Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :) - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-21, 16:40   #631
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Sandrusia91 Pokaż wiadomość
dzisiaj mały się pierwszy raz świadomie uśmiechnął ♡

i to udało mi się wydobyć aż dwa cudowne uśmiechy ♡
Ojjj jak ja na to czekam od mojej Ewuszki
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 16:44   #632
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Zaczęłam krwawic jak przy okresie. Wycieralam i dalej leciała krew i śluz jak okres. Zadzwoniłam do ginekologa i kazał mi jechać do szpitala. Jadę.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
😊

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 16:45   #633
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Sandrusia91 Pokaż wiadomość
dzisiaj mały się pierwszy raz świadomie uśmiechnął ♡

i to udało mi się wydobyć aż dwa cudowne uśmiechy ♡
Super <3

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Zjadłabym coś dobrego......i nic nie mogę
A co ci
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 17:01   #634
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Sandrusia91 Pokaż wiadomość
ja w 1 ciąży tez miałam i na początku ciąży musialam leżeć na brzuchu żeby się to zrobiło
Ale to nie jest stan ciążowy, to jest taki typ budowy i tego się chyba nie da zmienić.

Cytat:
Napisane przez Mten Pokaż wiadomość
Mój mąż powiedział że on czuje ze urodzę dziś w nocy, na co mu powiedziałam że czuł to samo tydzień temu :-P

A dziś żona jego kolegi z pracy urodziła chłopca 4270g sn!!! :-D
A termin miała na 12/09 więc trochę przynosiła.
Mój też mi mówił 2 tyg temu że czuje ze w tym tyg urodze :p widać żadni z nich wróżbici
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 17:10   #635
grita
Rozeznanie
 
Avatar grita
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 986
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Hej

Pomidora, Melawen, gratulacje!

Trzymam kciuki za rodzące, niech moc będzie z wami! Może odblokujecie kolejkę

Czytam was codziennie, ale nie mam kiedy siaść i z wami popisać. Młoda po przedszkolu już nie śpi, wiec jak wraca to siedzę ciągle w klockach, konikach i puzzlach Michaś jest dosyć absorbujący, sporo czasu spędza przy cycku, w nocy też. Budzi się co 1,5 - 2 godziny, za to w dzień miewa drzemki po 3-4 godziny.
Córa już przywykla do brata, fajnie patrzeć jak go głaszcze, rozmawia z nim, pierwsza biegnie do łóżeczka jak tylko sie obudzi
grita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 17:13   #636
Sandrusia91
Zadomowienie
 
Avatar Sandrusia91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Ale to nie jest stan ciążowy, to jest taki typ budowy i tego się chyba nie da zmienić.


Mój też mi mówił 2 tyg temu że czuje ze w tym tyg urodze :p widać żadni z nich wróżbici
wiem.

ale p. ginekolog kazała leżeć na brzuchu chyba przez 4 tyg i się zrobiło

a w tej ciąży nawet nie pytalam jak tam ale mogłam sobie spokojnie leżeć na brzuchu

ogolnie tylozgiecie macicy nie jest niczym groźnym
__________________
MAJUSIA 27.04.2011r.
http://s6.suwaczek.com/201104274865.png



JULEK 16.08.2015
http://s10.suwaczek.com/201508161756.png
Sandrusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 17:19   #637
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Od kiedy ten pas poprodowy po cc można założyć
Mój jest mega ciasny
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-21, 17:21   #638
Mten
Rozeznanie
 
Avatar Mten
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 788
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Ale to nie jest stan ciążowy, to jest taki typ budowy i tego się chyba nie da zmienić.


Mój też mi mówił 2 tyg temu że czuje ze w tym tyg urodze :p widać żadni z nich wróżbici
Dokładnie ;-)
I co wychodzę z łazienki to pyta czy mi śluz z krwią leci wie mówię po raz setny że tak to on ze może już pojedziemy do szpitala :-P
__________________
21.09.2015 Będę mamą Czekamy na Tymonka
Mten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 17:25   #639
grita
Rozeznanie
 
Avatar grita
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 986
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Sandrusia91 Pokaż wiadomość
a ja juz po lekarzu. Chciał przepisać antybiotyk ale nie zgodzilam sie narazie :/
spróbuje normalnie tymi tabletkami co dał a jak nie pomoże do czwartku to dopiero wtedy bede brała ten antybiotyk.. nie chce kurde narazie małemu fundowac tego antybiotyku, bo jakby nie było przenika do mleka itd . ehhhh. oby te tabletki zadziałały i to w miarę szybko !
Zdrówka!!

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość



Pamiętacie jak pisałam w połowie sierpnia, że lekarze straszą przedwczesnym porodem, a potem rodzi się po terminie? Wtedy mnie zakrzyczałyście, a teraz wychodzi, że moja teoria się potwierdza
Nie mówie, że lekarze nie mają podstaw, ale chyba za łatwo tak stwierdzają, my się nakręcamy a potem dupa


Moja śpi w łóżeczku, ale wkładam ją jak już śpi. Zazwyczaj nad ranem biorę ją do siebie, bo padam za zmęczenia już.


Nie nakręcajcie się negatywnie Ja miałam oksy i u mnie było ok - ani mocniej nie bolało ani nic.
PS. Wiem, że teraz łatwo się pisze, ale bądźcie dobrej myśli


U mnie dziś tragiczna noc - Julka od 3 budziła się co godzinę A teraz królewna odsypia a ja sprzątam i pranie robię. Chyba pójdę dziś pierwszy raz sama z nią na spacer.
Ja też miałam oksy i było ok, bolało porównywalnie do pierwszego porodu, który zaczął sie sam.
Będzie ok dziewczyny, nawet mimo wywoływania!

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Czy wy tez codziennie chodzicie na spacer z maluszkami?
Raczej tak, chociaż dziś wyjątkowo nie byłam. Wczoraj nawet zaliczyliśmy Mszę, przespał prawie całą

Cytat:
Napisane przez AaaMarta Pokaż wiadomość
Dużo tego szyję, najróżniejszych kolorów i rodzajów. Przed chwilą skończyłam szyć taki zestaw Załącznik 6056995
Prześliczne

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny

15 września o 2.30 w nocy urodził się mój synek Mikołaj

OPIS PORODU
W niedzielę 13.09. wzięli mnie na oddział. Po papierologii, badaniu i usg przyszedł czas na test oksy i ktg. Skurcze odczuwałam jeszcze przez 3-4 godziny po teście, a potem cisza. W poniedziałek o 7.00 założyli mi cewnik Foleya, z którym chodziłam 12 godzin. W międzyczasie zgłaszałam się na ktg co 3 godziny. Z cewnikiem odczuwałam skurcze co 7-10 minut. O 19.00 położna wyjęła cewnik i miałam się przygotować psychicznie do porodu następnego dnia, a tu psikus: skurcze robiły się coraz częstsze i intensywniejsze. Co jakiś czas zgłaszałam się do położnych na badanie, a tam cały czas 3 cm rozwarcia, ale szyjka ciągle nie wygładzona i do tego jakoś dziwnie zakrzywiona za główkę dziecka. W takiej sytuacji nawet jakby było 10 cm, to i tak nie można rodzić. Położne przyznały, że taka sytuacja wiąże się tylko z ogromnym bólem rodzącej i yrzeba czekać. Przed 24.00 dostałam coś na rozluźnienie i miałam spokojnie przespać noc, ale w międzyczasie bóle jeszcze się nasiliły, nie byłam w stanie leżeć. Pobiegłam znów do położnych, a tam to samo! Te widziały, że już zwijam się z bólu i poradziły mi iść pod prysznic, żeby złagodzić bóle. Po czym mialam wrócić o 5.00-6.00. Pod prysznicem jednak zaczęłam mocno krwawić, wylatywały ze mnie skrzepy i zaczęłam mieć parte bóle. Darłam się. Rodziłam w starym szpitalu, w którym prysznice są na korytarzu i położne nie miały pojęcia co się dzieje. Między skurczami były króciuteńkie przerwy i zdążyłam tylko zadzwonić po tża, a po kolejnym skurczu wyszłam spod prysznica mokra, narzuciłam koszulę na siebie i włożyłam ręcznik między nogi, po czym starałam się jak najszybciej dotrzeć na porodówkę. Dotarłam pod drzwi i złapał mnie kolejny skurcz, moje jęki usłyszała położna i wyszła po mnie. Na porodówce okazało się, że rozwarcie jest na 8 cm, a szyjka nadal nie zgładzona! Kategorycznie zakazano mi przeć, bo to doprowadziłoby do rozerwania szyjki i rozległego krwotoku. To była tragedia! 25 minut chciało mi się przeć, a nie mogłam tego robić. Jak już wreszcie pozwolono mi przeć, parłam z wszystkich sił. Położne starały się ocalić moje krocze, ale nie udało się. Popękałam niestety, ale nic nie czułam, tylko potworną ulgę jak mały wyszedł i położono mi go na brzuchu.
Potem położne powiedziały, że to się wszystko za szybko podziało, mały za szybko wpadł do kanału rodnego, jego główka była duża i stąd moje pęknięcie. Tętno małego zaczęło spadać przy wypychaniu główki i był owinięty pępowiną. Lekarz zszył mnie, wprawdzie nakłuwał znieczulenie, ale czułam każdy zakładany szew. Rana też nieopisanie gorsza od tej, którą miałam po nacięciu przy pierwszym porodzie. Dziś 6 dni od pojawienia się małego na świecie, a ja chyba jeszcze dldługo nie siądę normalnie. Natomiast po nacięciu, jak mi zdjęli szwy, to było już spoko.
W każdym razie, nie wyobrażałam sobie po pierwszym porodzie, że ból może być gorszy... Okazało się, że może...
Jeszcze raz gratuluję i współczuję przejść przy porodzie, ale się namęczyłaś bidulko...

Cytat:
Napisane przez Sandrusia91 Pokaż wiadomość
dzisiaj mały się pierwszy raz świadomie uśmiechnął ♡

i to udało mi się wydobyć aż dwa cudowne uśmiechy ♡
Och, jak ja na to czekam Dzisiaj jak z Małym gadałam przy przewijaniu to się bezwiednie uśmiechnął i właśnie pomyślałam, że już się nie mogę doczekać świadomych uśmiechów
grita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 17:27   #640
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Na razie miałam ktg. Czekam na badanie gin. Dalej jest ta krew i to gęsta galaretkowa. Kazali mi leżeć póki co.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 17:27   #641
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Mten Pokaż wiadomość
Dokładnie ;-)
I co wychodzę z łazienki to pyta czy mi śluz z krwią leci wie mówię po raz setny że tak to on ze może już pojedziemy do szpitala :-P
Mój też wciąż pyta, tymbardziej, że łapią mnie skurcze. Dzisiaj lżej niż wczoraj, masował mnie po brzuchu. Powiem, że zaraz mnie boleśnie spinało.
O czopie jako oznace nigdy mu nie mówiłam. Nawet nie wiem czy wie.
W ogóle to muszę mu przypomnieć jak można przyspieszyć poród we dwoje. Wydaje mi się, że on sie juz boi przyspieszania.
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-21, 17:37   #642
Sandrusia91
Zadomowienie
 
Avatar Sandrusia91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Na razie miałam ktg. Czekam na badanie gin. Dalej jest ta krew i to gęsta galaretkowa. Kazali mi leżeć póki co.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
oby wszystko było dobrze

daj znać po badaniu co i jak !
__________________
MAJUSIA 27.04.2011r.
http://s6.suwaczek.com/201104274865.png



JULEK 16.08.2015
http://s10.suwaczek.com/201508161756.png
Sandrusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 17:45   #643
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Rybulka współczuję, najbardziej tego, że nie mogłaś przeć, bo to okropne!
Dumna jestem, że dałam radę

Cytat:
Napisane przez CienSkrzydla Pokaż wiadomość
(...)
o mamo, nie dość żeś expresówka to jeszcze takie przeżycia...
aż mnie zmroziło ...
Gratuluję

(...)
Najważniejsze, że mam już to za sobą i szczęśliwie się wszystko skończyło Dzięki

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
(...)
Grartulacje

Na bank po mm. U nas jest tak samo. Stęka jak nie wiem. Daję jej koperku i jest lepiej.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
(...)

Rybulka - gratuluje!!
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Mten Pokaż wiadomość
A mi odchodzi trochę śluzu pozbawionego na różowo krwią no i do tego mam skurcze od kiedy wyszłam ze szpitala, bolesne...
Jeszcze się okaże że tam wrócimy dzisiaj :-P
Mały trafiłby w termin

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Zaczęłam krwawic jak przy okresie. Wycieralam i dalej leciała krew i śluz jak okres. Zadzwoniłam do ginekologa i kazał mi jechać do szpitala. Jadę.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Powodzenia!

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Rybulka co za masakra. Biedna jesteś. Ile to kobieta potrafi wytrzymać. Mam nadzieję że szybko zapomnisz o tym bólu. W kazdym razie gratulacje dzidziusia
Trochę mnie wysteaszylas bo na ostatniej wizycie gin powiedziala że szyjka do tyłu więc liczę że zdąży się ułożyć jak trzeba:-/
Życzę Ci, żeby się ułożyła
Dziękuję za gratulacje

Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość
Hej

Pomidora, Melawen, gratulacje!

Trzymam kciuki za rodzące, niech moc będzie z wami! Może odblokujecie kolejkę

Czytam was codziennie, ale nie mam kiedy siaść i z wami popisać. Młoda po przedszkolu już nie śpi, wiec jak wraca to siedzę ciągle w klockach, konikach i puzzlach Michaś jest dosyć absorbujący, sporo czasu spędza przy cycku, w nocy też. Budzi się co 1,5 - 2 godziny, za to w dzień miewa drzemki po 3-4 godziny.
Córa już przywykla do brata, fajnie patrzeć jak go głaszcze, rozmawia z nim, pierwsza biegnie do łóżeczka jak tylko sie obudzi
Mój starszy syn też zachwycony bratem. Chętnie mi pomaga tzn. podaje pieluszkę, albo ubranko itd., głaszcze Mikołaja po główce i mówi, że go kocha

Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość
(...)
Jeszcze raz gratuluję i współczuję przejść przy porodzie, ale się namęczyłaś bidulko...

(...)
Eeee tam, troszku
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 18:05   #644
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Kissek bidulo ty moja mam nadzieje ze juz niedlugo ta szyjka pusci babla na swiat! Bo ile można czekac!



Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------


Moj roznie na poczatku w szpitalu bralam go do lozka bo ciagle plakal. Teraz juz ladnie spi w lozeczku.
Tak wogole to jestem z niego dumna bo od wczoraj rana ani razu mi sie nie poplakal jak tylko zaczyna sie przebudzac i krzywic idzie pod cyca a jak zasnie i przebudza sie w lozeczku smok na 1min wyciagam potrzymuje brodke i spi jak suselek wyczytalam to wczoraj gdzies w necie. Wczesniej jak go odkladalam to sie rozbudzial i ryk i znow cyc a z dydkiem idzie sprawinie obudzil sie 3 razy. Spal do 9 rano, cyc i znow spi a ja w kocnu zabieram sie za sprzatanie

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Mamusie powiedzcie czy wasze bable tez tyle kupkaja? Ja ne nadarzam z wymianami. Po karmieniu go przebieram a i tak rano mial cale body mokre a pielucha zawalona czasem na jedno karmienie 3 razy muszę go przebrac

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Blondi szyjki nie ma. Jest 2 cm rozwarcia, ale skurczy brak...

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Powodzenia, bardzo zazdroszczę



Ja też w dwupaku. I na rozładunek się nie zapowiada...



To tak jak ja - w piątek mnie kładą a póki co co 2 dni KTG.



A gdzie rodzisz? Chyba już pytałam... I to fakt - w Wawie jest jakiś kocioł z kolejkami w szpitalach. Jak mi koleżanki opowiadałyże po 5 godzin czekały w kolejce po KTG - masakra... Ja do szkoły rodzenia chodziłam w Piasecznie i każda ciężarna chciała rodzić w Wawie. Co więcej - połowa z nich na Żelaznej.
Ja mam zgłosić się w środę. Na czczo, będą robić mi badania i podejmować decyzje co dalej.
Cytat:
Napisane przez melawen Pokaż wiadomość
Co do wagi dziecka to jak Cie to pocieszy to 2 tyg przed porodem mi wymierzył 2.7kg,po drodze straszył hipotrofia,a urodził się klocek ponad 3.5kg jak tak patrzę to prawie zawsze zanizaja te wagę.

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

A my się prawie non stop Karmimy, spałam w nocy 3h,z małym przy boku. Ale nawet nie żałuję snu,nie mogę się na niego napatrzec.Juz się nie mogę doczekać powrotu do domu...
Nie strasz bo mój juz ma 4kg.
Cytat:
Napisane przez AaaMarta Pokaż wiadomość
Dużo tego szyję, najróżniejszych kolorów i rodzajów. Przed chwilą skończyłam szyć taki zestaw Załącznik 6056995
Wejdę na kompa zaraz obczaje co i jak.
Cytat:
Napisane przez Mten Pokaż wiadomość
No to jutro mam być o 7:30 na czczo w szpitalu i będziemy indukowac.
Natomiast Pani doktor powiedziała, że pewnie pójdzie szybciutko bo szyjka przepuszcza spokojnie dwa palce na luzie.
Na noc mnie nie zostawili na oddziale bo nie ma miejsca ale zrobili usg, ktg i badanie.
Wody wszystko ok. Choć Pani dr stwierdziła, że ma.nadzieję, że ruszy mnie po jej badaniu i w nocy zacznę rodzic
Kciuki na jutro
Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Ciekawe co mu jutro wyjdzie. Jak ja bym chciala jasnych sygnałów porodu. A człowiek tak siedzi i sue zastanawia czy to juz czy nic z tego jeszcE.. Ehhhh
Moj lekarz jednak się zdzwil ze sir nie rozpakowałam. Kazał mi w środę być i powiedział ze choćby mi się brzuch stawiał co nieregularnie co ileś tam minut dłużej niż 30 minut mam na oddział jechać.
Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Na razie miałam ktg. Czekam na badanie gin. Dalej jest ta krew i to gęsta galaretkowa. Kazali mi leżeć póki co.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Kciuki za ciebie. Oby wszystko poszło szybko i maluszek raz dwa wylazl.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 18:12   #645
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Ciekawe co mu jutro wyjdzie. Jak ja bym chciala jasnych sygnałów porodu. A człowiek tak siedzi i sue zastanawia czy to juz czy nic z tego jeszcE.. Ehhhh
No właśnie.. teraz mąż trochę się uspokoił ale wcześniej mnie denerwował.. zjedlismy mc ciągle mam skurcze ale nadal nie są regularne. . Juz sama nienwiem co robić. .





Cytat:
Napisane przez Mten Pokaż wiadomość
Dokładnie ;-)
I co wychodzę z łazienki to pyta czy mi śluz z krwią leci wie mówię po raz setny że tak to on ze może już pojedziemy do szpitala :-P
Omg u mnie to samo. Az jego mama na krzyczała ze ma mnie wspierać i nie stresowac i w końcu odpuścił.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 18:18   #646
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Ja po KTG i badaniu. Na KTG nic, na badaniu - szyjka jeszcze nie skrócona, ale główka już lepiej ustawiona niż w czwartek.
W czwartek wieczorem mam się zgłosić do szpitala założą mi cewnik (ale nie Foleya tylko jakiś inny), w piątek rano oxy i "rodzimy".
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 18:32   #647
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Ja po KTG i badaniu. Na KTG nic, na badaniu - szyjka jeszcze nie skrócona, ale główka już lepiej ustawiona niż w czwartek.
W czwartek wieczorem mam się zgłosić do szpitala założą mi cewnik (ale nie Foleya tylko jakiś inny), w piątek rano oxy i "rodzimy".
No chyba się za was wezmą w tych szpitalach ze wszystkie do października urodzicie
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 18:33   #648
Mten
Rozeznanie
 
Avatar Mten
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 788
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
No chyba się za was wezmą w tych szpitalach ze wszystkie do października urodzicie
Nosz w końcu bo ileż można :-P
__________________
21.09.2015 Będę mamą Czekamy na Tymonka
Mten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 18:45   #649
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Ja dzisiaj myślałam że skonam na KTG. Ledwo co wylezalam tak mnie prawy bok zaczął boleć. Myślałam że nerka mnie tak naparza, aż musiałam się przewrócić na lewy bok.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-21, 19:03   #650
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Mten Pokaż wiadomość
Mój mąż powiedział że on czuje ze urodzę dziś w nocy, na co mu powiedziałam że czuł to samo tydzień temu :-P

A dziś żona jego kolegi z pracy urodziła chłopca 4270g sn!!! :-D
A termin miała na 12/09 więc trochę przynosiła.
Mój mąż od 2 tyg mnie wiezie na porodowke:-P

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Spora dzidzia i jeszcze sn

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość
Hej

Pomidora, Melawen, gratulacje!

Trzymam kciuki za rodzące, niech moc będzie z wami! Może odblokujecie kolejkę

Czytam was codziennie, ale nie mam kiedy siaść i z wami popisać. Młoda po przedszkolu już nie śpi, wiec jak wraca to siedzę ciągle w klockach, konikach i puzzlach Michaś jest dosyć absorbujący, sporo czasu spędza przy cycku, w nocy też. Budzi się co 1,5 - 2 godziny, za to w dzień miewa drzemki po 3-4 godziny.
Córa już przywykla do brata, fajnie patrzeć jak go głaszcze, rozmawia z nim, pierwsza biegnie do łóżeczka jak tylko sie obudzi
To fajnie ze się przyzwyczaila do braciszka
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 19:03   #651
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Ja też po wizycie i KTG. Na wizycie lekarz zbadał powiedział, że rozwarcie ciut więcej niż palec, a szyjka ma mniej niż 1 cm, prawie wygładzona. Na Ktg rysowało mi kilka skurczy do 90-99 a potem cisza. Lekarz zażartował, że w sobotę ma dyżur to mogę przyjechać rodzić do szpitala akurat w sobotę mam tp z Om i z pierwszego usg. Poza tym od piątku zaczyna się pełnia :-P
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 19:13   #652
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
No chyba się za was wezmą w tych szpitalach ze wszystkie do października urodzicie
Ja musze do 3/10 urodzić bo chce kupić kurtkę w lidlu mają być fajne;-)

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj myślałam że skonam na KTG. Ledwo co wylezalam tak mnie prawy bok zaczął boleć. Myślałam że nerka mnie tak naparza, aż musiałam się przewrócić na lewy bok.
Oj mi też ciężko ulezec na jednym boku w dodatku bez poduszki między nogami.wstaję jak polamana spod tego ktg.

Dalej mi spina brzuch ale krótkotrwałe. Czy takie spuny mogą być niebezpieczne dla dzidzi???:-/

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
No właśnie.. teraz mąż trochę się uspokoił ale wcześniej mnie denerwował.. zjedlismy mc ciągle mam skurcze ale nadal nie są regularne. . Juz sama nienwiem co robić. .







Omg u mnie to samo. Az jego mama na krzyczała ze ma mnie wspierać i nie stresowac i w końcu odpuścił.
Ja chyba przy takich objawach jak ty masz bym jechala, albi była z położna w stałym kontakcie.

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez zuzulka_89 Pokaż wiadomość
Ja też po wizycie i KTG. Na wizycie lekarz zbadał powiedział, że rozwarcie ciut więcej niż palec, a szyjka ma mniej niż 1 cm, prawie wygładzona. Na Ktg rysowało mi kilka skurczy do 90-99 a potem cisza. Lekarz zażartował, że w sobotę ma dyżur to mogę przyjechać rodzić do szpitala akurat w sobotę mam tp z Om i z pierwszego usg. Poza tym od piątku zaczyna się pełnia :-P
Gdyby to dało się tak zaplanować :-/

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Na razie miałam ktg. Czekam na badanie gin. Dalej jest ta krew i to gęsta galaretkowa. Kazali mi leżeć póki co.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Powodzenia, czekamy na wiesci
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 19:20   #653
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Nic... zbadał mnie, krwi pełno. Kazali czekać i wzięli na porodowke. Zrobili ktg znowu ale zero skurczy... mam czekać na sali porodowej do 23 wtedy ktg i wracam na salę na patologie jak sie nic nie zacznie. Mąż pojechał do domu. Uznaliśmy ze nie ma sensu żeby tu koczowal, najwyżej zadzwonię. W sumie wszyscy są tu mili wiec jestem spokojna. Najgorsze to czekanie i mało konkretów.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 19:22   #654
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Nic... zbadał mnie, krwi pełno. Kazali czekać i wzięli na porodowke. Zrobili ktg znowu ale zero skurczy... mam czekać na sali porodowej do 23 wtedy ktg i wracam na salę na patologie jak sie nic nie zacznie. Mąż pojechał do domu. Uznaliśmy ze nie ma sensu żeby tu koczowal, najwyżej zadzwonię. W sumie wszyscy są tu mili wiec jestem spokojna. Najgorsze to czekanie i mało konkretów.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
A ta krew to skąd?
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 19:27   #655
olkka16
Rozeznanie
 
Avatar olkka16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 981
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Rybulka gratulacje😊
Ridja trzymam kciuki żeby się zaczęło i poszło sprawnie, bez komplikacji.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Odliczanie
olkka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 19:27   #656
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

A ja po wizycie. Skurczy brak, rozwarcie na 1cm. Wod juz mam malo, z malym dobrze. Wazy 3200. Wywolanie 1 pazdziernika jak nic sie nie zadzieje, a pewnie nie zadzieje. Juz ginekolog nawet krecila glowa.. Mowi ze maly jest strasznie nisko glowa. Chce mi sie plakac. Mam juz dosc.
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...



Edytowane przez Małgosia89
Czas edycji: 2015-09-21 o 19:30
Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 19:28   #657
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Ja musze do 3/10 urodzić bo chce kupić kurtkę w lidlu mają być fajne;-)

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------


Oj mi też ciężko ulezec na jednym boku w dodatku bez poduszki między nogami.wstaję jak polamana spod tego ktg.
Dalej mi spina brzuch ale krótkotrwałe. Czy takie spuny mogą być niebezpieczne dla dzidzi???:-/
---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Ja chyba przy takich objawach jak ty masz bym jechala, albi była z położna w stałym kontakcie.
---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Gdyby to dało się tak zaplanować :-/
---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Powodzenia, czekamy na wiesci
Chciałam zaplanować i urodzić do wczoraj. A teraz niech się dzieje co chce...
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 19:33   #658
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
A ja po wizycie. Skurczy brak, rozwarcie na 1cm. Wod juz mam malo, z malym dobrze. Wazy 3200. Wywolanie 1 pazdziernika jak nic sie nie zadzieje, a pewnie nie zadzieje. Juz ginekolog nawet krecila glowa.. Mowi ze maly jest strasznie nisko glowa. Chce mi sie plakac. Mam juz dosc.
Spokojnie, jest nas tu jeszcze kilka. Ważne że z małym dobrze. Jeszcze może się coś zadziac. Niejedna już tak miała
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 19:33   #659
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Dziewczyny, trzymajcie jutro kciuki, bo mamy sądny dzień - będzie laryngolog. I dowiemy się czy malutki ma coś z uszkiem czy nie. Od tego zależy ile jeszcze w szpitalu będziemy siedzieć.

Dzisiaj mały cały dzień niespokojny, ciągle chciał jeść. Jeszcze miał strasznie wodnistą kupkę i usłyszałam, że mam uważać co jem. A jem dokładnie to co w domu, a tam mu nic nie było... Dopiero zasnął, pierwszy raz od rana. Mam nadzieję, że noc też prześpi
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 19:34   #660
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Ja musze do 3/10 urodzić bo chce kupić kurtkę w lidlu mają być fajne;-)

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------



Oj mi też ciężko ulezec na jednym boku w dodatku bez poduszki między nogami.wstaję jak polamana spod tego ktg.

Dalej mi spina brzuch ale krótkotrwałe. Czy takie spuny mogą być niebezpieczne dla dzidzi???:-/

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------



Ja chyba przy takich objawach jak ty masz bym jechala, albi była z położna w stałym kontakcie.

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------



Gdyby to dało się tak zaplanować :-/

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------



Powodzenia, czekamy na wiesci
Rozmawiałam z położna z tego mojego szpitala. Mówiła ze spokojnie i wogole się nie pakować do szpitala bo to bez sensu moje objawy są zupełnie normalne i lepiej żebym odpoczywala jeszcze w domu i między skurczami jeszcze żebym pospala. Wiec mąż wziął dwa oddechy uśmiechnął się i oglądamy tv zaraz idę się wykąpać . Skurcze co 20 minut ale bolesne dość.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-22 19:36:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.