Brąz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-29, 16:45   #1
PannaMarcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4

Brąz?


Mam ciemne brwi, piwne oczy, naturalny kolor włosów- ciemny blond. Zrobiłam sobie na włosach pasemka blond, potem przez jakieś pół roku miałam całe włosy w odcieniu rudawego blondu. Przez następny rok miałam balejaż z blondu, brązu i czerni. Następnie skatowałąm moje włosy farbując je u fryzjerki na brąz, z czego wyszedł okropny rudy ( bez obrazy dla rudzielców. ;P po prostu ja wyglądam tragicznie w tym kolorku ). Załamana i spanikowana pofarbowałam dwa dni później brązową farbą, która wiele jak się okazało już po fakcie zafarbowania włosów, różniła się od czarnego. Następnego dnia zrobiłam jasne pasemka. ( Wiem, że postąpiłam nierozważnie, ale jestem znaną panikarą jeżeli chodzi o wygląd). Czułam się okropnie w tym rudawym brązie jak i w "czarnych". Wolałabym chyba chodzić bez ręki (nie dosłownie, po prostu ma to pokazać jak bardzo byłam załamana ową barwą ). Jakieś 2 tygodnie temu byłam u fryzjera- chciałam brąz. Żeby pod żadnym warunkiem nie był rudy. Ani pod słońce, ani nigdy. Stwierdziła, że ma taki odcień, który na pewno mnie zadowoli. Uwierzyłam jej na słowo. Na palecie kolorów wyglądał całkiem przyjemnie.. nie muszę mówić, że w świetle dziennym jestem ruda.. Jaki kolor pokryje moje włosy, nie będzie zbyt ciemny i POD ŻADNYM POZOREM rudy? :P Dziękuję. Oczywiście zamierzam iść na koloryzację do fryzjerki, a nie robić to w domu ( żadna z dwóch w/w fryzjerek. :p ) Dziękuję bardzo za ewentualną pomoc!

Załączam zdjęcia. Zdjęcie w białej bluzce- naturalne włosy, przed jakąkolwiek koloryzacją, taki kolor chciałabym uzyskać. Zdjęcie w różowej bluzce- aktualny kolor, teraz trochę bardziej zmyty, w południe, gdy słońca jest więcej niż widać na fotce są bardziej rude.

Edytowane przez PannaMarcia
Czas edycji: 2010-07-30 o 14:53
PannaMarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.