różowe pasemka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-05, 17:24   #1
Kaśka:):)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 68

różowe pasemka


Hej dziewczyny jak by tu zacząć...hmmm....
Mam kuzynke 16 lat która uwielbia różowy kolor cała jej szafa jest zapełniona ubraniami w kolorze rózowym i teraz doszła do winosku ze zrobi sobie rózwe pasemka (ma brazowe włosy) jak myslicie bedzie to normalnie wyglądac czy tak jaby stała pod latarnia?Bardzo byłabym wdzięczna za odpowiedzi hehe pozdrawiam
Kaśka:):) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 17:49   #2
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: różowe pasemka

Jelsi bedzie chciala to tak czy tak zrobi, ale moze na poczatek jakies delikatne i tylko pare, ja niedawno milam fioletowe bo przesadzilam z plunkanka ale nie czulam sie jak spod latarni wzieta
wiec moze wystarcza "zwykle" cieniutkie pasemka i jakas plukanka? -krotkotrwaly efekt, a zawsze mozna zrezygnowac z rozu na wlosach

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 18:44   #3
MILENA*
Raczkowanie
 
Avatar MILENA*
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 379
Dot.: różowe pasemka

Moim skromnym zdaniem różowe pasemka w połączeniu z różowymi ciuchami dadzą efekt niekonieczny, wręcz groteskowy. Wiem, że w wieku lat 16 miewa się pomysły "rozmaite" (ja nadal je miewam), ale uważam, że w młodej dziewczynie od najmłodszych lat należy kształcić zmysł estetyczny, a te całe różowości opisane w mój akurat godzą dosyć poważnie Z drugiej strony - różowy zawsze może zafarbować na brąz i obejdzie się bez płaczu. Chyba, że jej się spodoba...
MILENA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 18:54   #4
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: różowe pasemka

moja znajoma miala rozowe pasemka. nawet fajie to wygladalo:P ale ona sie nie ubierala cala na rozowo. pierw musiala je odbarwic na blad a pozniej zafarbowac. kolor i tak sie spral wiec co jakies 4 tyh leciala do swojej fryzjerki a ona jej sprowadzala pigmet ktory ona nakladala po kapieli na wlosy. ale gdyu nie zrobila tego wygladala fatalne bo te blad pasemka nie byly blad ale w niektorych miejscach zarozowione:/ a pigment za 40 zl nie fiem czy warto qpowac. dodam ze miala jeszcze pizniej zielone, nievbieshi e i fioletowe te pasemka
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 19:33   #5
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: różowe pasemka

Moim zdaniem różowy tak niezbyt do brązowych włosów pasuje, jakby blond były albo czarne, to jeszcze, ale i tak w połączeniu z różowymi ciuchami, to chyba i tak przesada, jak lalka Barbie trochę, a nawet bardzo :-P
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 07:00   #6
Kaśka:):)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 68
Dot.: różowe pasemka

dziewczyny ale chyba zapomniałam o najwazniejszym ona te włosy nie bedzie sobie farbować na różowo tylko bedzie sobie doczepiać włosem synteycznym jednio pasemnko 10 zł czyli mam jej to odradzić??
Kaśka:):) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 13:18   #7
dzieffczynka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 24
Dot.: różowe pasemka

na brązowych jeszcze nie widziałam,ale na blondzie bądź czarnym takie pasemka wyglądaja super
nie rozumiem dlaczego tak strasznie krytycznie podeszłyście do tych pasemek :|
przecież ida wakacje,ona jest młoda warto zaszaleć
ja tez sobie bedę robiła kilka różowych<mam bardzo jasne blond włoski > i tez ubieram sie na różowo i wcale nie uważam żeby to wyglądało grotesko lub jak lalka barbi :|
dzieffczynka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-08, 14:07   #8
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Exclamation Dot.: różowe pasemka

a nie lepiej zamiast malowac wlosy 16-latce kupicc wpinane pasemka w kolorze rozu!latwe,mile w uzyciu i nie niszcza wlosow!!!!!!!
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 16:38   #9
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: różowe pasemka

Cytat:
Napisane przez dzieffczynka86
na brązowych jeszcze nie widziałam,ale na blondzie bądź czarnym takie pasemka wyglądaja super
nie rozumiem dlaczego tak strasznie krytycznie podeszłyście do tych pasemek :|
przecież ida wakacje,ona jest młoda warto zaszaleć
ja tez sobie bedę robiła kilka różowych<mam bardzo jasne blond włoski > i tez ubieram sie na różowo i wcale nie uważam żeby to wyglądało grotesko lub jak lalka barbi :|
Jak to nie? :| przecież lalki BARBIE są ubierane zawsze na różowo, bo małe dziewczynki bardzo lubią ten kolor, tak jak długie blond włosy. Jak patrze na kobietę ubraną całą na różowo z blond włosami w dodatku, to mam tylko jedno skojarzenie, chyba nie bez powodu, kazda z nas miała chyba taką lalke w dzieciństwie, ale ja nie mam zamiaru sie na niej wzorowac, co robią inni, to już na szczęście nie moje zmartwienie.
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 16:49   #10
Blondie19
Raczkowanie
 
Avatar Blondie19
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 54
Dot.: różowe pasemka

a ja kocham rozowy! i czasami robie sobie rozowe pasemka na blond wlosach (mam jasny blond, rozjasniany) ale robie je albo maskara do wlosow albo doczepiane, ale nie syntetycznie u fryzjera tylko takie jakby na spince (lub wplatam w warkoczyki sztuczne pasemka rozowe) ubran wiekszosc mam rozowych i zdarza mi sie byc ubrana od stop do glow w roz...ale co z tego! niech inni mysla co chca, poki jestem w mlodym wieku moge sobie zaszalec ) i twojej kuzynce doradzilabym aby robila na co ma ochote nie patrzac na to jak inni to odbiora! wazne ze jej sie podoba!
Blondie19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 17:19   #11
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: różowe pasemka

Ja też tak uważam, sama nie ubieram się jak inni, chociaz nie na różowo, bo nie lubię tego koloru na szczęście, ale jesli ktoś lubi to czemu nie. Niestety mamy zakorzenione juz w dzieciństwie pewne skróty myślowe, których kazdy z nas podświadomie używa. Dlatego własnie ktoś całkiem ubrany na różowo od razu kojarzy się włanie np. z Barbie [bo przeciez nie pomyślimy - "Ojej, ona na pewno jest fizykiem jadrowym"]. To oczywiście utrudnia zycie i utrwala stereotypy, bo musimy ciągle dowodzić, że wygląd niekoniecznie ma związek z naszym wnetrzem, co bywa irytujące. :-/// [Uczyłam sie tego na psychologii :-PPP]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 17:33   #12
michell
Raczkowanie
 
Avatar michell
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 79
Smile Różowe pasemka :)

Cześć mam pytanie do fryzjerek. Czy można zrobić sobie różowe pasemka??? Czy jest taki kolor farby i ktoś sobie takie zrobił?? Chciałabym wyfarbować sobie włosy na czarno i zrobić (bardzo cieniutkie i w bardzo niewielkiej ilości) różowe pasemka. Co sądzicie?
michell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 17:43   #13
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Różowe pasemka :)

owszem jest kilka produktów , którymi farbujesz włosy np na różowo,najlepiej kupic je w sklepach fryzjerskich, meche Renee Blanche , Loreal ma również ale w tej chwili nie pamiętam nazwy, widzialam tez na allegro takie specyfiki
tylko musisz wiedzieć, ze te produkty najlepiej nakładać na rozjaśnione uprzednio włosy, wiec nie farbuj ich na czarno al raczej najpierw pod folie zrób jasne pasemka i nałóż na resztę wlosow farbę czarna, zmyj i nałóż na jasne różowy koloryzator.
wszystkie te produkty szybko sie zmywają , ale mozesz je nakładać kilkakrotnie po każdym zmyciu- nie sa szkodliwe
__________________
gaga

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-03-31 o 22:07 Powód: literowka
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 17:44   #14
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Różowe pasemka :)

chyba sie ktos tutaj pytał o kolorowe pasemka

ja mialam kiedys czerwone pasemka na czarnych wlosach. Wyglądalo extra!
Tylko takie kolory szybko sie wymywają. Ja polecam ci kilka pasemek syntetycznych na mikroringi. Ja nosiłam właśnie różowe
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 18:22   #15
michell
Raczkowanie
 
Avatar michell
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 79
Dot.: Różowe pasemka :)

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
chyba sie ktos tutaj pytał o kolorowe pasemka

ja mialam kiedys czerwone pasemka na czarnych wlosach. Wyglądalo extra!
Tylko takie kolory szybko sie wymywają. Ja polecam ci kilka pasemek syntetycznych na mikroringi. Ja nosiłam właśnie różowe
Dzięki za radę
A wiesz może gdzie można takie syntetyczne pasemka kupić?? najlepiej w okolicach Rzeszowa???
michell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 14:48   #16
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Różowe pasemka :)

Ja też myślę, ze sztuczne będą lepsze gdy kolor Ci się znudzi, pasemko bez problemu możesz w kazdej chwili zdjąć i założyć inne

W sklepach niestety się nie orientuję, zwłaszcza w Rzeszowie, ale poszukaj na allegro
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 21:13   #17
Claudik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Różowe pasemka :)

są dostępne specjalne farby do pasemek... od fioletu, po róż i czerwieć... z palette, joanny etc.
miałam czerwone na ciemnych włosach. ślicznie wyglądały. ale po ok. 3 tygodniach był rude. źle nie wyglądały, no ale.

w rzeszowie możesz kupić np. w wispolu w g. graffice ;]
Claudik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 14:59   #18
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: Różowe pasemka :)

nie polecam pasemek syntetycznych! po jakimś czasie połamią się i będą wyglądały potwornie! Popatrz na lalki Barbie po kilku sesjach czesania - efekt będzie podobny. Może troszkę mniej drastyczny ^^. Lepiej kupić naturalne i je zafarbować ^^. Ja mam całą masę różnych kolorów [nawet w różne ciapki i kropki] i zakładam sobie w zależności od nastroju i imprezy ^^. No i jeśli się o takie naturalne pasemka odpowiednio zadba, to wystarczają na bardzo długo. Włosy są na bardzo cieniutkiej taśmie, i przymocowuje się je przy pomocy małych klipsów. Nie spadają i nie są widoczne jeśli dobrze się je założy.
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 13:07   #19
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: różowe pasemka

A ja mam pytanko
Chce sobie zorbić pasemka różowe niedlugo, ale mam brązowe włosy. Taki jasny brąż. Czy te pasemka będzie widać ? Co mam zrobić ? Najpierw blond pasemka, potem róż ?

Pozdrawiam
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 14:05   #20
Kejjjt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: różowe pasemka

jeżeli ma taki styl i to sie jej podoba to pewnie. nie sądzę żeby wyglądała jak spod latarni. tylko niech pamięta że potem to różowe pasemko zrobi się blond xDDD
pzdr
Kejjjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 18:19   #21
rock girl
Raczkowanie
 
Avatar rock girl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Dot.: różowe pasemka

Pasemka różowe są fajna takie jak ma np Avril Lavigne, ale jak jak już we wcześniejszym wątku pisałam, można kupić sztuczne http://allegro.pl/item377557630_kolo...ko_19_90_.html
rock girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 18:51   #22
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: różowe pasemka

Cytat:
Napisane przez rock girl Pokaż wiadomość
Pasemka różowe są fajna takie jak ma np Avril Lavigne, ale jak jak już we wcześniejszym wątku pisałam, można kupić sztuczne http://allegro.pl/item377557630_kolo...ko_19_90_.html
o kurczę, dzięki za tego linka . Aż sama nabrałam ochoty na takie pasemka
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 14:37   #23
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: różowe pasemka

teraz sa takie awangardowe fryzury,ze nie ma co sie obawiac o swój wizerunek Zawsze bedzie sie wygladało normalnie hehehe
__________________




sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 16:42   #24
wybujana
Wtajemniczenie
 
Avatar wybujana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice/Czechowice-Dz.
Wiadomości: 2 613
Dot.: różowe pasemka

Cytat:
Napisane przez sylweczka Pokaż wiadomość
teraz sa takie awangardowe fryzury,ze nie ma co sie obawiac o swój wizerunek Zawsze bedzie sie wygladało normalnie hehehe
Zgadzam się ;D co więcej, róż mozna w kazdej chwili zlikwidować - innym kolorem.
__________________
Uwielbiam siebie


http://www.youtube.com/watch?v=R9xUQwdVKhQ
wybujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 17:28   #25
rock girl
Raczkowanie
 
Avatar rock girl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Dot.: różowe pasemka

Na allegro jest dość sporo tych różnych pasemek, tylko jak je się zakłada? Podobno jak kupisz to wysyłają link do filmiku jak to się robi
rock girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 10:48   #26
finess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 13
Dot.: Różowe pasemka :)

Witajcie, maniaczki różowych włosów!Wreszcie znalazłam takie forum.Chciałabym zapytać-gdyż marzy mi sie taka koloryzacja-widziałąm kiedyś na fotce w magazynie- kolor jasny brąz lub ciemny blond w poświacie mlecznego różu-bosko-ja jeszcze dodałabym soebie kilka rózowych-ostrych pasemek.
Czy któraś z Was wie czy można tak zrobić, w jaki sposób i gdzie?
Jestem bardzo zainteresowana.
pozdrawiam
finess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 00:06   #27
Olcia201995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Question Dot.: Różowe pasemka :)

Cześć...ja również chciałabym zrobić sobie różowe pasemka tzn...ja chcę zrobić dwie warstwy na górze blond a spod spodu róż Tylko nie wiem gdzie można kupić różowe pasemka Szukałam na allegro ale nie znalazłam;((Pomocy!!:conf used:
Proszę o odpowiedź jeśli ktoś wie... z góry dziękuję
Olcia201995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 00:35   #28
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Różowe pasemka :)

a

Edytowane przez tworazka
Czas edycji: 2010-05-06 o 18:01
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 00:39   #29
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Różowe pasemka :)

pamietam ze to byl taki niby zel, jestem z lodzi, fryzjera mam na srode 3.05 moge sie fryzjerki spytac jak cos kochane wizazanki co to bylo jak chceie oczywiscie
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 17:58   #30
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Różowe pasemka :)

A może ktoś ma zdjęcia brązowych włosków z pasemkami różowymi ? Zastanawiam się czy cokolwiek widać....
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.