Pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-24, 22:34   #1
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295

Pomocy!


Od niedawna farbuję włosy. Mój naturalny kolor to ciemny blond z mnóstwem złotych refleksów, chciałam jednak iść w nieco chłodniejszą tonację i dwa razy farbowałam Garnierem 28myć (nie pamiętam jak się nazywa ), jasnym blondem. Ostatnio użyłam bardzo jasnego blondu i zamiast jaśniejszy, wyszedł mi rudawy ;O Dzisiaj na zeberce zauważyłam boską sesję Jessicy Stam dla H&M, i ten kolor . Drogie wizażanki, czym mam farbować, zeby taki znaleźć? Szukam szamponu koloryzującego, nie farby trwałej.
Błagam, pomóżcie!
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 08:14   #2
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295
Dot.: Pomocy!

proszę, pomóżcie wizażanki
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 08:19   #3
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Pomocy!

Jeśli masz ciemniejszy kolor to żaden szampon koloryzujący nie pomoże. Jeśli zdecydowałabyś się na trwałe farby to zdecydowanie polecam majiblond firmy L'oreal. To farba profesjonalna do kupienia na allegro lub w sklepach fryzjerskich (polecam to pierwsze- taniej). Miesza się ją z oxygantem (9% lub inny wedle potrzeb). Nie polecam farbowania farbami sklepowymi- wyjdzie zielono- znam z autopsji
Mogłabyś zrobić zdjęcie koloru wyjściowego?
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 08:39   #4
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295
Dot.: Pomocy!

przepraszam, że takie trochę dziwne ale aktualnie jestem bez aparatu, a tu nieźle widać kolor
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 08:58   #5
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Pomocy!

Tak mniej-więcej to sobie wyobrażałam Popielatą/chłodną farbą sklepową wyjdzie zieleń na bank.
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 09:24   #6
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295
Dot.: Pomocy!

Na pewno nie da się takim szamponem do 28 myć? Boję się farby trwałej, mam niecałe 18 lat i nie chcę jeszcze takich trwałych zmian . Miałam lekko ciemniejsze włosy i z rozjaśnienia mi takie wyszły, jakbym spróbowała alabastrowym blondem z garniera, który jest najjaśniejszym z tej linii to by się nie udało?
Ta zieleń o której mówisz mnie przeraziła :O
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 10:04   #7
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Pomocy!

Cytat:
Napisane przez sugarcane Pokaż wiadomość
Na pewno nie da się takim szamponem do 28 myć? Boję się farby trwałej, mam niecałe 18 lat i nie chcę jeszcze takich trwałych zmian . Miałam lekko ciemniejsze włosy i z rozjaśnienia mi takie wyszły, jakbym spróbowała alabastrowym blondem z garniera, który jest najjaśniejszym z tej linii to by się nie udało?
Ta zieleń o której mówisz mnie przeraziła :O
Nie da się na pewno. Rozjaśniałam włosy z prawie czarnych do blondu i wiem coś o tym Już i tak je rozjaśniłaś trwale, więc nie wiem co za różnica czy teraz pofarbujesz farbą do 24 myć czy trwałą I tak nie masz już swoich naturalnych.
Nie używałam tej farby o której mówisz, ale na stronce znalazłam że rozjaśnia o jeden ton- ale podejrzewam, że chodzi o włosy naturalne. Farbowanych pewnie nie ruszy, ewentualnie kolor będzie minimalnie jaśniejszy i się spłucze po pierwszym myciu.
Ta zieleń to nie taka chamska trawiasta, tylko taki paskudny zielono-brudny blond. Tak się robi jak się na cieple odcienie nakłada popiele.
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-25, 10:38   #8
KATJA87
Raczkowanie
 
Avatar KATJA87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łóódźź
Wiadomości: 145
Dot.: Pomocy!

Zgadzam się z Jakkolwiek lepiej nie robić drogeryjnymi szamponami.
Nie jestem fryzjerką ale z doświadczenia wiem co wychodzi po takich eksperymentach. Ja miałam już od ciemnego brązu, po czerwienie i blondy te ciepłe,żółte, zielone i zimne. Teraz wracam do natury ale nie martw się to przychodzi z czasem :P Jak już miałam prawie platynowe i chciałam je jeszcze bardziej rozjaśnić kupując farbe super jasny skandynawski bl., na opakowaniu to może i owszem taki był. Na moich włosach żółtko
KATJA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 10:50   #9
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Pomocy!

Cytat:
Napisane przez KATJA87 Pokaż wiadomość
Jak już miałam prawie platynowe i chciałam je jeszcze bardziej rozjaśnić kupując farbe super jasny skandynawski bl., na opakowaniu to może i owszem taki był. Na moich włosach żółtko

Na moich był kolor zakreślacza Staedtlera w kolorze pomarańczowym. Swieciłam się w nocy, jakbym był napromieniowana
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 14:56   #10
KATJA87
Raczkowanie
 
Avatar KATJA87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łóódźź
Wiadomości: 145
Dot.: Pomocy!

Tak więc sugarcane niech to będzie dla Ciebie przestroga przed drogeryjnymi farbami. Jeśli nie masz aktualnie kasy na fryzjera lub przynajmniej profesjonalne farby, szampony(oczywiście jeśli to jedyny powód farbowania w domu), nie farbuj włosów wcale, będzie wyglądało o niebo lepiej
KATJA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 20:26   #11
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295
Dot.: Pomocy!

Cytat:
Napisane przez KATJA87 Pokaż wiadomość
Tak więc sugarcane niech to będzie dla Ciebie przestroga przed drogeryjnymi farbami. Jeśli nie masz aktualnie kasy na fryzjera lub przynajmniej profesjonalne farby, szampony(oczywiście jeśli to jedyny powód farbowania w domu), nie farbuj włosów wcale, będzie wyglądało o niebo lepiej
ej, dziękuję za rady .
hmm, ja lubię swój kolor włosów, ten aktualny jest identyczny jak mój, tylko jednolity, bo wcześniej miałam 100 odcieni
chyba się przejdę do zaufanej fryzjerki po radę, dziękuję bardzo dziewczęta
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.