Brąz -> blond. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-15, 20:02   #1
leeemonka2
Raczkowanie
 
Avatar leeemonka2
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 68

Brąz -> blond.


Witam, od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą wizerunku. Odkąd pamiętam byłam brunetką i malowałam włosy, choć przez kilka ostatnich lat jedynie szamponetkami. Obecnie mam brązowe włosy z lekko rudym połyskiem. Zastanawiałam się nad pójściem w kierunku ciemnego, złocistego blondu, najlepiej takiego jaki ma > Ellen. Mam niebieskie oczy, karnacja twarzy dość jasna, ciemne brwi, myślę, że wyglądałabym nie najgorzej. Nie chciałabym iść do fryzjerki, bo sporo zapłacę i kolor będzie trwały, póki co, chciałabym jedynie spróbować i zobaczyć jakby to wyglądało. Czytałam o rumianku, płukankach, jednak czy na uprzednio farbowane włosy to podziała? Rozjaśniacza też wolałabym nie używać, aby nie zniszczyć włosów, a blond szamponetka pewnie nie zadziała?
Więc co zrobić, żeby bez uszkodzeń i dużych kosztów rozjaśnić włosy?
__________________


leeemonka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 20:47   #2
krd
Raczkowanie
 
Avatar krd
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Brąz -> blond.

Rumiankiem nie rozjaśnisz brązu na blond,o innych naturalnych metodach też nie ma mowy. Dekoloryzacja albo rozjaśnianie,albo to i to w zależności od efektów.
krd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 00:23   #3
little leaf
Raczkowanie
 
Avatar little leaf
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zaczarowany Ogród
Wiadomości: 27
Dot.: Brąz -> blond.

Doradzam fryzjera niestety Kiedyś zmieniałam kolor na blond i chciałam zrobić to na własną rękę i źle się to skończyło. Szkoda włosów na takie eksperymenty. Możesz oczywiście próbować tych sposobów, o których napisałaś, ale na farbowanych włosach nie wyjdzie na pewno tak jak chcesz...
little leaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.