Kosmetyki do włosów Subrina - jakie są? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-22, 12:48   #1
KatarzynaJ
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaJ
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Michelin
Wiadomości: 168

Kosmetyki do włosów Ilirijna Subrina - jakie są?


Mam pytanie odnośnie tych preparatów, bo widziałam je w sklepie z artykułami fryzjerskimi i wydają się dosyć tanie. Na KWC znalazłam opinie jedynie na temat nabłyszczacza i balsamu. W sklepie widziałam taką piankę koloryzującą i spray koloryzujący (takie krótkotrwałe koloryzowanie włosów) jakieś szampony, był chyba jedwab do włosów (tylko nie pamiętam czy też tej firmy). W sumie to głównie chodzi mi o te koloryzujące: piankę i spray, czy któraś z was miała już okazję je wypróbować, i czy są też szampony farbujące na dłużej (tak do 20 myć)? dzięki za info i pozdrawiam

Edytowane przez KatarzynaJ
Czas edycji: 2005-06-22 o 13:38
KatarzynaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 13:37   #2
KatarzynaJ
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaJ
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Michelin
Wiadomości: 168
Dot.: Kosmetyki do włosów Subrina - jakie są?

To są takie produkty: http://www.eurokos.pl/pages/oferta/ilirija.htm http://www.subrinaprofessional.com/subrinapl/index.htm ciekawi mnie ta pianka, bo jest bez spłukiwania. I intensywność kolorów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farba.jpg (41,6 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farba1.jpg (12,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pianka.jpg (10,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolory.jpg (7,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lotion.jpg (8,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolory1.jpg (6,7 KB, 26 załadowań)
KatarzynaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 08:30   #3
stelena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 57
Question Farba Subrina - używał ktoś ??

Kupiłam sobie farbe Subrina Professional i jestem ciekawa czy któraś ma jakies doświadczenia z tą farbą, bo niestety na KWC nie ma tego produktu. A tak apropo nakładacie farbe na suche włosy czy myjecie bo ja zazwyczaj mam dość tłuste włosy i boje sie że może wtedy farba nie złapać
stelena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 21:02   #4
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Farba Subrina - używał ktoś ??

Fryzjerka w piątek robiła mi baleyage tą farbą
Naprawde wyszło super.
Jutro załaczę fotkę
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 16:31   #5
kati81
Raczkowanie
 
Avatar kati81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ღ♥ღLUBLINღ♥ღ
Wiadomości: 484
Dot.: Farba Subrina - używał ktoś ??

...i fotki do tej pory nie ma
Ja także jestem zainteresowana tymi farbami, a szczególnie w odcieniach popielatego blondu
kati81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 09:16   #6
little_beybe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 43
Farby Subrina

Używał ktoś może farb subrina..? I jak? Długo się trzymają na włosach, nie niszczą ich?
jeszcze jakby ktoś wiedział jak wychodzi kolor NATURALNY SREDNI POPIELATY BLOND , to było by rewelacyjnie Pozdrawiam
little_beybe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 20:00   #7
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Subrina Professional utleniacz w kremie 6%

Czy któraś z was próbowała Subrina Professional utleniacz w kremie? Co sądzicie?
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 16:05   #8
244
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 374
Subrina SENSEO

Witam!
Bardzo proszę o opinie na temat farb do włosów subrina. Ostatnio miałam nimi farbowane włosy i jestem zachwycona. Ale chciałabym usłyszeć profesjonalna opinię na temat tych farb. Wiadomo co profesjonalista to profesjonalna opinia Miałam farbowane kremem koloryzującym Subrina Senseo. Fryzjer który mi robił to cudo mówił tez że jest to farbowanie ton w to. Co to oznacza?

Dziękuje za opinie i pomoc
__________________
Grzeczne dziewczyny idą do nieba
złe wolą bawić się z nami,
pod sukienkami nie noszą majtek
zdobią swe ciało tatuażami.


Grzeczne dziewczyny słuchają radia
kochają słodką muzykę,
złe wolą słuchać starych winyli
rock&roll zmarnował im życie
.
244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 09:58   #9
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Subrina SENSEO

Do 244: Jeśli chodzi o farbe Subrina to jest to jedna z tańszych farb na rynku profesjonalnych farb do włosów, nie oznacza to jednak złej jakości. Każda zaznaczam każda farba profesjonalna będzie lepsza od sklepowej, dlatego np. jeśli pierwszy raz farbowałaś włosy u fryzjera możesz miec aż tak dobre wrażenie. Ton w ton oznacza że jest to farba bez amoniaku która jedynie podkreśli twój naturalny kolor - a nie zmieni go drastycznie, farby ton w ton nie rozjaśniają włosów i nie pokrywają siwych włosów w 100%. Farby ton w ton nie niszczą włosów tak jak zwykła farba z amoniakiem, aby utrzymac ładny efekt koloru stosuj szampon i odżywkę do włosów koloryzowanych. Jeśli chodzi o opinie farb do włosów to są bardzo podzielone, więc jeśli po farbowaniu włosy dobrze się zachowują nie są zniszczone, kolor nie płowieje - to znaczy że jest to dobra farba.
Subrina ma również całą serię profesjonalną do pielęgnacji włosów.
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 12:09   #10
244
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 374
Dot.: Subrina SENSEO

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Do 244: Jeśli chodzi o farbe Subrina to jest to jedna z tańszych farb na rynku profesjonalnych farb do włosów, nie oznacza to jednak złej jakości. Każda zaznaczam każda farba profesjonalna będzie lepsza od sklepowej, dlatego np. jeśli pierwszy raz farbowałaś włosy u fryzjera możesz miec aż tak dobre wrażenie. Ton w ton oznacza że jest to farba bez amoniaku która jedynie podkreśli twój naturalny kolor - a nie zmieni go drastycznie, farby ton w ton nie rozjaśniają włosów i nie pokrywają siwych włosów w 100%. Farby ton w ton nie niszczą włosów tak jak zwykła farba z amoniakiem, aby utrzymac ładny efekt koloru stosuj szampon i odżywkę do włosów koloryzowanych. Jeśli chodzi o opinie farb do włosów to są bardzo podzielone, więc jeśli po farbowaniu włosy dobrze się zachowują nie są zniszczone, kolor nie płowieje - to znaczy że jest to dobra farba.
Subrina ma również całą serię profesjonalną do pielęgnacji włosów.

Dziękuje bardzo Skoro nie są to najgorsze farby - będę ich poszukiwała w sklepie fryzjerskim
__________________
Grzeczne dziewczyny idą do nieba
złe wolą bawić się z nami,
pod sukienkami nie noszą majtek
zdobią swe ciało tatuażami.


Grzeczne dziewczyny słuchają radia
kochają słodką muzykę,
złe wolą słuchać starych winyli
rock&roll zmarnował im życie
.
244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 20:19   #11
kaczmarek stylista
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Kosmetyki do włosów Subrina - jakie są?

witam ja pracuje na subrina farby i sa bardzo dobre pojemnosc jest mala 60-ml ale sa wydajne rozrabia sie je 1/1 farby ciemne kolory -50min-jasne kolory-blond 40min-rude,czerwienie fiolety 60min pamietajcie trzymac sie czasu bo to ważne.kamil kaczmarek stylista MAXMODELS.KAMILKACZMAREK. PL
kaczmarek stylista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 14:14   #12
LocaLocaLoca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki do włosów Subrina - jakie są?

Moje Drogie!

Jestem brunetką farbowaną i przyznam, że nie mogłam zejść z ciemnego brązu wpadającego w czerń :/ farbowałam niedawno subriną bo poleciła mi ją moja Mama, przyznam się szczerze, że sceptycznie podchodziłam do tematu bo nie znałam produktu. Jestem zadowolona bo mam włosy jaśniejsze o ton. Myślę, że za jakiś czas stosując tą farbę dojdę do upragnionego koloru... a użyłam odcieniu brązu czekolada (36/37) coś w tym stylu szczerze polecam tą farbę bo jest skuteczna (skoro w końcu zmienia kolor moich włosów) nie wychodzą mi, są lśniące, także nie ma się czego obawiać. Aaaa!!! słuchajcie notabene nie wyszła mi czerwień tak jak kiedyś gdy użyłam farby casting :P Pozdrawiam gorąco!!!
LocaLocaLoca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 20:08   #13
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Kosmetyki do włosów Subrina - jakie są?

Cytat:
Napisane przez LocaLocaLoca Pokaż wiadomość
Moje Drogie!

Jestem brunetką farbowaną i przyznam, że nie mogłam zejść z ciemnego brązu wpadającego w czerń :/ farbowałam niedawno subriną bo poleciła mi ją moja Mama, przyznam się szczerze, że sceptycznie podchodziłam do tematu bo nie znałam produktu. Jestem zadowolona bo mam włosy jaśniejsze o ton. Myślę, że za jakiś czas stosując tą farbę dojdę do upragnionego koloru... a użyłam odcieniu brązu czekolada (36/37) coś w tym stylu szczerze polecam tą farbę bo jest skuteczna (skoro w końcu zmienia kolor moich włosów) nie wychodzą mi, są lśniące, także nie ma się czego obawiać. Aaaa!!! słuchajcie notabene nie wyszła mi czerwień tak jak kiedyś gdy użyłam farby casting :P Pozdrawiam gorąco!!!
...nie ma co porównywać farb drogeryjnych z profesjonalnymi, profesjonalne wychodzą tak jak na palecie za to drogeryjne nie.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 14:39   #14
selena004
Raczkowanie
 
Avatar selena004
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 303
Dot.: Kosmetyki do włosów Subrina - jakie są?

odświeżam, jestem zainteresowana farbami w odcieniach: 9/5, 10/45, 10/65. Najbardziej zaintrygował mnie kolor 9/5, ale boję się że tak intensywna czerwień będzie się spłukiwać do jakiegoś mdłego różu. Miałyście z którąś z nich styczność?
selena004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 17:03   #15
Natalia00000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki do włosów Subrina - jakie są?

Podczas wczorajszej wizyty w sklepie fryzjerskim polecono mi farbę Subrina Charm 20/2 Special light pearl blonde i... Jestem pozytywnie zaskoczona! Po pierwsze, śmiesznie niska cena jak za farbę niedrogeryjną - 14 złotych - nastawiła mnie sceptycznie. Zaraz po powrocie do domu nałożyłam ją najpierw na odrost, a następnie na całą długość włosów (wcześniej raczyłam czuprynę natural and easy ze schwarzkopfu nr 522). Trzymałam 40 minut, potem lekko zmoczyłam włosy lodowatą wodą, masując je jeszcze przez 2-3 minuty i spłukałam. Potem oczywiście umyłam, nałożyłam maskę, rozczesałam, a po wyschnięciu ukazał mi się bardzo lśniący, jednolity kolorek Włosy są miękkie i wygładzone. W opakowaniu nie ma odżywki (mnie to nie przeszkadza, wolę swoją maskę, odżywki "farbowe" są wg mnie zbyt alkoholowe i zamiast nawilżać, przesuszają). Utleniacz ma 12%, zapach dość mocny, no ale trudno oczekiwać fiołków od farby, która ma tak mocno rozjaśnić włosy Kolejne mycia głowy będą egzaminem dla subriny i nie omieszkam poinformować na wizażu, jak to z trwałością i blaskiem jest
Podaję link do tego produktu, może komuś się przyda:
http://www.subrina.si/en/Shades_subr...l_blonde_7610/
Natalia00000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 10:46   #16
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki do włosów Subrina - jakie są?

Cytat:
Napisane przez Natalia00000 Pokaż wiadomość
Podczas wczorajszej wizyty w sklepie fryzjerskim polecono mi farbę Subrina Charm 20/2 Special light pearl blonde i... Jestem pozytywnie zaskoczona! Po pierwsze, śmiesznie niska cena jak za farbę niedrogeryjną - 14 złotych - nastawiła mnie sceptycznie. Zaraz po powrocie do domu nałożyłam ją najpierw na odrost, a następnie na całą długość włosów (wcześniej raczyłam czuprynę natural and easy ze schwarzkopfu nr 522). Trzymałam 40 minut, potem lekko zmoczyłam włosy lodowatą wodą, masując je jeszcze przez 2-3 minuty i spłukałam. Potem oczywiście umyłam, nałożyłam maskę, rozczesałam, a po wyschnięciu ukazał mi się bardzo lśniący, jednolity kolorek Włosy są miękkie i wygładzone. W opakowaniu nie ma odżywki (mnie to nie przeszkadza, wolę swoją maskę, odżywki "farbowe" są wg mnie zbyt alkoholowe i zamiast nawilżać, przesuszają). Utleniacz ma 12%, zapach dość mocny, no ale trudno oczekiwać fiołków od farby, która ma tak mocno rozjaśnić włosy Kolejne mycia głowy będą egzaminem dla subriny i nie omieszkam poinformować na wizażu, jak to z trwałością i blaskiem jest
Podaję link do tego produktu, może komuś się przyda:
http://www.subrina.si/en/Shades_subr...l_blonde_7610/
To jest farba drogeryjna, sama ją kupiłam w zwyczajnej drogerii. Profesjonalne farby nigdy nie są sprzedawane z utleniaczem, a już na pewno nie w kartoniku z panią Subrina dla profesjonalistów to np. z serii Unique http://www.subrinaprofessional.com/pl/UNIQUE_6/
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 18:37   #17
Natalia00000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki do włosów Subrina - jakie są?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
To jest farba drogeryjna, sama ją kupiłam w zwyczajnej drogerii. Profesjonalne farby nigdy nie są sprzedawane z utleniaczem, a już na pewno nie w kartoniku z panią Subrina dla profesjonalistów to np. z serii Unique http://www.subrinaprofessional.com/pl/UNIQUE_6/
Przecież wątek dotyczy kosmetyków marki Subrina w ogóle, więc o co chodzi?
Natalia00000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 18:41   #18
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki do włosów Subrina - jakie są?

Cytat:
Napisane przez Natalia00000 Pokaż wiadomość
Przecież wątek dotyczy kosmetyków marki Subrina w ogóle, więc o co chodzi?
Dotyczy, ale napisałaś, że Subrina Charm jest tania jak na farbę niedrogeryjną, a ja Ci piszę, że ona jest właśnie jest drogeryjna, dla "zwykłych" ludzi, a nie fryzjerów To tak jakbyś pisała, że Loreal Casting jest farbą niedrogeryjną, a przecież jest drogeryjna. Loreal ma też linię dla profesjonalistów. Tak samo Subrina, oczywiście te linie są odpowiednio droższe od drogeryjnych odpowiedników.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 19:04   #19
Natalia00000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki do włosów Subrina - jakie są?

Subrina jest niedrogeryjna (przynajmniej w moim odczuciu), ponieważ nie jest dostępna w tak popularnych miejscach, jak np. rossmann czy natura.
Natalia00000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.