Jak farbować włosy tonerem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-07, 17:44   #1
Anetka95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1

Jak farbować włosy tonerem?


Mam problem:/
Bo chciałabym sobie zrobić pasemka tonerem Różowe, niebieskie lub zielone (jeszcze się nie zdecydowałam :P)
Ale nie wiem jak. Wiem, że trzeba przed pofarbowaniem rozjaśnić włosy (mój naturalny kolor to ciemny blond/jasny brąz). Czytałam, że by mieć bardzo wyrazisty kolor najlepszy jest toner... Czy to prawda? No i ostatnie pytanie, który toner jest najlepszy (chodzi mi o firmę) ?

Nie znalazłam jeszcze takiego tematu, ale jeśli źle szukałam to przepraszam...

No i z góry dziękuje za porady
Anetka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 02:32   #2
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Jak farbować włosy tonerem?

takie pasemka w żarówkowych kolorach można zrobić mixtonami, czyli farbami z czystym pigmentem np niebieskim czy zielonym. zwykle służą one do mieszania z 'normalnymi' kolorami farb, żeby wychłodzić, ocieplić odcień itp itd.
np firma chantal(ostatnio przeglądałam ich ofertę dlatego wiem) ma takie w cenie 12 zł za tubę 120 ml. tyle, że jest to koloryzacja w zasadzie do pierwszego(2?) mycia, bo robi się ją bez oksydantu- po prostu nakładając farbę na włosy i trzymając x minut.

nie jest to raczej metoda o jaką ci chodzi, ale przemyśl ją, bo wprawdzie można zrobić trwałą koloryzację, ale takie kolory błyskawicznie się zmywają i powstaje bardzo brzydki efekt kolorystyczny jak od farbowania bibułą, pływania w mocno chlorowanej wodzie czy nieudanych blond pasemek
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.