moje włosy nie trzymają farby! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-07, 18:21   #1
mashq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9

moje włosy nie trzymają farby!


chciałabym się poradzić co do farbowania włosów, bo użyłam ostatnio garniera 100% color, który jest uważany na dobrą i trwałą farbę no i kolorek zszedł mi po 2 tyg, wcześniej próbowałam coś z płukankami i balsamami, po których niektórym robią się nawet odrosty a w moim przypadku wytrzymały co najwyżej kilka dni... no i już na prawdę nie wiem co robić, wiedziałam, że miedzie garniera trochę bledną ale że aż tak?! nie mam pojęcia czy to chodzi o szmpon czy o to często myję głowe (codziennie) i czy jeśli np zdecyduję się na farbę u fryzjera też nie puści po paru tyg... błagam pomocy!
mashq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 18:35   #2
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: moje włosy nie trzymają farby!

Wszyscy skarżą się na trwałość farb z Garniera, a u mnie wręcz przeciwnie, trzyma się aż do dziś, a farbowałam ostatni raz może z 10 miesięcy temu..
Jeżeli chcesz przedłużyć trwałość farby to kup maskę z Matrixa do farbowanych włosów (taka w fioletowym opakowaniu). Kolor będzie się trzymał długo.. i to bardzo długo
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 19:17   #3
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: moje włosy nie trzymają farby!

Cytat:
Napisane przez mashq Pokaż wiadomość
chciałabym się poradzić co do farbowania włosów, bo użyłam ostatnio garniera 100% color, który jest uważany na dobrą i trwałą farbę no i kolorek zszedł mi po 2 tyg, wcześniej próbowałam coś z płukankami i balsamami, po których niektórym robią się nawet odrosty a w moim przypadku wytrzymały co najwyżej kilka dni... no i już na prawdę nie wiem co robić, wiedziałam, że miedzie garniera trochę bledną ale że aż tak?! nie mam pojęcia czy to chodzi o szmpon czy o to często myję głowe (codziennie) i czy jeśli np zdecyduję się na farbę u fryzjera też nie puści po paru tyg... błagam pomocy!
masz włosy naturalne czy rozjaśnione?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 19:18   #4
Klocylda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 135
Dot.: moje włosy nie trzymają farby!

Jak kolezanka wyzej zauwazyla farby z Garniera sa malo trwale. Ktos Cie oszukal chyba mowiac ze 100% Color jest dobra. Mi sie braz spral po 2 myciach. Szampony koloryzujace sa juz bardziej trwale;/
Jezeli chcesz cos na stale to Pallette sie dlugo trzymaja, ale one sie wrecz wzeraja we wlosy i trudno je potem usunac nawet dekoloryzacją.
A u fryzjera moze byc roznie. Trafialy mi sie np farby ktore bardzo szybko sie wyplukiwaly ale nie dbalam o nie zbytnio bo mi nie zalezalo Na pewno pomocne po farbowaniu beda szampony i odzywki do wlosow farbowanych. I zakaz uzywania szamponow przeciwlupiezowych no chyba ze musisz.
Klocylda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 11:51   #5
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: moje włosy nie trzymają farby!

Garnier 100% Color blednie mi po 3 myciach. Jest piękny na początku, teraz nie farbowałam włosów już 6 tygodni i mam blado-pomarańczowo-żółty. Niestety ciężko jest znaleźć farbę, która będzie trzymała się naprawdę długo zwłaszcza jeśli jest to kolor, w którym chodzi o intensywność.
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 16:18   #6
merlene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 98
Dot.: moje włosy nie trzymają farby!

spróbuj szamponu L'oreal casting utrzymuje się dosyć długo na włosach
merlene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 16:21   #7
mashq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: moje włosy nie trzymają farby!

ojej... a ja właśnie słyszałam odwrotne opinie o garnierze, zwłaszcza o 100% kolor! o palette nawet nie chcę słyszeć bo znam osobiście wiele skrzywdzonych przypadków, które do dziś nie mogą doprowadzić soich włosów do normalnego stanu=( cóż, w takim rzaie jest jakaś nadzieja, skoro to kwestia farby a nie moich włosów...

a znacie może jakieś bardziej trwałe farby, godne polecenia????

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
masz włosy naturalne czy rozjaśnione?
nie, nie rozjaśniałam... położyłam farbe na mój brzydaśny naturalny średnioblond=(
mashq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 20:58   #8
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: moje włosy nie trzymają farby!

No właśnie... Palette trzyma się długo, ale niszczy włosy tak, że po jednym farbowaniu wyglądają jakbyś rozjaśniała je dziesięc lat.
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 21:28   #9
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: moje włosy nie trzymają farby!

Widze ze jestes z duzego miasta wiec proponuje zebys przetestowala fabre Le Cher'a "geneza", bardzo fajna gama kolorystyczna, farbe ta nakladam swoim klientkom i sobie ja chwala. Dziewczyny tez chwala na forum Loreala farby (mowie o profesjonalnej serii a nie sklepowych farbach).

Warto sprobowac bo nie bedziesz zmuszona farbowac co 2 tyg
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 18:00   #10
mashq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: moje włosy nie trzymają farby!

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Widze ze jestes z duzego miasta wiec proponuje zebys przetestowala fabre Le Cher'a "geneza", bardzo fajna gama kolorystyczna, farbe ta nakladam swoim klientkom i sobie ja chwala. Dziewczyny tez chwala na forum Loreala farby (mowie o profesjonalnej serii a nie sklepowych farbach).

Warto sprobowac bo nie bedziesz zmuszona farbowac co 2 tyg
hmmm... dobra rada, dziękuję, może i powinnam spróbować czegoś profesjonalnego=) rudości majirela co prawda mi się nie podobają, ale może spróbowałabym tej "genezy"... wiesz może gdzie szukać palety kolorów tej farby???
mashq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 18:13   #11
Sexy_Angie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 106
Dot.: moje włosy nie trzymają farby!

Cytat:
Napisane przez merlene Pokaż wiadomość
spróbuj szamponu L'oreal casting utrzymuje się dosyć długo na włosach

Mi długo nie trzymała i to na naturalnych. Chyba zależy to od kondycji włosów. Zdrowe nie przyjmują chemii - tak kiedyś mi koleżanka powiedziała.
Sexy_Angie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 13:11   #12
mashq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: moje włosy nie trzymają farby!

Cytat:
Napisane przez Sexy_Angie Pokaż wiadomość
Mi długo nie trzymała i to na naturalnych. Chyba zależy to od kondycji włosów. Zdrowe nie przyjmują chemii - tak kiedyś mi koleżanka powiedziała.
w takim razie ja musze być wyjątkiem bo moje są mega chore i mega zniszczone=/
mashq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.