Obgryzione paznokcie ze zdjęciami - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-23, 21:40   #421
.goś.
Raczkowanie
 
Avatar .goś.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 146
GG do .goś.
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez martusikowa Pokaż wiadomość
Czytałam wszystkie wypowiedzi w tym wątku. Na ogół staram się nie obgryzać paznokci, chociaż miałam z tym do czynienia od małego. W styczniu porzuciłam obgryzanie, ale teraz są strasznie po rozdwajane i szybko się łamią. Jaką odżywkę wybrać? Kupić coś tańszego czy od razu zainwestować w coś konkretnego?
ja używałam pierre rene 3in1 action kosztowałą 12.50 zl jest średnia. podobno dobra jest eveline 8in1 i koszt to ok 10zł
__________________
STOMATOLOGIA
.goś. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 10:26   #422
MaritaEm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 36
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez .goś. Pokaż wiadomość
ja używałam pierre rene 3in1 action kosztowałą 12.50 zl jest średnia. podobno dobra jest eveline 8in1 i koszt to ok 10zł
Tania i dobra - to mi się podoba Słyszałam jeszcze że ta odżywka diament jest dobra.
MaritaEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 11:10   #423
.goś.
Raczkowanie
 
Avatar .goś.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 146
GG do .goś.
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez MaritaEm Pokaż wiadomość
Tania i dobra - to mi się podoba Słyszałam jeszcze że ta odżywka diament jest dobra.
właśnie jak sie połozyłąm spać to mi sie przypomniało ze moja siostra mowieła coś o diamentowej i ze jest fajno bo ja sie chyba przel kilka dni nakłada jedna warstwe na druga, potem zmywa i znowu od początku
__________________
STOMATOLOGIA
.goś. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 14:08   #424
marcelina7
Raczkowanie
 
Avatar marcelina7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 221
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

a ja przez miesiac stosowalam eveline maksymalny wzrost pozniej przez miesiac 8 w 1 a teraz zaczelam diamentowa paznokcie urosly piluje je conajmniej raz w tygodniu i bardzo sie wzmocnily oststnio uderzylam kciukiem w cos i paznokiec caly bez szwanku jedynie lakier sie pokruszyl heh te odzywki sa super
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 24022012038.jpg (118,5 KB, 286 załadowań)

Edytowane przez marcelina7
Czas edycji: 2012-02-24 o 15:49
marcelina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 18:56   #425
.goś.
Raczkowanie
 
Avatar .goś.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 146
GG do .goś.
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

kupiłąm tę eveline 8w1 i niedlugo zaczne testowanie recenzja i zdj będą na moim blogu kwiaturody.blogspot.com
__________________
STOMATOLOGIA
.goś. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 20:30   #426
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Moje paznokcie są bardzo kruche i rozdwajają się, może i ja zaopatrzę się w tą odżywkę z Eveline, bo chciałabym kiedyś znowu zrobić sobie frencha :/.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 17:26   #427
middlee
Raczkowanie
 
Avatar middlee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 302
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Ja też obgryzałam paznokcie i postanowiłam z tym skończyć jakoś w połowie lutego i póki co daję radę Codziennie maluję paznokcie bezbarwnym lakierem, a teraz jak mam dłuższe takie to aż mi szkoda obgryzać, a w zasadzie to nawet nie bardzo mam jak ugryźć bo są mocniejsze Mam nadzieję, że już nigdy nie zacznę robić tego z powrotem Póki co nawet piłowałam dwa razy niekoniecznie mi to świetnie wyszło ale próbuję znaleźć dobry kształt i uczę się malowania lewej dłoni, a to dopiero dla mnie problem. Teraz żeby nie obgryzać cały czas myślę o tym, że nie mogę mieć takich paznokci jak kiedyś, bo to byłoby dla mnie straszne
__________________
1.08.13- Insanity Start NOW!
middlee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 21:13   #428
Asitsu
Raczkowanie
 
Avatar Asitsu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: GŚ.
Wiadomości: 94
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

moje zapuszczanie idzie okej, lecz muszę obcinać je, gdy już są zbyt długie..;/
i na nowo zapuszczam,ale już duuużo lepiej wyglądają.;p
__________________
*zapuszczam włosy od czerwca 2011.
*nie obgryzam paznokci od grudnia 2011!
*55->54->53->52kg.
Asitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 21:59   #429
.goś.
Raczkowanie
 
Avatar .goś.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 146
GG do .goś.
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez middlee Pokaż wiadomość
Ja też obgryzałam paznokcie i postanowiłam z tym skończyć jakoś w połowie lutego i póki co daję radę Codziennie maluję paznokcie bezbarwnym lakierem, a teraz jak mam dłuższe takie to aż mi szkoda obgryzać, a w zasadzie to nawet nie bardzo mam jak ugryźć bo są mocniejsze Mam nadzieję, że już nigdy nie zacznę robić tego z powrotem Póki co nawet piłowałam dwa razy niekoniecznie mi to świetnie wyszło ale próbuję znaleźć dobry kształt i uczę się malowania lewej dłoni, a to dopiero dla mnie problem. Teraz żeby nie obgryzać cały czas myślę o tym, że nie mogę mieć takich paznokci jak kiedyś, bo to byłoby dla mnie straszne
ja też musze pracować nad kszatłtem a nie obgryzam juz od hmmm w podpisie jest
__________________
STOMATOLOGIA
.goś. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 18:53   #430
martusikowa
Przyczajenie
 
Avatar martusikowa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Dopiero dzisiaj kupiłam 8 w 1. Mam nadzieję, że mi pomoże
martusikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 20:48   #431
.goś.
Raczkowanie
 
Avatar .goś.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 146
GG do .goś.
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez martusikowa Pokaż wiadomość
Dopiero dzisiaj kupiłam 8 w 1. Mam nadzieję, że mi pomoże
ja juz dawno ale chce wykonczyc moją starą odzywke....
__________________
STOMATOLOGIA
.goś. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 22:44   #432
Asitsu
Raczkowanie
 
Avatar Asitsu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: GŚ.
Wiadomości: 94
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez martusikowa Pokaż wiadomość
Dopiero dzisiaj kupiłam 8 w 1. Mam nadzieję, że mi pomoże

ta odżywka jest super.
polecam, bo jest tego godna!
__________________
*zapuszczam włosy od czerwca 2011.
*nie obgryzam paznokci od grudnia 2011!
*55->54->53->52kg.
Asitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 11:31   #433
middlee
Raczkowanie
 
Avatar middlee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 302
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

O to trzeba by kupić denerwuje mnie, że tylko jeden paznokieć przy środkowym palcu jest strasznie kruchy i normalnie tylko czeka żeby się złamać ...
Poza tym rozdwoił mi się czy ta odżywka 8 w 1 pomoże?
__________________
1.08.13- Insanity Start NOW!
middlee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 13:39   #434
Marcepsien
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 79
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Powinna, bo jest naprawdę bardzo dobra Ja z całego serca polecam, moja mama jej używala - ja na szczęście nie muszę, paznokcie akurat mam mocne.
Marcepsien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 21:19   #435
Miniatura
Przyczajenie
 
Avatar Miniatura
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 22
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cześć dziewczyny, tak się czaje i czaje, czytam wasze wątki, podglądam na zdjęcia i nie wiem czy pisać czy nie Nie obgryzam paznokci już rok czasu, dokładnie minie 19 marca. Paznokcie urosły, płytka lekko sie wydłużyła. Mimo że nie mam już ogryzków wciąż myślę, że są bardzo krótkie i brzydkie. Jak widzę dłonie osób które nigdy nie obgryzały, z długaśną płytką i krótkim wolnym brzegiem to mam ochotę schować dłonie znowu w kieszeń. Piłuję samodzielnie i kształt i długość. Nie podobają mi się gdy ich wolny brzeg jest długi bo wtedy wydaje mi się że wygląda to mało estetycznie. Może wkleję zdjęcia swoich paznokci jutro i powiecie mi co o nich sądzicie? I polecam odżywki EVELINE najbardziej 8 w 1 jest rewelacyjna!! A ta "maksymalny wzrost" i "SOS"?? Co o nich sądzicie jeśli je miałyście??
Przymierzam się do zakupienia którejś. Pozdrawiam wszystkie walczące z nałogiem

P.S Marcelina7 twoje paznokcie są śliczne mogę wiedzieć jak długo nie obgryzasz paznokci??

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez denis44a Pokaż wiadomość
dziewczyny,te wszystkie zdjęcia to pikuś przy moich!!!

Obgryzam 25 lat,cała płytka sie skróciła,tipsy pomagały ale po zdjeciu były jak papier.Nauczyłam się chować dłonie,tak chwytać przedmioty(np.kubek) by nie było widać paznokci,mojemu mężowi to nie przeszkadza ale ja codziennie sobie obiecuję,że przestanę.Żyję w ogromnym stresie,mieszkam juz 6 lat za granicą,w miejscu,którego nie cierpię i wiem,że to tylko pogłębia obgryzanie.
Czy płytka może sie jeszcze wydłużyć?
Kupię jakąś odżywkę i chyba zacznę z tym walczyć.
wiem coś o tym chowaniu paznokci jestem w tym mistrzem. Wiele osób nawet nie wiedziało że je obgryzam, do tego stopnia potrafiłam być sprytna z ich chowaniem. Płytka mi się wydłużyła o jakieś 2 mm przez rok czasu, bardzo wolno to idzie... ale czego się spodziewać po takim wymęczeniu paznokci ząbkami... w każdym bądź razie powodzenia życzę
Miniatura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 16:58   #436
middlee
Raczkowanie
 
Avatar middlee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 302
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Ehhh ja musiałam obciąć ostatnio, bo złamał mi się jeden paznokieć, więc musiałam obciąć wszystkie mam nadzieję, że nie zacznę znowu obgryzać
__________________
1.08.13- Insanity Start NOW!
middlee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 22:46   #437
Asitsu
Raczkowanie
 
Avatar Asitsu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: GŚ.
Wiadomości: 94
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

a to moje,ale niewyraźnie wyglądają trochę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6001388.jpg (19,2 KB, 173 załadowań)
__________________
*zapuszczam włosy od czerwca 2011.
*nie obgryzam paznokci od grudnia 2011!
*55->54->53->52kg.
Asitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 21:16   #438
Miniatura
Przyczajenie
 
Avatar Miniatura
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 22
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Asitsu widzę że walka z nałogiem jak narazie sie udaje ja moje też wkleje któregoś dnia tutaj jak już znajde ten czas na zdjęcia i dłuższe siedzenie przed kompem Pozdrawiam
Miniatura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 21:40   #439
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Nieobgryzane od końca listopada 2011
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20120317_173855.jpg (80,4 KB, 157 załadowań)
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 21:29   #440
Miniatura
Przyczajenie
 
Avatar Miniatura
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 22
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Nieobgryzane od końca listopada 2011

Paznokcie śliczne muszę stwierdzić że bardzo szybko ci rosną lub nie miałaś aż tak mocno obgryzionych paznokci że przez taki okres czasu są już takie ładne ja ostatnio kupiłam sobie śliczny turkusowy kolorek pomaluje to wstawie zdjęcie
Miniatura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 21:37   #441
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Dziękuję
Ostatnio wzrost paznokci przyśpieszył mi Calcium Panthotenicum (koszt ok. 6zł za 50 tabletek) poza tym płytka paznokcia ciągle mi się wydłuża i nadal pozostawia wiele do życzenia czego oczywiście nie widać pod warstwą lakieru, ale staram się być cierpliwa i konsekwentna w tym co robię. Na pewno będą tego efekty

tutaj są poprzednie zdjęcia https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=406 może kogoś zmotywują
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 08:42   #442
middlee
Raczkowanie
 
Avatar middlee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 302
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

A moje paznokcie jak już jej obcięłam bo jeden się złamał zrobiły się paskudne cały czas mi się rozdwajają i w ogóle nie chcą rosnąć...
Powiedzcie proszę jakiego najlepiej używać pilnika? Bo obecnie używam takiego metalowego, ale słyszałam, że to beznadziejny pomysł?
__________________
1.08.13- Insanity Start NOW!
middlee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 09:45   #443
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez middlee Pokaż wiadomość
A moje paznokcie jak już jej obcięłam bo jeden się złamał zrobiły się paskudne cały czas mi się rozdwajają i w ogóle nie chcą rosnąć...
Powiedzcie proszę jakiego najlepiej używać pilnika? Bo obecnie używam takiego metalowego, ale słyszałam, że to beznadziejny pomysł?
Najlepiej szklany. Metalowy to chyba najgorszy z możliwych
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 13:52   #444
marcelina7
Raczkowanie
 
Avatar marcelina7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 221
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

[QUOTE=Miniatura;32846059]

P.S Marcelina7 twoje paznokcie są śliczne mogę wiedzieć jak długo nie obgryzasz paznokci??[COLOR="Silver"]

ja nie obgryzam jakos od 15-20 grudnia juz nawet nie pamietam
marcelina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 21:43   #445
Miniatura
Przyczajenie
 
Avatar Miniatura
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 22
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

ja nie obgryzam jakos od 15-20 grudnia juz nawet nie pamietam[/QUOTE]

W takim razie jestem pełna podziwu bardzos zybko ci rosną dziewczyny obyśmy wytrwały w tym naszym postanowieniu
Miniatura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 17:36   #446
Etney
Przyczajenie
 
Avatar Etney
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Śląsk! <3
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Dziewczyny! Ja tez mam ten sam problem. Z tym, że ja chyba tutaj mam najgorsze paznokcie... Obgryzam od zawsze, moja mama nigdy nie zwracała na to uwagi w dzieciństwie i mam ten okropny nawyk do teraz :/ Niestety obgryzam tak, że tych paznokci prawie nie ma...
Załączam zdjęcie, ale uprzedzam, tylko dla tych o mocnych nerwach

Moje pytanie brzmi: czy ja mam szansę, że te paznokcie kiedyś będą wyglądać normalnie?
Pytanie może brzmi głupio, ale boję się, że już nie będą na czym miały rosnąć, bo palce prawie zarosły
Pomalowane są taką odżywką z minerałami, dlatego te końcóweczki paznokcia tak dziwnie się świecą.

POMOCY!

Mam nadzieję, że nikt nie zwymiotuje po zdjęciu.
Wiem, jestem idiotką, że doprowadziłam palce do takiego stanu, ale to silniejsze ode mnie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3214869.jpg (57,7 KB, 258 załadowań)
Etney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 20:26   #447
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez Etney Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Ja tez mam ten sam problem. Z tym, że ja chyba tutaj mam najgorsze paznokcie... Obgryzam od zawsze, moja mama nigdy nie zwracała na to uwagi w dzieciństwie i mam ten okropny nawyk do teraz :/ Niestety obgryzam tak, że tych paznokci prawie nie ma...
Załączam zdjęcie, ale uprzedzam, tylko dla tych o mocnych nerwach

Moje pytanie brzmi: czy ja mam szansę, że te paznokcie kiedyś będą wyglądać normalnie?
Pytanie może brzmi głupio, ale boję się, że już nie będą na czym miały rosnąć, bo palce prawie zarosły
Pomalowane są taką odżywką z minerałami, dlatego te końcóweczki paznokcia tak dziwnie się świecą.

POMOCY!

Mam nadzieję, że nikt nie zwymiotuje po zdjęciu.
Wiem, jestem idiotką, że doprowadziłam palce do takiego stanu, ale to silniejsze ode mnie...
Wydaje mi się, że szanse są zawsze, żeby doprowadzić swoje paznokcie do normalnego wyglądu. Przede wszystkim walcz ze sobą, żeby więcej nie obgryzać. Jak paznokieć będzie rósł to nie grzeb potem pod nim, jedynie delikatnie myj jak jest potrzeba i możliwe, że płytka paznokcia zacznie Ci się powoli wydłużać. Nie będę kryła przed Tobą, że paznokcie masz w strasznym stanie, bo to wiesz, i dlatego dojście do normalnego wyglądu zajmie Ci pewnie dłużej niż np. w moim przypadku. Nawet jeśli będzie trwało to miesiące to warto się spiąć i z tym walczyć. Małymi kroczkami do przodu
No i przede wszystkim już nie obgryzaj! Mi na początku pomagało malowanie bezbarwnym lakierem (i odżywką Nail Tek) i to był w sumie najtrudniejszy moment, bo jak już mogłam malować na kolorowo to było jakoś łatwiej się powstrzymywać - paznokcie ładniej wyglądały i szkoda było gryźć po prostu.
Trzymam kciuki
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 12:41   #448
Asitsu
Raczkowanie
 
Avatar Asitsu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: GŚ.
Wiadomości: 94
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez Miniatura Pokaż wiadomość
Asitsu widzę że walka z nałogiem jak narazie sie udaje ja moje też wkleje któregoś dnia tutaj jak już znajde ten czas na zdjęcia i dłuższe siedzenie przed kompem Pozdrawiam
A dziękuję, dziękuję.
teraz znów są w dużo lepszym stanie.
ja mam plus,bo mimo obgryzania mam strasznie twarde paznokcie;D z czego jestem strasznie zadowolona.
wleje jakieś foto, jak pomaluje pazurki ;p

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

hmm.. owszem , że jest szansa.. Zapuść tak żeby zrobić na czymś tipsa, uwierz mi że to pomaga!
sama, gdy miałam okropne pazury chodziłam robiłam tipsy, żeby nie obgryzać,a w miesiąc zdąży Ci coś urosnąć.
trzymam kciuki mocno,abyś wyszła z tego nałogu, bo jest okropny!!!

hm.. albo druga metoda, tak jak ja miałam z moim facetem, którego poznałam, nie wiedział, że obgryzałam i powiedział żeym pokazała paznokcie, tak się zawstydziłam, że kompltnie nie widziałam co zrobić i w sumie to mnie też motywowało, że jak gdzieś pójdę z nim,to jak ja będę wyglądała, że on ma piękne paznokcie,a ja takie "kulki", które są obrzydliwe, i tak wzięłam się w garść!

Cytat:
Napisane przez Etney Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Ja tez mam ten sam problem. Z tym, że ja chyba tutaj mam najgorsze paznokcie... Obgryzam od zawsze, moja mama nigdy nie zwracała na to uwagi w dzieciństwie i mam ten okropny nawyk do teraz :/ Niestety obgryzam tak, że tych paznokci prawie nie ma...
Załączam zdjęcie, ale uprzedzam, tylko dla tych o mocnych nerwach

Moje pytanie brzmi: czy ja mam szansę, że te paznokcie kiedyś będą wyglądać normalnie?
Pytanie może brzmi głupio, ale boję się, że już nie będą na czym miały rosnąć, bo palce prawie zarosły
Pomalowane są taką odżywką z minerałami, dlatego te końcóweczki paznokcia tak dziwnie się świecą.

POMOCY!

Mam nadzieję, że nikt nie zwymiotuje po zdjęciu.
Wiem, jestem idiotką, że doprowadziłam palce do takiego stanu, ale to silniejsze ode mnie...
__________________
*zapuszczam włosy od czerwca 2011.
*nie obgryzam paznokci od grudnia 2011!
*55->54->53->52kg.
Asitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 12:18   #449
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Ja też zapuszczam. Nie ciągnie mnie do obgryzania Ale nienawidzę swoich paznokci, są szerokie jak łopaty I płytkę mam krótką- nawet jak nie obgryzam, za to szeroką
Teraz:
1. łykam Capivit piękne paznokcie
2. Używam odżywki Miss Sporty oraz utwardzacza Killys
2. wcieram w skórki odżywkę Herbal Studio
3. Myję naczynia i sprzątam tylko w gumowych rękawiczkach- polecam! Paznokcie od razu mocniejsze, twardsze itd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN6272.jpg (72,9 KB, 185 załadowań)
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 12:19   #450
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez middlee Pokaż wiadomość
A moje paznokcie jak już jej obcięłam bo jeden się złamał zrobiły się paskudne cały czas mi się rozdwajają i w ogóle nie chcą rosnąć...
Powiedzcie proszę jakiego najlepiej używać pilnika? Bo obecnie używam takiego metalowego, ale słyszałam, że to beznadziejny pomysł?
polecam szklany. i piłuj w jedną stronę
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-29 00:39:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.