loreal - ultrarozjaśniający naturalny kasztan - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-31, 13:37   #1
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486

loreal - ultrarozjaśniający naturalny kasztan


Wczoraj kupilam sobie farbke ultrarozjaśniający naturalny kasztan ( ue1) loreal paris rcital preference! czy ktoras z was juz jej uzywala? jestem bardzo ciekawa czy dobrze wychodzi na ciemnym brązie bo jutro chcialam nalozyc sobie ta farbke!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farba do włosów.jpg (50,3 KB, 729 załadowań)
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 19:41   #2
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: loreal - ultrarozjaśniający naturalny kasztan

nik nie farbowal ta farbka wlosow ?
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 19:50   #3
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: loreal - ultrarozjaśniający naturalny kasztan

Cześć!! Ja farbowałam wloski tą farbką jakiś rok temu - zresztą wszystkimi trzema odcieniami tej serii. Powiem tak.. Raz było widać efekt raz nie. Najlepiej wyszła ta najjaśniejsza z nich. Ta o którą pytasz tylko lekko rozjaśniła mi włosy (z tym, że stosowałam ją na włosy farbowane - mimo, że nie jest ona przeznaczona do takich) natomiast góre złapało mi mocno i wyglądało to dosyć dziwnie - jakby odrosty, dlatego radzę Ci zacząć farbować od dołu a włoski przy skórze na końcu. Jeżeli masz naturalny brązowy kolor to powinno być wszystko ok. Nie wahaj się, najwyżej zamalujesz Powodzonka i odezwij się jak już podejmiesz wyzwanie Pozdrowionka!!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 19:55   #4
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: loreal - ultrarozjaśniający naturalny kasztan

ja wlasnie mam farbowane włsoki ale prawie taki mam teraz kolorek jak naturalne ( zmyla mi sie farba mocno) a z natury mam braz sredni! mam nadzieje ze wyjdzie dobrze bo za 11 dni mam ślub swoj hehehe ( w razie czego mam tez srdeni braz w domku wiec bede sie ratowac) mialam robi wloski u fryziera ale zawsze fryzierskie farby bardzo szybko mi sie zmywaja jutro chyba siostra bedzie mi farbowala wiec od razu napisze jak wyszlo!
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 22:10   #5
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: loreal - ultrarozjaśniający naturalny kasztan

Swój ślub? No to gratuluję! Mam nadzieję, że wszystko dobrze wyjdzie z tym farbowaniem... Ja nawet też bym się skusiła na tę farbkę, ale wiem że u mnie by teraz raczej nie wyszło, bo w ostatnim czasie miałam na głowie wszystko - od czerwieni poprzez jasne pasemka, do brązów, więc wolę nie ryzykować.. Zresztą mam osłabione włoski i najpierw muszę je ściąć.. O ile się nie mylę to chyba śledzisz też wątek o fryzurkach "na boba"? Mnie osobiście mocno ciągnie do takiego ścięcia ale boję się, że będę miała kłopoty z taką fryzurką i mam dylemat... Ech...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 09:49   #6
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: loreal - ultrarozjaśniający naturalny kasztan

ja tez myslalam o takiej fryzurce! ale niestety mam z natury falowane wlosy i mialambym problem z codziennym prostowaniem! a jak mam wloski dlugie i pocieniowane to nie musze sie nimi przejmowac same sie ukladaja! ale nie powiem fryzurka strasznie kusi! jak sie zdecydujesz koniecznie zalacz zdjatko. dzisiaj czekam na siostre z farbowaniem wloskow zobaczymy co wyjdzie
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 20:05   #7
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: loreal - ultrarozjaśniający naturalny kasztan

I co i coooo?? Farbowałaś?? Jeśli tak to napisz koniecznie jak wyszło, bo mnie jednak kusi też na tę farbkę.... Tylko najpierw zetne włoski żeby troszkę "wzmocnić". Ja zawsze chciałam mieć taki popielaty brąz na głowie.. Załączam fotkę tego kolorku. Myślałam żeby najpierw rozjaśnić włosy właśnie tym Ultrarozjaśniającym (tyle, że najjaśniejszym) a potem machnąć na to Casting Creme Gloss ciemny blond. Na próbniku był taki właśnie popielaty, ale pewnie znów wyjdzie ciemny... Wrr....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg t34f.jpg (63,5 KB, 589 załadowań)
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-11, 15:36   #8
kalinka77
Raczkowanie
 
Avatar kalinka77
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 259
Dot.: loreal - ultrarozjaśniający naturalny kasztan

odświeżam bo właśnie kupiłam tytułową farbkę i chcę się zabrać do farbowania,ale trochę się boję....zawsze farbowałam na brąz zbliżony do mojego naturalnego(dosyć ciemny) ale teraz moje własne włosy mi zjaśniały i chciałabym wyrównać kolor farbowany (średni brąz) z naturalnym,więc chyba najpierw nałoże na dół włosów(tą zafarbowaną część)a potem na odrosty....a może nie nakładać już na odrosty....Dziewczynki macie jakieś doświadczenia?
kalinka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 16:54   #9
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: loreal - ultrarozjaśniający naturalny kasztan

Tak jak pisałam już wyżej - u mnie mocno rozjaśnił się "czubek" głowy - czyli właśnie tam gdzie mamy odrosty... Dlatego radzę najpierw na resztę włosów nakładać a potem na samą górę. W opisie powinno zresztą być napisane co robić w konkretnym przypadku. A najważniejsze to... próbować! Jak będziesz już po, to odezwij się jaki otrzymałaś efekt. Pozdrawiam!! Papa.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 08:50   #10
kalinka77
Raczkowanie
 
Avatar kalinka77
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 259
Dot.: loreal - ultrarozjaśniający naturalny kasztan

no niestety,w moim przypadku ta farba to porażka! ominelam czubek glowy i nalożyłam na resztę włosów na 20 min,a potem na odrosty na 10 min.jaki efekt-odrosty strasznie zjaśniały tak że zrobiły się rude,a reszty nie ruszło NIC.więc czym prędzej pognałam do sklepu po zwykłą farbkę że by ten kolor wyrównać bo wyglądałam śmiesznie z tym rudym czubkiem-chyba mi włosy wyjdą,no ale przecież nie mogę tak po ulicy chodzić!
kalinka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 13:54   #11
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: loreal - ultrarozjaśniający naturalny kasztan

No właśnie... Niestety tego się nie da przewidzieć. Mi raz się właśnie tak stało, a innym razem troszkę całość zjaśniała, ale może przez to że miałam wcześniej robione jaśniejsze pasemka i to się jakoś tak zrównało... No cóż... A może lepiej do fryzjera??
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 18:11   #12
yyeeaahh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: loreal - ultrarozjaśniający naturalny kasztan

odświeżam watek.
Słuchajcie jeśli malowałyście swoje naturalne włosy ta farbą to napiszcie jak wyszlo. Mile widziane zdjęcia
Mam taki średni popielaty braz jeszcze nie malowany i chciałabym w końcu go zmienić, dodać mu blasku i może ciut rozjaśnić.
Zamierzam właśnie kupić tą farbę, ale boję się, że wyjda mi rude, albo coś takiego. Prosze wklejcie zdjecia jeśli malowałyście ta farbką. z góry dzieks
yyeeaahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 22:22   #13
eveline2012
Raczkowanie
 
Avatar eveline2012
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 456
Dot.: loreal - ultrarozjaśniający naturalny kasztan

ja malowałam tą farbą poprzednio miałam głęboki mahoń Garniera i o dziwo złapała mi ładnie. trzymałam najpierw 20 min na całych i na koniec 10 na odrosty.
załączam zdjęcie
__________________
.
eveline2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 22:01   #14
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: loreal - ultrarozjaśniający naturalny kasztan

Mam pytanie.. mam wlosy farbowane na czarno ale od roku juz nie farbuje (same odrosty na ciemny braz). W kazdym badz razie dalej sa czarne ;p
Nie wiem czy mogę użyć tej farby, jest na niej pisane, że do farbowanych na ciemno niewskazany, ale nie chce uzyskavc dokladnie takiego koloru jak na opakowaniu tylko troche rozjasnic do ciemnego brazu... nie wiem czy cos by z tego wyszlo, czy ktos moglby mi odpowiedzieć?
Nie chciałabym używać dekoloryzatora bo bardzo niszczy włosy, a ja nawet nie wiem jak będę wyglądać w ciemnym brązie i czy się opłaca.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.