Pilne pytanie - i co mam teraz zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-23, 21:48   #1
pinacoladka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 225

Pilne pytanie - i co mam teraz zrobić?


Po dwóch nieudanych farbowaniach minął miesiąc (miałam b.ciemny brąz, prawie czarny z czerwonym połyskiem w słońcu). Ponad tydzień temu byłam się umówić na jutro na ściąganie tego koloru. Nie wiem jak to zrobiłam, ale podczas tego tygodnia kolor STRASZNIE wypłukał się. Niby fajnie, ale ja nadal chcę włosy nieco jaśniejsze (pomiędzy jasnym a średnim brązikiem)+ chcę się pozbyć tego rudego odcienia
Teraz pytanie co ja mam fryzjerce powiedzieć? Czy w tym przypadku nadal dekolorka będzie dobrym rozwiązaniem? Pomocy, wizyta jutro a ja nie wiem co robić
__________________
Nie jem słodkiego, chipsów, fast foodów i zero napojów gazowanych:
2/100


pinacoladka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 23:08   #2
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Pilne pytanie - i co mam teraz zrobić?

Cytat:
Napisane przez pinacoladka95 Pokaż wiadomość
Po dwóch nieudanych farbowaniach minął miesiąc (miałam b.ciemny brąz, prawie czarny z czerwonym połyskiem w słońcu). Ponad tydzień temu byłam się umówić na jutro na ściąganie tego koloru. Nie wiem jak to zrobiłam, ale podczas tego tygodnia kolor STRASZNIE wypłukał się. Niby fajnie, ale ja nadal chcę włosy nieco jaśniejsze (pomiędzy jasnym a średnim brązikiem)+ chcę się pozbyć tego rudego odcienia
Teraz pytanie co ja mam fryzjerce powiedzieć? Czy w tym przypadku nadal dekolorka będzie dobrym rozwiązaniem? Pomocy, wizyta jutro a ja nie wiem co robić
Ja sądze, że fryzjerka sama najlepiej będzie wiedziała, czy przeprowadzić dekoloryzacje, czy kolor Twoich włosów jest już na tyle jasny, że można doprowadzić go do odcienia jaki chcesz uzyskać bez ściągania koloru. Może się okazać, że wystarczy tylko farba lub rozjaśniacz + farba.
malachite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 23:52   #3
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Pilne pytanie - i co mam teraz zrobić?

Fryzjerka na pewno nie bedzie niepotrzenie dekoloryzowala. Zdecyduje czy trzeba sciagac kolor.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 11:20   #4
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Pilne pytanie - i co mam teraz zrobić?

Zgadzam się z dziewczynami idź na umówioną wizytę do fryzjerki, a ona sama zadecyduje co najlepiej zrobić
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.