Moja przygoda z rozjaśniaczem czyli dokoloryzacja i co dalej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-31, 19:30   #1
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy

Moja przygoda z rozjaśniaczem czyli dokoloryzacja i co dalej?


Interesują mnie wasze doświadczenia związane z użyciem rozjaśniaczy.Z jakiego koloru wychodziliście,jakiego produktu użyliście,jaki był efekt i jak potem ratowaliście swoje włosy(jeżeli zaszła taka potrzeba)A może użyliście farby dla lepszego efektu?
Zapraszam wszystkich którzy zastosowali kiedykolwiek ten produkt do podzielenia się swoimi wrażeniami.
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 10:29   #2
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Moja przygoda z rozjaśniaczem czyli dokoloryzacja i co dalej?

Ja mam włosy blond w chłodnym odcieniu, które ciemnieją zimą i z tego powodu używalam rozjaśniacza. Uzyłam chyba 3 różnych i za każdym razem to była porażka, bo otrzymywałam złoty blond, który mi nie pasuje. Efekt rozjaśnienia /mimowolny/ przytrafił mi się, gdy użyłam farby Joanny - szlachetna perła. A nic nie jest napisane, że farba rozjaśnia. Rozjasniala jednak coraz bardziej za każdym użyciem.
Efekt po rozjaśniaczu zapewne zależy od wyjściowego koloru wlosów.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 14:39   #3
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Moja przygoda z rozjaśniaczem czyli dokoloryzacja i co dalej?

ja kiedyś wychodziłam z czarnych farbowanych za pomocą rozjaśniacza Pallette UIL1. efekt wiadomo, jak po każdym rozjaśniaczu użytym na czarne farbowane włosy-u góry platyna, po środku pomarańcz, a przy końcówkach mocno rudy, ale przykryłam to rudą farbą i efekt był jak najbardziej ok
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 10:30   #4
monsweet16
Mon1693
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Moja przygoda z rozjaśniaczem czyli dokoloryzacja i co dalej?

Mój naturalny kolor to ciemny blond. Od zawsze marzyły mi się blond włosy ale farba nie wchodziła w grę, bo każda fryzjerka mówiła mi że wyjdą żółte, więc trzeba było użyć rozjaśniacza. Miałam z natury gęste, mocne włosy, więc rozjaśniacz długo mi nie szkodził, dopiero po jakiś 8 miesiącach rozjaśniania zaczęły mi strasznie włoski wypadać i zdecydowałam się potem na farbowanie na kolor ciemniejszy, bo myślałam, że będą wtedy zdrowsze ale jak się teraz okazuje - myliłam się ;/ najpierw dwa razy farbowałam je u fryzjerki farbą kasztanowy brąz i wychodził bardzo ładny kolor, niestety szybko się zmywał ze względu na to że włosy były rozjaśniane. Potem moja fryzjerka poszła na urlop, a ja koniecznie chciałam umalować włosy, bo farba coraz bardziej się spłukiwała, zakupiłam farbę w sklepie, koleżanka ufarbowała mi włosy w domu i wyszły... czarne kompletnie się sobie nie podobam w tym kolorze. Teraz żałuję, że w ogóle zmieniałam kolor włosów z blond na inny. Marzy mi się teraz znowu blond, ale moje włosy są tak zniszczone, łamią się i wypadają, więc nie wiem czy ryzykować. Chciałabym, żebyście pomogły mi zdecydować co mam robić. Dodam jeszcze że mam długie włosy, prawie do pasa, a byłabym w stanie je ściąć, o ile to poprawiłoby ich kondycję, i byle tylko mieć jasne włoski
monsweet16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 16:11   #5
201607191309
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Moja przygoda z rozjaśniaczem czyli dokoloryzacja i co dalej?

Naturalny kolor moich włosów to ciemny brąz o ile dobrze pamiętam.Kiedyś spodobał mi się kolor czarny więc zafarbowałam włosy.I się zaczeło - odrosty co chwilę trzeba było robić i też w końcu się znudził..Chciałam mieć znowu brązowe..nie przyszło mi do głowy (jeszcze wtedy) rozjąsnianie.Robiłam włosy brązową farbą Casting.Z każdym miesiącem włosy coraz bardziej stawały się brązowe.Wtedy zmieniłam farbę na inną - również brązową - ku mojemu zdziwieniu kolor wyszedł czarny ! Załamałam się i nie wiedziałam co robić
Tydzień później znalazłam na internecie wątki o rozjaśnianiu.Zawsze byłam szalona więc skontaktowałam się z przyjaciółką, która zawsze robi mi włosy.
Na następny dzień kupiłyśmy rozjaśniacz ( akurat do pasemek , miał rozjaśnić o więcej tonów),kupiłam dwa opakowania na moje długie włosy.
Nałożyłam i trzymałam 25min.Gdy zmyłam rozjaśniacz włosy przy glowie były wręcz białe a reszta przez marchewkowe do ciemnego rudego.
Mimo wszystko nie było czarnego !
Nie mogłam jednak tak wyjść ;D koleżanka skoczyła po farby jasny brąz i nałożyłyśmy jestem jasną szatynką
Włosy mają jakby odcień lekkiego balejażu i nie wygląda to źle
Są niestety bardzo wysuszone więc stosuje różne odżywki, ale mimo wszystko warto było
Pozdrawiam !
201607191309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.