Z Czerwonego na .... blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-14, 11:39   #1
Oolitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 61

Z Czerwonego na .... blond


Szukałam, ale nic konkretnego nie znalazłam... Otóż naturalne włosy mam blond, zafarbowałam je na ognistą czerwień (londa color) ale kolor się strasznie spiera, po 7 myciach jest już rudy, teraz mam jasny rudy, więc szukam wszelkich sposobów by wrócić do koloru blond... Proszę o rady.
Oolitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 11:48   #2
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: Z Czerwonego na .... blond

oj ciezko bedzie, bez dekoloryzacji zadna farba raczej nie zlapie po czerwieniach, mimo ze sie spiraja szybko to dosc wsciekle kolory
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 23:50   #3
Oolitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 61
Dot.: Z Czerwonego na .... blond

nic nie pomoże ? one są już koloru bardzo jasno rudego, więc myślałam, że coś da rade <hmm>
Oolitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 08:46   #4
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Z Czerwonego na .... blond

mam podobny problem. tylko, że ja nakładałam stałą rudą farbę. teraz próbuję je rozjaśnić płukankami z rumianku i cytryny i odrosty są mniej widoczne, ale jednak..
czy żadna farba blond nie chwyci miedzi?
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 10:13   #5
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: Z Czerwonego na .... blond

ja mialam rudy po rozjasnianiu, chocbym nalozyla ciemniejszy kolor zawsze wyplukiwal mi sie do rudego, niedawno znow rozjasnilam a dzis zafarbowalam farba palette 218 z technologia usowania pomaranczowych tonow i dupa, wlosy jak pomaranczowe byly tak sa, tylko ze jasniejsze, a farba tak smierdzi ze oczy same placza, ciezka sprawa z ta rudoscia ale bede dalej probowac, na jakis czas fioletowa plukanka zalatwi sprawe
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 10:40   #6
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Z Czerwonego na .... blond

trollcia też chcesz wrócić do blondu?
jakie płukanki stosujesz?
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 11:50   #7
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Z Czerwonego na .... blond

Ja stosowalam farby Wella i nogdy nie wyplukiwaly sie do rudego, a jesli chcialam wrocic do blondu, to najlepsze bylo rozjasnic te czerwien. Niestety wlosy sa zolto-pomaranczowe po tym. Trzeba troche odczekac i rozjasnic jeszcze raz lub nalozyc jaka sfarbe blond. Tylko, ze ja zawsze mialam krotkie wlosy, wiec to nie taki straszny problem je tak katowac. Dlugich byloby szkoda.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-19, 15:29   #8
Oolitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 61
Dot.: Z Czerwonego na .... blond

Ja w sumie czerwony mam pod spodem ( właściwie teraz rudy ) i chciałam pofarbować to na jakiś ładny odcień brązu. Myślicie, że ten brąz się wypłuka i znów będą takie rude? Ble.
Oolitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 13:27   #9
olenialenia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 100
Exclamation Zejście z czerwono rudego na blond???

Witam kochane
otóż moje pytanie... jak długo będę schodziła z mojego koloru włosów na blond? na blond taki żeby później spokojnie uzyskać platynę???

P.S
ja dłużej niż pół roku nie potrafię w jednym i tym samym kolorze włosów

poniżej zdjęcie coś obecnego koloru włosów - coś teges
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 91aef46f10.jpg (25,7 KB, 217 załadowań)
__________________
"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie."

"Całuj mnie w nosek, bo to Twój nosek to już 5 lat RaZeM (03.12.2004) PMŻ

Edytowane przez olenialenia
Czas edycji: 2009-03-13 o 13:39
olenialenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 18:54   #10
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Zejście z czerwono rudego na blond???

U mnie w salonie mamy taką klientkę która miała ciemne włosy ale brązowe a teraz farbuje włosy co miesiąc aby dojść właśnie do platyny.. jest po 3 farbowaniach,sądzę,że jeszcze z 2,3 razy i bez problemu będzie blondi platynową.. Z taką czerwienią jest dośc duży problem ale jak sie trafi na dobrego fryzjera to jest możliwość osiągnać sukces bez iększego zniszczenia włosa.
patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 19:34   #11
olenialenia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 100
Red face Dot.: Zejście z czerwono rudego na blond???

Dziękuje za odpowiedź
...przyznam, że kamień mi spadł z serca, że w ogóle damy radę razem z fryzjerką dojść do platyny ... a przyznam , że mam super fryzjerkę uratowała mi włosy przed ogoleniem na prawie łyso ... miałam tak bardzo popalone
aż się nie chciały kręcić używałam wtedy linii Kerastase z L'Oreal-akosztowne wszystko ale pomogło szybko teraz już uważam na włosy
__________________
"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie."

"Całuj mnie w nosek, bo to Twój nosek to już 5 lat RaZeM (03.12.2004) PMŻ
olenialenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 19:52   #12
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Zejście z czerwono rudego na blond???

Ja mialam podobny kolor i po pierwszym rpzjasnianiu wyszlo zoltko z pomarancza, a na to juz mozna spokojnie polozyc farbe platynowa. Tylko, ze ja mialam krotkie wlosy, wiec latwiej na takich eksperymentowac. Nie zal scianc, bo niewiele do ciecia bylo. No i moje eksperymenty rpbie sama. Moje wlosy wiele potrafia zniesc, dodam.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 09:20   #13
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Zejście z czerwono rudego na blond???

Jeśli te czerwone włosy były farbowane przypuśćmy co miesiąc to nie będzie takie łatwe,ale jeśli fryzjer zna sie na rzeczy i nie połozy Ci od razu rozjaśniacza na skórę to będzie dobrze A inaczej pokruszą Ci się włosy
patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 13:34   #14
olenialenia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 100
Red face Dot.: Zejście z czerwono rudego na blond???

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Pokaż wiadomość
Jeśli te czerwone włosy były farbowane przypuśćmy co miesiąc to nie będzie takie łatwe,ale jeśli fryzjer zna sie na rzeczy i nie połozy Ci od razu rozjaśniacza na skórę to będzie dobrze A inaczej pokruszą Ci się włosy

Już miałam "tragedię" na głowie... to już będzie 2 lata temu...
pokruszone i popalone włosy ... P.Agnieszka (fryzjerka) mi je uratowała , że nie musiałam ich całych ścinać wiem, że teraz będzie to kosztowne i będzie mi się wydawało syzyfową pracą ale w końcu mi się uda no może nie mi ale P.Agnieszce jest genialną fryzjerką
w kwietniu idę do Niej zobaczymy... kiedy nastąpi upragniony efekt
__________________
"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie."

"Całuj mnie w nosek, bo to Twój nosek to już 5 lat RaZeM (03.12.2004) PMŻ
olenialenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 13:58   #15
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Zejście z czerwono rudego na blond???

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Pokaż wiadomość
U mnie w salonie mamy taką klientkę która miała ciemne włosy ale brązowe a teraz farbuje włosy co miesiąc aby dojść właśnie do platyny.. jest po 3 farbowaniach,sądzę,że jeszcze z 2,3 razy i bez problemu będzie blondi platynową.. Z taką czerwienią jest dośc duży problem ale jak sie trafi na dobrego fryzjera to jest możliwość osiągnać sukces bez iększego zniszczenia włosa.
A czym farbuje jeśli można spytać? bo ja zawsze słyszałam ze farba farby nie rozjaśni...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 10:54   #16
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Zejście z czerwono rudego na blond???

Teorią jest ze farba farby nie rozjaśni..
Ale moja szefowa mi to udowodniła że jest to możliwe nawet i na moich włosach..
Mam pofarbowane włosy na taki czekoladowy brąz chciałam mieć pasemka to robiła je farbą blond na 3% wodzie.
Na palecie to jest numer 10,11 (nie pamietam dokładnie) Wyszedł taki miodowy blond.. Efekt jest taki ze zwykła farba potrafi rozjaśnić włosy..
Farby które maja oznaczenie 10,11,12 potrafią rozjaśnić włosy.. Ale nie koniecznie od razu do nie wiadomo jak jasnego blondu.. Zależy też od tego jaka masz podstawę czyli obecny kolor włosów

Edytowane przez patrycja350
Czas edycji: 2009-03-20 o 10:57
patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 19:43   #17
olenialenia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 100
Wink Dot.: Zejście z czerwono rudego na blond???

Witajcie
... jestem już prawie blondynką
pierwsze rozjaśnianie "rozjaśniacz Joanna do całych włosów"
29194.jpg
trzymany ok. 25 min.
drugie rozjaśnianie po ok. 1,5 miesiąca tym samym rozjaśniaczem trzymałam go ok. 20 min
na sam koniec farba z Joanny Srebrny Pył. ,,230.jpg
( z powodu chwilowego kryzysu finansowego odpuściłam sobie fryzjera i rozjaśniacze i farby z L'oreal Paris )
włosy w kondycji nawet dobrej na 100% mogę śmiało powiedzieć 85% ...
obecnie używane kosmetyki do włosów L'oreal Paris seria Elseve.
po wypłacie inwestycja w kosmetyki L'oreal Kerastase z cementem
1302f.jpg
oraz w jedwab z firmy Biosilk
produkt_002708_duzy.jpg

JUŻ O WIELE BLIŻEJ PLATYNY NIŻ DALEJ

a teraz efekty...

Kolor wyjściowy:
91aef46f10.jpg

Po pierwszym rozjasnianiu:
e3bffcc1ab.jpeg

Obecnie:

Obraz 004.jpg

Pozdrawiam
__________________
"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie."

"Całuj mnie w nosek, bo to Twój nosek to już 5 lat RaZeM (03.12.2004) PMŻ
olenialenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 16:00   #18
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Zejście z czerwono rudego na blond???

też kładłam po 2 rozjaśnianiach srebrny pył joanny i jestem bardzo zadowolna, co więcej niz zmywa sie zbytnio
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 19:44   #19
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Zejście z czerwono rudego na blond???

Brawo
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 19:55   #20
olenialenia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 100
Wink Dot.: Zejście z czerwono rudego na blond???

już się nie mogę doczekać 12.sierpnia idę do fryzjerki robić platynę
gotowe włosy oczywiście pokaże
__________________
"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie."

"Całuj mnie w nosek, bo to Twój nosek to już 5 lat RaZeM (03.12.2004) PMŻ
olenialenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 20:42   #21
Ayahuaira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Z Czerwonego na .... blond

Ja mam naturalny mysi ciemny blond, przefarbowałam się na mahoniowy brąz firmy syoss, teraz mam kolor spłukany do brązu z odcieniem czerwieni + centymetrowe odrosty...i chcę być BLOND, jeśli ktoś zna sposób na przejście z takiego koloru BŁAGAM POMÓŻCIE. Dodaje że moje włosy znoszą dosłownie wszystko ! ;D
Ayahuaira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 20:50   #22
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Z Czerwonego na .... blond

Ayahuaira- tu pomoze dekoloryzacja.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...yzacja&page=49
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-01-07 o 20:52
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 09:21   #23
sylffka
Raczkowanie
 
Avatar sylffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 136
Dot.: Z Czerwonego na .... blond

dla tych wizażanek, których włosy zniosą wszystko całkiem skuteczny może się okazać skandynawski blond z zielonej serii pallette. efektu żółtka chyba nie da sie przeskoczyć przy pierwszym farbowaniu ale przy nastepnych już będzie lepiej. Ja używałam go parę lat do farbowania odrostów...do momentu gdy zaczęła mnie uczulać i to dość silnie, więc musiałam zrezygnować i przed tym ostrzegam Wizażanki i proponuję zrobić próbę uczuleniową!!!! . Wszystko zależy od kondycji włosa więc nie gwarantuję efektu. Poza tym w sklepie jest mnóstwo rozjaśniaczy do domowego użytku. Nawet ostatnio oglądałam rozjaśniacz z Delii w rossmanie. niestety nie używałam więc nie mogę się wypowiedzieć co do efektów .
Trzeba się tylko liczyć z tym, że po zastosowaniu tak silnych środków włosy mogą być w stanie duzo gorszym niż przed farbowaniem. niestety takie są uroki blondów
__________________
Dyplomacja to powiedzieć komuś ,,spier.......,, w taki sposób, żeby poczuł radość na myśl o zbliżającej się podróży
sylffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 23:19   #24
bieedroonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Exclamation jak przejść z czerwonego do jasnego blondu

dobry wieczór!
otóż około 3 miesiące temu zafundowałam sobie płomienną purpurę z Garniera. kolor wyszedł mega intensywny,był ładny dopóki się nie sprał. kilka tygodni temu przyciemniłam go ciemnym blondem Castingiem L'oreala. wyszły nieco bardziej stonowane.
Potrzebuję pomocy co do dekoloryzacji domowymi sposobami, bo niestety nie stać mnie na fryzjera,gdzie dekoloryzacja + farbowanie jest wydatkiem z rzedu kilkuset zł.
Doradźcie mi co zrobić, bo marzy mi się blond, który miałam dawno temu i w sumie najlepiej w nim wyglądałam. dodam,że mam dosyć kręcone włosy. pomocy!

Edytowane przez bieedroonka
Czas edycji: 2011-04-24 o 23:22 Powód: dodanie informacji
bieedroonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 00:09   #25
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: jak przejść z czerwonego do jasnego blondu

Cytat:
Napisane przez bieedroonka Pokaż wiadomość
dobry wieczór!
otóż około 3 miesiące temu zafundowałam sobie płomienną purpurę z Garniera. kolor wyszedł mega intensywny,był ładny dopóki się nie sprał. kilka tygodni temu przyciemniłam go ciemnym blondem Castingiem L'oreala. wyszły nieco bardziej stonowane.
Potrzebuję pomocy co do dekoloryzacji domowymi sposobami, bo niestety nie stać mnie na fryzjera,gdzie dekoloryzacja + farbowanie jest wydatkiem z rzedu kilkuset zł.
Doradźcie mi co zrobić, bo marzy mi się blond, który miałam dawno temu i w sumie najlepiej w nim wyglądałam. dodam,że mam dosyć kręcone włosy. pomocy!
Kręcone włosy+domowy rozjaśniacz= mission impossible, przynajmniej dla mnie Podjęłam się takiej akcji na koleżance, miałam rozjaśnić całe, ale mimo szczerych chęci wyszedł pasemkowy-balayage. Takiego cementu nie dałam rady równomiernie nałożyć, ale doświadczenie w 'zwykłym; farbowaniu mam
A dekoloryzacja i farba u fryzjera nie jest droga. Koleżanka po moim wyczynie wybrała się na coś takiego i zapłaciła 140zł razem z podcięciem końcówek
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 09:34   #26
bieedroonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: jak przejść z czerwonego do jasnego blondu

u mnie w mieście sama dekoloryzacja kosztuje 200 zł . kurczę, na serio nie wiem już co robić, bo korci mnie żeby spróbować w domu,ale jednak trochę się boje. Myślałam nad dekoloryzatorem z L'oreala,ale opinie też są różne..
bieedroonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 18:37   #27
asiuha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 63
Unhappy Zejście z koloru czyli DEKOLORYZACJA

witajcie dziewczyny!
od jakiegoś roku farbuję włosy na kolor oberżyna l'oreala bądź też intensywną rubinową czerwienią palette. po raz 1wszy nałożyłam tą farbę na blond włosy z pasemkami w kolorze platyny. teraz znów chciałabym wrócić do mojego blondu oraz zrbić ciemne i jasne pasemka. mam zamiar użyć najpierw dekoloryzatora chantala. i tu zwracam się z pytaniem do bardziej doświadczonych dziewczyn w tym temacie. po wykonaniu takiego zabiegu lepiej pofarbować włoski na jednolity kolor tworząc taką "bazę" pod pasemka, czy lepiej udać się od razu do salonu fryzjerskiego, aby prosto na zdekoloryzowanych włosach zrobili mi pasemka? dodam, że chciałabym pasemeczka w kolorze czekolady i jasnego blondu, może nawet platyny. bardzo proszę o poradę! mam niedługo i muszę jakoś doprowadzić do porządku moje włoski pomóżcie dziewczyny
asiuha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 18:58   #28
nielegalna_
Raczkowanie
 
Avatar nielegalna_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorze zachodnie
Wiadomości: 350
Dot.: Zejście z koloru czyli DEKOLORYZACJA

Trudno jest zejść z koloru czerwonego a tym bardziej przejść od razu do blondu. Lepiej udaj się z tym do dobrego fryzjera, tym bardziej ,że palette mocno wnika w strukturę włosa i w domu możesz zrobić sobie więcej szkody niż dobrego. Pozdrawiam.
nielegalna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 18:07   #29
Shiena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10
Lightbulb Z wyblakłego czerwonego na blond

Witam
Mam pytanie skierowane do doświadczonych w tym temacie osób. Otóż, miesiąc temu postanowiłam pobawic się troche moimi włosami i przefarbowałam je szamponem koloryzującym na czerwony. Był to dokładnie Garnier Color & Shine - 6.6 (czerwony rubin). Wyszedł mi taki jaki powinien. Zmyc się miał po 28 myciach, no i tak bylo do jakiegos czasu. Około 2 tygodnie temu kolor przestał się zmywac i stanął na em...niczym nie przypominającym kolorze. Cóż wygląda on jakby to byla marna mieszanina brązu z bardzo wyblakłym rudym. Do tego jeszcze są takie miejsca na włosach gdzie ten kolor jest jaśniejszy i przypomina mój naturalny (tj. taki średni blond)
I w tym miejscu jest moje pytanie. Jak wiadomo za 2 tygodnie zaczyna się rok szkolny, a ja że ide do nowej klasy i poznam nowych ludzi chcę żeby moje włosy wyglądały ładnie, a nie jakby to był jakiś nieudany eksperyment
Czy jest jakiś sposób aby te włosy, bez większego zniszczenia do czasu rozpoczęcia roku szkolnego powróciły do swojego normalnego koloru? A przynajmniej do koloru w miarę zbliżonego?
Z góry dziękuję za odpowiedz
Shiena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 11:52   #30
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Z wyblakłego czerwonego na blond

Ja się na tym dobrze nie znam, ale pamiętam mój eksperyment z czerwieniami... Na dość intensywny rudo-czerwony kolor położyłam farbę ciemny blond i wyszło nieźle
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-03 09:17:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.