NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-01, 20:43   #2461
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

Boze, ta migrena to chyba z jednej na druga przechodzi.... Ja dzisiaj ledwo zyje tak mnie leb boli...

Wlasnie zadzwonila do mnie kolezanka z radosna nowina ze jest w ciazy.... Ehhh.... Chyba sie starzeje, bo zazdroszcze....
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 20:44   #2462
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

Cytat:
Napisane przez euphoriall Pokaż wiadomość
Ale tu się cicho zrobiło...
Eee tam, u mnie nie cicho, bo tv gra :P
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 20:49   #2463
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

oo teraz to się towarzycho zleciało... witchwq to nic osobistego;p
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 20:51   #2464
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

Cytat:
Napisane przez Karla1983 Pokaż wiadomość
Boze, ta migrena to chyba z jednej na druga przechodzi.... Ja dzisiaj ledwo zyje tak mnie leb boli...

Wlasnie zadzwonila do mnie kolezanka z radosna nowina ze jest w ciazy.... Ehhh.... Chyba sie starzeje, bo zazdroszcze....
no nastepna...
a ty co w willi z basenem mieszkasz?? ferrari jezdzisz??
nie??
to nie masz migreny tylko cie łeb napier...


hahaha uwielbiam to hasełko
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 20:53   #2465
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

Cytat:
Napisane przez euphoriall Pokaż wiadomość
no nastepna...
a ty co w willi z basenem mieszkasz?? ferrari jezdzisz??
nie??
to nie masz migreny tylko cie łeb napier...


hahaha uwielbiam to hasełko
Bo i trafne jak malo ktore... Ani willi , ani ferrari....
Ja nie wiem, to chyba ta cholerna pogoda......
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 21:28   #2466
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

ale jestem wkur******
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 21:33   #2467
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
ale jestem wkur******
Co sie stalo?
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 21:35   #2468
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

lapus ja tez i zazdrosna
mam lęki ostanio wchodzenia na nasza klase trzyma mnie od jakiegos czasu
boje sie widziec nowych fotek ,szczesliwych par
weszlam a tam foty kogos z mojej rodziny osoby mlodszej o 2 lata ode mnie z imprezki superowej ,w przebraniach jakis smiesznych

zazdroszcze ja nie mam takiego towarzycha co by na takie pomysly sie pisali ,pozatym widizlam tez foty u tej samej osoby z wyjazdu ze znajomymi za granice

u mnie tez nie wychodza bo ludzie kasy nie maja....
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 21:57   #2469
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
lapus ja tez i zazdrosna
mam lęki ostanio wchodzenia na nasza klase trzyma mnie od jakiegos czasu
boje sie widziec nowych fotek ,szczesliwych par
weszlam a tam foty kogos z mojej rodziny osoby mlodszej o 2 lata ode mnie z imprezki superowej ,w przebraniach jakis smiesznych

zazdroszcze ja nie mam takiego towarzycha co by na takie pomysly sie pisali ,pozatym widizlam tez foty u tej samej osoby z wyjazdu ze znajomymi za granice

u mnie tez nie wychodza bo ludzie kasy nie maja....
Ja mam ostatnio taki ped do zmieniania totalnie swojego zycia, takiego wywracania tego co jest do gory nogami.....
Tez mi sie wydaje ze inni to maja lepiej, latwiej..... Ze ja mam zawsze trudniej i pod gorke... Nie moge patrzec na te szczesliwe pary chodzace sobie po ulicach, i trzymajace sie za raczke. Nie wiem..... pewnie sie zmieni jak juz nie bede siedziala tu sama- Michal pracuje w PL tylko do 12 wrzesnia i mam nadzieje ze juz wszystko sie ulozy, bedziemy jesc wreszcie razem sniadania, robic zakupy....

A tak w ogole juz czuc jesien w powietrzu, a jak sie rozpada deszcz to juz prawdziwa jesien..... Jak mnie dopadnie depresja jesienno- zimowa to kaplica do wiosny........ Nienawidze tych por roku
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 22:06   #2470
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

też bym chętnie wywróciła swoje życie do góry nogami, wyjechała gdziekolwiek, z biletem w jedną stronę..
wkurzył mnie komputer, grat cholerny, 3 razy go restartowałam.
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 22:06   #2471
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
lapus ja tez i zazdrosna
mam lęki ostanio wchodzenia na nasza klase trzyma mnie od jakiegos czasu
boje sie widziec nowych fotek ,szczesliwych par
weszlam a tam foty kogos z mojej rodziny osoby mlodszej o 2 lata ode mnie z imprezki superowej ,w przebraniach jakis smiesznych

zazdroszcze ja nie mam takiego towarzycha co by na takie pomysly sie pisali ,pozatym widizlam tez foty u tej samej osoby z wyjazdu ze znajomymi za granice

u mnie tez nie wychodza bo ludzie kasy nie maja....
Brook, Slonce, a uwierzysz, ze ja Tobie zazdroszcze? Bo w moim przypadku to wyglada tak: jakie towarzystwo? jacy ludzie?
W tym roku nie bylam na i nie urzadzalam zadnej imprezki. Ostatnia to byl sylwester. Czasem (srednio raz na 3 miechy) wpadna znajomi (na pol godzinki), albo taki starszy "przyjaciel rodziny" na pogaduchy, piwko czy cos mocniejszego, albo po to, zeby mu cos zalatwic. I to wszystko. A zebym sobie z jakas laska o kosmetykach pogadala? Neeee.... A juz na jakies powazniejsze tematy, to wogole... Wiekszosc moich relacji z ludzmi odbywa sie przez internet. Nawet z tymi "znajomymi" z mojego miasta czesciej rozmawiam na gg niz w realu.

Jutro pierwszy dzien szkoly... Moja corcia idzie juz jutro, a synek w poniedzialek za tydzien... ciekawe, jak ja ich klasy odnajde... ehhhh.... Moje dzieci juz do szkoly chodza... az lezka sie w oku kreci...

lapus, na komputerowe bolaczki polecam pigulke:
1. usuniecie niepotrzebnych porgramow, gier, plikow, przeczyszczenie rejestru (to juz jakims narzedziem, nie samemu)
2. defragmentacje dysku
3. skanowanie dysku skandiskiem lub czyms podobnym
4. przeskanowanie kompa na obecnosc wirusow, trojanow i innych badziewi
powinien zaczac dzialac poprawniej
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 22:15   #2472
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

witchwq - mój komputer ma 7 lat, jemu już nic nie pomoże
dziewczyny powiedzcie mi, co mam robić w sytuacji kiedy podejrzewam że te bóle serca i praktycznie non stop przyśpieszony puls to nerwicowe? mam to prosto z mostu powiedzieć psychologowi na następnej rozmowie?
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 22:18   #2473
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

witam po kilkugodzinnej przerwie
Karla - nie ma czego zazdrościć. Dziecko to samo obowiązki, drze się to w nocy, nie daje Ci spac, plecy bolą, cycki bolą, ochoty na seks w ogóle nie masz... Ja jakoś nie mam w ogóle instynktu macierzyńskiego... Zresztą sama jestem niechcianym dzieckiem
Lapus - fajna ta piosenka Imogen Heap, słucham sobie teraz
Vesna- szukaj tego terapeuty i to już, do końca września masz mieć już jedną sesję za sobą

Ja chcę żeby ten tydzień się już skończył. Jak sądzicie, dostanę się na te studia czy nie? Bo we mnie wszyscy wierzą, tylko nie ja sama. A co do rozmowy o pracę, to sobie ubzdurałam, że mnie zaprosili żeby się ze mnie pośmiać, bo tyle błędów w teście zrobiłam
Z natrętami git, czuję się świetnie!!! Tylko czasem mnie dopada takie napięcie jak jestem z TŻ, że muszę się świetnie bawić i że jak nie gadamy tylko np oglądamy jakiś film czy serial tzn że już nie mamy o czym gadać i w ogóle pierdoły takie że szok. A my potrafimy gadać kilka godzin non stop i to bez jakiegokolwiek zbudzenia. No ale napięcie mam czasem...

edit: Lapus, powiedz o tym psychologowi,koniecznie
__________________
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 22:19   #2474
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
witchwq - mój komputer ma 7 lat, jemu już nic nie pomoże
dziewczyny powiedzcie mi, co mam robić w sytuacji kiedy podejrzewam że te bóle serca i praktycznie non stop przyśpieszony puls to nerwicowe? mam to prosto z mostu powiedzieć psychologowi na następnej rozmowie?
Hm, no psychologowi bym powiedziala, ale czy on Cie przypadkiem do lekarza nie posle?
Kurcze, ja puls spoczynkowy mam ponad 100 i nigdy sie nie zastanawialam, czy to moze byc nerwicowe... A cisnienie (tylko sie nie smiac) jak mierze w domciu na spokojnie to mam 90/60, a u lekarza zaraz sie denerwuje i mam poprawne 120/90

A co do kompa - nawet stary komp moze chodzic calkiem sprawnie, jesli sie go "konserwuje" regularna defragmentacja, skanami dyskow, nie zasmiecaniem (windows nie lubi zapelnionych dyskow) i dbaniem by nie bylo w systemie wirusow
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 22:28   #2475
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

nie wiem, pewnie mnie pośle, sama nie chodzę tylko to dosyć uciążliwe jest, nigdy tak nie miałam, a wiecie jak to jest, zaraz mam myśli że umrę na zawał za chwilę.
intra - też właśnie słucham
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 22:45   #2476
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

witcha mi nie ma czego zazdroscic

ja tez wieszkosc reklacji z ludzmi prowadze tu albo na gg ...
mam ochote na stilnox a matka mi go dac nie chce...
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 22:52   #2477
szyszuniaa83
Raczkowanie
 
Avatar szyszuniaa83
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 275
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

Surimi gorąco gratuluje jak ja chiala bym też to przezyc poczuc sie tak cudownie jak tylko mozna czuc sie w takiej chwili miec swiadomosc ze ten facet ktorego kochasz chce spedzic z toba reszte zycia napisz cos wiecej jak to sie odbylo co powiedzial to chyba wazniejsze od pierscionka

dziwczyny mam do was pytanie jak to jest ze jak sie kogos kocha to zyczy mu sie szczescia ze chce sie dla niego jak najlepiej ja kocham swojego bylego ale on kocha inna ale z tego co mowi ona go nie chce i ja mam nadzieje ze tak zostanie ze nic mu z tego nie wyjdzie on sie czuje nieszczesliwy ale wydaje mu sie ze ja nie moge byc na niego zla bo on mi przeciez nic nie zrobil to ze po 9 latach zakochal sie w 19-letniej dziewczynce i to ze ja przez te 9 lat bylam dobra opiekuncza wyrozumiala i on mi potrafi w twarz powiedziec ze ja nic nie znacze
__________________
szyszuniaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 22:55   #2478
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

Cytat:
Napisane przez intransitive Pokaż wiadomość
witam po kilkugodzinnej przerwie
Karla - nie ma czego zazdrościć. Dziecko to samo obowiązki, drze się to w nocy, nie daje Ci spac, plecy bolą, cycki bolą, ochoty na seks w ogóle nie masz... Ja jakoś nie mam w ogóle instynktu macierzyńskiego... Zresztą sama jestem niechcianym dzieckiem
Lapus - fajna ta piosenka Imogen Heap, słucham sobie teraz
Vesna- szukaj tego terapeuty i to już, do końca września masz mieć już jedną sesję za sobą

Ja chcę żeby ten tydzień się już skończył. Jak sądzicie, dostanę się na te studia czy nie? Bo we mnie wszyscy wierzą, tylko nie ja sama. A co do rozmowy o pracę, to sobie ubzdurałam, że mnie zaprosili żeby się ze mnie pośmiać, bo tyle błędów w teście zrobiłam


edit: Lapus, powiedz o tym psychologowi,koniecznie
Jesli chodzi o dziecko to wiem ze jest to wielki obowiazek- praca do konca zycia i 24h na dobe. Sama nie wiem.... wlasciwie nie czuje jeszcze tego instynktu macierzynskiego, nie zagladam do wozkow i moze to dziwnie zabrzmi ale takich dzieci spoza rodziny ( z nielicznymi wyjatkami ) nawet nie bardzo lubie..... Teraz wiem, ze moge isc do kina o godz. 22 i wrocic o 4 rano, i caly dzien przespac. A przy dziecku....
Czuje tylko ze kazdy jakos uklada sobie zycie, zaklada rodzine, znajduje fajna prace. A ja.... 6 lat zwiazku, 4 lata mieszkania razem.....
Czuje coraz czesciej ze we mnie sa same sprzecznosci, jakby dwie rozne osoby ( pewnie jakies rozdwojenie jazni mam.... )- i chcialabym wyjsc za maz, i nie chcialabym jeszcze rezygnowac z tej wolnosci, i mysle o dziecku i egoistycznie mysle wciaz o sobie, chcialabym wyjechac gdzies daleko daleko, a jednoczesnie wrocic do rodzinnej miejscowosci, gdzie wszystko i wszystkich znam.....

Co do studiow to mysle ze wszystko bedzie ok A jesli chodzi o prace, to na pewno nikt nie zapraszalby Cie na rozmowe tylko po to, zeby sie posmiac Po pierwsze - tak sie nie robi, i pewnie nikomu nie wpadlo to nawet do glowy, a po drugie- w zadnej firmie nikt nie mialby na to czasu. Trzymam mocno kciuki

Ja rowniez mysle ze Lapus powinna od razu powiedziec o swoich podejrzeniach.
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 23:03   #2479
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

dzięki dziewczyny, postaram się powiedzieć jak już się zdecyduję z nim znowu pogadać, to dla mnie przeżycie tysiąclecia. Nawet nie wiecie jak mi nogi latały i serce waliło przed poprzednią rozmową, śmieszne to trochę. Ale tak to jest jak się ma 0 szczerych rozmów w życiu i pierwszą taką odbywa się z psychologiem...
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 23:25   #2480
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny, postaram się powiedzieć jak już się zdecyduję z nim znowu pogadać, to dla mnie przeżycie tysiąclecia. Nawet nie wiecie jak mi nogi latały i serce waliło przed poprzednią rozmową, śmieszne to trochę. Ale tak to jest jak się ma 0 szczerych rozmów w życiu i pierwszą taką odbywa się z psychologiem...
Tak, bardzo mozliwe ze jest tak , jak mowisz... Ale powinnas wychodzic z zalozenia , ze lekarz- obojetnie czy jest to psycholog, ginekolog czy okulista- ma Ci skutecznie pomoc, bo po to jest. Ale zeby mial taka szanse, musisz byc z nim czasami nawet do bolu szczera....

Trzymaj sie cieplo
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 23:42   #2481
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

szyszunia? czy ty chcesz wrocic do niego jakby on chcial wrocic do CIebie?

Karla jak ja cie rozumiem ,tez pragne stabilnosci ... potrafie zazdroscic tylko...
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 06:53   #2482
vesna84
Zakorzenienie
 
Avatar vesna84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 734
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

najwieksza zazdrośnicą to jestem ja dlatego pewnie mam natrety... jeenym słowem masakra, ale nie o tym chciałam...

Szyszunia, byliście ze sobą bardzo długo, wciąz go kochasz i gdyby chciał wrócić, pewnie zgodziłabyś się, dlatego bardzo nie chcesz żeby ułozyło mu się z ta 19-latką. i moim zdaniem nie ma w tym nic złego
vesna84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 07:19   #2483
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

Cytat:
Napisane przez intransitive Pokaż wiadomość
ja miałam to samo. może trudno Ci się żyje bez problemów? Wiem, że to brzmi kuriozalnie, ale organizm, przyzwyczajony do życia w stresie, gdy nie ma stresu, zachowuje się dziwnie i np. możesz podświaodmie szukać problemów. Gdy miałaś stresy, to było się zawsze czym przejmować, a gdy stresów nie było, to organizm zaczął żyć własnym życiem i tak jakby przeżywasz stres, mimo, że nie ma się czym stresować. nieźle namieszałam, ale mam nadzieję, że wiesz o co chodzi
Wiem o co chodzi bo myślałam nad tym i chyba coś w tym jest,wcześniej byłam ciagle w ruchu,robiłam coś,byłam zaganiana,a lęki uderzyły w momencie kiedy odpoczywałam,miałam dużo wolnego czasu,potrafiłam cały dzień w łóżku leżeć i oglądac filmy
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 09:02   #2484
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

Hej dziewczyny
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 09:19   #2485
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

hej
ale mam stres przed tym egzaminem ehh. wyslalam niby babce swoj plan pracy mgr, ale ona mi nie odpisuje. i boje sie,ze jest wszystko zle. mam juz ten plan gotowy,nie chce zaczynac wszystkiego od nowa,mimo, ze mam 1000 pomyslow na minute. No nic, am czas do czwartku. Ide do WC ;(
__________________
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 09:29   #2486
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

Cytat:
Napisane przez intransitive Pokaż wiadomość
hej
ale mam stres przed tym egzaminem ehh. wyslalam niby babce swoj plan pracy mgr, ale ona mi nie odpisuje. i boje sie,ze jest wszystko zle. mam juz ten plan gotowy,nie chce zaczynac wszystkiego od nowa,mimo, ze mam 1000 pomyslow na minute. No nic, am czas do czwartku. Ide do WC ;(
Wszystko bedzie dobrze! A nawet bardzo dobrze A nawet bardzo bardzo dobrze
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 09:32   #2487
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

Aloha

rany ale naskrobałyście...
nie chce mi się tego czytac jak bedzie jakis krótszy post to na niego zerknę
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 09:39   #2488
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

euph - tutaj to nic w porównaniu do tego co piszecie na odmóżdżaniu
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 09:41   #2489
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
euph - tutaj to nic w porównaniu do tego co piszecie na odmóżdżaniu
ale tam to 3 wyrazy na 1 posta

a właśnie... czemu jak i jestes tu to nie ma cię też tam??
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 09:43   #2490
_AsiCza__
Raczkowanie
 
Avatar _AsiCza__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Dom :)
Wiadomości: 382
Dot.: NERWICA NATRĘCTW, inne nerwica

Siema dziewczyny Jak samopoczucie?
U mnie jakos takos nie wiem.. dziwne..
A pogoda moze byc, w porownaniu do wczoraj

Ja juz przeczytalam wszystko co napisalyscie
__________________
'Człowiek walczy, by przetrwać, a nie po to, by się poddać' ja juz sie poddalam.

pomoz zwierzaczkom - www.toz.pl





Po prostu Aska
_AsiCza__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.