed i w czasie Euro, nie rozmawiał z Ebim Smolarkiem i jak przez dwa lata nie porozmawiał z Ireneuszem Jeleniem. Nie wiem, może taki ma styl pracy, ale jest to dziwny styl. Po meczu z Ukrainą powiedział: „Chcieliście Jelenia, to go powołałem, ale jest nieprzydatny”. To nie na miejscu. Tak samo zagrał Paweł Brożek przeciwko USA, ale tylko dlatego, że cały zespół grał źle. Zresztą, teraz słyszę, że ze Słowenią nie wygraliśmy, bo nie było Brożka. Zaraz, zaraz. Chłopie, trzy miesiące temu nie widziałeś go nawet w szerokiej kadrze, a teraz jest on niezastąpiony? A co się takiego wydarzyło poza tym, że Paweł robi to, co robił wcześniej – strzela bramki?

Takich niekonsekwencji jest mnóstwo. Nie uważasz, że media zagłaskały Beenhakkera?

Moim zdaniem pierwszy problem jest taki, że on nie rozumie, co się o nim pisze i mówi – skazany jest na tłumaczy, którzy narzucają mu swój punkt widzenia. Druga sprawa – rzeczywiście doszedł do wniosku, że może decydować o wszystkim i o wszystkim. Powiem coś, czego jeszcze nie mówiłem. 48 godzin przed meczem z Niemcami trener Beenhakker zadzwonił do mnie, że chciałby się spotkać. Zaprosił mnie, mojego szefa i Romana Kołtonia do hotelu. Myśleliśmy, że chce nam nakreślić taktykę, porozmawiać o personaliach – jak to przed startem wielkiego turnieju. Dodajmy, że był to nasz pierwszy kontakt od meczu z Finlandią, kiedy obraził się, gdy zapytaliśmy, czemu wystawił Jerzego Dudka, a nie Wojciecha Kowalewskiego. Wtedy stwierdził, że to „dirty question” i dodał, że Kowalewski bardzo źle wyglądał na treningu. Minęło kilka dni i... wstawił Kowalewskiego. Ale wróćmy do wydarzeń z Euro. Rozmowa trwała 50 minut, pan Beenhakker zaczął wmawiać nam, że każdy nasz gość ma napisany scenariusz, że tak dobieramy osoby w studio, żeby proporcje „antybeenhakkerowski e” były odpowiednie, że uprawiamy promocję. Pytał się, kto za tym stoi. Po 50 minutach wstałem i powiedziałem, że życzę zwycięstwa. Dodajmy, że rozmowa była przerywana, bo co jakiś czas Beenhakker mówił coś po holendersku do Jana de Zeeuwa. Potem poprosiliśmy osobę, która zna ten język, by nam to przetłumaczyła. Okazało się, że nas po prostu obrażał. Opowiem też scenkę z tunelu, przed meczem z Niemcami. Stałem w towarzystwie Tomka Hajty. Pan Beenhakker podszedł, podał mi rękę, po czym nie przywitał się z Hajtą, tylko powiedział: - Ty to już wszystkim jesteś, piłkarzem, trenerem, ekspertem, showmanem... I odszedł obrażony. 30 sekund później podszedł trener Loew i rozmawiał z Tomkiem dobre pięć minut. Następnie 20 minut Tomek rozmawiał Lahmem, Ballackiem, Podolskim, Klose, Neuvillem... Mógłby jeszcze dodać kilku piłkarzy. To naprawdę smutne, że Niemcy mają większy szacunek do wieloletniego reprezentanta Polski, niż trener polskiej kadry.

Uważasz Beenhakkera za dobrego trenera?

Uważam, że zrobił w pewnym momencie dużo dobrego. Natomiast pracę trenera tak naprawdę można oceniać po pół roku. I niestety, ale po meczu z Portugalią, który był na początku jego pracy, nasza kadra się nie rozwija, tylko systematycznie gra coraz gorzej. Chwała mu za to, że awansował do Euro, ale potem coś przestało działać. W reprezentacji dziś są same podziały – nie grają w niej Wichniarek, Jeleń, Kuszczak, Brożek (jestem dziwnie spokojny, że w meczu ligowym wystąpi), wyrzuceni są Dudka i Boruc...

Wiele osób mówi jednak – jeśli nie Beenhakker to kto?

Realia finansowe, w jakich pracuje pan Beenhakker, to jest marzenie wielu trenerów. Pamiętajmy, że trener Donadoni rocznie zarabiał 350 tysięcy euro, a odchodząc zrzekł się kolejnych 350 tysięcy. Trener Lippi, czyli człowiek, który zdobył mistrzostwo świata, dostaje milion euro. Dlatego nie nabieram się na groźby, że jak się Beenhakker wkurzy, to odejdzie, bo ma propozycje. Nie wierzę, że ktoś mu zapłaci tyle, co my. A nawet jeśli – jest wielu trenerów w Europie z ogromnym dorobkiem, którzy pracy u nas się podejmą. Ale ja nie mam obsesji pieniędzy. Apeluję tylko do selekcjonera, żeby nie próbował dzielić świata na dobrych i złych, czarnych i białych... I żeby przestał tworzyć teorie spiskowe, tylko wziął się do uczciwej pracy.
jestem bardzo ciekawa niedzielnego wydania Cafe Futbol
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 13:02   #1956
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
ależ nie ma za co

no i co? mówiłam, że Poldi wąsacz, może teraz chce wyglądać doroślej, przecież jest ojcem


powiem Ci, że to Twoje dojczki, to spędzają więcej czasu na sesjach niż niejedna modelka


boooooosh kobieto, aleś Ty szczupła, ja się tak nie bawię, foch!


ja jestem przerażona tym co się dzieje, nie podoba mi się, że zaczynają wychodzić różne takie dziwne, niefajne rzeczy. Przegrywamy mecze, to nagle wszystkie hieny opowiadają w mediach, że to koniec kadry i inne takie, co na pewno nie buduje psychicznie nikogo

ale z drugiej strony pojawia się tyle informacji na temat kulis naszej reprezentacji i tego co z nią związane, niektóre potwierdzone u źródła (jak domniemana rozmowa z trenerem Piszczka, której nie był), że już sama nie wiem w co i komu wierzyć


a jednak się da

z tego co słyszałam, to mieli szczęście, że zremisowali, bo podobno ciągle musieli gonić wynik pocieszające, że nawet im nie zawsze idzie tak jakby tego chcieli
to był chyba ciężki dzień dla wszystkich reprezentacji, bo niektóre wyniki są raczej zaskakujące
jak to nie ma? :d a jakbym na swiezo miala informacje?

taaaa, chce wygladac na doroslego ojca a wyglada na starego dziada
ale wczoraj już był perfekt ogolony

haha, no cóż. dbają o wizerunek XD Bastkowi sie nie dziwie, bo ma laske modelke i wciaga go w swoje sesje ;P (to byla podobno ich wspolna sesja ale poki co dorwalam tylko te dwie fotki).

dzięki za komplement XD ale chyba nie tak szczupła jak ci sie wydaje widziałaś Tłina?

tak, kazdy mowi cos innego i swoj tyłek chroni...bądź komuś obrabia. ja jednak chcę wierzyć, że Leo chce pomoc naszej kadrze. spodziewam sie, ze dostalby lepsze pieniadze gdzies indziej i nikt by przy tym na niego nie pluł. nie wiem, czy sama mialabym ochote uczestniczyc w tej szopce pzpnowskiej.

a no da sie ale na dzien dzisiejszy najwazniejsze jest, ze mamy 3 pkty ;P


hehe, szczerze powiedziawszy to wlasnie tak bylo
naprawde mialam wrazenie, ze gole Finom przychodzily latwo...jakby Enke zamykal oczy, a Lahm i Weste zupełnie byli nieprzytomni. i bramki, ktore nie powinny pasc padaly bez problemu. co prawda Miro sie odblokowal i udalo sie zremisowac, ale pod koniec juz myslalam, ze sie nie uda.
pierwsza bramka byla dla Finlandii. jednak Niemcy nadgonili. potem znowu Finowie... a po bodajze 50 sekundach znowu Niemcy ... odbijanie piłeczki. i tak chyba bylo w 1. polowie. w drugiej Finowie strzelili i potem dlugo nic. ale jakoś Miro uchronil nas od przegranej i jestem wdzieczna szkoda tylko, ze nie podzielil sie tymi bramkami no ale chyba pierwszą bramkę ładnie zaasystowal Trochito
i w ogole byl na poczatku sytuacja ładna, kiedy Schweini bardzo dobrze wybił piłkę prosto na głowę Miro, ale nie udało mu się niestety celnie jej wbić w bramkę.
no ale i z remisem przezyjemy ;P

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
nie zmieściło mi się wszystko w jednym poście:


jestem bardzo ciekawa niedzielnego wydania Cafe Futbol
nie znam sie specjalnie na tym konflikcie miedzy panami. zupelnie o tym nie slyszalam. mam nadzieje, ze ktos zaznajomiony na biezaco bedzie komentowal.
osobiscie nie uwazam, zeby brak Wichniarka jakoś specjalnie zaszkodzil kadrze. bo go nawet w owej kadrze nie pamietam xD
a jak to z nim bylo? nie interesuje mnie to. zrezygnowal na wlasne podobno życzenie.
a konflikty miedzy Leo a reszta swiata? nie mnie rozstrzygac.




ahaaaa... wróciłam od dentysty zdrowiutkie ząbki jejejeje
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 19:03   #1957
ma_linka
Zadomowienie
 
Avatar ma_linka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 007
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość

ja jestem przerażona tym co się dzieje, nie podoba mi się, że zaczynają wychodzić różne takie dziwne, niefajne rzeczy. Przegrywamy mecze, to nagle wszystkie hieny opowiadają w mediach, że to koniec kadry i inne takie, co na pewno nie buduje psychicznie nikogo

ale z drugiej strony pojawia się tyle informacji na temat kulis naszej reprezentacji i tego co z nią związane, niektóre potwierdzone u źródła (jak domniemana rozmowa z trenerem Piszczka, której nie był), że już sama nie wiem w co i komu wierzyć
ja też. w sumie to nawet mnie to już męczy, ciągłe zwalanie na innych, oskarżenia. to jest SPORT. on ma być zabawą, przyjemnością i rozrywką. a te stołkowe typy wszystko psują :/ ale trzeba wierzyć i liczyć na poprawę
Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość

tak, kazdy mowi cos innego i swoj tyłek chroni...bądź komuś obrabia. ja jednak chcę wierzyć, że Leo chce pomoc naszej kadrze. spodziewam sie, ze dostalby lepsze pieniadze gdzies indziej i nikt by przy tym na niego nie pluł. nie wiem, czy sama mialabym ochote uczestniczyc w tej szopce pzpnowskiej.

a no da sie ale na dzien dzisiejszy najwazniejsze jest, ze mamy 3 pkty ;P



nie znam sie specjalnie na tym konflikcie miedzy panami. zupelnie o tym nie slyszalam. mam nadzieje, ze ktos zaznajomiony na biezaco bedzie komentowal.
osobiscie nie uwazam, zeby brak Wichniarka jakoś specjalnie zaszkodzil kadrze. bo go nawet w owej kadrze nie pamietam xD
a jak to z nim bylo? nie interesuje mnie to. zrezygnowal na wlasne podobno życzenie.
a konflikty miedzy Leo a reszta swiata? nie mnie rozstrzygac.




ahaaaa... wróciłam od dentysty zdrowiutkie ząbki jejejeje
perejro za zęby!
też jakoś skłaniam się ku wierze w Leo, nie ma i tak nikogo lepszego. a tego Borka nie lubię, z tego co pamiętam to on na konferencji z Leo po Euro 2008 żalił się " dlaczego piłkarze nie wrócili, przecież powinni wspierać kibiców" czy coś takiego... jeżeli to był on oczywiście. grrr...
dobrze, że cieszą nas wyniki innych drużyn
Hiszpania : Armenia 4:0
__________________


ma_linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 22:12   #1958
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez ma_linka Pokaż wiadomość
ja też. w sumie to nawet mnie to już męczy, ciągłe zwalanie na innych, oskarżenia. to jest SPORT. on ma być zabawą, przyjemnością i rozrywką. a te stołkowe typy wszystko psują :/ ale trzeba wierzyć i liczyć na poprawę

perejro za zęby!
też jakoś skłaniam się ku wierze w Leo, nie ma i tak nikogo lepszego. a tego Borka nie lubię, z tego co pamiętam to on na konferencji z Leo po Euro 2008 żalił się " dlaczego piłkarze nie wrócili, przecież powinni wspierać kibiców" czy coś takiego... jeżeli to był on oczywiście. grrr...
dobrze, że cieszą nas wyniki innych drużyn
Hiszpania : Armenia 4:0
hehe perejro ulżyło


coś nikt nie wpada zbytnio? łotsgolinon seksi cziks ... przystojniaki muszą przetrwac wszystko i widze was !!!!!

poki co to sie pochwale, ze Bayern wygrał dzis z Koeln 3:0
dwie bramy Toniego i jedna Poldiego

Klinsi oczywiscie slusznie wystawil Lukasa...chociaz mam wrazenie, ze zrobil to dlatego, ze przeciwnikiem byl wlasnie Koeln...a jak wiadomo to poprzednik klub Poldiego i wykazac sie na takim meczu trzeba.
mam nadzieje jednak, ze bramka i pokazanie sie pozytywne wplynie na czestotliwosc wystawiania go w 1. skladzie.

pare fotek
Poldi z tą małą dziewczynką słodko. wydaje mi sie, ze ot ktos z rodziny. byc moze corka siostry(?) w koncu mecz odbywal sie w Koeln
no i Poldi chyba odwiedzil fryzjera absolutnie świeżo...i w ogole bez tych wąsów i w nowych wloskach znowu młodo i pięknie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg captb8734ee348b04725bdad198216bd83e.jpg (90,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fcbfck003.jpg (121,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fcbfck015.jpg (25,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fcbfck021.jpg (41,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fcbfck020.jpg (24,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fcbfck023.jpg (135,1 KB, 2 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 22:18   #1959
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

fotki:

1 - luka & luca
2 - poldi & bommi
3 - lukas
4 - lahmi ;P
5 - klinsi
6 - toni & poldi jak mniemam xD nie wiem co to bylo ale wyglada zabawnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ein.jpg (55,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zwo.jpg (48,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fcbfck022.jpg (43,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg r2258713829.jpg (20,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg r3344750652.jpg (11,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg r648411002.jpg (17,7 KB, 5 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 00:57   #1960
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

hym jest wieeelu przystojniakow ale nie wiem dlaczego jak widze jedengo to mam az ciary po ciele... chyba reaguje na taki typ "urody męskiej" jaki prezentuje Mariusz Lewandowski :P jak ja lubie... łysych oj, jakos tak mi chyba zostało po moim Tzcie byłym tak straaaaasznie reaguje na takich podobnych ze ehhhhh
quiz_Mariusz_Lewandowski_2576103.jpg
__________________
5-4-3-2-1

8 min Abs, 8 min Buns, całaa resztaa + masaże

DAMY RADE...RACZEJ NIE INACZEJ

xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 12:15   #1961
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Witanko

Normalnie można sie załamać w piątek tak zepsułam kompa a antywirus mi w tym pomógł ze nic mi nie działo prócz klawiatury i trzeba było przewracać system tylko to na moim lapku oznacza skasowanie wszystkiego i tylko dzięki napędowy CD bo USB tez padło mogłam cokolwiek pozrzucać choć najważniejsze pliki, ale wszystkie fotki Fifka, Owena i całej reszty musiałam zostawić bo jak nazłość nie było w domu DVD,
a troche tego było. wprawdzie na kompie tym drugim mam dużo ale bardzo stare.. i tylko pare nowych

Ale jak to mowia za głupote swoja i przedmiotów matrwych trzeba płacic

A na domiar to Fifi znouw cos złapał jakos kontuzja z prawy mieśniem

Owen na szczescie gra ale Newcastle przegrał ma problemu ciebie z jakims beniaminkiem wstyd

To zmykam
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 12:15   #1962
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Witanko

Normalnie można sie załamać w piątek tak zepsułam kompa a antywirus mi w tym pomógł ze nic mi nie działo prócz klawiatury i trzeba było przewracać system tylko to na moim lapku oznacza skasowanie wszystkiego i tylko dzięki napędowy CD bo USB tez padło mogłam cokolwiek pozrzucać choć najważniejsze pliki, ale wszystkie fotki Fifka, Owena i całej reszty musiałam zostawić bo jak nazłość nie było w domu DVD,
a troche tego było. wprawdzie na kompie tym drugim mam dużo ale bardzo stare.. i tylko pare nowych

Ale jak to mowia za głupote swoja i przedmiotów matrwych trzeba płacic

A na domiar to Fifi znouw cos złapał jakos kontuzja z prawy mieśniem

Owen na szczescie gra ale Newcastle przegrał ma problemu ciebie z jakims beniaminkiem wstyd
To zmykam
ojej... pamietam jak podczas przenoszenia sie na lapcia wiekszosc moich zbiorow dojczkowych mi przepadla okropne uczucie xD
nie martw sie. zawsze choc trochę przetrwalo na stronach naszego wątku i to smiem twierdzic, ze co lepsze, bo plazowe

za zdrowko Fifka



a ja powiem z usmiechem na twarzy LM rozpoczete
i pierwsze punkty juz mamy 3 pkt

Bayern - Steaua 1:0
brawo Buyti i Basti, bo z jego asysty niestety nie obejrzalam i w ogole czuje, ze jak na studia wyjade to bede miala utrudnione ogladanie błagam o niemieckie programy XD (to chyba bylby cud ;P)
moje ogladanie KAZDEGO meczu dojczkow sie skonczy ehhh.
ale dobra... nie smęcić
kolejnym dobrym njusem jest to, ze wychodzimy na prostą i już trafilismy na 2. miejsce w tabeli do hsv brakuje tylko 2 pkt ;p i szybko na pewno je odrobimy ;D miejsce lidera jest nam przeznaczone zawsze, na zawsze ;d

kilka 'fotków'

1,2,3 - bommi & miro
4 - Poldi
5 - Andi
6 - Buyti & Demi & Schweini
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg conf001.jpg (53,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg conf003.jpg (48,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg conf002.jpg (50,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3ad8692b8329aa5d85ff8f7929452597-ge.jpg (136,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg andi.jpg (42,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ching ching.jpg (48,2 KB, 0 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 12:22   #1963
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

fotki:

1 - upsi ;p powtorka, poldi
2 - Lahmi
3 - Lukas
4 - Demi
5 - Luca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg berl.jpg (32,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lahmi.jpg (52,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mucha lucha.jpg (47,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg van.jpg (29,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tonimmm.jpg (48,8 KB, 1 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 12:32   #1964
ma_linka
Zadomowienie
 
Avatar ma_linka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 007
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

właśnie narzekałam na kibicankach, że LM się zaczęło a tu cicho i pusto
__________________


ma_linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 10:16   #1965
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

normalnie szczena mi opadla XDDD

Pizza w Bremen oglądam fotki z ostatniego meczu...i oczom nie wierze. pomyslalam, ze cos mi sie przywidzialo...wpisuje w neta i co? i claudio w bremen ;p jaaaa. lekko zaskoczona jestem ;P

w kazdym razie bilans kiepski xD przegralismy 2:5 z werderem xD dwa gole 'honorowe' strzelil nam Boro ;P jej. pogrom. chlopaki co to ma byc! ;D

oktoberfest sie zaczal wiec pewnie niedlugo sesyjka z paulanerem i focie w kubraczkach

fotki z meczu dam nastepnym razem, bo teraz wychodze i sie spiesze
do zobaczyska (mam wrazenie, ze gadam do siebie, bo nikt nic nie pisze xD oprocz ma_linki od czasu do czasu ;P reszta to chyba od swieta )
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 12:40   #1966
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
ojej... pamietam jak podczas przenoszenia sie na lapcia wiekszosc moich zbiorow dojczkowych mi przepadla okropne uczucie xD
nie martw sie. zawsze choc trochę przetrwalo na stronach naszego wątku i to smiem twierdzic, ze co lepsze, bo plazowe

za zdrowko Fifka



a ja powiem z usmiechem na twarzy LM rozpoczete
i pierwsze punkty juz mamy 3 pkt

Bayern - Steaua 1:0
brawo Buyti i Basti, bo z jego asysty niestety nie obejrzalam i w ogole czuje, ze jak na studia wyjade to bede miala utrudnione ogladanie błagam o niemieckie programy XD (to chyba bylby cud ;P)
moje ogladanie KAZDEGO meczu dojczkow sie skonczy ehhh.
ale dobra... nie smęcić
kolejnym dobrym njusem jest to, ze wychodzimy na prostą i już trafilismy na 2. miejsce w tabeli do hsv brakuje tylko 2 pkt ;p i szybko na pewno je odrobimy ;D miejsce lidera jest nam przeznaczone zawsze, na zawsze ;d

kilka 'fotków'

1,2,3 - bommi & miro
4 - Poldi
5 - Andi
6 - Buyti & Demi & Schweini

Trochę dużo przetrwało jak mniemam Plaza to akurat sie nie tylko tu zachowała jest miejsce na nowe

Za zdrówko

Gratulacje za wygrana LM
Ale widziałam ze w lidze przegrał wczoraj szkoda

A fotki jak zwykle fajne


Natomiast u moich po 2 przegranych meczach w lidze i przedostatnim miejscu w tabeli w Pucharze UEFA na szczęście zwycięstwo 3:1 bałam sie ze bedzie kiepsko ale wzieli sie do roboty i ma nadzieje ze dzis w lidze odniosa pierwsze zwyciesto

Najlepsza widomosc to Owen bramke znowu strzelił w prawdzie przegrali ale nie mozna miec wszystkiego Ale to tak jest jak sie gra bez trenera

Wiec troche Mikego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 5663486.picture.jpeg (51,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 5667250.picture.jpeg (53,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 82925832.jpg (46,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 82926190.jpg (30,8 KB, 1 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 20:18   #1967
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Trochę dużo przetrwało jak mniemam Plaza to akurat sie nie tylko tu zachowała jest miejsce na nowe

Za zdrówko

Gratulacje za wygrana LM
Ale widziałam ze w lidze przegrał wczoraj szkoda

A fotki jak zwykle fajne


Natomiast u moich po 2 przegranych meczach w lidze i przedostatnim miejscu w tabeli w Pucharze UEFA na szczęście zwycięstwo 3:1 bałam sie ze bedzie kiepsko ale wzieli sie do roboty i ma nadzieje ze dzis w lidze odniosa pierwsze zwyciesto

Najlepsza widomosc to Owen bramke znowu strzelił w prawdzie przegrali ale nie mozna miec wszystkiego Ale to tak jest jak sie gra bez trenera

Wiec troche Mikego
hahaha, pokazywalas jeszcze gdzies plaze? przyznaj sie niegrzeczna }:->

tak przegrali. ale damy rade ;p jeszcze bedziemy na szczycie jak zawsze!

uuu, kiepska passa ... na pocieszenie zaserwuję ci kilka avków, ktore znalazlam ostatnio for ju

za owena


ja swoje fotki dam innym razem, bo nie chce mi sie dzis
bylam dzis jak co dzien prawie na wycieczce rowerowej xD z tym, ze dzis zlapal nas deszcz i grad ;P 4 km do domu jechalismy 'na czuja', bo nic nie widzialam przed sobą , zmoklam i zmarzlam. ale beka była
tylko teraz siedze i sie grzeje w domku ;P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png 15975116.png (8,1 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: png acm2.png (20,8 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: png acm4.png (22,1 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: png acm5.png (14,9 KB, 65 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 17:37   #1968
ma_linka
Zadomowienie
 
Avatar ma_linka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 007
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
do zobaczyska (mam wrazenie, ze gadam do siebie, bo nikt nic nie pisze xD oprocz ma_linki od czasu do czasu ;P reszta to chyba od swieta )
ja też mam takie wrażenie, że jak coś napiszę to tak jakbym robiła sztuczny tłum co najmniej XD a tematy Dojczlandzkie tak zbytnio mnie nie dotyczą i nie kręcą, więc mogę tylko pogratulować wyników dobrze, że czasem któraś coś skrobnie
fajna wycieczka XD
__________________


ma_linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 16:00   #1969
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
hahaha, pokazywalas jeszcze gdzies plaze? przyznaj sie niegrzeczna }:->

tak przegrali. ale damy rade ;p jeszcze bedziemy na szczycie jak zawsze!

uuu, kiepska passa ... na pocieszenie zaserwuję ci kilka avków, ktore znalazlam ostatnio for ju

za owena


ja swoje fotki dam innym razem, bo nie chce mi sie dzis
bylam dzis jak co dzien prawie na wycieczce rowerowej xD z tym, ze dzis zlapal nas deszcz i grad ;P 4 km do domu jechalismy 'na czuja', bo nic nie widzialam przed sobą , zmoklam i zmarzlam. ale beka była
tylko teraz siedze i sie grzeje w domku ;P

Plaże, gdzie tam ona jest tylko i wyłącznie dla was zadysponowana

Bardzo dziękuje za avki

To mialasz mokra wycieczke

Owen znowu bramkę strzeli tylko ze znowu przegrali.. a na domiar złego kolejny kandydat odrzucił propozycje trenowania Newcastle ale czy to juz kogos dziwi jak ma wspołpatrcowac z takim zarzadenm

Fif nadal pałzuje naszczescie Milan wygrał w srode wymeczyl ale 3 punkty sa a w niedziele DERBY bedzie sie działo

dam fotki Owena no bo reszty nie widac:P
Z meczu i z golfa
EDIT: A jednak Fifi sie znajdzie i jego autko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 5720184.picture.jpeg (92,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20080925owen580.jpg (103,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 49897902.MichaelOwenteesoff.jpg (120,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 49897900.MichaelOwen.jpg (102,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1222152323685_23843.jpg (23,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 612_audi_q7.jpg (22,5 KB, 0 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-27, 22:56   #1970
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Iza czuje sie zaszczycona ;D plaża zarezerwowana dla seksi cziks... jak miło


wpadłam. wieści z frontu nie najlepsze. spadlismy na 8. miejsce !!!! koszmar. ja nie wiem co sie dzieje. przegralismy 1:0 z hannoverem a za 3 (wlasciwie juz prawie 2) dni mecz z olympique lyon. jak tak bedziemy za przeproszeniem tyłka dawać to sie nie zdziwie, ze znowu zaprzepascimy LM i co gorsza...w ogole w nastepnym roku nie zagramy znowu xD tfu tfu. to czarny scenariusz. ale naprawde nie mam pojecia dlaczego tak kiepsko im idzie


jutro wyjezdzam do Olsztyna już. wyprowadzka z domu ehhh xD musicie mnie pocieszac a te kuleżanki z niemiecką tv (gdybym nie miala niemieckich w Ol.) prosze o biezace informacje meczowe etc
ja chce ogladac mecze Dojczków! nigdy nie przegapiam. nie moge! ;D
niemiecka tv ma byc
z tą optymistyczna mysla ide spac

do zobaczenia ;P
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 12:06   #1971
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

ależ mnie tu nie było, aż wstyd wybaczcie dziewczęta, niestety prawdziwy świat wdarł się w moje życie, przez co musiałam skrócić swoje wakacje i wybrać się na praktyki studenckie, co by mi czwarty rok zaliczyli :rollleyes:
dlatego całe poprzednie dwa tygodnie wstawałam o świcie i po 8 godzinach w biurze nie miałam już siły na nic, tak wiem, że to głupie, ale cóż poradzę, że dla mnie dzień zaczyna się dopiero o 9

z ciekawostek to tyle, że moja Wisełka świetnie pokazała się w meczu z Tottenhamem i jestem pełna optymizmu co do czwartkowego rewanżu niestety z różnych względów nie mogę się na ten mecz wybrać a co najgorsze nawet w tv nie będę mogła oglądać, bo mam wtedy zajęcia

Madzia już wyjechała dziewczyno i co Ty teraz zrobisz bez niemieckich kanałów? mam nadzieję, że chociaż internet będziesz miała i utrzymasz kontakt z seksi cziks GOOD LUCK
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 10:24   #1972
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

witam wpadłam na chwile bo studiowanie czas zacząć

Mam nadzieje ze naszym nowym Studentka będzie się podobać, życzę powodzenia liczę ze będziecie wpadać jak najczęściej na watek


A teraz do niusów

Milan zwycięski w Derbach Inter poległ i bardzo dobrze sasasa

Owen no co znowu bramkę strzelił i Roqus tez tylko szkoda ze przeciwko sobie grali

Żeby nie było tak pusto to wrzucam fotke stety niestety tylko Owena i zawinął mi sie pod reke Mini Mike to tez dam

Ooo Alan i Fifi sie tez znalazł patrzcie:p czyli będzie jakies urozmaicenie

I jestem z siebie dumna bo zrobiła avka ho ho od jak dawana nawet najstarsi górale nie pamiętają kiedy to było Najwyższych lotów to on nie jest troszkę wyszło sie z wprawy ale w tłumie ujdzie


Dzis jednak sobie dluzej poleniuchuje za nim rozpocznę ten rok nie ma to jak juz od pierwszego dnia zajecia wypadaj:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13035_n0_2c850_122_944lo.jpg (116,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 5808800.picture.jpeg (45,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9998c077e2552262207e6cc7d4b68a15-getty-fbl-eng-pr-manutd-newcastle.jpg (41,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (31,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5720184.jpg (27,6 KB, 46 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 10:36   #1973
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
witam wpadłam na chwile bo studiowanie czas zacząć

Mam nadzieje ze naszym nowym Studentka będzie się podobać, życzę powodzenia liczę ze będziecie wpadać jak najczęściej na watek


A teraz do niusów

Milan zwycięski w Derbach Inter poległ i bardzo dobrze sasasa

Owen no co znowu bramkę strzelił i Roqus tez tylko szkoda ze przeciwko sobie grali

Żeby nie było tak pusto to wrzucam fotke stety niestety tylko Owena i zawinął mi sie pod reke Mini Mike to tez dam

Ooo Alan i Fifi sie tez znalazł patrzcie:p czyli będzie jakies urozmaicenie

I jestem z siebie dumna bo zrobiła avka ho ho od jak dawana nawet najstarsi górale nie pamiętają kiedy to było Najwyższych lotów to on nie jest troszkę wyszło sie z wprawy ale w tłumie ujdzie


Dzis jednak sobie dluzej poleniuchuje za nim rozpocznę ten rok nie ma to jak juz od pierwszego dnia zajecia wypadaj:P
no coś ty, przecież na kolejną sposobność podziwiania aparycji Owena nikt o zdrowych zmysłach nie będzie narzekał

ahhh tak jak mówisz, rok akademicki czas zacząć
liczę, że w tym tygodniu będą same organizacyjne sprawy i dadzą nam spokój chociaż pewnie znajdzie się jakiś nadgorliwiec i będzie chciał od razu prowadzić zajęcia

a avatarek bardzo ładny
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 12:27   #1974
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
ależ mnie tu nie było, aż wstyd wybaczcie dziewczęta, niestety prawdziwy świat wdarł się w moje życie, przez co musiałam skrócić swoje wakacje i wybrać się na praktyki studenckie, co by mi czwarty rok zaliczyli
dlatego całe poprzednie dwa tygodnie wstawałam o świcie i po 8 godzinach w biurze nie miałam już siły na nic, tak wiem, że to głupie, ale cóż poradzę, że dla mnie dzień zaczyna się dopiero o 9

z ciekawostek to tyle, że moja Wisełka świetnie pokazała się w meczu z Tottenhamem i jestem pełna optymizmu co do czwartkowego rewanżu niestety z różnych względów nie mogę się na ten mecz wybrać a co najgorsze nawet w tv nie będę mogła oglądać, bo mam wtedy zajęcia

Madzia już wyjechała dziewczyno i co Ty teraz zrobisz bez niemieckich kanałów? mam nadzieję, że chociaż internet będziesz miała i utrzymasz kontakt z seksi cziks GOOD LUCK
dziewczyno, dla mnie zaczyna się o 10 XDD nie jestes sama... viva, bist du nie allein (o majne, brakuje mi niemieckiej tv, nawet reklam hahaha)

przynajmniej wisle dobrze idzie, bo bayern spadl jeszcze nizej, na 10 !!!!!!!!
a z lyon zremisowali :l
wlasnie, nie wiem co zrobie tata powiedzial, ze kupi mi antene jakas tam to moze bedą...ale kiedy to nie wiem. narazie nie mam na to szans. i jedyne co niemeickie mam, to muzykę w kompie

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
witam wpadłam na chwile bo studiowanie czas zacząć

Mam nadzieje ze naszym nowym Studentka będzie się podobać, życzę powodzenia liczę ze będziecie wpadać jak najczęściej na watek


A teraz do niusów

Milan zwycięski w Derbach Inter poległ i bardzo dobrze sasasa

Owen no co znowu bramkę strzelił i Roqus tez tylko szkoda ze przeciwko sobie grali

Żeby nie było tak pusto to wrzucam fotke stety niestety tylko Owena i zawinął mi sie pod reke Mini Mike to tez dam

Ooo Alan i Fifi sie tez znalazł patrzcie:p czyli będzie jakies urozmaicenie

I jestem z siebie dumna bo zrobiła avka ho ho od jak dawana nawet najstarsi górale nie pamiętają kiedy to było Najwyższych lotów to on nie jest troszkę wyszło sie z wprawy ale w tłumie ujdzie


Dzis jednak sobie dluzej poleniuchuje za nim rozpocznę ten rok nie ma to jak juz od pierwszego dnia zajecia wypadaj:P
po 1. boski av masz te focie Roqusia są boskie ;D

haha, jaka radosc z przegranej interu xD rozwalajaca

brawo dla twoich chlopakow

fotki jak zawsze pierwszej jakosci tylko Alanek jakiś taki...fuuuuuj co to za fryzura XDD

avek robiony przez ciebie rowniez mi sie podoba chociaz dla mnie zbyt ciemniutki ja lubie żywo




ufffff, w koncu chwilka czasu to wpadam do was

mam nadzieje, że Tłin też się wkrótce odezwie i cosik opowie

ja od poniedzialku juz całkowicie na nowym ;P zajec jeszcze nie bylo. wczoraj inauguracja byla wydzialowa, dzis uczelniana (nieobowiazkowa xD wiec mnie tam nie ma i nic nie robie hahaha)

zupelnie nie mam czasu. caly dzien poza domem, latam ciagle gdzies, nogi ledwo wytrzymują beka jest, bo jeszcze nie ma nauki ogolem dobrze.
ten tydzien mieszkam sama, od poniedzialku wprowadza sie moja sis cioteczna, wiec troche razniej bedzie tak wiec, poki co kolejna czesc Kevina 'Magda sama w domu' trwa

dzis z racji, ze nie mam NIC to nic nie robie xD nic konretnego. deszcz popaduje, wiec wyjsc mi sie narazie nie chce ale pewnie bede musiala. zastanawiam sie co zjem na obiad. bo gotowac nie umiem , tak wiec albo bede musiala bryknac do pobliskiego maka albo do sklepu

jutro mam pierwsze zajecia, nikogo nie znam z mojej grupy ani nie wiem, gdzie znajduje sie miejsce, w ktorym owe zajecia są nie wiem co zrobie. ale troche mnie to stresuje

ok, coz wiecej powiedziec zyczcie powodzenia (i żeby szybko mi niemiecką tv załatwili ) bo bez meczów i janka to zgine xD

pozdro
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 11:08   #1975
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
no coś ty, przecież na kolejną sposobność podziwiania aparycji Owena nikt o zdrowych zmysłach nie będzie narzekał

ahhh tak jak mówisz, rok akademicki czas zacząć
liczę, że w tym tygodniu będą same organizacyjne sprawy i dadzą nam spokój chociaż pewnie znajdzie się jakiś nadgorliwiec i będzie chciał od razu prowadzić zajęcia

a avatarek bardzo ładny
Chyba ze tak wiec jak będę miała to będę raczyć Was nim

Moj początek roku był bardzo organizacyjny w pierwszy dzień z 3 zajęć 1 trwając może 20 minut w drugi dwa trwajace razem moze 45 a piatek od rana godziny rektorskie wiec nikt mnie na uczelni nie zobaczył wiec do wtorku sie lenie Jakbym wiedziła to bym dopiero we wtorek przyjechala

Dziekuje

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość

po 1. boski av masz te focie Roqusia są boskie ;D

haha, jaka radosc z przegranej interu xD rozwalajaca

brawo dla twoich chlopakow

fotki jak zawsze pierwszej jakosci tylko Alanek jakiś taki...fuuuuuj co to za fryzura XDD

avek robiony przez ciebie rowniez mi sie podoba chociaz dla mnie zbyt ciemniutki ja lubie żywo

Wiem śliczności nad ślicznościami ale taki model jak Roqus ehh

Bo inter to wrog numer 1 wiec kazda przegrana to jest bezcenna radosc


Alan taki ulizany no tak ale moze go ktos odpadł i tak skrzywdzil, ale teraz chyba inaczej wyglada bo to chyba nie najnowsze foto było

dziekuje no moze jest troche ciemniutki ale to tez od monitora zalezy ale ja chyba mam jakiegos bzika na troche ciemnosci moze dlatego;P



Nieuwiezycie mój brat dziś mi przesyła wiadomość ze strony SeriaA ze Simone Inzaghi uratował remis dla Lazio cos niesamowitego jak przeczytałam to była jego pierwsza bramka od 2004 dla Lazio bo był na rożnych wypożyczeniach to fakt ale i tak
Strzelil ja w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry a wszedł w 83. Moze wreszcie trener bedzie mu dawał szanse bo chłopka sie marnuje a strzelac potrafi.

Dzis Fifi wraca i mam nadzieje ze pojdzie w slady brata i tez cos strzeli.. bo juz włoskie kibicki:p zastanawiają sie czy on sie tam to miłosci nie zachłysnał i nie bedzie chcial częściej palzowac.. swoja droga ciekawe kiedy slub bo wszedzie jest nazywana jego narzeczona i sama mowi ze jest znim bardzo szczęśliwa i bardzo go kocha ehh licze na jakies zaproszenie na wesele

i na koniec Owen jeszcze na zadnym polskojęzycznym portalu tego nie przeczytałam ale na innych juz sie pisze ze ten głupek Capello ( cisną mi sie na usta inne slowa) gop znowu nie powołal bo jak stwiedzil bramki nie wystarcza d gry na Angli Owen sie produkuje strzela bramki prawie w kazdym meczu na 7 meczów strzelił 5 jest podpora swoje druzyny i on twierdzi ze to za malo..


Nic zycze milego i mam nadzieje slonecznego dnia


Edit:
Aaa bym zapomniała przecież mam fotki Fifka wprawdzie tylko 2 ale to zawsze Fifi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10220955_8003139.jpg (48,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10220957_8003139.jpg (65,8 KB, 2 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 19:47   #1976
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Moj początek roku był bardzo organizacyjny w pierwszy dzień z 3 zajęć 1 trwając może 20 minut w drugi dwa trwajace razem moze 45 a piatek od rana godziny rektorskie wiec nikt mnie na uczelni nie zobaczył wiec do wtorku sie lenie Jakbym wiedziła to bym dopiero we wtorek przyjechala



Wiem śliczności nad ślicznościami ale taki model jak Roqus ehh

Bo inter to wrog numer 1 wiec kazda przegrana to jest bezcenna radosc


Alan taki ulizany no tak ale moze go ktos odpadł i tak skrzywdzil, ale teraz chyba inaczej wyglada bo to chyba nie najnowsze foto było

dziekuje no moze jest troche ciemniutki ale to tez od monitora zalezy ale ja chyba mam jakiegos bzika na troche ciemnosci moze dlatego;P



Nieuwiezycie mój brat dziś mi przesyła wiadomość ze strony SeriaA ze Simone Inzaghi uratował remis dla Lazio cos niesamowitego jak przeczytałam to była jego pierwsza bramka od 2004 dla Lazio bo był na rożnych wypożyczeniach to fakt ale i tak
Strzelil ja w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry a wszedł w 83. Moze wreszcie trener bedzie mu dawał szanse bo chłopka sie marnuje a strzelac potrafi.

Dzis Fifi wraca i mam nadzieje ze pojdzie w slady brata i tez cos strzeli.. bo juz włoskie kibicki:p zastanawiają sie czy on sie tam to miłosci nie zachłysnał i nie bedzie chcial częściej palzowac.. swoja droga ciekawe kiedy slub bo wszedzie jest nazywana jego narzeczona i sama mowi ze jest znim bardzo szczęśliwa i bardzo go kocha ehh licze na jakies zaproszenie na wesele

i na koniec Owen jeszcze na zadnym polskojęzycznym portalu tego nie przeczytałam ale na innych juz sie pisze ze ten głupek Capello ( cisną mi sie na usta inne slowa) gop znowu nie powołal bo jak stwiedzil bramki nie wystarcza d gry na Angli Owen sie produkuje strzela bramki prawie w kazdym meczu na 7 meczów strzelił 5 jest podpora swoje druzyny i on twierdzi ze to za malo..


Nic zycze milego i mam nadzieje slonecznego dnia


Edit:
Aaa bym zapomniała przecież mam fotki Fifka wprawdzie tylko 2 ale to zawsze Fifi
a to labujesz sobie fajnie ci.

kazdy lubi inne ;P wazne, ze piękny avek

tak wiec brawo dla simka
co do Fifka, to jakże by cie nei zaprosił na wasz wspolny slub
a do owena. no coz...reguly nie ma xD poldi w narodowej strzela pieknie a w bayernie tez szansy nie dostaje nie wiem co to za bezsensowny system ;l i dlaczego nawet klinsi go nie wystawia.

u la la, Fifko jaka ładniutka kurteczka jak zawsze nienagannie ubrany <3



ja dzis wrocilam do Ol. w domku była beka byle do weekendu
trzymajcie kciuki, bo we wtorek mam test z infy ;D jak zalicze, to mam zaliczony semestr na 5

nie mam za bardzo czasu tu wpadac chociaz bardzo bym chciala.

u moich nic dobrego sie nie dzieje niestety. 10 miejsce w tabeli to żal nad żale. nie wiem dlaczego znowu dopadla nas taka zła passa.ostatni mecz znowu remis 3:3


w sobote mecz Niemcy - Rosja wrócę do domu wiec bede mogla obejrzec je je je
w srode z Walią, to niestety już bede w Ol i nie obejrze ale dobry i jeden ;P


mam nadzieje, ze u nas jakos pojdzie do przodu i dadzą nam zagrac.
bo nie naszych chlopakow wina, ze pzpn dupy daje...jak zawsze zreszta :l


mam troche fotek moich bayern boyów ale dodam je innym razem transfer zwolniony i slabo pewnie bedzie szlo ;P

si ja
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 20:23   #1977
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

hejo. (mowie chyba sama do siebie, bo przede mna nikt nie napisal nic ;P)

wlasnie sobie ogladam Dojczków
2:0 wygyrwamy poki co z Rosją a mogloby nawet wiecej byc :P ale jest calkiem przyzwoicie jak na 35 minute
1. gol Poldzio super super super a drugi...zgadnijcie ;D Balla

widzialam tez, ze nasza kadra narazie idzie do przodu i w pierwszej polowie 1:0 \niech ten wieczor skonczy sie pozytywnie wlasnie tego mi potrzeba w ten weekend dobrych meczów ze swietnymi wynikami

nie mam czasu w tyg. wpadac a nawet jak mam czas wieczorkiem troszke na kompa to jestem zmeczona i za bardzo nie chce mi sie go odpalac. troche przychorzalam, pewnie dlatego. w czwartek o 21 juz lezalam w lozku xD co u mnie jest nienormalne
ale odwiedzam nasz przybytek! a wy co?
mam nadzieje, ze chociaz meczyk ogladacie ;P bo żadnego smska nie dostaje napisanego z podniecenia brameczką łotsgołinon ;D
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 20:54   #1978
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Magda! Gddzie Ty mecze oglądasz??? Jakiś link???

Dobrze dobrze! nIech dadza im popalić Niemcy!!!!
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 23:06   #1979
ma_linka
Zadomowienie
 
Avatar ma_linka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 007
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Wygraliśmy!!!
__________________


ma_linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 15:04   #1980
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
hejo. (mowie chyba sama do siebie, bo przede mna nikt nie napisal nic ;P)

wlasnie sobie ogladam Dojczków
2:0 wygyrwamy poki co z Rosją a mogloby nawet wiecej byc :P ale jest calkiem przyzwoicie jak na 35 minute
1. gol Poldzio super super super a drugi...zgadnijcie ;D Balla

widzialam tez, ze nasza kadra narazie idzie do przodu i w pierwszej polowie 1:0 \niech ten wieczor skonczy sie pozytywnie wlasnie tego mi potrzeba w ten weekend dobrych meczów ze swietnymi wynikami

nie mam czasu w tyg. wpadac a nawet jak mam czas wieczorkiem troszke na kompa to jestem zmeczona i za bardzo nie chce mi sie go odpalac. troche przychorzalam, pewnie dlatego. w czwartek o 21 juz lezalam w lozku xD co u mnie jest nienormalne
ale odwiedzam nasz przybytek! a wy co?
mam nadzieje, ze chociaz meczyk ogladacie ;P bo żadnego smska nie dostaje napisanego z podniecenia brameczką łotsgołinon ;D
faktycznie niewiele osób tutaj zagląda, ale pewnie to kwestia braku czasu
ja sama ostatnio prowadzę tryb życia emeryta i kładę się o 22 i zasypiam ok 23 przy napisach końcowych serialu CSI Las Vegas

co do smsów, to przepraszam bardzo, ja Ci wysłałam co prawda z drżącym sercem, bo bankrutuję na karcie, ale zawsze

swoją drogą w niedługim czasie wracam do poprzedniego numeru telefonu, bo telefon na kartę w Erze znacząco ( ponad o 100% !!!) powiększył wydatki jakie muszę ponosić, co zupełnie mi nie odpowiada, tak więc niedługo spodziewajcie się smsa, albo PW ze starym numerem

jeszcze chciałam się poskarżyć, że Photoshop mi przestał działać! czego przyczyną jest podobno brak kompatybilności z Vistą a wczoraj tyle fajnych zdjęć się pokazało, które można by przerobić na piękne avki

Madga, Ty lepiej opowiadaj jak tam po pierwszych tygodniach na uczelni



no i oczywiście za naszych złotych chłopców, którzy zawsze wiedzą kiedy trzeba się zmotywować i pokazać klasę, oby im ta motywacja została
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.