162cm i 70kg - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-01, 16:12   #1
spagetta
Przyczajenie
 
Avatar spagetta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 19

162cm i 70kg


Przy wzroscie 162cm i wadze 70kg jestem w glebokiej depresji. Od pasa do kolan jestem slonica Nie wiem jak sobie z tym poradzic, jestem zbyt leniwa na cwiczenie. Problem jest w tym ze wciaz ruszam buzia bo ciagle chce mi sie jesc.. P O M O C Y ! ! !
__________________
Nobody's perfect, but I'm pretty fuckin' close !
spagetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-01, 17:36   #2
aniu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 61
Re: 162cm i 70kg

Oj dziubku kochany!! Zupelnie wiem w jakiej jestes sytuacji i moze to wlasnie moment przelomowy w ktorym musisz zaczac dzialac bo inaczej... Jesli jestes zbyt leniwa, staraj sie znalesc sobie kompanke do cwiczen, obie nawzajem bedziecie sie mobilizowac, mozesz chodzic z nia na rower, spacery, albo wybierz sie na kurs tanca, lub na aerobic. I twoje posilki, powinnas zmiejszyc najlepiej o polowe, a miedzy nimi nic niepodjadac, zrezygnowac ze slodyczy i innych przekasek. I musisz miec silna wole... zycze Ci powodzenia!!
aniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-01, 18:26   #3
jostine
Raczkowanie
 
Avatar jostine
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 287
Re: 162cm i 70kg

Głowa do góry! Wszystko da się zrobić, ja w ostatnie wakacje stanęłam na wadze i SZOK! Ważyłam 68 kg, przy wzroście 163cm około... Wiedziałam już wcześniej, że strasznie przytyłam, ale czekałam do lata, bo latem łatwiej. Zaczęłam od diety kopenhaskiej, ale po trzech dniach chyba zrezygnowałam i zaczęłam własną dietkę, tzn. rano muesli własnej roboty z otrębami (bo dowiedziałam się, że kupcze muesli jest często podsmażane aby było bardziej chrupiące poza tym robione wychodzi bardzo bardzo tanio), potem jakieś lekkie rzeczy i nie jadłam po 17ej. No i ćwiczyłam i uwierz mi wcale nie było mi trudno ćwiczyć, bo wyobrażałam sobie jak będę wyglądać jak już się odchudzę . Ćwiczyłam codziennie przez godzinę w domu i codziennie około 2 godziny na rowerze (ale nie od początku ćwiczyłam codziennie, po pierwszym razie musiałam zrobić kilka dni przerwy z powodu zakwasów). Ale ja miałam o tyle łatwo, że miałam wakacje, nie musiałam pracować itd.
Po dwóch miesiącach ważyłam około 58 kg. I co najważniejsze, przez ostatni rok przytyłam tylko 1 kg pomimo, że porzuciłam dietkę (zostało tylko muesli rano) i ćwiczenia (tylko wuef na uczelni 1x w tygodniu).
Jeśli dieta to koniecznie z ćwiczeniami, i odwrotnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 30.gif (4,7 KB, 52 załadowań)
jostine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-01, 18:42   #4
aniu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 61
Re: 162cm i 70kg

Ja jeszcze na poczatku czerwc wazylam 72 kg przy wzroscie 168 cm... bylam w depresj i w dodatku po bulimi, tzn ciagle w tym siedze ale to nie to samo co przez tamten okres, na poczatku czerwca zrobilam diete kopechadzka, do tego jedzilam na rowerze, pomoglo schudlam 10 kg, niestety mocno sie odbilo na zdrowiu bo wpadlam w anemie Tak czy siak czuje sie teraz psychicznie owiele lepiej i uwazam ze warto
tylko do diety kopenchadzkiej zeby dobrnac do konca potrzeba duzo silnej woli... bo to nie jest zabawa ;/
aniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 09:53   #5
spagetta
Przyczajenie
 
Avatar spagetta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 19
Re: 162cm i 70kg

Ehh.. najgorzej to sie zmobilizowac. Prowadze siedzacy tryb zycia, ale postanowilam sobie poskakac troche w domku przy telewizorze... jakis aerobik tam czasem nadaja No i najgorsze to NIE podjadanie.. Ale do wrzesnia musze jakies 5kg zrzucic i tez nie bede jest po 17 a co myslicie o diecie South Beach? Bo kopenhaska.. az sie boje
__________________
Nobody's perfect, but I'm pretty fuckin' close !
spagetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 10:18   #6
aniu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 61
Re: 162cm i 70kg

hmmm niestety sama nic niewiem o diecie south beach a chcialabym sie wiele dowiedziec bo z mojego zamilowania (nieszczesnego) do diet z checia jej sprobuje, jesli wiesz cos na jej temat prosze napisz

sama wrzucam link ktory znalazlam
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...727928&v=2&s=0
aniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 12:05   #7
jostine
Raczkowanie
 
Avatar jostine
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 287
Re: 162cm i 70kg

Masz te płyty ze Świata porad?? Jedna jest z TBC, druga z aerobikiem Fat burning, ja ćwiczę już trzeci dzień obydwie i są świetne!!
Bardziej podoba mi się Fat Burning, jest to taneczny układ kroków spalających tłuszcz, bardzo szybko mi przy tym czas leci, sama bym nie potrafiła ćwiczyć przez 55 minut.
jostine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-02, 13:24   #8
boogie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 45
Re: 162cm i 70kg

ja ćwicze z kaseta claudii schiffer, osobna na nogi i osobna na brzuch; i cindy crawford nowe wyzwanie czy jakos tak na wszystkie partie ciala. Wczoraj cwiczylam pierwszy raz od 2 miesiecy i tak mnie tyłek boli aż nie moge siedziec i chodzic Taka mała dygresja, ogladalyscie moze program o tłuścioszkach na TVP1, lecialo jakos niedawno, o wypasaczach- zgroza... aha, ja bym nie stosowala zadnych diet, nie wiem tego z doswiadczenia ale z obserwacji ze po dietach jest efekt jojo, jeszcze nie widzialam dziewczyny dobrze wygladajacej po skonczeniu diety
boogie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 13:34   #9
boogie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 45
Re: 162cm i 70kg

boogie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 14:29   #10
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Re: 162cm i 70kg

Ja mam 160 cm wzrostu i rok temu wazylam 85 kilo Postanowilam ,ze musze cosik z tym zrobic i schudnac.Najwiecej pomogly mi chyba imprezy,chodzilam co tydzien w piatek i sobote Jezdzialam na rowerze stacjonarnym,ale przede wszystkim stosowalam diete.Wiem ,ze utrata zbednych kiloskow powinna sie odbywac stopniowo ale wtedy to mnie jakos malo obchodzilo ( co oczywiscie uwazam za blad bo narazalam swoje zdrowie a nawet zycie )Od lipca (wtedy wzielam sie za diete i to wszystko ) Do konca sierpnia schudlam do 68-67 kilo ( wiem zdecydowanie za szybko ,nalezy mi sie ochrzan ) No ale jak pozbylam sie wiekszej nadwagi to potem stopniowo chudlam i do grudnia wazylam juz 60.Teraz wlasnie waze 60 ale sadze ,ze to troszke za duzo.Musze sobie wyznaczyc pewien dzien i wziac sie za to, ale narazie jakos nie mam weny Oczywiscie nikogo nie zachecam zeby robil sobie tak drastyczna diete jak ja ale chcialam tylko powoedziec ,ze teraz juz wiem ,ze jesli sie chce to wszystko jest mozliwe.Ale trzeba sobie poprostu raz powiedziec i juz .Ja zastanawialam sie czesto jak bym wygladala szczuplejsza ,ze moglabym sobie kupowc fajne ciuszki i wogole a najwazniejsze ,ze sama czulabym sie lepiej we wlasnej skorze.Dlatego trzymam kciuki Bedzie dobrze ,trzeba sie poprostu zmobilizowac no i oczywiscie nie zastapione jest wsparcie innych osob a jeli o to chodzi to pamietaj ,ze masz nas Pozdrawiam .
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-07, 06:55   #11
spagetta
Przyczajenie
 
Avatar spagetta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 19
Re: 162cm i 70kg

Witam!
Chcialam sie przyznac ze schudlam 1kg ... Wprawdzie nie jest to strasznie duzo ale juz nie pozeram takich ilosci wszystkiego a od srody chodze na AEROBIK Wprawdzie bylam raz i ledwie przylazlam, i zakwasy nie dawaly mi zyc, ale... Czego sie nie robi dla urody? Wspomagam sie tez tabletkami Thermo Fat Burner Trec'a... Co o tym myslicie? Na diete South Beach chyba nie mam sily.... Zrezygnowac na 2 tygodnie z nabialu??
__________________
Nobody's perfect, but I'm pretty fuckin' close !
spagetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-07, 08:36   #12
przemyslanka15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 10
Re: 162cm i 70kg

no to gratuluje tylko pamiętaj żeby za bardzo się nie przemęczać
przemyslanka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.