brak miesiączki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-28, 11:23   #1
myskaaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16

brak miesiączki


Witam, dzisiaj mam 42 dzień cyklu, zwykle okres dostaję między 32-34 dniem. Wykonałam już 3 testy, ostatni dzisiaj rano wynik negatywny. Zabezpieczaliśmy się z mężem prezerwatywą, która nie pękła ani nie zsunęła się. W październiku dostałam pierwszy okres po odstawieniu od piersi, karmiłam rok. Czy może zdarzyć się brak miesiączki przez miesiąc? Podczas cyklu byłam przeziębiona, ale to nic poważnego zażywałam tylko vics. Co jeszcze może być przyczyną braku okresu? Dodatkowo od kilku dni bolą mnie węzły chłonne pod pachami i na pachwinie. Piszę tu bo ktoś może miał podobną sytuację, wizytę u lekarza mam dopiero za 4 dni
myskaaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 11:53   #2
violaa92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: brak miesiączki

Całkiem normalne... okres może się dużo spóźnić lub może go wcale nie być przez miesiąc. Tak się dzieje nawet przy przeziębieniu - niekoniecznie przy czymś poważnym kiedy zażywamy antybiotyki (aczkolwiek teraz panują grypy nie grypy, różne świństwa) więc nic się nie martw. Miałam taka sytuację i lekarz powiedział żeby się niczym nie martwić
violaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.