Czarne w³osy i problemy. - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-04-23, 08:58   #1
mywhitelies
Przyczajenie
 
Avatar mywhitelies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 16

Czarne w³osy i problemy.


Witam, chcia³abym siê poradziæ w kwestii czarnych w³osów. Tydzieñ temu by³am g³upia i postanowi³am zafarbowaæ moje ciemne blond w³osy na kolor czarny z Palette szampon koloryzuj±cy na 24 mycia. Tak tak, wiem, to gówniana farba która niszczy w³osy, naczyta³am siê o tym parê dni temu sporo. Nie podoba mi siê ani trochê, wygl±dam okropnie bo mam strasznie blad± cerê. Kupi³am szampon Nizoral, my³am nim du¿o razy g³owê, oprócz tego sok z cytryny i kolor siê spra³, na dole mam bardzo ciemny br±z a na górze sp³owia³y czarny. S± te¿ prze¶wity mojego naturalnego koloru w³osów. Wygl±da to o niebo lepiej ni¿ efekt jaki wyszed³ to po farbowaniu. Ale ja siê chcê go pozbyæ ca³kowicie. Dekoloryzacja i rozja¶niacze odpadaj±. Po tym jak mi siê zmy³y mam jak±¶ nadzieje ¿e powrócê do mojego dawnego kolorku. I teraz pytanie : Chcia³abym kupiæ farbê do w³osów z dobrej firmy (my¶la³am o Syoss) kolor jaki¶ br±z, jasny lub ciemny. Czy pokry³o by mi to moje tera¼niejsze w³osy?
Bardzo proszê o pomoc i z góry dziêkuje.
mywhitelies jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-23, 09:34   #2
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 2 486
Dot.: Czarne w³osy i problemy.

Cytat:
Napisane przez mywhitelies Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, chcia³abym siê poradziæ w kwestii czarnych w³osów. Tydzieñ temu by³am g³upia i postanowi³am zafarbowaæ moje ciemne blond w³osy na kolor czarny z Palette szampon koloryzuj±cy na 24 mycia. Tak tak, wiem, to gówniana farba która niszczy w³osy, naczyta³am siê o tym parê dni temu sporo. Nie podoba mi siê ani trochê, wygl±dam okropnie bo mam strasznie blad± cerê. Kupi³am szampon Nizoral, my³am nim du¿o razy g³owê, oprócz tego sok z cytryny i kolor siê spra³, na dole mam bardzo ciemny br±z a na górze sp³owia³y czarny. S± te¿ prze¶wity mojego naturalnego koloru w³osów. Wygl±da to o niebo lepiej ni¿ efekt jaki wyszed³ to po farbowaniu. Ale ja siê chcê go pozbyæ ca³kowicie. Dekoloryzacja i rozja¶niacze odpadaj±. Po tym jak mi siê zmy³y mam jak±¶ nadzieje ¿e powrócê do mojego dawnego kolorku. I teraz pytanie : Chcia³abym kupiæ farbê do w³osów z dobrej firmy (my¶la³am o Syoss) kolor jaki¶ br±z, jasny lub ciemny. Czy pokry³o by mi to moje tera¼niejsze w³osy?
Bardzo proszê o pomoc i z góry dziêkuje.
odradzam Ci farby Syoss- to ta sama firma co palette- poczytaj na opakowaniu. Polecam farby z garniera z zielonym opakowaniem z olejkami. W³osy s± g³adkie l¶ni±ce i wygl±daj± zdrowo. Obawiam siê,¿e bez dekoloryzacji siê nie obêdzie. Nie zmyjê siê do koñca ta czarna farba. Chyba ¿e pokryjesz t± spran± czerñ jakim¶ ³adnym br±zem. Byle nie palette- szkoda w³osów.
Michunka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-23, 09:55   #3
no smoke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Czarne w³osy i problemy.

Witam, ja ostatnio farbowa³am moje blond w³osy farb± Syoss'a ciemny blond i co?? w³osy wysz³y br±zowe.. taki ¶redni br±z, a w³osy od nasady ok. 5 cm farba 'bra³a' mocniej... wiêc je¶li ju¿ decydujesz siê na farbê tej firmy, wybieraj kolor o 1-2 tony ja¶niejszy... i proponujê nie farbowaæ siê samej, id¼ do fryzjera. On zrobi to o wiele lepiej. sok z cytryny dodaje tylko po³ysku, a nie zmywa kolor... za to szampony przeciw³upie¿owe owszem, wyp³ukuj± farbê.
pytasz jaka farb± masz teraz farbowaæ w³osy? ja wybra³abym L'oreal.. ale decyzja i tak nale¿y do Ciebie.
no smoke jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-23, 10:04   #4
mywhitelies
Przyczajenie
 
Avatar mywhitelies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Czarne w³osy i problemy.

Dekoloryzacji nie chcê, jestem m³oda i nie chce a¿ tak niszczyæ w³osów..
W³a¶nie planowa³am jak±¶ br±zow± farbê na³o¿yæ, tylko obawiam siê ¿e nie z³apie mi Ale mam ma³± nadzieje po tym jak zmy³a mi siê ta czerñ.
mywhitelies jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-23, 10:19   #5
avanka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Czarne w³osy i problemy.

farba farby nie rozja¶ni Dekoloryzacja nie niszczy tak w³osów jak rozja¶nianie Je¶li masz czarny sprany a na to na³o¿ysz ¶redni br±z to wyjdzie bardzo ciemno( br±zy zazwyczaj wychodz± o nawet 2 tony ciemniej ni¿ na opakowaniu)

Jedynie wyj¶cie to dekoloryzacja(ewentualna pigmentacja) i farbowanie
avanka90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-23, 10:25   #6
mywhitelies
Przyczajenie
 
Avatar mywhitelies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Czarne w³osy i problemy.

Cytat:
Napisane przez avanka90 Poka¿ wiadomo¶æ
farba farby nie rozja¶ni Dekoloryzacja nie niszczy tak w³osów jak rozja¶nianie Je¶li masz czarny sprany a na to na³o¿ysz ¶redni br±z to wyjdzie bardzo ciemno( br±zy zazwyczaj wychodz± o nawet 2 tony ciemniej ni¿ na opakowaniu)

Jedynie wyj¶cie to dekoloryzacja(ewentualna pigmentacja) i farbowanie
to by³ szampon koloryzuj±cy, dlatego mam jak±¶ nadzieje pozbycia siê tego koloru..
jest teraz bardzo ciemny br±z, z pasemkami jasnymi br±zowymi które siê zmy³y.
mywhitelies jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-23, 11:22   #7
Ametys
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Czarne w³osy i problemy.

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:24
Ametys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 13:27   #8
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 696
Dot.: Czarne w³osy i problemy.

dekoloryzacja nie niszczy wlosów, a przywróci ci twój naturalny kolor.
uolcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-23, 15:10   #9
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 4 069
Dot.: Czarne w³osy i problemy.

Cytat:
Napisane przez Ametys Poka¿ wiadomo¶æ
A farby l'oreala najczê¶ciej wychodzi³y mi strasznie, zle siê sp³ukiwa³y i w tragiczne, brzydkie kolory.
Zgadzam sie w 100%..tragedia z Lorealem-drogi i do kitu.

Wracajac do Twoich wlosow to nie rozjasniaj ich. Najlepsza bylaby oczywiscie dekoloryzacja ale to jednak tez duza ingerencja w strukture wlosa, z pewnoscia trzeba bedzie je pozniej skrocic. Poki co myj tym szamponem, ze swojej strony polecam dodawac do przciwlupiezowego sode oczyszczona-mi ta mieszanka bardzo pomogla wyplukac kolor, chociaz nalezy liczyc sie z konsekwencjami-troche niszczy wloski. Do koloru wyjsciowego raczej nie dasz rady wrocic Ale na pewno znacznie zjasnieje
Muffka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-23, 18:50   #10
mywhitelies
Przyczajenie
 
Avatar mywhitelies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Czarne w³osy i problemy.

Kupi³am dzi¶ farbê z Loreal'a jaki¶ jasny br±z, który niby pokrywa ciemne w³osy...zap³aci³am 27 z³ a jednynie s± teraz bardzo ciemno br±zowe.. Jestem za³amana i chce wróciæ do mojego koloru
mywhitelies jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-23, 21:26   #11
leeemonka2
Raczkowanie
 
Avatar leeemonka2
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 68
Dot.: Czarne w³osy i problemy.

Radzi³abym cierpliwo¶æ - kolor sam siê zmyje i rozja¶ni z czasem; po malowaniu, czêstym myciu i zmywaniu koloru i ró¿nych zabiegach, napewno w³osy s± teraz os³abione.
Moja przyjació³ka mia³a podobny do Ciebie problem, siêgnê³a po farbê - bach, w³osy zniszczone.
Wiêc kup mo¿e szampon rumiankowy (idealny do w³osów blond, rozja¶nia nieco), rób p³ukanki z rumianku, stosuj od¿ywki - i nie maluj, nie warto w m³odym wieku marnowaæ w³osy
__________________


leeemonka2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 21:23   #12
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 444
Dot.: Czarne w³osy i problemy.

Cytat:
Napisane przez mywhitelies Poka¿ wiadomo¶æ
Kupi³am dzi¶ farbê z Loreal'a jaki¶ jasny br±z, który niby pokrywa ciemne w³osy...zap³aci³am 27 z³ a jednynie s± teraz bardzo ciemno br±zowe.. Jestem za³amana i chce wróciæ do mojego koloru
Nic dziwnego.

Szampony przeciw³upie¿owe, szare myd³o - to na wyp³ukiwanie koloru.

Je¿eli dekoloryzacja to tylko u fryzjera.
__________________
GrassIsGreener jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-25, 06:47   #13
mywhitelies
Przyczajenie
 
Avatar mywhitelies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Czarne w³osy i problemy.

Mia³am w planach sama podj±æ siê dekoloryzacji, ewentualnie ¿eby kto¶ mi pomóg³.
mywhitelies jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.