masaż czekoladowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-07, 11:34   #1
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426

masaż czekoladowy


mam pytanie czym wykonuje sie w gabinecie masaż czekoladowy i jak taki zabieg wyglada oraz ile kosztuje oraz czym mozna go wykonac w domu
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 11:57   #2
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: masaż czekoladowy

Moim skromnym zdaniem taki masaż wykonuje się specjalnymi preparatami "czekoladowymi"
A tak na serio to są kosmetyki które może i zawierają trochę czekolady, ale prędzej aromat czekoladowy.. Co do masażu to sie jeszcze nie spotkałam. Chodzę do szkoły kosmetycznej i robiłam maskę czekoladową na ciało i muszę powiedzieć, że wyglądała i pachniała smakowicie, ale nikt nie miał ochoty skosztować. Mimo,że skład całkiem zjadliwy( ekstrakt z kakaowca, Spirulina, Morszczyn, kofeina, zielona herbata, hibiskus). Nie wiem czy można kupić kosmetyki stosowane w zakładach, może zechcą sprzedać w hurtowni kosmetycznej, albo kosmetyczka Ci pomoże. Możesz sama spróbować sama zrobić, ale to oczywiście nie bedzie to. ja lubię robić olejki do masażu: do zwykłej oliwki do ciała daje kilka kropli naturalnego olejka do aromaterapii. Świetne do masażu i pięknie pachnie. Pozdrawiam serdecznie
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 12:03   #3
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: masaż czekoladowy

dziekuje za odp,tez mysle że ogólnnie dostepnymi preparatami to tego nie da sie zrobic zwłaszcza że chodzi mi głownie o efekt czyli poprawe jedrnosci napiecia skóry, koloru itd.tego zwykły krem mi nie zagwarantuje
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 12:08   #4
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: masaż czekoladowy

Cytat:
Napisane przez Chinka-chu-min Pokaż wiadomość
dziekuje za odp,tez mysle że ogólnnie dostepnymi preparatami to tego nie da sie zrobic zwłaszcza że chodzi mi głownie o efekt czyli poprawe jedrnosci napiecia skóry, koloru itd.tego zwykły krem mi nie zagwarantuje
hmm możesz pokombinować. Jakby udało Ci sie zdobyc masło kakaowe to czemu nie
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 13:26   #5
MARTA301215
Raczkowanie
 
Avatar MARTA301215
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 158
GG do MARTA301215
Dot.: masaż czekoladowy

Cytat:
Napisane przez Chinka-chu-min Pokaż wiadomość
mam pytanie czym wykonuje sie w gabinecie masaż czekoladowy i jak taki zabieg wyglada oraz ile kosztuje oraz czym mozna go wykonac w domu


U mnie w szkole w pracowni jest krem czekoladowy do masażu! Niestety przeznaczony jest do każdego typu skóry oprócz tłustej a ja taką niestety mam! Dlatego nie mogę określić jak działa. Nie wiem ile w gabinecie taki zabieg kosztuje! Wydaje mi sie że tyle co wykonany innymi środkami do masażu, a w domu możesz sobie akurat tym spokojnie wykonać, niestety teraz nie jestem w stanie powiedzieć jakiej jest firmy, ale jutro napiszę jak sprawdzę!!!
MARTA301215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 14:56   #6
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: masaż czekoladowy

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdaniem taki masaż wykonuje się specjalnymi preparatami "czekoladowymi"
A tak na serio to są kosmetyki które może i zawierają trochę czekolady, ale prędzej aromat czekoladowy.. Co do masażu to sie jeszcze nie spotkałam. Chodzę do szkoły kosmetycznej i robiłam maskę czekoladową na ciało i muszę powiedzieć, że wyglądała i pachniała smakowicie, ale nikt nie miał ochoty skosztować. Mimo,że skład całkiem zjadliwy( ekstrakt z kakaowca, Spirulina, Morszczyn, kofeina, zielona herbata, hibiskus). Nie wiem czy można kupić kosmetyki stosowane w zakładach, może zechcą sprzedać w hurtowni kosmetycznej, albo kosmetyczka Ci pomoże. Możesz sama spróbować sama zrobić, ale to oczywiście nie bedzie to. ja lubię robić olejki do masażu: do zwykłej oliwki do ciała daje kilka kropli naturalnego olejka do aromaterapii. Świetne do masażu i pięknie pachnie. Pozdrawiam serdecznie
Ja dziś zostałam właścicielką niemieckiej maseczki,która ma skład prawie jak normalna czekolada. Prawie,bo ma dodatkowo wodę. Jest to kosmetyk jadalny. Próbowałam i smakuje wspaniale Jakby ktoś był zainteresowany to jest to Schoko Maske firmy Schaebens. W Polsce nie są dostępne
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 15:12   #7
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Dot.: masaż czekoladowy

dla mnie te wszystkie"czekoladowe"kos metyki wcale nie pachną jak czekolada tylko cos czekoladopodobnego
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-07, 15:48   #8
abaco
Raczkowanie
 
Avatar abaco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 59
Dot.: masaż czekoladowy

U nas jest taki zabieg "chocolate spa" w jego sklad wchodzi peeling cukrowy, sesja "infra red" masaz elaksujacy na bazie maski 100% czekolady i krem na bazie czekolady i pomaranczy. Klientki sobie chwala, ja jeszcze nie mialam okazji wyprobowac.
abaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 16:01   #9
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Dot.: masaż czekoladowy

Rewelacyjnie pachnie czekoladą i wygląda jak czekolada kosmetyk firmy Norel "Czekolada do masażu" - to jest preparat do masażu ciała. W serii czekoladowej tej firmy jest też: Krem Mleczna Czekolada do masażu ciała, Krem Mleczna Czekolada do twarzy, maska Hot Chocolate do ciała, koncentrat czekolady do masek kremowych oraz maska czekoladowa na twarz. W gabinetach ceny są różne, niektóre salony nadal traktują czekoladę jak wielką nowość - i ceny za zabiegi są wysokie. W moim Studio masaż 1h całego ciała czekoladą kosztuje 75zł. Myślę ,że masaż wykonywany samodzielnie nie dostarczy takiej dawki relaksu jaką otrzymasz w salonie. Profesjonalnie wykonany masaż + odpowiednie preparaty to jest coś bardzo fajnego.
Dodam jeszcze ,że w sezonie jesienno-zimowym największą nowością jest Żurawinowy Body Lift - pięknie pachnący zabieg na ciało, a na twarz Żurawinowy Face Lift. Te zabiegi polecane są paniom po 30 r.ż . Żurawina jest uznana za jeden z najlepszych składników przeciwzmarszczkowych. Jak widać firmy kosmetyczne postanowiły zaskakiwać nas pieknie pachnącymi kosmetykami. Rewelacja - uwielbiam takie pachnące cuda.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 16:25   #10
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: masaż czekoladowy

chyba wybiore sie do salonu na taki profesjonalny zabieg zacheciłyscie mnie
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:27.