Czy dobrze by mi było w rudym? Moje włosy są w ciężkiej kondycji. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-28, 16:31   #1
EwelsonEwelson
Raczkowanie
 
Avatar EwelsonEwelson
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 31

Czy dobrze by mi było w rudym? Moje włosy są w ciężkiej kondycji.


Marzę o rudych włosach od dłuższego czasu, wklejam Wam zdjęcie z czerwca, bo nie mam bardziej aktualnego. Tam są moje totalnie rozjaśnione włosy z odrostami. W tym momencie włosy wyglądają inaczej. Odrost sięga ucha, na całość położona jest farba-szpampon loreal casting naturalny blond Kolor jest więc jednolity. Zastanawiam się czy dobrze byłoby mi w rudym kolorze, jeśli tak to w jakim odcieniu (możecie wkleić jakieś zdjęcia?), jakiej farby powinnam użyć itd. Końcówki moich włosów (ta rozjaśniana część) są w dosyć słabej kondycji. Czy w takim przypadku w ogóle można farbować włosy? Czy farba bardzo je zmęczy?
__________________
i can fly
but I want his wings
i can shine even in the darkness
but I crave the light that he brings
EwelsonEwelson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 11:33   #2
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Czy dobrze by mi było w rudym? Moje włosy są w ciężkiej kondycji.

Zależy w jakim rudym, jeżeli chodzi ci o ognisty rudy to moim zdaniem nie będzie Ci pasował. Może coś w stylu miedzianego blondu?
Jeżeli masz zniszczone końce to wybierz dobrą farbę lub idź do fryzjera. Nie wiem, jak bardzo masz zniszczone końce, ale czasami trzeba się liczyć z tym, że konieczne będzie obcięcie zniszczonych końcówek.

Wklejam swoje zdjęcie z września, taki kolor uzyskałam po farbie Majrel odcień bardzo jasny blond złocisty intensywny (nr 8.30). Przed farbowaniem miałam odrost naturalnych włosów (ciemny blond) + plus jasne pasemka. Na początku był rudy, ale stopniowo zmywał się do złotego blondu.
No chyba, że chcesz coś bardziej intensywnego
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 13:37   #3
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: Czy dobrze by mi było w rudym? Moje włosy są w ciężkiej kondycji.

Ja bym Cię raczej widziała w jasnym lub średnim brązie, ale rudy niekoniecznie. Jeśli włosy są w kiepskiej kondycji to przeprowadź intensywną kurację regenerującą na pewien czas przed farbowaniem. Zawsze też możesz podciąć trochę włosy, ale domyślam się że nie chcesz tego robić.
kiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.