Palette- ciemna czekolada,kto próbował?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-31, 17:22   #1
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361

Palette- ciemna czekolada,kto próbował??


Mam wloski wlasnie takie jak na zdjeciu, kupilam dzis farbe Palette ciemna czekolade- do 24 myc,wiem jednak ze kolor trzyma sie dłuzooo dluzej
Nie chcialabym zeby wyszedl czarny(bo przeciez beda odrosty) Mial ktos ta farbe,jaki wyszedl efekt?jak dlugo sie trzyma itp
Dziekuje z gory

Dop.Odłozyłam farbe na półkeA jaki kolor byscie dla mnie polecały?
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 17:28   #2
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

Cytat:
Napisane przez _Jamaica
Mam wloski wlasnie takie jak na zdjeciu, kupilam dzis farbe Palette ciemna czekolade- do 24 myc,wiem jednak ze kolor trzyma sie dłuzooo dluzej
Nie chcialabym zeby wyszedl czarny(bo przeciez beda odrosty) Mial ktos ta farbe,jaki wyszedl efekt?jak dlugo sie trzyma itp
Dziekuje z gory
Mam taki kolor włosów jak Ty i mnie wyszedł dokłądnie czarny kolor po tej farbie (aczkolwiek o taki efekt mi chodziło). Trzyma się rzeczywiscie bardzo długo- za długo.
Moja fryzjerka twierdzi ponadto, ze te palette to najgorsze co mozna uzyc. Wella ma dobre farby do włosów, ale palette powinno się unikać.

Proponuje poczytac KWC- dziewczyny sporo piszą o tej farbie i własnie o tym odcieniu.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 17:48   #3
kaeri
Raczkowanie
 
Avatar kaeri
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

Zgadzam się z Meariel. Mam włosy ciut jaśniejsze od Twoich, a ciemną czekoladą Palette zrobiłam się "na czarno". W dodatku kolor nie zmył się w ogóle, a myję włosy codziennie. Palette to świństwo, o którym radzę Ci zapomnieć, jeśli nie chcesz zaszkodzić swoim włosom.
kaeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 20:43   #4
lenk@
Raczkowanie
 
Avatar lenk@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 54
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

Cytat:
Napisane przez kaeri
Palette to świństwo, o którym radzę Ci zapomnieć, jeśli nie chcesz zaszkodzić swoim włosom.
Zgadzam sie z kaeri!!Palette to najgorsza farba jaka uzywalam!!!Po niej zaczely mi wypadac wlosy!!!!!!!
Odradzam!!!
lenk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 20:57   #5
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Talking Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

stanowoczo odradzam kupna fabry palette!!!
niedawno , farbowałam mojej przyjaciółce nią włosy .. miała sredni blond (naturalne) a kupiłysmy farbe średni brąz wygladał bardzi jasno taki orzechowy nakładam farbe po czym... włosy wyszły UWAGA!!! ciemna czekolada!!! Jak to zobaczyłyśmy zawał na miejscu :d dlatego odradzam kupna Włosy wypadają są sztywne ... okropieństwo:P
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 21:16   #6
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

a jaki kolor dziewczyny polecacie i z jakiej firmy, bo po palette juz nie siegnę
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 22:36   #7
kaeri
Raczkowanie
 
Avatar kaeri
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

Jeżeli chcesz uzyskać kolor jaki miałabyś po ciemnej czekoladzie Palette, to polecam Ci ciemny brąz Garnier Color Naturals (farba). Na moich włosach początkowo wychodzi prawie czarny, ale po trzech myciach jest to faktycznie ciemny brąz. Fryzjerka ostatnio powiedziała mi, że dawno nie widziała tak zdrowych włosów, więc chyba warto .
kaeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-01, 06:48   #8
tweetbosa
Raczkowanie
 
Avatar tweetbosa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 230
GG do tweetbosa
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

bo czekolada zazwyczaj wychodzi czarna , no :P zastanow sie nad zmieszaniem farb jakiegos brazu z ta czeko czeko :P to wtedy wyjdzie ci ciemny braz ja wlasnie takim mam potem wstawie zdeecie
tweetbosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 10:19   #9
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

farby palette są bardzo mocne, jedna fryzjerka mówiła mi, że wnikają głębiej niż inne farby w strukturę włosa.
U mnie ten kolor także wyszedł bardzo ciemny, ale wówczas właśnie o to mi chodziło. Włosy były baaardzo intensywnie brązowe, ale nie czarne
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 13:49   #10
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

a ja farbuję tylko Palette i jestem zadowolona ten odcień również miałam i wyszedł mi co prawda na samym początku trochę ciemny, ale na pewno nie czarny, jak tu większosć pisze, potem jak się troszke spłukał to był fajny, głęboki, ciemny brąz Polecam
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 15:22   #11
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

też miałam czarne po niej. Każdy fryzjer mówi: nigdy nie uzywać Joanny i Palette-wżeraja się we włosy. Do tej pory jest niezmywalna plama na lakierowanej framudze!!!! nawet benzyna ekstrakcyjna nie pomogła na "czekolade". Ja uzywam Polly Briliance Aksamitny brąz
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-06, 06:42   #12
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

a ja dzisiaj farbuję włosy Palette odcień średni brąz na razie na włosach wygląda bardzoo ciemnoo, ale o to mi właśnie chodzi
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 15:22   #13
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

no i zafarbowałam kolor wyszedł świetny taki bardzoo ciemny brąz no i wreszcie mam takie włoski jakie chciałam czyli mega błyszczące a farbowałam farbą Palette Permament Naturals Color polecam
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 19:00   #14
didi_d
Raczkowanie
 
Avatar didi_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 290
GG do didi_d
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

ciemna czekolada wychodzi prawie czarna,poza tym palette na prawde niszcza włosy.
lepiej zainwestowac i kupic welle.
choc ja ostatnio polubilam polska firme Marion Kosmetyki-farby sa na prawde niezłe,choc cena jest przystepna
didi_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 20:55   #15
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

Ten kolor wyjdzie ciemniejszy niz na opakowaniu I przy jasnych włosach nie spierwa sie do konca Ja mam ciemne wlosy i czasami je takimi szamponami odswiezam, ale u mnie nie ma ani odrostow, ani efekty spranego koloru.
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 12:42   #16
kociakwaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 27
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

Ja również farbuje włoski farba palette ciemną czekoladą, kolorek jest fajny ciemny głęboki brąz ale nie jest czarny dość długo się trzyma i jestem zadowolona bo niezauwazyłam żeby zniszczyła mi włoski. Jak dla mnie jest wporządku.
kociakwaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 13:16   #17
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

Jamaica Jak już musisz farbować na podobny do czekolady, to polecam Naturię Joanny kolor Palona Kawa- potrzymaj tylko 30 minut zamiast 40.Swoich włosków nie wkleję, bo ja mam swoje bardzo ciemne, z przejaśnieniami i Palona Kawa wyszła lekko inaczej Koleżanka z włosami jak ty robiła i wyszło bardzo smakowicie.
Delikatna ta farba. Za jedyne 5 zł. Włosów nie niszczy, mięciutkie i błyszczące są.. Palette ostatni raz użyłam 3 lata temu- kolor się w ogóle nie spiera, odrosty jak byk- poza tym to jedyna farba na polskim rynku która zawiera OŁÓW. Nie polecam.
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 13:22   #18
lotiel
Raczkowanie
 
Avatar lotiel
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 396
GG do lotiel
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

farbowałam kiedyś dawno dawno tą farbką i odradzam. kolor czarny, niszczy włosy, są strasznie szorstkie mimo ogromnych ilości odżywki. trzyma się faktycznie dłużej... dla mnie to zwykła farba, a nie szampon do 24 myć.

polecić mogę Casting L'oreala. ja używam jasnego brązu, ale wychodzi taka właśnie czekoladka, która z czasem jaśnieje. wychodzi kolor chłodny, bez rudości, które pojawiają się dopiero po ok. miesiącu, ale na moich włosach tego się uniknąć nie da. kiedyś używałam brązu (noyer) i też wychodził bardzo ładnie.
__________________
12.09.2017 konsultacja J.K. Wrocław
27.10.2017 operacja 285cc Alergan Natrelle Inspira TRX )))
lotiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 13:47   #19
Asieńka_86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 611
GG do Asieńka_86
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

Ja natomiast jestem zachwycona szamponem (na 24 mycia) firmy Palett. Włoski są lśniące a kolor intensywny. Malowałam gdzieś w grudniu i do tej pory go widać. Niestety widac też odrosty choć w moim przypadku nie rzucają się w oczy. Polecić ci mogę kolor: CZEKOLADOWY BRĄZ jest jak dla mnie idealny i włosy mi wcale nie wypadają (ale pewnie to pewnie indywidualna struktura i budowa włosa ma na to wpływ) Pozdrawiam
Asieńka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 14:01   #20
kolanosia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 541
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

Cytat:
Napisane przez Asieńka_86
Ja natomiast jestem zachwycona szamponem (na 24 mycia) firmy Palett. Włoski są lśniące a kolor intensywny. Malowałam gdzieś w grudniu i do tej pory go widać. Niestety widac też odrosty choć w moim przypadku nie rzucają się w oczy. Polecić ci mogę kolor: CZEKOLADOWY BRĄZ jest jak dla mnie idealny i włosy mi wcale nie wypadają (ale pewnie to pewnie indywidualna struktura i budowa włosa ma na to wpływ) Pozdrawiam
Ja podobnie jak Asieńka 86 jestem zadowolona z szamponu (na 24 mycia) firmy Palett. Włosy są lśniące, a z odrostami nie mam problemu bo mój kolor jest prawie identyczny(koloryzuję włosy ze względu na "pierwsze siwe"). Ostatnio przez przypadek kupiłm czekoladowy brąz i uważam, że jest jeszcze lepszy. Nie tak ciemny i na maksa naturalny, nikt ze znajomych nawet nie podejrzewa, że koloryzuję włoski. No to chyba, nieźle?!
kolanosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 09:50   #21
lewinka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

Witam miałam przyciemniane włost ta farbą i jestem zadowolona .
Na początku owszem miałam takie jakby czarne włosy ,ale po paru zmyciach i odżywce joanna ustatkował sie kolor .Jestem bardzo zadowolona,i nie zgodze sie ,że ta farba to tandete ... jest doskonała i nie mam mowy o żadnych odrostach-świetnie dopasowała sie do ciemnego bladu i wszystko super - tylko trzeba wiedzies do jakie fryzjerki sie udac ....
pozdrawiam
lewinka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 11:42   #22
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

Cytat:
Napisane przez _Jamaica Pokaż wiadomość
Mam wloski wlasnie takie jak na zdjeciu, kupilam dzis farbe Palette ciemna czekolade- do 24 myc,wiem jednak ze kolor trzyma sie dłuzooo dluzej
Nie chcialabym zeby wyszedl czarny(bo przeciez beda odrosty) Mial ktos ta farbe,jaki wyszedl efekt?jak dlugo sie trzyma itp
Dziekuje z gory

Dop.Odłozyłam farbe na półkeA jaki kolor byscie dla mnie polecały?
Moja Droga ja bym odradzała Palette, ten szampon niszczy włosy a po zafarbowaniu zamiast schodzić stopniowo w cieplejsze odcienie brązu, włosy będą rudzieć...Firma Palette jak dla mnie i mojej mamy to przekleństwo. Z czystym sumieniem mogę Ci polecić Wella Soft ciemny brąz, nie dość, ze kolor jest taki jak się chce, to włoski przyjemnie pachną, są błyszczące i zdowe
Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 11:51   #23
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

Dawno, dawno temu, robiłam sobie włosy szamponetką Palette, ale nie pamiętam, jaki to był kolor, możliwe, że jakaśtam czekolada a może i kasztan, bo pamiętam tylko tyle, że kolor wyszedł ciemnorudy i pół roku się zmywał. Ale wtedy to i naturalne włosy miałam jaśniejsze, można jeszcze powiedzieć ciemny blond. Zaś rok temu na wiosnę zafarbowałam się już farbą "średni brąz" i kolor wyszedł cudny jak ktoś chce mogę załączyć zdjęcia. Trzymał się parę miesięcy, dopiero w lato zrudział od słońca. A włosów mi nie zniszczył, ale to pewnie zaleta tego, że mam po prostu zdrowe. Z tego, co słyszałam, bezpieczniejsza, a i trwalsza jest Wella, ale o szamponach nic nie wiem, chociaż ponoć te to już całkiem czarne wychodzą... ale przynajmniej na rudo się nie spierają, jak wypróbuję to napiszę (czerni się nie boję, wolę krucze niż rude włosy)
pozdr.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 12:08   #24
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Dawno, dawno temu, robiłam sobie włosy szamponetką Palette, ale nie pamiętam, jaki to był kolor, możliwe, że jakaśtam czekolada a może i kasztan, bo pamiętam tylko tyle, że kolor wyszedł ciemnorudy i pół roku się zmywał. Ale wtedy to i naturalne włosy miałam jaśniejsze, można jeszcze powiedzieć ciemny blond. Zaś rok temu na wiosnę zafarbowałam się już farbą "średni brąz" i kolor wyszedł cudny jak ktoś chce mogę załączyć zdjęcia. Trzymał się parę miesięcy, dopiero w lato zrudział od słońca. A włosów mi nie zniszczył, ale to pewnie zaleta tego, że mam po prostu zdrowe. Z tego, co słyszałam, bezpieczniejsza, a i trwalsza jest Wella, ale o szamponach nic nie wiem, chociaż ponoć te to już całkiem czarne wychodzą... ale przynajmniej na rudo się nie spierają, jak wypróbuję to napiszę (czerni się nie boję, wolę krucze niż rude włosy)
pozdr.
Z Welli czarne wychodzą tylko wtedy jak farbujesz już któryś raz z kolei. Ja od pól roku właśnie używam szamponu ciemny brąz. Tydzień temu znowu farbnęłam bo kolorek się trochę sprał i wyszły a'la czarne ale po dwóch myciach jest piękny kolor ciemnego brązu
Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 12:19   #25
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

No ja właśnie chcę się średnim brązem potraktować w czerwcu, ogółem to czerni się nie boję, bo w lato i tak się opalę, a zresztą włosy od słońca jaśnieją... no i każda farba z czasem się zmywa dla mnie tylko najważniejsze, żeby nie na rudo, a Palette po trzech miesiącach i to słonecznych (kwiecień, maj, czerwiec) już niestety jest rudawy
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 12:32   #26
Mousik
Raczkowanie
 
Avatar Mousik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 55
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

Uh... moja koleżanka używała kilkakrotnie farb z Palette i za każdym razem wychodziło ZUPEłNIE coś innego niż powinno. Albo czarne (a miał być czekoladowy brąz) albo czerwone (a miały być brązowe) itp. Powiedziała, że nigdy więcej ja polecam osobiście Garnier
Mousik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 10:38   #27
proxima1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

tak po 'palecie' czekoladowy brąz wychodzą czarne włosy. A że ta farby tej firmy zawierą dużo siarki więc wżera sie we włosy i marne szanse na zmycie. Z tym juz sie nie da nic zrobić - fryzjerzy jak słyszą o palett to załamują ręce. A po za tym po tej farbie wypadają włosy. Ja używam garniera i włos mi z głowy nie spadnie. Mam gęste błyszczące włosy.
pozdrawiam
proxima1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 10:40   #28
proxima1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

tak po 'palecie' czekoladowy brąz wychodzą czarne włosy. A że ta farby tej firmy zawiera dużo siarki więc wżera sie we włosy i marne szanse na zmycie. Z tym juz sie nie da nic zrobić - fryzjerzy jak słyszą o palett to załamują ręce. A po za tym po tej farbie wypadają włosy. Ja używam garniera i włos mi z głowy nie spadnie. Mam gęste błyszczące włosy.
pozdrawiam
proxima1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 12:12   #29
brattby
Raczkowanie
 
Avatar brattby
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

Tylko nie palette! Mnie kiedyś po ciemnym blondzie wyszły czarne i do tego włosy okropnie szorstkie. Najlepszy szampon koloryzujący to Casting, wychodzi dokładnie to co jest na pudełku (przynajmniej w przypadku ciemnych kolorów). Ja ze swojej strony polecam kolor "średni brąz"
brattby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 18:09   #30
Miya1991
Przyczajenie
 
Avatar Miya1991
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 21
Dot.: Palette- ciemna czekolada,kto próbował??

Czemu nie palette?
Mi ciemna wiśnia wyszła dobrze. Włosy są miękkie i przyjemne w dotyku.
Miya1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.