Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów??? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-23, 20:02   #61
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Najlepsza pianka zwiększająca objętość włosów.

Ja mam cienkie włosy, którym brak objetości i najbardziej byłam zadowolona z pianki Wella Shock Waves "imponująca objetość" z termoochroną najlepsze efekty dawała nałożona na wilgotne włosy + suszenie suszarką z dyfuzorem, z głową do dołu możesz zajrzec też na KWC, tam zobaczysz, które pianki Wizażanki oceniają najlepiej
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 10:46   #62
anjya
Rozeznanie
 
Avatar anjya
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 992
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość
Wycieniujcie włosy... wtedy wydaje sie ze jest ich więcej
ojj u mnie niestety cieniowanie daje odwrotny efekt
mam włosy cienkie i jakby to określić oklapnięte, wręcz przyklejone do głowy i nic nie da się z nimi zrobić .. a na dodatek są mega proste, bez używania nawet suszarki wyglądają jakby właśnie były potraktowane prostownicą.
próbowałam już różnych cieniowań, ale myślę, że one są dobre dla włosów, które może posiadają jakieś skłonności do puszenia się, falowania, lekkiego kręcenia. przy moich prostych i oklapniętych włosach cieniowanie sprawiało, że wyglądały komicznie, jakby miała trzy włosy na głowie ..
teraz są do połowy pleców, ścięte na równo i wydaje się, że jest ich trochę więcej. cieniowanie przy takich włosach, jakie mam, absolutnie odpada.
anjya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 15:56   #63
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 439
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

Cytat:
Napisane przez anjya Pokaż wiadomość
ojj u mnie niestety cieniowanie daje odwrotny efekt
mam włosy cienkie i jakby to określić oklapnięte, wręcz przyklejone do głowy i nic nie da się z nimi zrobić .. a na dodatek są mega proste, bez używania nawet suszarki wyglądają jakby właśnie były potraktowane prostownicą.
próbowałam już różnych cieniowań, ale myślę, że one są dobre dla włosów, które może posiadają jakieś skłonności do puszenia się, falowania, lekkiego kręcenia. przy moich prostych i oklapniętych włosach cieniowanie sprawiało, że wyglądały komicznie, jakby miała trzy włosy na głowie ..

Otóż to, nie wiem dlaczego przyjęło się że cieniowanie jest dobre dla wszystkich cienkowłosych i że niby optycznie daje im więcej objętości. A gucio prawda :P Ja mam takie włosy jak Ty i u mnie również cieniowanie tylko pogorszyłoby wygląd fryzury. Może nadać objętości takim włoskom o jakich napisałaś - lekko falowanych, puszących się, a nie "oklapniętych" i prostych jak nasze
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 09:53   #64
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

Na mnie działa jedynie taka maseczka z glinką Dermaglin, dostępna w saszetkach chyba w Naturze lub Rossmannie (nie pamiętam, ostatnio jej nie kupowałam). Jest naprawdę świetna, przeznaczona raczej do kondycjonowania skóry głowy, ale efektem dodatkowym jest znaczne pogrubienie włosków, które utrzymuje się przez 2-3 dni, a czasem nawet po następnym umyciu Rewelacja! Niestety, obawiam się, że jest nieodpowiednia dla włosów przesuszonych
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 19:52   #65
Peggy_Brown
Raczkowanie
 
Avatar Peggy_Brown
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 42
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

Witam Wizażanki

Nie wiedziałam gdzie podpiąć się z pytaniem dlatego wybrałam ten wątek. Otóż mam dość długie, cienkie i proste włosy. Problemem jest to, ze bardzo lubią byc przyklapniete. Nie wiem co z nimi zrobić, ale nie chcę ich skracać. zastanawiałam się nad cieniowaniem, ale ma to ten minus, że skutkiem jest efekt, którego nie cierpię. Być może nadaje lekkości i objętości, ale ostatnia, najdłuższa warstwa jest tak licha, że wygląda jakby było tam dosłownie kilka włosów. tego chce uniknąć. Czy cieniowanie jest według Was jedynym rozwiązaniem?

Dla lepszego oglądu dodaje zdjęcie swoich włosów (tak wiem, skrajna dewastacja końców, należy je ściąć )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (24,2 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (45,3 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (38,9 KB, 141 załadowań)
__________________
"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart, a czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart."
Peggy_Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 11:05   #66
201802141209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 465
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

Treść usunięta
201802141209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 09:33   #67
atojaxd
Raczkowanie
 
Avatar atojaxd
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 160
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

ja na sobie stosowałam [ no i moja mama ] loxon najpierw 2% , później loxon 5% , i znów powróciła do loxon 2% . każdy stosowała po 2 miesiące [ do tej pory prowadzi tą kurację ] . włosy zwiększyły swoją objętość , bardzo szybko rosną , i jest ich o wiele więcej . wcześniej używałam REVALID , fakt faktem jeszcze szybciej rosną niż po loxonie ale nie rosną tylko na na głowie a przyspieszają porost włosów na każdej części ciała ; dd .
atojaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 16:54   #68
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

Gdzieś wyczytałam, że rycyna i ketokonazol pogrubiają włosy.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 17:23   #69
atojaxd
Raczkowanie
 
Avatar atojaxd
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 160
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

po umyciu włosów , na wilgotne , od nasady pryskam lakierem do włosów , po wysuszeniu zimnym powietrzem nie opadają ( są uniesione ) . a włosy i tak delikatne ; ))
__________________
Michalinka <3
atojaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 18:05   #70
white_owl
Raczkowanie
 
Avatar white_owl
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 37
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

Ja sobie kiedyś skutecznie zwiększyłam objętość włosów maseczką henna treatment wax. kiedyś, jak ja kupowałam, były tylko dwa rodzaje - do ciemnych i jasnych włosów. teraz widziałam,że jest już tego znacznie więcej. stosowałam 2x w tygodniu na umyte, mokre włosy, tylko to musi być w cieple, dlatego trzymałam pod ręcznikiem jakieś 20-30minut. Dość szybko zauważyłam, że od skóry przy czole zaczęły mi wyrastać włosy, na początku wyglądało to tak taka nieudolna, wychemrana grzyweczka ale dość szybko mi te włosy rosły, więc problem szybko znikł Muszę kupić tą maseczkę jeszcze raz i stosować regularnie, bo zawaliłam sprawę,że po skonczeniu opakowania nie kupiłam drugiego. A i rzekomo kreatyna dobrze działa na odbudowę włosa, toteż warto się zainteresować. Polecam wam tego Vaxa, może komuś pomoże zagęścić włosię.
white_owl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 18:48   #71
Karyvlea
Rozeznanie
 
Avatar Karyvlea
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka
Wiadomości: 881
GG do Karyvlea Send a message via Skype™ to Karyvlea
Unhappy Problem z nadaniem objętości

Witajcie, mam długie włosy i od zawsze chciałam żeby wyglądały w porządku. Chodzi mi o objętość, u mnie włosy ciągle opadają i nie wygląda to za ciekawie... Próbowałam tapirowania - okropność, tak jakbym nie czesała włosów z rok
W kucyk przed pójściem spać - mimo pryskania lakierem włosy zrobiły i tak co chciały
Modelowanie - nie trzyma się

Włosów ogólnie nie susze, bo nie czuję takiej potrzeby... Same wysychają i wydaje mi się, że jest to zdrowsze

Czy ktoś ma jakiś sprawdzony sposób, inny od tych które wymieniłam?
Karyvlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-27, 21:42   #72
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Problem z nadaniem objętości

Ciężko coś wymyslić... skoro kucyk na noc nie pomaga. Widziałam taką odżywkę Gliss Kura w sprayu (fioletowa), pomaga niby utrzymać objętość. Piszę chyba, bo nie używałam jej nigdy. Ponoć nie ma w składzie silikonów. Tylko, nie wiem czy nie obciąży

tu kwc
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 19:15   #73
atojaxd
Raczkowanie
 
Avatar atojaxd
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 160
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

nie prawdą jest to , że suszenie włosów szkodzi im . przy 'wyciąganiu' włosów na szczotce wygładzasz końcówkę włosa .
może próbuj rano myć włosy nie wiążąc ich ani nie spinając .
__________________
Michalinka <3
atojaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 18:56   #74
chemicaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

Czytałam kiedyś, że po olejku rycynowym rosną nowe włosy i ogólnie poprawia się ich kondycja. Zaczęłam jakiś czas temu dodawać olejek do szamponu i ostatnio fryzjerka stwierdziła, że widzi nowe włoski
chemicaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 13:00   #75
Monia_K84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Problem z nadaniem objętości

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Ciężko coś wymyslić... skoro kucyk na noc nie pomaga. Widziałam taką odżywkę Gliss Kura w sprayu (fioletowa), pomaga niby utrzymać objętość. Piszę chyba, bo nie używałam jej nigdy. Ponoć nie ma w składzie silikonów. Tylko, nie wiem czy nie obciąży

tu kwc
A ja ostatnio byłam zaskoczona efektem po fluidzie Macro[]
Moja kumpela miała cieniuśkie włoski, a po ciąży to już w ogóle dwa włosy na krzyż i użyła tego fluidu na wilgotne włosy. Po wyschnięciu były rzeczywiście uniesione i wyglądało, jakby było ich więcej. Do tego podobno jest bardzo wydajny. Kto by się spodziewał, że fluid nie obciąży włosów

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2014-08-31 o 11:49
Monia_K84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 21:11   #76
wada12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Exclamation objętosc

W sobotę za tydzień mam wesele. Nie chcę isc do fryzjerki, ponieważ nie lubię żadnych koków, fal itd.. Chcę miec zwykłe, proste, rozpuszczone włosy. Jednak moje włosy nie mają za dużo objętości.. Chciałabym się dowiedziec co mogę zrobic aby uzyskac objętosc? Jakieś sprawdzone preparaty/pianki? Proszę o pomoc
wada12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 23:11   #77
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: objętosc

Może wybierz się do fryzjerki i poproś tylko, by uczesała Cię tak, by włosy były lekko uniesione u nasady?
Suszenie włosów głową w dół po wklepaniu w nie pianki dodającej objętości- suszenie na okrągłej dużej szczotce- moje metody.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 23:20   #78
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: objętosc

Najlepsza rzecz świata na uniesienie włosów u nasady to ten kosmetyk.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 09:28   #79
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: objętosc

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Najlepsza rzecz świata na uniesienie włosów u nasady to ten kosmetyk.
Miałam. Mi nie pomógł. WRęcz dawał efekt, sztywnych, brudnych włosów. Fuj.
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-06, 14:23   #80
Anette30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 58
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

Teraz w Polsce pojawił się volume hair plus jestem ciekawa czy w Polsce też zrobi taką furorę jak na zachodzie.
I czy będzie to dokładnie to samo co tam.
Anette30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 13:40   #81
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

Objętość utrzymuję cały czas na tym samym szamponie. Nie poprawiły się one jedynie pod tym względem, ale również patrząc ogólnie na ich stan, delikatność, błysk. To już nie jest absolutnie to samo co kiedyś - mam włosy w naprawdę bardzo dobrej kondycji.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-09 13:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.