Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :) - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-07, 15:47   #3121
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Bardziej chodziło mi ze nie zwracają wogole na to uwagi, tj pisałam dziewczyna nie chciała kangurowac, chciała żeby jej czyste umyte i ubrane dziecko przynieśli po porodzie. A oni pierwsze co zrobili to zakrwawione fioletowe dziecko położyli jej do cyca, dziewczyna nie chciała go nawet złapać, i dotknąć widać to było ze się krepowala. . Nie oceniam jej bo każdy chce przeżywać to inaczej ale jeśli zaznaczone było w planie i mówione no to chyba nie da jaj.

Dlatego trochę nie wierze w te całe plany porodów.
Ja właśnie też dość sceptycznie do tego podchodze
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 15:55   #3122
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Ja właśnie też dość sceptycznie do tego podchodze
Ja tez. Mam wydrukowany i wlozony w dokumenty, ale nie sadze ze beda go czytac.
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 16:03   #3123
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Robili nam ktg. U mnie szybko szlo bo mała aktywna i dobry zapis ruchów itepe ale moja współlokatorke od 4 do 7 rano non stop męczył i dziś ja nie miałam żadnego zapisu tylko ok 7 rano a ona już 2
no u mnie prawie co ktg, to miałam przedłużany czas, bo mała za mało się ruszała, albo jak się ruszyła, to maszyna gubiła jej tętno.

żeby było śmieszniej dzisiaj nadrabia, cały dzień jak tylko tż-et o 5 rano wychodził, to zaczęła wygibasy.

Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
Rany, ale naskrobałyscie, nie bede nadrabiac bo nie ma szans na fonie bo mi bateria zdechnie.

Jakby co, to nowym mamusiom gratuluje, za mamusie w szpitalach trzymam kciukaski.

Ja pozdrawiam z patologii, trafilam tu w nocy znów z podwyzszonym ciśnieniem, mam podejrzenie nadciśnienia ciązowego. Na razie sobie leze i mam wsio gdzieś :P
trzymaj się, ale coś czuję, że już sama ze szpitala nie wyjdziesz

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Wiecie co, ta ginekolog tak mnie nastraszyła, że wcześniej urodze, że to, że tamto. Pffff.
Nie mam żadnych objawów wskazujących, że coś może się zacząć dziać.
Pewnie przenoszę jeszcze....
mi po badaniu przed wypisem lekarz powiedział, że wszystko wskazuje na to, że zraz do nich wrócę, tylko na porodówkę. To się go pytam, czy to nie dziecko decyduje kiedy wychodzi? i równie dobrze, to mała może tam siedzieć jeszcze 3 tygodnie. Na co miły doktorek powiedział, że owszem może też i tak być

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
Słuchajcie,która z was miała/ma plan porodu i pytanie dla tych z was co są jużpo porodzie a miały plan-czy wszystko z niego co zaznaczyłyście zostało uwzględnione.
Ja sobie przygotowałam takowy-co chcę, czego sobie nie życzę itp.


A ten cewnik foleya (balonik) to ile się z tym w bozenie chodzi/leży i czy bardzo boli jaksię on powieksza bo rozumiem,że jakoś sie on musipowiększać by robić co raz większe rozwarcie.


aakkzzi nie gódź się na sn w twoim przypadku jak coś to na żadanie wypisuj się.
jeszcze nie rodziłam, ale trochę się wkurzyłam jak mnie do szpitala przyjmowali, to musiałam podpisać też, że zgadzam się na pewne zabiegi itp. które opisałam w planie porodu, na które niechętnie się zgadzam.
i z tego co się dowiedziałam, że plan porodu może i uwzględniają do momentu gdy wszystko jest ok.

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Całkiem nieźle, u nas tylko chleb z masłem

A ja po usg i trochę się zmartwilam... Bo mały jest trochę za mały, o 2tyg do tyłu;(... Tak jak przy każdym poprzednim usg był w normie i tp wychodził z usg taki jak z OM to teraz wychodzi mi na 8.10 czyli 2 tyg później... Szymonek waży 2700g w 38tyg, ale wszystkie parametry usg są poniżej średniej. Naczekałam się na lekarza żeby skonsultować wynik a ten powiedział tylko ze mam się nie przejmować bo ja jestem bardzo drobna wiec dziecko ma prawo być mniejsze... Za tydzień do kontroli. Jeszcze pomierzyli mi miednicę i jak zapytałam czy dam radę urodzić to położna nic nie odpowiedziała, tzn może tak może nie, ale że mam się nie martwić. No i się martwię :/
uszy do góry, wiem, że się martwisz, ale na tym etapie ciąży wymiary na usg często potrafią być mylące, dzieciaczki już są na tyle duże, że nie łatwo je pomierzyć.
Mi w przychodni lekarka robiła usg i wychodziło, że mała ma mniejszy brzuszek, kość udową niż wskazywał tydzień, za to większą głowę. Za to na usg w szpitalu wymiary były odpowiednie jak na dany tydzień. Do tego waga różniąca się o 500g. Nie wierzę by w przeciągu 4 dni mała tyle przybrała

a jak się pytałam lekarki, która robiła mi usg w szpitalu skąd ta różnica, to mówiła, że lekarz mierząc zaznacza zaciemniony obszar i wystarczy małe przesunięcie, by były różnice.
Powiedziała, że na tym etapie wymiary są ważne, ale ważne są też przepływy, tętno serduszka i stan łożyska.


Cytat:
Napisane przez Mediona Pokaż wiadomość
1,2 nie dotyczy
3 ja robiłam 3-4 długie parcia. Mialam dlugie skurcze.







Nie. Nie ma tu diety matki karmiacej
Laska wczoraj Maka wpierdzielala i miala taka ogromna Cole.

Coś czulam popoludniu. Jakos tak dziwnie. Ale zadnych objawów. Dopiero jak mnie obudzil w nocy bol to wtedy chcialo mi sie wyróżnić. No i zobaczylam krew na papierze. I
maka i kolę to w Polsce się pochłania przed porodem i potem wie się po czym ma się zgagę
ale po porodzie by wpieprzać takie rzeczy, ty się boisz pierdków po kapuście, a tu proszę cola i mac, ta to się nie bała, albo nie pomyślała
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 16:04   #3124
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość

Punkt trzeci mnie rozwalil...
Dlaczego?

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 16:06   #3125
mamusiahanusi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 57
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Ja mam u siebie punkt:
"Chciałabym mieć możliwość dotknięcia główki dziecka w trakcie jej rodzenia się" Nie zaznaczyłam tego, bo to dla mnie dziwne
Painka, rodzisz w Piasecznie?
__________________
mamusiahanusi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 16:16   #3126
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Dlaczego?

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.

Trzeba prosic o to, zeby Ci pozwolono wydawac dzwieki czy krzyczec? To juz sf jak dla mnie
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 16:21   #3127
Lucy31
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy31
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6 617
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Hej wrześniówki Przychodzę do Was z informacją od Danaeee84:

"Szymek urodził się o 14.55 SN, 3,69 kg, 57 cm, wszystko ok"

__________________
26.01.2016 Witaj synku
04.09.2019 Drugie szczęście
Lucy31 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-07, 16:22   #3128
Sandrusia91
Zadomowienie
 
Avatar Sandrusia91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

My już po wizycie położnej

Mały waży 3720g

No i muszę kupić SabSimplex i mu podawać 2 razy dziennie na to ulewanie, bo ma brzuszek pełny i ulewa i ciężko mu i okłady ciepłe robić. No i muszę kupić ten woreczek z pestkami wiśni i przykładać mu do brzuszka żeby było mu lepiej

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

No i mój synuś to taki tulasek i musi być obabulony i w ogóle to odrazu mu lepiej
__________________
MAJUSIA 27.04.2011r.
http://s6.suwaczek.com/201104274865.png



JULEK 16.08.2015
http://s10.suwaczek.com/201508161756.png
Sandrusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 16:24   #3129
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Meneq nie wiem czy zauważyłaś ale w tych planach porodu jest wiele rzeczy które są oczywiste (informowanie, pytanie o zgodę...) właśnie dlatego ze położne i lekarze w Polsce są często w komunie mentalnej która oznacza tyle, ze uważają się za panów i władców którzy na porodowce dbają o swój komfort (a nie pacjentki). Dlatego się im o takich rzeczach przypomina. Żeby pan doktor się nie zapomniał i nie przyszło mu do głowy upomniec cie ze za bardzo się drzesz. Czytałas ten raport o przestrzeganiu praw pacjentek na porodowkach? Liczby liczbami ale opowieści kobiet tam powodują gęsią skórkę.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 16:26   #3130
malena1979
Zadomowienie
 
Avatar malena1979
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 310
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Lucy31 Pokaż wiadomość
Hej wrześniówki Przychodzę do Was z informacją od Danaeee84:

"Szymek urodził się o 14.55 SN, 3,69 kg, 57 cm, wszystko ok"

Dana gratulacje
malena1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 16:28   #3131
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Nowe wieści od położnej, którą sama złapałam: miał i gazometrie i rtg. I teraz monitorowanie :/ prawdopodobnie chodzi o to że nie przybrał na wadze.
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-07, 16:28   #3132
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Gratulacje dla nowej mamusi
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 16:31   #3133
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Lucy31 Pokaż wiadomość
Hej wrześniówki Przychodzę do Was z informacją od Danaeee84:



"Szymek urodził się o 14.55 SN, 3,69 kg, 57 cm, wszystko ok"




Gratuluje!!
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 16:32   #3134
Sandrusia91
Zadomowienie
 
Avatar Sandrusia91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna moja współlokatorka ma ten balonik na ktg jej skurcze są do 20 % i zwija się z bólu. Ja miałam przed chwila ktg i miałam skurcz czułam go tak ze aż m i słabo się zrobiło na poziomie 60 . Ale do przeżycia bo krotki i z parę sekund. Ale to chyba ten ból. Jednak czułam go w bożenie jednocześnie i w dole brzucha. Czop mi odszedł po obiedzie. Brunatny
To nie powiedziane ze te wieksze bardziej bolą :P

Ja jak rodziłam ro te od 60% to nie czulam wcale a te powyżej 15 to masakra :/ umierałam z bólu..

Więc nie wiem od czego to zależy :/
__________________
MAJUSIA 27.04.2011r.
http://s6.suwaczek.com/201104274865.png



JULEK 16.08.2015
http://s10.suwaczek.com/201508161756.png
Sandrusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 16:37   #3135
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Meneq nie wiem czy zauważyłaś ale w tych planach porodu jest wiele rzeczy które są oczywiste (informowanie, pytanie o zgodę...) właśnie dlatego ze położne i lekarze w Polsce są często w komunie mentalnej która oznacza tyle, ze uważają się za panów i władców którzy na porodowce dbają o swój komfort (a nie pacjentki). Dlatego się im o takich rzeczach przypomina. Żeby pan doktor się nie zapomniał i nie przyszło mu do głowy upomniec cie ze za bardzo się drzesz. Czytałas ten raport o przestrzeganiu praw pacjentek na porodowkach? Liczby liczbami ale opowieści kobiet tam powodują gęsią skórkę.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.

Fakt, masz racje. Nie wiem, jak bedzie wygladal Twoj porod, ale wydawanie dzwiekow trudno powstrzymac. Podobnie, gdzies byl punkt o chodzeniu do lazienki. Ludzie, to juz jest przesada, az tak jest zle? Raportu nie czytalam. Zycze Wam wszystkim, byscie na przyjaznych ludzi trafily
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 16:39   #3136
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Lucy31 Pokaż wiadomość
Hej wrześniówki Przychodzę do Was z informacją od Danaeee84:

"Szymek urodził się o 14.55 SN, 3,69 kg, 57 cm, wszystko ok"

Dana gratulacje! Jak wszystko ok to super, cieszcie się i odpoczywajcie!


Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Nowe wieści od położnej, którą sama złapałam: miał i gazometrie i rtg. I teraz monitorowanie :/ prawdopodobnie chodzi o to że nie przybrał na wadze.
Oj trzymajcie się, będzie dobrze, szkoda tylko że w tych szpitalach ten przepływ informacji jest taki utrudniony :/

A moj ból brzucha przeszedł, zjadłam makaron ze szpinakiem i znowu leżę sobie

Sandrusia super ze u Was wszystko ok i zazdroszczę ze juz tak długo ze sobą jesteście, poznaliscie się itd.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 16:45   #3137
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Sandrusia91 Pokaż wiadomość
To nie powiedziane ze te wieksze bardziej bolą :P

Ja jak rodziłam ro te od 60% to nie czulam wcale a te powyżej 15 to masakra :/ umierałam z bólu..

Więc nie wiem od czego to zależy :/

Zgadzam sie, liczby liczbami, ale nie sa adekwatne do odczuwanego bolu
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 16:58   #3138
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Dana, gratulacje! No to poszło Zdrówka

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja mam plan wygenerowany ze strony rodzić po ludzku. Jak czytałam opinie o mojej porodówce to znalazłam info, że plan pisze się przy przyjęciu - może mają jakiś schemat, formularz, i się go wypełnia. Ale wolę mieć ten swój na wszelki wypadek. Mam dwie kopie - jedną w teczce z kartą ciąży i wynikami a drugą osobno, w kieszonce torby.
Też jestem ciekawa jak z planem wyszły dziewczyny, które już rodziły.

A mój mąż mnie pyta - a co jeśli oni się nie zastosują? Jaką to ma moc prawną?



Mi się zdarza wstawić obiad na kuchenkę i zapomnieć. I nie muszę być w ciąży...
Ja muszę się przyznać, że nie miałam pojęcia ani teraz ani 5 lat temu o planie porodu
Przy pierwszym porodzie położna pytała o wszystko- może to był jakby plan porodu
Zastraszające jest to, że jest punkt o swobodnym wydawaniu dźwięków... Albo o miejscowym znieczuleniu przy zszywaniu krocza, czy możliwości skorzystania z toalety! To powinien być standard, normalność, tymczasem nasze porodówki niektóre i niektórzy ich pracownicy potrzebują to na piśmie

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Party_girl, nie przejmuj się wymiarami małej USG lubi płatać figle w tej materii, a poza tym, skoro Ty jesteś drobna, to córka pewnie odziedziczyła budowę ciała po Tobie
Nie każdy noworodek musi mieć ponad 3 kg i ok. 56 cm. Jedna z naszych dziewczyn też urodziła dziecko 50 cm

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Namisek, co to w tym szpitalu za chaos??? Raz mowa o jednym, raz o drugim... Masakra... Synek nie przybrał, ale czy jakoś drastycznie z wagi zleciał?
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 17:02   #3139
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Lucy31 Pokaż wiadomość
Hej wrześniówki Przychodzę do Was z informacją od Danaeee84:

"Szymek urodził się o 14.55 SN, 3,69 kg, 57 cm, wszystko ok"

Gratulacje Dana!!

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-07, 17:08   #3140
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Lucy31 Pokaż wiadomość
Hej wrześniówki Przychodzę do Was z informacją od Danaeee84:

"Szymek urodził się o 14.55 SN, 3,69 kg, 57 cm, wszystko ok"

Gratulacje

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Mam taki ból krocza, że ledwo chodzę. Jak leze dretwieje mi lekko noga, na dodatek jak pochodzę do brzuch napina się nie milosiernie i moje dziecko dzisiaj mało ruchliwe. Nawet 1.5 kostki czekolady go nie pobudziło do ruchu.

Nie wiem czy jechać do lekarza czy do szpitala. Mąż chce mnie zabrać a ja się opieram bo to jeszcze nie to.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 17:08   #3141
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Hej ho!
Gratulacje dla nowych mamusiek.
A my dzisiaj po wizycie u pediatry. Ewka ciagle podobno zółta. Pobrali krew zeby ocenic czy potrzebna wizyta w szpitalu czy nie. Nie mogli jej pobrac krwi. Myszka plakala i TZ byl przy niej a ja plakalam pod drzwiami tak mi serce pekalo. Pokłuli ja cala gdzie tylko sie da. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok bo jesli przyjdzie mi zostawic ja gdzies w szpitalu to przysiegam, ze tego nie zniose. Poza tym mimo tego, ze czesto ja karmie malo przybrala na wadze. Troche sie teraz martwie.
No i dzisiaj pierwszy raz od porodu wyszlam sama z domu do Biedry ale robilam zakupy w biegu. Ciagle myslalam czy nie placze TZowi schiza jak nie wiem.
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 17:15   #3142
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Sandrusia91 Pokaż wiadomość
To nie powiedziane ze te wieksze bardziej bolą

Ja jak rodziłam ro te od 60% to nie czulam wcale a te powyżej 15 to masakra :/ umierałam z bólu..

Więc nie wiem od czego to zależy :/
Ale wierz mi ze mnie bolał . Nagle zrobiło mi się słabo i jak by mnie ktoś kijem ☠☠☠nol w głowę. Trwało to dosłownie parę sekund ale aż się podnioslam na łóżku.

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

A co do mojego cc to jutro gmyrek wpadnie tu i mam nadz zrobi zadyme. A wszystkim mam mówić że się zastanawiam
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 17:19   #3143
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Agu, pewnie będzie w porządku wszystko Ja pamiętam jak się spłakałam na pierwszym szczepieniu z synem

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Kissmisia, mój też był dziś mało rucjliwy, ale popołudniu nadrabia i rozpycha się na całego
Brzuch też mi często się spina, a drętwiejące nogi czy ręce znam z nocnych dolegliwości; )
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 17:20   #3144
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ale wierz mi ze mnie bolał . Nagle zrobiło mi się słabo i jak by mnie ktoś kijem ☠☠☠nol w głowę. Trwało to dosłownie parę sekund ale aż się podnioslam na łóżku.

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

A co do mojego cc to jutro gmyrek wpadnie tu i mam nadz zrobi zadyme. A wszystkim mam mówić że się zastanawiam
Fajny ten lekarz, a tylko raz czy dwa u niego byłaś no nie?...
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 17:21   #3145
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Fakt, masz racje. Nie wiem, jak bedzie wygladal Twoj porod, ale wydawanie dzwiekow trudno powstrzymac. Podobnie, gdzies byl punkt o chodzeniu do lazienki. Ludzie, to juz jest przesada, az tak jest zle? Raportu nie czytalam. Zycze Wam wszystkim, byscie na przyjaznych ludzi trafily
No, ten raport jest tragiczny.
Mój mąż był wcześniej dość sceptyczny co do wspólnego porodu - tzn. nie odmawiał ani nie protestował, ale powiedzmy, że uczestniczenie w porodzie nie było marzeniem jego życia jak mu wspomniałam kilka historii tam wyczytanych to się przeraził i powiedział, że on musi przy tym być. Wiadomo, że wszystko się zmienia, szkoda tylko że szacunek dla pacjenta, kobiety rodzącej, człowieka, musi być wymuszany prawem, na piśmie, i obecnością partnera...
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 17:31   #3146
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

No dwa razy. Raz z lux medu z pakietu a drugi raz prywatnie. No zobaczymy co jutro zdziała. No położyłam się na tą patologie ze wskazaniem na cc. A oni m i chcą wywoływać przed terminem no paranoja
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 17:37   #3147
CienSkrzydla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 303
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Na pewno jesteś i będziesz super mamą! Nie masz się co o to bać. Ja też bardzo mało śpiewałam czy puszczałam coś Małej, tż z Nią więcej gadał i Ją ruszał niż ja. Mimo to wiem, że zrobiłabym dla Niej wszystko i to, co mogłam, to zrobiłam i śmiało mogę mówić, że byłam dobrą mamą, krótko co prawda, ale dobrą.
Ty za to będziesz mamą bardzo długo i będziesz idealną mamą dla swojego maleństwa i już!





A mój ma 23 i uważam, że to idealny czas dla niego, żeby został ojcem. Ma swoje odchyły, wiadomo, ale jest naprawdę dojrzałym facetem i tak naprawdę zauważyłam to podczas mojej ciąży dopiero. Stanowił ewenement, że chciał szybko założyć rodzinę (z naszych znajomych pierwsi wzięliśmy ślub), zrezygnowaliśmy z wizyt w klubach, zmieniliśmy priorytety. I w tak młodym wieku się da. A teraz mam wrażenie, że jesteśmy już starzy i doświadczeni życiem, mając 23 lata...





Smutne to trochę...
Izus czytałam wczoraj Twoja historię a łzy same leciały...
Stąd też dziękuję za te słowa, postaram się być dla synka najlepszą mamą jaką mogę być.

Mój Tz ma 24 lata, czasem zachowuje się jak gowniarz, doprowadza mnie do szału graniem na telefonie w każdej wolnej chwili ale wiem ze mnie kocha, martwi się, jeśli go poproszę to zrobi wszystko- szkoda ze sam od siebie nie :p
Więc wiek nie ma tu nic do rzeczy

Smutne... Ale maluch jest szczęśliwy z swoją mamą i nowym tatą. Podglądam jego zdjęcia na fb i widzę te uśmiechniete, niebieskie oczka



Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Chcą mi założyć ten balonik. I każą rodzic naturalnie !!! Powiedziałam ze musze się zastanowić
Nie daj się!!! Powariowali...







Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Gratulacje

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Mam taki ból krocza, że ledwo chodzę. Jak leze dretwieje mi lekko noga, na dodatek jak pochodzę do brzuch napina się nie milosiernie i moje dziecko dzisiaj mało ruchliwe. Nawet 1.5 kostki czekolady go nie pobudziło do ruchu.

Nie wiem czy jechać do lekarza czy do szpitala. Mąż chce mnie zabrać a ja się opieram bo to jeszcze nie to.
Też tak dzisiaj mam... Krocze boli, kucnac się nie da, brzuch twardy, ledwo chodzę. Nigdy się tak źle nie czulam... Ale za to synek makarene tańczy od rana i to uspokaja...

Mam jakieś dziwne przeczucie ze coś się może zacząć dziać dzisiaj... Może jutro. A ja nadal nie spakowana do końca...
Zgaga pali niemiłosiernie.

Btw. Dziewczyny tp na 17.09 a nie miałam jeszcze ani jednego ktg, moja ginekokog mówiła ze jak nie urodze do 16.09 to mam przyjść na wizytę wcześniej i wtedy zrobimy.
To normalne?
Usg mam co wizytę, badanie na fotelu też no ale chodzę prywatnie

Dziwnie mi dzisiaj...
Obzarlam się domowymi pierogami z mięsem <3 w trójkę robiliśmy: ja,tz i mama
Oni się nawet powyglupiali przy tym.

W ogóle dostaliśmy tyle ciuszkow ze do pół roku przynajmniej mamy zaopatrzenie w takiej ilości ze pranie będzie max raz w tygodniu
CienSkrzydla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 17:42   #3148
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Agu, pewnie będzie w porządku wszystko Ja pamiętam jak się spłakałam na pierwszym szczepieniu z synem

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Kissmisia, mój też był dziś mało rucjliwy, ale popołudniu nadrabia i rozpycha się na całego
Brzuch też mi często się spina, a drętwiejące nogi czy ręce znam z nocnych dolegliwości; )
Rybulka tylko mnie nie pokoi to bo zawsze po słodkim miałam rewolucje w brzuchu.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 17:48   #3149
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Co się zanosi do zusu żeby dostać macierzynski?
__________________
Synek: 28.08.2015 !
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 17:54   #3150
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

No i dzwonila dr pediatra i powiedziala ze bilirubina we lrwi za wysoka i koniecznie dzis jeszcze z mala do szpitala Jezu siedze i wyje. Zostawic jej tam nie dam a ja w szpitalu dostane jakoejs choroby psychicznej. Booozeee...
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-18 06:07:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.