ratowac odrosty sz.koloryzujacym by wkoncu pozbyc sie farby na wlosach;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-06, 18:59   #1
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308

ratowac odrosty sz.koloryzujacym by wkoncu pozbyc sie farby na wlosach;/


Drogie wizazanki mam brazowe wlosy ale od dluzszego czasu farbuje na ciemny braz...chcialbym sie pozbyc tego koloru na rzecz czegos jakiegos jasniejszego, dekoloryzacja nie wchodzi w gre gdyz mialam ja 2 razy i ledwo odratowalam wlosy)) dlatego chcialam zapytac czy ktoras z Was moze tak robila ze szamponetka koloryzujaca malowala az do upragnionego odrosniecia naturalnych wlosow????wiem ze to mozolne
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 19:47   #2
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: ratowac odrosty sz.koloryzujacym by wkoncu pozbyc sie farby na wlosach;/

ja robiłam włosy taką szamponetką 4-6 myć i później zeszła całkiem jak juznie była potrzebna i ładnie wyrównywała kolor naturalnych z farbą
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 20:14   #3
Czekoladowapasja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Moje zacisze
Wiadomości: 158
Dot.: ratowac odrosty sz.koloryzujacym by wkoncu pozbyc sie farby na wlosach;/

Ja teraz też tak robię i jest mi ciężko;( :P Naturalnie mam włosy ciemny blond a od ponad dwóch lat farbuje je na ciemne kolory- kiedys na brąz do niedawna na czarno... ale znudził mi się ten kolor definitywnie. Nie chce robić dekoloryzacji bo i tak mi już bardzo wypadają i nie chcę ich dobić Ja farbuję odbosty farbą z białą herbatą i liczi (nie pamiętam firmy... ) niby to jest trwała farba (wg producenta) ale na moich włosach się spłukuje po miesiącu dając jasny brąz. Takim efektem chce załagodzić te dramatyczne przejście Oczywiście widać tą różnicę w kolorach ale na pewno lepiej to wygląda niż bym zostawiła ten blond Aha i zanim postanowiłam tak działać to ścięłam włosy na boba nie było to tak dramatycznie bo 1,5 roku też miałam taką fryzurę. No i jestem na początku drogi, bo ten brąz ma dopiero ok 3cm... Ale się nie mogę złamać, marzę o swoim naturalnym kolorze. Nie wiem co mi odbiło z tym czarnym
Czekoladowapasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 12:01   #4
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: ratowac odrosty sz.koloryzujacym by wkoncu pozbyc sie farby na wlosach;/

Dłużej niż szamponetka trzyma się szampon koloryzujący matrix color sync. Spłukuje się po dłuższym czasie. Nie zawiera amoniaku i robi się go na wodzie 2,7% przez co nie wżera się głeboko we włosy i nie zmienia naturalnego pigmentu. Niemniej jednak nie łapie dobrze siwych, ale szamponetka chyba też niekoniecznie.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.