loreal - ciemny lodowy blond L - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-31, 14:21   #1
Ola36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2

loreal - ciemny lodowy blond L


Witam Was

Ja też się łamałam co tu zrobić żeby być średnią/ciemną blondynką i żeby wyszło naturalnie. Miałam bardzo jasny blond na głowie (tleniony), potem ocieplałam go farbą. Odrost 3 cm mysie. Tradycyjnie . I teraz ważne: NIC NIE PODZIAŁAŁO!!!!! Jedyna farba, która pokryła włos na całej długości i nie sprawiła Żadnego odcienia żółci to średni blond londy. Podchodziłam do tej farby 2 lata. Aż przyszedł czas na nia. Absolutnie rewelacyjny kolor - dokładnie taki jak na opakowaniu!!!! Z czasem położyłam na to lodowy blond loreala żeby włosy ciut przyciemnić i dac im odpocząć. I co? Cudo!!!!!!!! Piekny ciemny lodowy (popielaty) blond. Bardzo zbliżony do naturalnego odrostu!!!! Bardzo polecam. Przerabiałam już wszystko - tylko to podziałało. Jeśli wyjdzie delikatny fiolet pod światło po 2 myciu schodzi!!!!! Więc nie wpadajcie w panikę. Jeśli chcecie żeby 30-40% zeszło bo coś nie wyszło z kolorem wlejcie na głowę olej rycynowy (apteka ok.4 zł) i potrzymajcie 3 godziny. I można farbować od nowa!!!! pozdrawiam Ola
Ola36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 20:49   #2
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: loreal - ciemny lodowy blond L

a masz zdjęcia??
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.