Pomocy zwariuje/farbowanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-28, 17:20   #1
chuda999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 48
Exclamation

Pomocy zwariuje/farbowanie


hey, pewnie zaraz mi napiszecie ze takich watkow jest mnostwo ale ja nie moge znalezc akurat tego bo jestem nowa wiec:
moj problem polega na tym,ze zawsze mialam robione pasemka rozjasniaczem , pewnego dna fryzjerka zaproponowala mi zebym przeszla na farbe bo to niszczy wlosy itd. i tak mi pofarbowala ze wyszly rude, na drugi dzien poszlam do innej ktora zafarbowala je na zolto bo inaczej chyba nie szlo i dwa razy robila.
Teraz minelo gdzies z pol roku a ja mam odrosty na ok 5 cm bo chcialam zeby mi odrosly naturalne ale nie chce juz dluzej chodzic w spietych i tak myslalam ze mam ciocie ktora umie farbowac wlosy wiec moze by mi je zrobila na brazowo, i teraz nie wiem czy ta farba zlapie te zolte wlosy, a gdzies slyszalam ze jednej lasce zlapalo na zielono po takiej akcji wiec nie wiem, chcialam kupic wlasnie ta farbe palette sredni braz ale znowu ponoc niszczy bardzo a loreal ponoc nie lapie i nie wiem teraz a do fryzjera nie mam kasy isc, prosze o pomoc w miare normalne dziewczyny, dziek

Edytowane przez chuda999
Czas edycji: 2011-06-28 o 17:27
chuda999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 17:43   #2
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: Pomocy zwariuje/farbowanie

ja mialam podobna historie przemysl czy bedzie Ci dobrze w brazie, jesli sie uprzesz to kup krem koloryzacyjny (ja mialam chyba palette casting czekoladowy braz, kolor wyszedl sliczny i przede wszystkim rownomierny) nie kombinuj z farba bo poniszczysz wlosy strasznie
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 18:01   #3
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Pomocy zwariuje/farbowanie

Cytat:
Napisane przez mmona24 Pokaż wiadomość
ja mialam podobna historie przemysl czy bedzie Ci dobrze w brazie, jesli sie uprzesz to kup krem koloryzacyjny (ja mialam chyba palette casting czekoladowy braz, kolor wyszedl sliczny i przede wszystkim rownomierny) nie kombinuj z farba bo poniszczysz wlosy strasznie
Palette casting? nie ma czegoś takiego -> Palette to jedna firma a Casting jest z Loreala. Ja Ci z kolei powiem, że Casting strasznie wysusza włosy (i to nie tylko moja opinia), zwłaszcza te przetrawione - niby nie ma amoniaku, ale to coś zamiast niego zrobi z Twoich włosów jeszcze gorsze sianko, więc uważaj.

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2011-06-28 o 18:02
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 18:36   #4
chuda999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 48
Dot.: Pomocy zwariuje/farbowanie

no ale myslisz ze wogole wyjdzie jakis normalny kolor bo nie chce az takiej ciemnej czekolady chyba juz sama nie wiem co kupic
chuda999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 20:06   #5
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: Pomocy zwariuje/farbowanie

krem koloryzujący to tez farba, tylko w kremie
poszukaj czegos łagodnego, najlepiej bez amoniaku, ja tez kiedys miałam pasemka, prawie białe, zafarbowałam je brązem i wyszło fajnie, co prawda te pasemka wyszły jasniejsze , bardziej rude i szybciej sie z nich farba wymywała ale po drugim farbowaniu już nie widziałam róznicy,
uwazaj z kolorem ciemny lub sredni brąz - we większości sklepowych farb te kolory wychodzi prawie czarne
nie wiem jaki masz naturalny kolor włosów ale na poczatek radze zdecydowac się na kolor na poziomie ciemny blond lub jasny brąz, w tonacji neutralnej, czyli np. numer 6.0 - ciemny blond lub 5.0 - jasny brąz, bez dodatku "popielaty" - bo jest minimalne ryzyko zieleni i bez dodatku "miedziany" czy "czekoladowy" bo i tak najprawdopodobniej wyjdą te przetrawione pasemka rudawe
powodzenia
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 12:23   #6
chuda999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 48
Dot.: Pomocy zwariuje/farbowanie

moj naturalny kolor to b. ciemny blond myslalam nad garnier color&shine
chuda999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 14:47   #7
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: Pomocy zwariuje/farbowanie

tak jak pisałam, na początek nie radzę kłaść ciemnego czy nawet średniego brązu bo jak nic wyjdzie prawie czarny a czarnego 100 razy trudniej się pozbyć niż blond pasemek i będzie z deszczu pod rynnę
to wybierz sobie jakis kolor z tej farby ale pamietaj, że najpewniej wyjdzie 1-2 tony ciemniejszy niz na opakowaniu
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.