rozjanianie pasemka jakie najlpesze wyjscie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-11, 15:11   #1
BigDreams
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 60

rozjanianie pasemka jakie najlpesze wyjscie?


Moje włosy to ciemny blond,lecz te na wierzchu szybko jaśnieją od słońca i mają takie jasne złociste refleksy. Chciałabym rozjaśnić włosy ,ale martwi mnie kwestia odrostów. Boje się ,że jeśli nie spodoba mi się to będe musiała przez 2 lata albo i więcej chodzić z odrostami na pół głowy . Albo ciągle chodzić do fryzjera na farbowanie odrostów ,żeby nie było widać różnicy... Najlepiej chciałabym ,żeby kolor nie różnił się tak bardzo od mojego naturalnego myślałam więc o gęstych pasemkach ,bo rozjasnianie całości sztucznie wg mnie wygląda ,nie chce takich jednolitych. Ju sama nie wiem na co najlepiej się zdecydodwać. Czy można zrobic pasemka tak ,by pozniej odrosty się tak bardzo nie odznaczały? Bo niektóre osoby mają tak zrobione ,że odrost zlewa się z tymi farbowanymi i roznicy tak bardzo nie widac. Co byłoby najlepszym wyjsciem? Nigdy wczesniej nie rozjasniałam ,więc stąd moje obawy i pytania. Przeglądałam inne wątki zbiorcze ,ale nie znalazłam odp .
BigDreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 17:52   #2
plustek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 33
Dot.: rozjanianie pasemka jakie najlpesze wyjscie?

Chętnie się dowiem czy jest jakiś sposób na "wtopienie" pasemek w odrosty.
Mam balejaż z blondem z odrostami, ale nie mam kasy co 3 miesiące chodzić do fryzjera i robić sobie odrosty, stąd myślę o powrocie do mojego "mysiego" koloru i co najwyżej jakimś szamponem koloryzującym co jakiś czas ja podkoloryzować.
I pytanie czy da się jakoś teraz złagodzić różnicę w kolorze balejażu i odrostów?
plustek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 14:51   #3
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: rozjanianie pasemka jakie najlpesze wyjscie?

ja mam pasemka na swoich naturalnych jesli chcesz zobaczyc jak to wyglada zajrzyj do mnie do albumu w profilu moje pasemka sa bardzo geste i nie sa robione samym rozjasniaczem bo wtedy wyszloby bialo albo zoltorobie u fryzjera i w polaczeniu z farba daje mi to cieply kolorek blondu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 12:29   #4
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: rozjanianie pasemka jakie najlpesze wyjscie?

Witam dziewczyny!
Ja przez dwa dobre latka farbowałam moje szaro mysie geste kudełki castingiem ciemna czekolada. po któryms razie wychodziły juz czarne.. teraz postanowiłam troszke je rozjasnic, wkurzały mnie bardzo widoczne odrosty na poczatku listopada fryzjerka zrobiła mi gesto na całości baleyage, wyszedł ze złotymi , karmelowymi refleksami. nawetmi sie podoba teraz jak sie przyjzec to widze juz odrosty ale sa mniej widoczne niz wcześniej. Wydaje mi sie ze rozjasnianie pasemkami lepiej wyglada niz na całosci i łatwiej "ukryć" odrosty. Ja i tak swoje bede rozjasniac jeszcze bo chce sie pozbyc tego ciemnego z mojej głowy
caskada masz śliczne włoski , bardzo mi sie podobaja własnie takie refleksy
epikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.