Odżywki do włosów z farb - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-03, 01:23   #1
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490

Odżywki do włosów z farb


Zastanawiam się, czy właśnie jak w temacie odżywki do włosów z farb, są lepsze od tych zwykłych? chodzi mi o to, czy bardziej odżywiają włosy, lepiej je regenerują, są bardziej skoncentrowane, czy po prostu zawierają bardzo dużo chemii aby włosy wyglądały na zdrowe i zadbane zaraz po farbowaniu, ale raczej tylko wizualnie, i nijak ma się to do odżywiania?

Ogólnie czy są lepsze, czy gorsze od przeciętnej odżywki do spłukiwania ze sklepu?
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 08:38   #2
caramel09
Przyczajenie
 
Avatar caramel09
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
Dot.: Odżywki do włosów z farb

Są o niebo lepsze! Mają za zadanie odżywić włosy po farbowaniu i robią to genialnie Przykładowo odżywka z castinga jest cudowna i starcza na bardzo długo (na raz biorę wielkość orzecha laskowego). Takie odżywki są duuużo lepsze, szkoda, że nie można kupić ich osobno.
caramel09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 14:28   #3
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Odżywki do włosów z farb

Pewna jesteś? mnie się od jakiegoś czasu zaczeło wydawać, że to nic więcej jak to samo co sklepowa, ale ma bombę poprawiaczy wizualnych - silicony etc.
hmm..u mnie można kupić takie, ale np do brązowych włosów, rudych i blond tak osobno a one są też w farbach..

Pytam bo przez pewien okres trochę mi się tego uzbierało, często jak jeszcze robiłam z włosami co chciałam, nie nakładałam odżywki żeby jeszczze mi się farba nie spłukała dodatkowo, i stąd je mam.
Trochę tego jest, i czasem ich używam, a chciałabym moje włosy dobrze regenerować
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 15:14   #4
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Odżywki do włosów z farb

też zależy jakie, niektóre mocno obciążają włosy co wskazuje chyba na obecność sylikonów?

ja bardzo lubię odżywkę z farby loreala preference, wiem ze ma mnóstwo sylikonów bo włosy od razu sa jak jedwab, są proste po niej, ale jest super od czasu do czasu.

odzywka z garniera color&shine to chyba ta sama albo bardzo podobna do odzywki z garniera z serii naturalna pielęgnacja do farbowanych włosów.

bardzo tez lubie odżywki z farb palette choć też wydają się naładowane sylikonami żeby włosy były mega gładkie.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 16:58   #5
caramel09
Przyczajenie
 
Avatar caramel09
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
Dot.: Odżywki do włosów z farb

Jak dla mnie to wizualna ich poprawa jest wynikiem dobrego odżywienia, bo włosy oprócz tego, że są gładkie, to mają ładny blask, dobrze się układają, nie łamią się itd. Nie przeczę, że niektóre mogą mieć zbyt dużo chemii, ale tak jak pisałam - odżywka castinga jest jak dla mnie rewelacyjna Mam tylko porównanie z odżywką garniera i uważam, że działanie mają zbliżone, ale bardziej podpasowała mi ta z loreala
caramel09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 17:01   #6
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Odżywki do włosów z farb

Nie to nie jest tak niestety że umyjesz taką odżywką i to że są sypkie i jak jedwab to są tak odżywione, niestety za tym stoi chemia i silicony. Tylko wizualna poprawa. Umyj włosy zwykłym jakimś szamponem dla dzieci i zobaczysz jakie masz bez tych odżywek.

Nawet jak pełno w nich chemii i poprawiaczy to i tak dla mnie są dobre, bo moje włosy są tragicznie zniszczone a silicony zapobiegają nadmiernym ich jeszcze uszkodzeniom i łamaniu się, co dla mnie jest odpowiednie.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 22:59   #7
BlackSabbath
Raczkowanie
 
Avatar BlackSabbath
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 436
Dot.: Odżywki do włosów z farb

Od roku nie farbuję włosów, jeszcze rok temu nie byłam na wizażu więc nie wiedziałam wiele na temat składów odżywek itd... tak więc w kwestii składników się nie wypowiem, ale byłam zachwycona odżywką dodaną do farby Londa. W czerwonej saszetce, odżywka o kremowej konsystencji, jasnoróżowa, przepiękny zapach malinowo-jagodowy. Włosy były wspaniałe, błyszczące i nie była to zasługa farby bo część odżywki nałożyłam odrazu, a część dopiero po 2-3 dniach, włosy rozczesywały się świetnie, były bardzo gładkie.
Tylko że niestety ciężko byłoby kupować co kilka dni farbę za kilkanaście złotych tylko ze względu na jedną saszetkę odżywki
__________________
Zapuszczam włosy!
cel-do talii

Stoję jeszcze w progu zatrzaśniętych drzwi
słyszę jeszcze słowa nieistotne już...
BlackSabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 11:54   #8
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Odżywki do włosów z farb

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
mnie się od jakiegoś czasu zaczeło wydawać, że to nic więcej jak to samo co sklepowa, ale ma bombę poprawiaczy wizualnych - silicony etc.
Mnie też się tak wydaje, szybki efekt, ale krótkotrwały... Gdyby na prawdę miały takie super działanie odżywcze to zmiana nie byłaby widoczna już po pierwszym użyciu.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.