problem nie wiem jak sobie z tym poradzic :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-21, 11:50   #1
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km

problem nie wiem jak sobie z tym poradzic :(


hej mam wielki problem, od jakiegos czasu intensywnie cwicze i ograniczylam jedzenie ale oczywiscie z rozsadkiem ale nie w tym rzecz, pod wplywem odchudzania moje piersi tez zmalaly co mnei cieszy bo byly niesmacznie duze ( przynajmniej dla mnie ) ale i tez obwisly swicze z ciezarkami na klatke piersiowa ale to nic nei daje poza tym zauwazylam ze roznica w wielkosci miedzy piersiami jest bardziej widoczna niz kiedys ( przewaznie kobieta ma jedna piers odrobine wieksza) boje sie ze niedlugo to roznica bedzie znacza nie wiem co z tym zrobic pomozcie, jakie znacie sposoby na ladne w miare jedrne piersi? a moze da sie jakos wyrownac te roznice rozmiarowe? pomoznie !!
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-21, 21:26   #2
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: problem nie wiem jak sobie z tym poradzic :(

PIERSI NIGDY NIE SA ZA DUZE A tak wogole to mam ten sam problem - zawsze chudne w klacie Na asymetrie nie da sie chyba nic poradzic cwiczeniami (chyba ze ktos zna jakies rewelacyjne cwiczenia - poprosze rowniez ) - moze kiedy przestaniesz sie mocno odchudzac tluszczyk powroci w biust i wszystko sie wyrowna. Zauwazylam ze tam gdzie chudne najszybciej rownie szybko mi sie wyrownuje jesli sie "zaniedbam" dietetycznie. Calkiem niezle wyniki daje codzienne smarowanie maziami do biustu i masaze zimno-cieplo-zimne pod prysznicem - troche sie poprawia kondycja skory ale bez rewelacji (przynajmniej u mnie).
Jeszcze gdzies na tym forum byl watek z linkiem do cwiczen na biust (miesnie klatki) - cala masa cwiczonek tam byla, moze uda sie odgrzebac (jakas stronka z modelkami w nazwie nie pamietam dokladnie). PZDR N
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.