Zamienione tubki z farbą... ratunku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-10, 21:31   #1
zielna_
Raczkowanie
 
Avatar zielna_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 86
Unhappy

Zamienione tubki z farbą... ratunku


Witam.
Mam włosy do łopatek.. kilka miesięcy temu przeprowadziłam dekoloryzację włosów, miałam włosy ciemny brąz, a chciałam uzyskać kolor ciepłego, średniego brązu ze złotymi refleksami. Prawie mi się to udało, miałam już ładny równy kolor i postanowiłam zostawić włosy by trochę urosły i odpoczęły od farbowania. urosły 3cm. Dzisiaj postanowiłam ufarbować odrosty i resztę włosów kolorem Garnier Natural Colors 4.3 Złoty brąz. Kupiłam dwa opakowania, nałożyłam farbę, lecz wydawała mi się dziwnie lekko czerwona.. spłukałam... odrost jakiś czerwonawy!! Sprawdziłam tubki (wcześniej zawsze to robiłam przed koloryzacją, tym razem byłam jakoś zakręcona!!) i okazało się, że są podmienione!! Jedna jest złoty brąz a druga M A H O Ń (4.5) ratunku ;( i teraz wlosy na długości są ciemny brąz z refleksami czerwieni.. a odrost mahoniowy... Co mam zrobić? Jak pozbyć się czerwieni? Jakiś neutralizator? A co z ciemnym brązem? Pozostaje mi tylko dekoloryzacja? Jestem po prostu załamana tym bardziej, że w tym roku mam ślub, wyłam jak syrena strażacka.. Pomocy
pozdrawiam
zielna_
zielna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 09:52   #2
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Zamienione tubki z farbą... ratunku

oj wiem co to znaczy i strasznie Ci wspolczuje, tez dopiero co zeszlam do miodowych odcieni.. czerwien sie trudno usuwa na prawde nie wiem co Ci poradzic..na twoim miejscu chyba bym wziela rozjasniaczem ale moze jesczze poczekaj na inne opinie albo...do fryzjera :/ ah..do slubu na pewno wszytsko sie wyrowna i bedziesz pieknie wygladac
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 12:33   #3
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Zamienione tubki z farbą... ratunku

Nie panikuj - żadnych rozjaśniaczy! Żeby zneutralizować tą czerwień trzeba tylko na odrost nałożyć farbę w odcieniu metalicznym (zieleń) np. Majirel 5.71 - nie bój się, nie będą zielone Tylko, że w tym celu należy udać sie do fryzjera bo w drogeriach raczej nie sprzedają farb w tych odcieniach.
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 20:35   #4
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Zamienione tubki z farbą... ratunku

Nie wiem jak Twoje włosy chłoną farbę, ale mi czerwony odcień we włosach wypłukiwał się do brązu po około 2 tygodniach - na Twoim miejscu poczekałabym trochę i zobaczyła czy się przypadkiem tak nie zrobi. Akurat z moich włosów farby się spłukują bardzo szybko. Może popróbuj też mycia szamponem przeciwłupieżowym. Teraz nie ma co kłaśc od razu drugiej farby - a nuż się uda i kolor się wypłucze, a jeśli nie to warto się przemęczyc te dwa tygodnie niż katowac włosy od razu następną farbą
Mion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 11:15   #5
zielna_
Raczkowanie
 
Avatar zielna_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 86
Dot.: Zamienione tubki z farbą... ratunku

no właśnie zrobiłam ten błąd i nałożyłam drugą farbę.. ciemny brąz.. teraz włosy są prawie czarne ale i tak gdzieniegdzie widać czerwień.. eh... sznur i do lasu.. nie wiem wydaje mi się, że ten kolor mi nie pasuje, poza tym ta czerń wygląda jakoś tak tandetnie.. mam czarne oczy lecz dosyć jasną karnację, dość mocny kolor ust..
Nie wiem, może jak zrobię mocny makijaż i założę np czerwoną bluzkę, to będę wyglądać fajnie..
Generalnie mam mocny wyrazisty charakter lecz nie lubie za bardzo krzykliwych kolorów, lubie brązy, zielenie, szary...
Nie wiem, czuję się jakoś tak brzydko
zielna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 11:42   #6
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Zamienione tubki z farbą... ratunku

No niestety, to teraz tylko do fryzjerów, jeśli do ślubu chcesz miec ładne włoski, nie mam nic przeciwko samodzielnej dekoloryzacji, ale chyba będzie się musiał zając Toba profesjonalista, jeśli chcesz miec jaśniejsze i za specjalnie nie skracac. Na razie odżywiaj i jeszcze raz odżywiaj! Wiem jak to jest miec niechciany kolor na głowie, ech...
Mion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 13:54   #7
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Zamienione tubki z farbą... ratunku

nie boj sie dekoloryzacji nie mozesz sie meczyc
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.