Farbowanie rozjaśnionych włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-12, 10:37   #1
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358

Farbowanie rozjaśnionych włosów?


dzięki za pomoc
__________________


Edytowane przez MadSyndrome
Czas edycji: 2011-09-13 o 16:14
MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 12:53   #2
Schizophrenic
Raczkowanie
 
Avatar Schizophrenic
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: M-ów, miasto ze snów.
Wiadomości: 168
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów?

Dobra decyzja.. masakra te Twoje wlosy ;o są aż białe... dziwie sie ze jeszcze sie trzymają na glowie..

Każda dziewczyna na zdjęciu ma naturalny blond, lub blond zpasemkami, więc farbą raczej nie osiągniesz. przyciemnij jakimś miodowym blondem, i zobacz jak będzie wyglądało.
Schizophrenic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 17:42   #3
krd
Raczkowanie
 
Avatar krd
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów?

Z tego co wiem jeśli masz aż tak jasne włosy, to najpierw powinnaś mieć wykonaną pigmentację,a dopiero później właściwe farbowanie.
Natomiast płukanki czy szampony kolorowe służą do tonowania niechcianych odcieni np. żółci,rudości itp.
krd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 18:29   #4
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów?

Na farbowaniu sie nie znam, więc sie nie wypowiem, ale fioletowa płukankę/odżywkę/szampon odradzam. Służą one do niwelowania niechcianych ciepłych/ żółtych odcieni z blond włosów, więc raczej ci się nie przydadzą do niczego.
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 18:32   #5
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów?

musisz zapigmentować ciemniejszy kolor, to z tak rozjasnianych Ci się wypłucze. Mysle ze pigmentacja 9,0 i potem docelowy kolor 9,3
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 07:05   #6
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów?

Cytat:
Napisane przez Schizophrenic Pokaż wiadomość
Dobra decyzja.. masakra te Twoje wlosy ;o są aż białe... dziwie sie ze jeszcze sie trzymają na glowie..

Każda dziewczyna na zdjęciu ma naturalny blond, lub blond zpasemkami, więc farbą raczej nie osiągniesz. przyciemnij jakimś miodowym blondem, i zobacz jak będzie wyglądało.

właściwie planowałam je zrobić białe-białe, a nie białe-żółte, potrzebne mi to było do cosplayu jeśli wiesz co to jest ^^ "masakra" to możesz sobie rzucać do znajomych, a nie żeby odreagować w internecie i sorki jeśli się nie znasz to się nie wypowiadaj, żadna z tych osób ze zdjęć nie ma naturalnego blondu

dzięki całej reszcie, w życiu nawet nie słyszałam o pigmentacji, może jakoś tak łopatologicznie mógłby mi ktoś powiedzieć na czym to polega?
__________________


Edytowane przez MadSyndrome
Czas edycji: 2011-09-13 o 07:10
MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 08:27   #7
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów?

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
właściwie planowałam je zrobić białe-białe, a nie białe-żółte, potrzebne mi to było do cosplayu jeśli wiesz co to jest ^^ "masakra" to możesz sobie rzucać do znajomych, a nie żeby odreagować w internecie i sorki jeśli się nie znasz to się nie wypowiadaj, żadna z tych osób ze zdjęć nie ma naturalnego blondu

dzięki całej reszcie, w życiu nawet nie słyszałam o pigmentacji, może jakoś tak łopatologicznie mógłby mi ktoś powiedzieć na czym to polega?
Wizażanka się tylko wypowiedziała o stanie twoich włosów i zgadzam się wyglądają masakrycznie. Nie chodzi tu o kwestię gustu tylko zaniedbania bo są cieniutkie, sianowate i wyglądają jak z waty.

Najrozsądniej zrobisz idąc do dobrego fryzjera - on już będzie wiedział co zrobic. Sama na własną rękę lepiej niczego nie rób. A decyzja dobra, fajnie by ci było w cieplejszym blondzie
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 10:14   #8
Schizophrenic
Raczkowanie
 
Avatar Schizophrenic
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: M-ów, miasto ze snów.
Wiadomości: 168
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów?

Napisałaś tu z prośbą o pomoc czy chciałaś żeby cię każdy chwalił? jeśli druga opcja to sory, nie tutaj.

Lepiej idź do fryzjerki, bo sama jeszcze sobie bardziej zniszczysz, chociaż nie wiem czy możesz im jeszcze bardziej zaszkodzić.

i akurat znam się na farbowaniu włosów lepiej niż ty, bo miałam każdy możliwy kolor. Tak to jest jak sie nie potrafi przyjąć krytyki
Schizophrenic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 10:44   #9
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów?

pigmentacja jest dobry rozwiazaniem bo inaczej kazda farba bedzie sie wyplukiwac. mieszasz odcien bazowy z woda bez utleniacza i nakladasz na wlosy na jakies 20 minut nastepnie na to nakladasz wybrany kolor (farba+ utleniacz, normalnie jak przy farbowaniu). ja bym ci radzila zamiast 9.3 uzyc 9.1 alboodcien opalizujacy. Nie naklada sie tonacji cieplej na zimna
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 12:34   #10
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów?

Cytat:
Napisane przez Schizophrenic Pokaż wiadomość
Napisałaś tu z prośbą o pomoc czy chciałaś żeby cię każdy chwalił? jeśli druga opcja to sory, nie tutaj.

Lepiej idź do fryzjerki, bo sama jeszcze sobie bardziej zniszczysz, chociaż nie wiem czy możesz im jeszcze bardziej zaszkodzić.

i akurat znam się na farbowaniu włosów lepiej niż ty, bo miałam każdy możliwy kolor. Tak to jest jak sie nie potrafi przyjąć krytyki
Założyłam temat, zadałam proste pytania, nie pytałam o kółko wzajemnej adoracji ani o nic ws tylu "podobają wam się moje włosky??", więc wybacz, niektórzy po prostu nie potrafią powstrzymać złośliwości jak Ty, widocznie z Tobą także jest coś nie tak

Co do wyżej - czego spodziewałaś się po rozjaśnianiu włosów?? Oczywiście, że sa zniszczone miałam tego świadomość kiedy je rozjaśniałam naprawdę ludzie nie potrafią czasem powstrzymać swoich niepotrzebnych komentarzy

A co do mojego tematu - byłam dziś u fryzjerki, powiedziała, że taki zabieg będzie mnie kosztował około 100zł i "nie u nich" cokolwiek to znaczyło, powiedziała mi, że u nich ani w ogóle w moim mieście nikt mi tego dobrze nie zrobi o rany.. nie wiedziałam, że to takie skomplikowane.. w każdym razie chyba jednak zmieniłam zdanie, rozjaśniając je miałam zamiar zapuścić bardzo długie i robić loki, bo takie mi się podobały... wybaczcie jeśli mam trochę inny gust i po prostu nie podobają mi się brązowe naturalne włosy D: całe życie z takimi musiałam wytrzymywać

Właściwie to marze o takich jak na zdjęciu (tak,. mam taki kolor, po prostu na tym zdjęciu byłam na słońcu i wyszły jaśniejsze, no i oczywiście robione komórką )

w sumie temat do zamknięcia, kobieta zmienną jest, nie wiedziałam, że tak szybko mi przejdzie i dzięki dwóm złośnicom tutaj utwierdziłam się w przekonaniu, że jednak lubię swoje włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg taylormomsen7910004.jpg (44,2 KB, 56 załadowań)
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 13:11   #11
Schizophrenic
Raczkowanie
 
Avatar Schizophrenic
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: M-ów, miasto ze snów.
Wiadomości: 168
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów?

Najwidoczniej nie potrafisz znieść słów krytyki i prawdy, skoro uważasz te wypowiedzi za złośliwość.
Napisałam to, co widać na zdjęciach, że włosy są zniszczone, co powie ci każdy na tym forum.

i weź tu spróbuj komuś pomóc.. ile ty masz lat że cię boli jedno zdanie prawdy? 15? ogarnij się dziewczyno bo zaraz nikt nie będzie odpisywał na twój wątek..

Skoro dla ciebie komentarze są niepotrzebne to po co zakładasz tutaj wątek?
Widocznie liczysz na to że każdy będzie ci pisał jakie masz idealne wlosy i jakby chciał takie mieć..

Edytowane przez Schizophrenic
Czas edycji: 2011-09-13 o 13:13
Schizophrenic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 16:15   #12
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów?

Cytat:
Napisane przez Schizophrenic Pokaż wiadomość
Najwidoczniej nie potrafisz znieść słów krytyki i prawdy, skoro uważasz te wypowiedzi za złośliwość.
Napisałam to, co widać na zdjęciach, że włosy są zniszczone, co powie ci każdy na tym forum.

i weź tu spróbuj komuś pomóc.. ile ty masz lat że cię boli jedno zdanie prawdy? 15? ogarnij się dziewczyno bo zaraz nikt nie będzie odpisywał na twój wątek..

Skoro dla ciebie komentarze są niepotrzebne to po co zakładasz tutaj wątek?
Widocznie liczysz na to że każdy będzie ci pisał jakie masz idealne wlosy i jakby chciał takie mieć..

21
i jakbyś faktycznie miała każdy kolor tęczy na głowie już to wiedziałabyś, że włosy rozjaśnianie są zniszczone i nie ma w tym nic takiego dziwnego, żeby o tym dyskutować nie wiem czy chciałaś mi coś przekazać jakąś nowość czy coś.. pozdrawiam, nie odkopuj starego tematu skoro już podziękowałam za pomoc i nadal brniesz z tym kółkiem wzajemnej adoracji, jedyne o co pytałam to jak można rozjaśnione włosy przyciemnić *facepalm* ale widocznie Ty mi czegoś zazdrościsz skoro widzisz gdziekolwiek, że niby się nimi .. chwalę? Czy co? Bo już nie wiem
__________________


Edytowane przez MadSyndrome
Czas edycji: 2011-09-13 o 16:16
MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 18:09   #13
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów?

lepiej przywroc zdjecia i tresc 1szego watku bo dostaniesz ostrzezenie albo bana
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.