RUDE WŁOSY VS. CIEMNOBRĄZOWE BRWI - pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-29, 15:48   #1
laguitarra6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 3
Unhappy

RUDE WŁOSY VS. CIEMNOBRĄZOWE BRWI - pomocy!


Mam bardzo duży problem, przynajmniej tak mi się wydaje - zafarbowalam wlosy na kolor zbliżony do koloru skorupki orzecha wloskiego, wszystko bylo by ok gdyby nie to, że po umyciu, włosy stały się zdecydowanie rude. Nie zamierzam znów ich przefarbować, ponieważ obawiam się że zniszczę włosy i zaczną wypadać i sie łamać, a bez tego mam delikatne i wrażliwe włosy. Kolor nie jest taki zły ale ogólny efekt psują ciemne brwi, za ciemne, bo ciemnobrązowe, wygląda to masakrycznie i niechlujnie. Nie wiem jak rozjaśnić brwi tak aby ich nie zniszczyć, w tym tkwi właśnie mój problem...
Bardzo proszę o szybkie odpowiedzi, a jesli podobny wątek już istnieje to proszę o linki bo w wyszukiwarce takich wątków nie udało mi się znaleźć. Z góry dziękuję wszystkim
laguitarra6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 19:30   #2
AnkaPy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 171
Dot.: RUDE WŁOSY VS. CIEMNOBRĄZOWE BRWI - pomocy!

Cytat:
Napisane przez laguitarra6 Pokaż wiadomość
Mam bardzo duży problem, przynajmniej tak mi się wydaje - zafarbowalam wlosy na kolor zbliżony do koloru skorupki orzecha wloskiego, wszystko bylo by ok gdyby nie to, że po umyciu, włosy stały się zdecydowanie rude. Nie zamierzam znów ich przefarbować, ponieważ obawiam się że zniszczę włosy i zaczną wypadać i sie łamać, a bez tego mam delikatne i wrażliwe włosy. Kolor nie jest taki zły ale ogólny efekt psują ciemne brwi, za ciemne, bo ciemnobrązowe, wygląda to masakrycznie i niechlujnie. Nie wiem jak rozjaśnić brwi tak aby ich nie zniszczyć, w tym tkwi właśnie mój problem...
Bardzo proszę o szybkie odpowiedzi, a jesli podobny wątek już istnieje to proszę o linki bo w wyszukiwarce takich wątków nie udało mi się znaleźć. Z góry dziękuję wszystkim
A możesz wstawić zdjecie? Ja sobie robie brwi czarną henną, przez pierwsze dwa dni kolor moze troche przeraza, ale potem się już zmywa i wyglada to calkiem fajnie. A mam rude wlosy, sprany Brillance.
AnkaPy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 14:39   #3
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: RUDE WŁOSY VS. CIEMNOBRĄZOWE BRWI - pomocy!

Cześć Brwi muszą pasować do twarzy, jeżeli masz naturalny kolor to zawsze pasują

Jeżeli robisz hennę to po kiku tygodniach po ciemnych brwiach nie będzie śladu
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.