Ardenbeauty - E.Arden - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-12, 15:39   #1
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7

Ardenbeauty - E.Arden


Tak, wiem, znowu zaczynam... Kusi Rossmann i prawdopodobnie je sobie kupię, ale znowu ciekawa jestem Waszych opinii. Kiedyś go wąchałam i spodobał mi się. Nie było to nic powalającego na łopatki, czy super-oryginalnego, ale po prostu bardzo ładny zapach. I był bardzo trwały. Za cenę 4 dych i tak go kupię, ale jak ktoś się chce ze mną podzielić wrażeniami, to bardzo chętnie poczytam. Lubię najpierw oczy nasycić
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 16:43   #2
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Ardenbeauty....

Jak to za cene 4 dych? Masz na mysli 40zł??
Mi sie poczatkowo ten zapach bardzo podobal, lato w pelni, owoce rozgrzane słoncem.. tak go pamietam ale testowalam go, gdy temperatura wynosila tyle co obecnie, lecz na minusie, wiec moglam miec inne skojarzenia Ale chcialam go kupic. I pewnie kiedys to zrobie, bo juz sama nazwa mnie pociąga
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 17:08   #3
iza94
Rozeznanie
 
Avatar iza94
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 589
Dot.: Ardenbeauty....

kupiłam kiedyś ten zapach w ciemno w rossmanie i ................do dziś leży na dnie szafki - jeśli chodzi o zapach to taki banalnie kwiatowy zdecydowanie wolę pleasures estee lauder
iza94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 18:01   #4
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Ardenbeauty....

Słabo go pamiętam- ostatni raz wąchałam go zimą- ale pamiętam, że zrobił na mnie pozytywne wrażenie
Późnym wieczorem napiszę więcej, jadę do sklepu, to zahaczę o Sephorę i odświeżę wspomnienia
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 19:30   #5
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Ardenbeauty....

Ja miałam 50 ml za swojej kadencji zapachowej i Ardenbeauty są prześliczne. Niesamowicie wdzieczne i eleganckie. Kuszące i zmysłowe. Zeta-Jones jest idealnie dobrana do reklamy tych perfum. Są 100% kobiece, a przy tym niebanalne. Za tak promocyjną cenę grzechem byłoby nie skorzystać
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 20:03   #6
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Ardenbeauty....

No właśnie- grzechem by było nie skorzystać! Co prawda to 40 zeta (Jones??) to za 30 ml, ale w zupełności mi wystarczy, myślę.
A ja muszę sobie czymś wynagrodzić moje ostatnie przeżycia.... Przygotowuję się do założenia aparatu stałego- a więc usuwam zęby... i takie tam. Jutro idę znowu - i powiedziałam sobie, że jak to przeżyję, to kupuję perfumy.. a cena jest po prostu idealna
Ja też je pozytywnie wspominam, chyba najlepiej ze wszystkich "ardenek". Właśnie też tak się na mnie rozwijały- owocowo-kwiatowo i bardzo długo się trzymały. Też testowałam je w chłodniejszy dzień, ale myślę, że nie zrobię błędu kupując je. Najchętniej to już jutro bym po nie popędziła...
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 20:53   #7
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Ardenbeauty....

Grzechem by było nie skorzystać... i skorzystałam.....i... Nie tak pamiętałam ten zapach. Na początku jest tak ciężki i świdrujący, że niemal migrenogenny. Później czuję lilię wodną, zapach jest wodny, a jednocześnie ciężki... i to połączenie nie jest dobre. Jednak nie... zbyt ciężki i intensywny. Wiecie co on mi przypomina?? Sunny Skies Avonu! Nie na początku, ale teraz, po 2 godz od aplikacji. I zdaje się go sprzedam..... Nie pocieszyłam się po ostatnich ciężkich przejściach, chociaż teraz już sam fakt, że najmniej przyjemne za mną jest wystarczająco pocieszny Te perfumy nie są złe... ale jak dla mnie zbyt intensywne, a teraz zbyt mydlane, wcale nie owocowo-kwiatowe, jak je zapamiętałam. Czuję intensywne białe kwiaty, z których przebija wodna nuta, ale w zasadzie są bardzo klasyczne. Bardziej podobają mi się inne zapachy. Z dużo większą przyjemnością używałabym np. Diesel++, nad którym też ciężko myślałam......
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-15, 10:11   #8
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Ardenbeauty....

Cytat:
Napisane przez olcia7
Grzechem by było nie skorzystać... i skorzystałam.....i... Nie tak pamiętałam ten zapach. Na początku jest tak ciężki i świdrujący, że niemal migrenogenny. Później czuję lilię wodną, zapach jest wodny, a jednocześnie ciężki... i to połączenie nie jest dobre. Jednak nie... zbyt ciężki i intensywny. Wiecie co on mi przypomina?? Sunny Skies Avonu! Nie na początku, ale teraz, po 2 godz od aplikacji. I zdaje się go sprzedam..... Nie pocieszyłam się po ostatnich ciężkich przejściach, chociaż teraz już sam fakt, że najmniej przyjemne za mną jest wystarczająco pocieszny Te perfumy nie są złe... ale jak dla mnie zbyt intensywne, a teraz zbyt mydlane, wcale nie owocowo-kwiatowe, jak je zapamiętałam. Czuję intensywne białe kwiaty, z których przebija wodna nuta, ale w zasadzie są bardzo klasyczne. Bardziej podobają mi się inne zapachy. Z dużo większą przyjemnością używałabym np. Diesel++, nad którym też ciężko myślałam......
Olciu jestem w szoku, że tak się na Tobie ten zapach rozwinął. Nigdy bym nie porównała go do Sunny Skies, które dobrze znam Wszystko na pewno jest kwestią skóry. Na mnie zapach równiez jest wodny, kwiatowy, z aromatem preparowanego ryżu To taki ślad zpachowy, który pozostał w mojej pamięci, bo Ardenbeauty nie wąchałam już dobry rok, albo dłużej. Szkoda Kochana
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 13:25   #9
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Ardenbeauty....

czyli ten zapach jest mocny a jednocześnie rześki ? szukam czegoś podobnego do klasycznego Dolce Gabbana.. a promocje w Rossmanie zawsze są kuszące
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 13:38   #10
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Ardenbeauty....

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
czyli ten zapach jest mocny a jednocześnie rześki ? szukam czegoś podobnego do klasycznego Dolce Gabbana.. a promocje w Rossmanie zawsze są kuszące
O właśnie, skojarzenie z Red Cup jest dobre
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 13:42   #11
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Ardenbeauty....

No, niestety, dziewczęta, wtopa! Testowałam je w chłodny dzień też dawno temu, jakieś rok może półtora temu. I nie powaliły mnie na kolana, fakt, ale wydały mi się przyjemne. Już wtedy była obniżana ich cena. W Marionnaudzie wtedy 30-tka kosztowała koło 80 zeta i pamiętam, że zastanawiałam się nad nimi. Teraz... zapach kompletnie nie mój. Ostry, taki świdrująco-kwiatowy. Po prostu kompletnie nie moja bajka. Gdyby jeszcze był czymś zmiękczony, taki lekko aksamitny, coś jakby lukrecja na języku, ale nie. Zapach jest ostry i niestety dla mnie bez wyrazu. Mam nadzieję, że moja znajoma go weźmie. Ona pochłania po prostu zapachy, zużywa je błyskawicznie i nie rozczula się tak bardzo nad ich kupnem Powiedziała, że na 100% weźmie. A ja zastanawiam się nad wynagrodzeniem moich cierpień Dieslem Pewnie jak będzie w promocji to w końcu go posiądę. Bo Diesela w stosunku do Ardenbeauty to po prostu kocham, tak jakbym czuła mój zapach (pomimo moich wątpliwości!) Tak to bywa - nasza pamięć zawodna jest.
Smerfeto nie znam klasycznego D&G, więc Ci nie poradzę, mogę tylko póki jeszcze mam A. wysłać Ci próbkę!
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-15, 13:44   #12
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Ardenbeauty....

Ale jedno muszę przyznać- trwały jak jasny gwint! Jeszcze dzisiaj rano wyraźnie czułam zapach na nadgarstku.
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 14:00   #13
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Ardenbeauty....

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
czyli ten zapach jest mocny a jednocześnie rześki ? szukam czegoś podobnego do klasycznego Dolce Gabbana.. a promocje w Rossmanie zawsze są kuszące
Moim zdaniem skojarzenie z Red Cup nie jest dobre , miałam Ardenbeauty , miałam tez możliwośc wąchania go na dwóch moich koleżankach. Na żadnej z nas nie przypomina Red Cup

Red Cup jest cieższy , bardziej zmysłowy i nieco ...coca-colowy
Ardenbeauty to znacznie świeższy aromat czuć w nim kwiaty ale nie jest przesłodzony ani duszny, dobry na lato.

Nadto moge powiedziec,że zapach jest w miar e intensywny, trwały i nieco "ogoniasty". Ja zbierałam za niego komplementy.

Ja tez jestem zdziwiona ,że na Olci rozwinął się w tak nieoczekiwany sposób.
Jednak najlepiej przetestowac zapach przed kupnem ,nasza skóra zawsze może z nim zrobić coś nieoczekiwanego.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 14:34   #14
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ardenbeauty....

Zrobiłam coś strasznego...Kasiulka tak mnie podkusiła, ze pojechałam do Douglasa, zeby powąchać ten zapach. Pierwszy psik....i wrażenie - "nie mój"...i duża ulga, bo NIE CHCIAŁAM GO KUPOWAĆ...Zanim doszłam do Rossmana (z 50 metrów;-) - złagodniał, wysubtelniał, "przykleił" się do skóry...i co miałam zrobić? w Douglasie 30 ml przeceniono z 240 na 120 zł (chyba ze to była 50tka bo cena wydaje sie jakaś absurdalna...ale wydawało mi się ze 30tka)... a ja miałam za 39,90 nie wziąć? ;-)
Kupiłam...i przysięgam, ze jest to mój ostatni zapach tego lata...
Jest bardzo, bardzo przyzwoity ;-) Splendor EA jest czysto kwiatowy, a ten wydaje mi się bardziej zielono-wodny...jakby zgniecione łodyżki wąchać. Na mnie pachnie delikatnie, w ogóle nie wieczorowo...no po prostu bardzo ładny jest i tyle ))
Pocieszycie mnie i utwierdzicie w przekonaniu, ze interes zycia zrobiłam?
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 14:55   #15
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Ardenbeauty....

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970
Pocieszycie mnie i utwierdzicie w przekonaniu, ze interes zycia zrobiłam?
Na mnie nie licz
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 15:04   #16
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Ardenbeauty....

Dziewczyny w recenzjach na KWC przeczytałam czyjąś opinię, że przeżyła dejavu wąchając ten zapach. Że AB przypominają jakieś perfumy, ale nie potrafi znaleźć w pamięci jakie.. i ja miałam dokładnie to samo! Mój mąż zresztą też. To ciekawe, prawda? Strasznie mi coś przypominają i nie jestem w stanie powiedzieć co.
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 17:28   #17
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Ardenbeauty....

A ja właśnie takie deja vu miewam, ilekroć wącham Red Cup
Mimo wszystko podtrzymuję swoją opinię, że jest podobny do ArdenBeauty... może nie chodzi ściśle o nuty zapachowe, ale o taki hmmm nastrój, sposób działania, taki image
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 18:58   #18
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Ardenbeauty....

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970
Zrobiłam coś strasznego...Kasiulka tak mnie podkusiła, ze pojechałam do Douglasa, zeby powąchać ten zapach. Pierwszy psik....i wrażenie - "nie mój"...i duża ulga, bo NIE CHCIAŁAM GO KUPOWAĆ...Zanim doszłam do Rossmana (z 50 metrów;-) - złagodniał, wysubtelniał, "przykleił" się do skóry...i co miałam zrobić? w Douglasie 30 ml przeceniono z 240 na 120 zł (chyba ze to była 50tka bo cena wydaje sie jakaś absurdalna...ale wydawało mi się ze 30tka)... a ja miałam za 39,90 nie wziąć? ;-)
Kupiłam...i przysięgam, ze jest to mój ostatni zapach tego lata...
Jest bardzo, bardzo przyzwoity ;-) Splendor EA jest czysto kwiatowy, a ten wydaje mi się bardziej zielono-wodny...jakby zgniecione łodyżki wąchać. Na mnie pachnie delikatnie, w ogóle nie wieczorowo...no po prostu bardzo ładny jest i tyle ))
Pocieszycie mnie i utwierdzicie w przekonaniu, ze interes zycia zrobiłam?
Ojejciu Chyba zostanę naczelną kusicielką roku 2006 Kochana pewnie, że dobry interes zrobiłaś, dla mnie ten zapach jest śliczny. Używałam go długo, psikałam nadmiernie dużo i kochałam całym sercem, być może jeszcze kiedyś do niego wróce. Dla mnie jest 100% kobiecy, piekny, świeży, pociągający. Z gatunku tych za którymi pociąga się noskiem gdy poczuje się w towarzystwie. Ja go w każdym razie tak odbieram. Super zakup
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 19:10   #19
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Ardenbeauty....

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22
Ojejciu Chyba zostanę naczelną kusicielką roku 2006
No, wiesz Avatar zobowiązuje... ja tam skromne dziewczę jestem. Buahahahaha
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-15, 19:49   #20
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Ardenbeauty....

Cytat:
Napisane przez olcia7
No, wiesz Avatar zobowiązuje... ja tam skromne dziewczę jestem. Buahahahaha
Ups, spłonęłam Planowałam zmianę avatarku ale ciągle mi z głowy uciekała Też będzie anioł... łagodniejszy...
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 21:54   #21
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Ardenbeauty....

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22
Ups, spłonęłam Planowałam zmianę avatarku ale ciągle mi z głowy uciekała Też będzie anioł... łagodniejszy...
To był żart! Mam nadzieję, że się nie gniewasz..
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 08:33   #22
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Ardenbeauty....

Cytat:
Napisane przez olcia7
Smerfeto nie znam klasycznego D&G, więc Ci nie poradzę, mogę tylko póki jeszcze mam A. wysłać Ci próbkę!
Nie chcę Cię narażać na dodatkowe koszty i za próbke podziękuję

Zastanawiam się nad tym zapachem, bo ma korzystną cenę. Mam do wyboru albo Arden Beauty albo LBD Avonu co radzicie ? zależy mi przede wszystkim na trwałości...i ładnym zapachu oczywiscie
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 09:10   #23
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ardenbeauty....

Bez dwóch zdań - Elizabeth Arden jest lepsza od Avonu...Oczywiscie, ze odbiór zapachu jest subiektywny, ale zauważ ze pochlebnych opinii jest duzo więcej niz negatywnych...Poza tym to nie jest jakiś kontrowersyjny zapach, który budzi skrajne emocje...No i okazje cenowa...Naprawdę polecam
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 14:01   #24
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Ardenbeauty....

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
Nie chcę Cię narażać na dodatkowe koszty i za próbke podziękuję

Zastanawiam się nad tym zapachem, bo ma korzystną cenę. Mam do wyboru albo Arden Beauty albo LBD Avonu co radzicie ? zależy mi przede wszystkim na trwałości...i ładnym zapachu oczywiscie
Nie wiem jak trwały jest LBD, natomiast AB jest niesamowicie trwały, przynajmniej na mojej skórze. Jeszcze na drugi dzień czułam go na nagdarstku! (a co dopiero jak zapach wkręci się we włosy i ubranie..) I tak jak napisałam - zapach nie jest zły ani brzydki, ale po prostu do mnie nie pasuje. Nie jest "mój", źle bym się z nim czuła, przytłaczałby mnie. Poczytaj recenzje na KWC - większość go wychwala pod niebiosa! I pewnie mnie by się też spodobał.... na kimś.
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 17:36   #25
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Ardenbeauty....

Cytat:
Napisane przez olcia7
Nie wiem jak trwały jest LBD, natomiast AB jest niesamowicie trwały, przynajmniej na mojej skórze. Jeszcze na drugi dzień czułam go na nagdarstku! (a co dopiero jak zapach wkręci się we włosy i ubranie..) I tak jak napisałam - zapach nie jest zły ani brzydki, ale po prostu do mnie nie pasuje. Nie jest "mój", źle bym się z nim czuła, przytłaczałby mnie. Poczytaj recenzje na KWC - większość go wychwala pod niebiosa! I pewnie mnie by się też spodobał.... na kimś.
właśnie przeczytałam KWC i rzeczywiscie jest dużo pochlebnych opinii na temat tego zapachu.w takim razie chyba go kupię o ile będzie jeszcze w Rossmanie chciałam jakiś cięższy zapach, ale odbiję sobie w następnym katalogu avobu i zamówię Surrender, a teraz skuszę się na AB

Edytowane przez smerfeta01
Czas edycji: 2006-07-16 o 18:07
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 19:38   #26
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Ardenbeauty....

Cytat:
Napisane przez olcia7
To był żart! Mam nadzieję, że się nie gniewasz..
Olciu kochana absolutnie nie gniewam się
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 19:40   #27
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Ardenbeauty....

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970
Bez dwóch zdań - Elizabeth Arden jest lepsza od Avonu...Oczywiscie, ze odbiór zapachu jest subiektywny, ale zauważ ze pochlebnych opinii jest duzo więcej niz negatywnych...Poza tym to nie jest jakiś kontrowersyjny zapach, który budzi skrajne emocje...No i okazje cenowa...Naprawdę polecam
Zdecydowanie zgadzam się z Agnieszką. Myślę Smerfeto, że się nie zawiedziesz na tym zapachu . Jak zakupisz go, opisz swoje wrażenia
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 21:22   #28
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Ardenbeauty....

SZybko przyszło- jeszcze szybciej poszło. Było-minęło. Ardenbeauty sprzedany.... bez sentymentu. Chciałabym zapolować na Diesla, ale powiem szczerze, że nie jest zbyt trwały......... Posmarowałam nadgarstek o 6 i teraz nie czuję już absolutnie nic
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 21:33   #29
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Ardenbeauty....

Cytat:
Napisane przez olcia7
SZybko przyszło- jeszcze szybciej poszło. Było-minęło. Ardenbeauty sprzedany.... bez sentymentu. Chciałabym zapolować na Diesla, ale powiem szczerze, że nie jest zbyt trwały......... Posmarowałam nadgarstek o 6 i teraz nie czuję już absolutnie nic
To niestety prwada,mam go już od dłuższego czasu i bardzo lubię ale trwałość niestety niezbyt zadowalajaca
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 15:52   #30
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Ardenbeauty....

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22
Zdecydowanie zgadzam się z Agnieszką. Myślę Smerfeto, że się nie zawiedziesz na tym zapachu . Jak zakupisz go, opisz swoje wrażenia
dobrze, że w jednym sklepie natrafiłam na tester zapach paskudny, bardzo mocny, nachalny, i ta nuta...drażni mnie niemiłosiernie zapach jakiś gorzki, dopiero potem się rozwija i czuć delikatne zielone nuty. Niestety nie tego szukałam, więc nie kupiłam. Zamówię sobie za to Surrender Avonu
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.