Problemy po depilowaniu brwi. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-04, 09:15   #1
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 1 868

Problemy po depilowaniu brwi.


Czasami po regulowaniu sobie brwi pensetą (chyba tak to się nazywa, chociaż widziałam też wersję "pinceta") wyskakują mi pod łukiem brwiowym krostki. Najczęściej są małe, ale dzisiaj obudziłam się z wielką, bolącą gulą, która jest strasznie zaczerwieniona. Wyglądam trochę jak ofiara przemocy domowej. Nie wiem co robię źle. Nie wiem jak temu zapobiegać. Jak powszechnie wiadomo w okolicach oczu nie wolno używać żadnych "żrących" środków. Macie może na to jakąś radę? Dziękuję.
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 09:20   #2
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Problemy po depilowaniu brwi.

Hmm, a może penseta nie była pierwszej świeżości? Warto przemyć miejsce po wyrywaniu brwi wodą utlenioną. Tak mi się wydaje.
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 16:15   #3
ania996
Raczkowanie
 
Avatar ania996
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
GG do ania996
Dot.: Problemy po depilowaniu brwi.

Ja mam troszeczke inny problem jesli chodzi o brwi. Mianowicie po wyrwaniu brwi nastepnego dnia mam takie czarne kropki (jakby wloski byly pod skora).Wloski wyrywam z cebulka, ale rano wyglada to tak jakby nie wyrwala ich do konca,albo pojawiaja sie nowe Codziennie musze to powtarzac i jestem tym troche zmeczona...Moze to wina tego ze jestm brunetka i mam ciemne mocne wloski?Niew iem jak to robia inne dziewczyny, ze nie widac u nich takich kropek.Dodam, ze chodze co 2-3 misiace do kosmtyczki,zeby ona mi tak ladnie wyregulowala.Moze zbyt zadko chodze?albo zle to robie?
ania996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 09:24   #4
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Problemy po depilowaniu brwi.

Cytat:
Napisane przez ania996 Pokaż wiadomość
Ja mam troszeczke inny problem jesli chodzi o brwi. Mianowicie po wyrwaniu brwi nastepnego dnia mam takie czarne kropki (jakby wloski byly pod skora).Wloski wyrywam z cebulka, ale rano wyglada to tak jakby nie wyrwala ich do konca,albo pojawiaja sie nowe Codziennie musze to powtarzac i jestem tym troche zmeczona...Moze to wina tego ze jestm brunetka i mam ciemne mocne wloski?Niew iem jak to robia inne dziewczyny, ze nie widac u nich takich kropek.Dodam, ze chodze co 2-3 misiace do kosmtyczki,zeby ona mi tak ladnie wyregulowala.Moze zbyt zadko chodze?albo zle to robie?
Wyglada na to, ze masz bardzo ciemne brwi i wvdodatku szybko ci one odrastaja. Nie jestes sama. Ja tez musze wyrywac je niemal codziennie zeby utrzymac ladny efekt. Upewnij sie, ze wyrywasz wloski z cebulkami a nie urywasz ich przy skorze. Jesli depilujesz brwi poprawnie to najwyrazniej taka ich uroda ze szybko rosna i nic nie poradzisz.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 10:00   #5
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Problemy po depilowaniu brwi.

ja też tak mam. kiedyś dłubałam i dłubałam, żeby wyciągnąć w całości i tylko dziurę w powiece robiłam
polecam przykryć punktowo korektorem, bo "co z oczu to z serca" i woda utleniona albo jakiś środek do dezynfekcji na pensetkę.

Edytowane przez Ptysio5
Czas edycji: 2006-12-05 o 12:04
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 10:23   #6
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Problemy po depilowaniu brwi.

mi się własnie taka gulka zrobiła
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 12:05   #7
ania996
Raczkowanie
 
Avatar ania996
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
GG do ania996
Dot.: Problemy po depilowaniu brwi.

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Wyglada na to, ze masz bardzo ciemne brwi i wvdodatku szybko ci one odrastaja. Nie jestes sama. Ja tez musze wyrywac je niemal codziennie zeby utrzymac ladny efekt. Upewnij sie, ze wyrywasz wloski z cebulkami a nie urywasz ich przy skorze. Jesli depilujesz brwi poprawnie to najwyrazniej taka ich uroda ze szybko rosna i nic nie poradzisz.
Niestety mam ciemne wlosy.Widac tak juz musi byc tak jak pisalam wyrywam wloski z cebulkami. No coz...ale dzieki za odpowiedz :P
ania996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.