Hurtownia odzieży - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-10, 11:31   #1
papiusia1203
Raczkowanie
 
Avatar papiusia1203
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z daleka ...
Wiadomości: 61

Hurtownia ubrań


Witam
Chcialabym sprzedawać ubrania na allegro. Typu jak w linkach :

http://allegro.pl/item566444057_mega_sexi_k omplet_bombka_2_kolory_do _wyboru.html

http://allegro.pl/item566427915_elegancka_b luzka_japan_style_czarna_ rozm_s.html#gallery

http://allegro.pl/item566015503_thebestfash ion_nowosc_niesamowite_je ansy_r26.html

Czy może mi ktoś pomóc znaleść namiary ma takie hurtownie?
papiusia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 15:38   #2
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
hurtownia odzieży chińskiej maŁopolskie gdzie ?

szukam hurtowni chińskiej odzieży okolice Krakowa, Kielc, podkarpackie , maŁopolskie,
wiem ze wszyscy jeżdzą do Łodzi ale czy nie czegos bliżej takiego ?
szukam tez producenta lub hurtowni torebek damskich chińskich lub polskich nie drogich,
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 23:16   #3
bartosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: hurtownia odzieży chińskiej maŁopolskie gdzie ?

radzilabym udac sie do Wólki Kosowskiej jest polożona pod warszawa, tam miesci sie cala chinska gielda, i kilka km dalej w innej miejscowosci (wypadla mi z glowy) jest gielda koreanska. jest tam prawdopodobnie wszystko co widzimy w sklepach. wpisz w googlach wolka kosowska i poczyataj co maja do zaoferowania.
pozdrawiam i zycze udanego biznesu
bartosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 12:43   #4
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: hurtownia odzieży chińskiej maŁopolskie gdzie ?

ok ale dla mnie i tak bliżej do Łodzi, ale chyba nie ma nic bliżej bo wszyscy do Łodzi jeżdżą
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 21:32   #5
buba1899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Prato-Włochy hurtownia odzieży co i jak

Witam zamierzam otworzy sklepik z odzieżą słyszałam zę w Prato we włoszek można kupi tanio odzież czy to prawda jakie są przykładowe ceny odziery w hurcie i co tam dostane ?? żeby nie okazało się ze pojadę na darmo ! czy znacie jeszcze jakieś takie miejsca we Włoszech?? a może coś tutaj na miejscu w Polsce??
buba1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 15:22   #6
buba1899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Prato-Włochy hurtownia odzieży co i jak

@up
buba1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 14:56   #7
madzia101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Exclamation hurtownia z odzieża

Witam Was kochane,
Bardzo proszę o podanie jeśli ktoś wie o namiary na internetowe Hurtownie ubrań damskich które po zakupie daje zdjęcia? Oraz może jakieś opinie o ubraniach tam. A może jakieś fajne Hurtownie z małopolski i śląska ma fajne ubranka i wiecie coś o tym? Pozdrawiam cieplutko
madzia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 11:44   #8
miisia22
Raczkowanie
 
Avatar miisia22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 451
Dot.: hurtownia odzieży chińskiej maŁopolskie gdzie ?

Jestem zainteresowana hurtowniami z odzieżą dziecinną lub młodzieżową sprowadzaną z Chin i Turcji w małopolsce lub hurtowniami internetowymi może ktoś mi może pomóc
miisia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 08:24   #9
aanaak
Raczkowanie
 
Avatar aanaak
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 67
Dot.: hurtownia odzieży chińskiej maŁopolskie gdzie ?

Cytat:
Napisane przez miisia22 Pokaż wiadomość
Jestem zainteresowana hurtowniami z odzieżą dziecinną lub młodzieżową sprowadzaną z Chin i Turcji w małopolsce lub hurtowniami internetowymi może ktoś mi może pomóc
w Jaworznie(ok 60km od Krakowa) mieści się centrum handlu chińskiego (SCC), sprzedają w hurcie
aanaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 15:49   #10
miisia22
Raczkowanie
 
Avatar miisia22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 451
Dot.: hurtownia odzieży chińskiej maŁopolskie gdzie ?

Cytat:
Napisane przez aanaak Pokaż wiadomość
w Jaworznie(ok 60km od Krakowa) mieści się centrum handlu chińskiego (SCC), sprzedają w hurcie
Slyszałam........ bo nie byłam ............że jest beznadziejne dlatego nawet nie brałam pod uwagę, ale może ktoś jeździ do tego centrum i się wypowie

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Verra33 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu szukałam, ale nie hurtowni odzieży chińskiej, ale sklepów i hurtowni z używaną odzieżą. A chciałam, żeby było blisko i żebym nie musiała jechać jakoś strasznie daleko Wyszperałam w katalogach Panoramy Firm. Tam jest najwięcej tego typu firm Wyszukiwanie jest proste więc łatwo możesz się zorientować, czy firma jest blisko ciebie. Tutaj link do wyszukiwania hurtowni odzieży chińskiej w Małopolsce. Mam nadzieję, że ci pomoże
Bardzo dziękuję za linka, zaraz przeglądnę
miisia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 16:07   #11
miisia22
Raczkowanie
 
Avatar miisia22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 451
Dot.: hurtownia odzieży chińskiej maŁopolskie gdzie ?

Może ktoś jednak jeżdzi do Jaworzna i napisze czy warto
miisia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-10, 21:52   #12
Maxmad0801
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Prato-Włochy hurtownia odzieży co i jak

Witam ,
ja również jestem zainteresowana zakupem ciuszków w Prato))Czy mogłabym prosić o jakiś namiar na sklepy,hurtownie we Włoszech a może we Francji;-)
Chodzi mi o nowy towar po przystępnych cenach jak również o second hand - z możliwością selekcjonowania rzeczy osobiście wybierając z wieszaka itp.Interesuje mnie wyłącznie markowy towar w dobrym gatunku: odzież damska,galanteria (mile widziany namiar na hurtowniw w których bywa towar dla puszytsych Pań) - przecież te kobitki też mogą się fajnie ubierać...to straszne upokorzenie ,czasami na życzenie a czasami nie na życzenie tylko przez chorobę itp.:-(((((( nie jakieś tam super Creme;-)

Z góry serdecznie dziękuję za odp.

Pozdrawiam
Meg
Maxmad0801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 19:46   #13
bambi1311
Rozeznanie
 
Avatar bambi1311
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wieluń/Wrocław
Wiadomości: 526
Dot.: Prato-Włochy hurtownia odzieży co i jak

witam,
zapraszam do hurtowi do Wroclawia na Teczowa, sprowadzamy odziez z Prato,Rzymu i Francji,
__________________
W grupie raźniej

67 .....77 .....65,8 ...... ?
74 masakra
bambi1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 19:30   #14
PILMOD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Prato-Włochy hurtownia odzieży co i jak

Witam serdecznie wszystkich,
prowadzę sklepy z odzieżą, wybieram się po raz drugi do Włoch. Mam pytanie do osób które regularnie tam jeżdżą. Czy dostępne są oprócz bluzek, sukienek, spodni itd. również kurtki? Skaj, skóra, i inne materiały?
PILMOD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 21:42   #15
bambi1311
Rozeznanie
 
Avatar bambi1311
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wieluń/Wrocław
Wiadomości: 526
Dot.: Prato-Włochy hurtownia odzieży co i jak

Cytat:
Napisane przez PILMOD Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkich,
prowadzę sklepy z odzieżą, wybieram się po raz drugi do Włoch. Mam pytanie do osób które regularnie tam jeżdżą. Czy dostępne są oprócz bluzek, sukienek, spodni itd. również kurtki? Skaj, skóra, i inne materiały?
kurtki jak najbardziej
__________________
W grupie raźniej

67 .....77 .....65,8 ...... ?
74 masakra
bambi1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 20:24   #16
Moniazeus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Prato-Włochy hurtownia odzieży co i jak

Witam,
jestem zainteresowana hurtowniami w Prato i we Francji, czy ktoś mógłby mi pomóc i podpowiedzieć jakie tam są ceny i gdzie te hurtownie się znajdują?
Swoją działalność dopiero rozpoczynam, więc liczy się dla mnie każda uwaga i rada. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Moniazeus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 13:36   #17
paula0256
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Hurtownia nowej odzieży damskiej ;)

Witam wszystkie Wizażyski.
Zwracam się do Was z ogrmną prośbą, otóż planuje otworzyć własną działalność gospodarczą która będzie sie specjalizować w sprzedaży odzieży bezpośredniej i na allegro.
Prośba brzmi tak; czy pomogłybyście znaleźć mi tanią hurtownie odzieży w której mogłabym tanio kupić ubranie. Interesują mnie głównie bluzki, bluzy, topy, tuniki itp.
Z góry dziekuje za pomoc
paula0256 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 14:55   #18
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Hurtownia nowej odzieży damskiej ;)

i co jeszcze? może na allegro wystawiać?

wizażanki jak coś
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 18:27   #19
Psiamama
Przyczajenie
 
Avatar Psiamama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Dot.: Prato-Włochy hurtownia odzieży co i jak

Witam, Poszukuję dostawcy hurtowego odzieży. Wszelkie poważne oferty proszę kierować na maila xxx Pozdrawiam
Kina

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-07-10 o 09:50 Powód: email
Psiamama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-17, 09:09   #20
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Lacoste- hurtownia poszukiwana

Witam serdecznie, chcę założyć własną działalność gospodarczą. Mam bardzo dobry pomysł tylko brakuje mi dostawcy.... chcę założyć sklep z obuwiem i całym asortymentem Lacoste, i innymi znanymi markami. Głównie mnie interesuje obuwie, w mniejszej ilości ubrania, oraz torby i plecaki. Nie interesują mnie takie marki jak Nike, Adidas, Reebok i Puma ponieważ w moim mieście jest już przesyt takimi sklepami, a brakuje takich marek jakie posiada w swojej ofercie np sizeer.
Mam wstępnie zaklepane miejsce w centrum handlowym, fajny boks o formacie prostokąta 8m x5m w dobrej cenie.
Szukam pomysłu na siebie, nie chcę pracować na czyjeś konto... nie marzą mi się niesamowite kwoty z tego biznesu, chcę tylko by się utrzymała i dało się z tego wyżyć. Mam już dość pracy na zlecenie za parę groszy widząc jakie kokosy ktoś moim kosztem zbiera.
Może wy będziecie umiały mi pomóc, nigdy się na was nie zawiodłam. Może akurat wiecie słyszałyście, lub macie gdzieś dojścia do hutrowni interetowej za granicznej która ma w swojej ofercie dobre marki?? lub może macie pomysł co by poszło w boksie przy hipermarkecie? na około są sklepy takie jak własnie outlet puma nike i adidas, ekopufy, jubiler, kwiaciarnia, sieci telefonów komórkowych, pizzernia, sklep komputerowy i apteka, sklep odzieżowy tzw chińskie badziewie inglot też jest, e-papierosy, torebki skórzane.

Wiem że w tym miejscu mi pójdzie sklep... bo jest bardzo duże natężenie kupujących..... a już naprawdę mam dość, nie jestem pierwszej młodości, lata mi lecą a ja ani miesiąca nie mam przepracowanego na emeryturę.... normalnie dół...
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 20:36   #21
Pani Lennon
Rozeznanie
 
Avatar Pani Lennon
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: NY, NY
Wiadomości: 781
Dot.: Lacoste- hurtownia poszukiwana

wróć. nie doczytałam)
Pani Lennon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 21:17   #22
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Lacoste- hurtownia poszukiwana

Jesteś pewna, że hipermarket jest miejscem, do którego przychodzi ten typ ludzi, którzy ci to kupią? Myślisz, że to w ogóle tam pasuje?
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:02   #23
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Lacoste- hurtownia poszukiwana

Jestem pewna z racji tego że pracowałam w jednym ze sklepów z obuwiem i odzieżą oryginalną na pasażu tego hipermarketu i klienci tak średnio raz dziennie pytali czy posiadamy w ofercie obuwie tej marki.... wiec zapotrzebowanie jest.
Jeśli chodzi o miejsce czy to w ogóle pasuje.... nie wydaje mi się że będzie się to bardzo gryźć ze sobą, choć faktycznie zestawienie to nie jest rewelacyjne. Oczywiście że wolałabym jakieś centrum handlowe czy galerię, lub butik w centrum miasta w starym rynku.... ale jest problem taki że handel w naszym rynku umiera... tam w ogóle nie ma ruchu, co drugi butik się zamyka. Zostają tylko banki... kafejki się zamykają, butiki ekskluzywne się zamykają, chińszczyzna się zamyka... nie wiem nie znam drugiego miasta, w którym życie w centrum umarło, nie ma ludzi..... same żule i patologia.... niestety

Ja już widzę ten mój butik... Bożę marzę tylko bo dostawcy znaleźć nie mogę
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 19:33   #24
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Lacoste- hurtownia poszukiwana

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
Jestem pewna z racji tego że pracowałam w jednym ze sklepów z obuwiem i odzieżą oryginalną na pasażu tego hipermarketu i klienci tak średnio raz dziennie pytali czy posiadamy w ofercie obuwie tej marki.... wiec zapotrzebowanie jest.
Jeśli chodzi o miejsce czy to w ogóle pasuje.... nie wydaje mi się że będzie się to bardzo gryźć ze sobą, choć faktycznie zestawienie to nie jest rewelacyjne. Oczywiście że wolałabym jakieś centrum handlowe czy galerię, lub butik w centrum miasta w starym rynku.... ale jest problem taki że handel w naszym rynku umiera... tam w ogóle nie ma ruchu, co drugi butik się zamyka. Zostają tylko banki... kafejki się zamykają, butiki ekskluzywne się zamykają, chińszczyzna się zamyka... nie wiem nie znam drugiego miasta, w którym życie w centrum umarło, nie ma ludzi..... same żule i patologia.... niestety

Ja już widzę ten mój butik... Bożę marzę tylko bo dostawcy znaleźć nie mogę
Hmm no tak, rozumiem. Ciężka sytuacja, ale to oczywiście nie jest powód, żeby rezygnować Wrzucam to, co znalazłam:

http://miggroup.com/MIG/Franczyza/ franczyza seezera - może to jest wyjście?
http://monetti.com.pl/manufacturer/lacoste strona właściciela Lacoste - może po prostu napisz do nich w tej sprawie?
Chociaż z drugiej strony, tak jak pisałam:
http://retailnet.pl/2012/05/15/notos...ch-handlowych/
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 18:43   #25
pati_12_07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Hurtownia

Witam.
Poszukuje taniej hurtowni w Polsce z nową odzieżą włoską oraz normalną damską i męską.
pati_12_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 14:11   #26
ankaess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Hurtownia

Hurtownie online sa super mozna zaoszczedzic kupe czasu i kasy ;p Ja slyszalam pozytywne opinie o "onlinehurt.pl" ale sama nie mialam okazji chociaz kolezanka mnie tak namawia, ze chyba sie skusze z tego co czytalam to nie musialabym po nic jezdzic, wszystko mozna ogarnac przez siec rozwazam zmiany...eh.
ankaess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 16:38   #27
magda1010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 23
Dot.: Hurtownia

Jest dużo tego typu hurtowni, wystarczy wpisać w google odpowiednie hasło i wszystko się Tobie wyszuka Mnie ciekawi jedno, czy hurtownie online mają lepsze ceny od tych tradycyjnych? Nie pobierają dodatkowych opłat za usługę w postaci dowozu ubrań pod wskazany adres?
magda1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 11:04   #28
ankaess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Hurtownia

Za transport pobieraja, ale to zalezy chyba od hurtownika :P np w regulaminie tego onlinehurt.pl pisze, ze wysylka niezaleznie od ilosci jest platna jednorazowo,, a przy dużym zamówieniu albo stałej współpracy masz rabaty... musi im się to oplacać inaczej by nie działało chyba :P :P :P

jak cos to moge podpytać kolezanke jak to dokladnie dziala
ankaess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 11:10   #29
Onlinehurt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Hurtownia

Witam serdecznie, cieszymy się, że zostaliśmy przez Państwa tak miło ocenieni i docenieni. Odnośnie Państwa pytań co do transportu: za zakupy od 399 zł netto nie płacą Państwo nic, jeśli transport jest na terenie Polski. Przy zamówieniach złożonych i opłaconych do 10:30 danego dnia, wysyła jest jeszcze tego samego dnia, paczki dostarcza kurier, którego koszt to 19 zł brutto. W razie innych pytań zachęcamy gorąco do kontaktu z naszym BOK.
Onlinehurt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 14:53   #30
pani w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Exclamation Poszukiwana hurtownia damskich koszul

Dziewczyny!
zamierzam wkrótce rozpocząć własny biznes polegający na sprzedaży na miejskim targu eleganckich damskich bluzek koszulowych.

Tego towaru w moim mieście brakuje, taką koszule przyjdzie kupić uczennica,studentka, kobieta w "biznes klasie" oraz zwyczajna pani potrzebująca coś klasycznego na wyjście. Wiem,że to będzie miało polot więc ryzykuję. Muszę tylko zakupić towar bo całą resztę mam i tu moje pytanie....
Czy znacie jakieś hurtownie, najlepiej e-hurtownie koszul bądź producentów koszul od których można nabywać towar na handel ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00496.jpg (95,8 KB, 15 załadowań)
__________________
pani w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-06 22:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.