Pieczenie przy stosunku, tamponie - proszę o pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-21, 09:11   #1
LKstasia
Raczkowanie
 
Avatar LKstasia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 291
Unhappy

Pieczenie przy stosunku, tamponie - proszę o pomoc!


Witam! Zacznę od początku. W listopadzie zauważyłam u siebie dziwne upławy (bez pieczenia), od razu pobiegłam do ginekologa, po badaniu stwierdził, że jest to niewielka infekcja. Dostałam Gynalgin i Clotrimazolum (globulki). Poszłam na wizytę kontrolną i powiedziałam, że objawy ustąpiły, ale zapach jest jeszcze lekko zmieniony (nie był rybi, tylko jakby zaostrzony). Przepisał Lactovaginal. Po zastosowaniu poszłam kontrolnie do innego ginekologa, bo nadal miałam wrażenie, że nie jest w 100% wszystko ok. Po badaniu powiedział, że wszystko jest ok, ale ze względu na moje wątpliwości zapisał mi Macmiror Complex500, zrobił mi też badanie bakteriologiczne - wyszło, że nic nie 'hoduję' Uspokojona używałam przez 7dni Macmiror i dostałam okres. Było ok, ale w drugi dzień poczułam dyskomfort, gdy wkładałam tampon. Takie jakby pieczenie, więc stwierdziłam, że zrezygnuję z tamponów i używałam podpasek. Pieczenia nie było. Po okresie miałam zużyć resztę Macmiroru (5globulek). Korzystając z zakończenia okresu (18.01) chciałam współżyć z TŻ (biorąc leki była surowa wstrzemięźliwość) jednak już na początku zbliżenia pieczenie wróciło. Pomyślałam, że to zapalenie pęcherza, bo gdy poszłam do łazienki podczas siusiania ból się nasilił. Wzięłam Urofuraginum jeszcze tego samego dnia. Ale potem był spokój... Żadnego pieczenie. Próby pieszczot paluszkami wniosek: pieczenie tylko górnej części pochwy Bo gdy chłopak skierował je w dół, było ok, bez dolegliwości. Cytologię miałam robioną w sierpniu - II grupa, biorę pigułki Novynette. Suchość pochwy wykluczona, bo byłam bardzo nawilżona. Macmiror ma w działaniu niepożądanym świąd, miejscowe podrażnienie, ale czy po tygodniu od stosowania miałoby to jakieś powiązanie? Bo wydaje mi się, że nie. Jakieś otarcie, podrażnienie? Proszę pomóżcie, czy któraś z Was miała takie dolegliwości lub podejrzewa co to może być? Bo jestem załamana Czy użyć jeszcze Macmiror? Do ginekologa mogę się wybrać dopiero około 28.01.

Proszę o odpowiedź.
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe
LKstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 09:14   #2
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: Pieczenie przy stosunku, tamponie - proszę o pomoc!

objawy jak przy jakimś zapaleniu, ale nie wiem... może skonsultuj się z lekarzem, albo użyj dostępnych bez recepty leków..
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.