Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14 - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-04, 07:35   #1021
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

O Jezu hahaha hard core. U nas to ja rzucam miesem ale tylko jak się wkurze. Tz w ogóle nie klnie. Także jest szansa ze Pestka nic nie złapie
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 07:38   #1022
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
No kurcze trzeba uważać co się mówi, Tż niestety sporo przeklina a Niko wszystko łapie. Teraz ciągle w domu i u babci mówi "oni mają *uja" i to bardzo wyraźnie nawet nie wiem skąd mu się to wzięło, a tłumaczenie że tak się nie mówi nie działa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My staramy się na razie nie zwracać uwagi i widzę że jest tego co raz mniej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 08:31   #1023
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
My staramy się na razie nie zwracać uwagi i widzę że jest tego co raz mniej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie wiem już czy zwracać czy nie zwracać, jak mówi nieświadomie to nic nie mówię, ale to zdanie jak mantrę powtarza jak pies zaczyna szczekać i nie wiem o co mu chodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 10:37   #1024
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
To u nas też tak to wygląda ale miałam nadzieję że po pewnym czasie jak już się odblokuje to szybciej mu przyjdzie nazwywanie wszystkiego ... Sama nie wiem
Mówimy do niego, tłumaczymy. Mówi póki co po swojemu. Najdłuższe co mówi to gdzie je baba czy ktoś inny :p i nie działa


Julek był bezsmoczkowy a jednak z mowa też nie powala, najgorsze że jak mu cos nie wyjdzie lub spadnie mówi uwa, chyba wiecie co to znaczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wiadomo, że to nie reguła. Jest zapewne wiele dwulatków bezsmoczkowych mówiących niewiele, jak i takich wygadanych ze smokiem. Ja mogę jedynie pisać z obserwacji moich dwóch okazów Zaczelam ostatnio ograniczać Tymkowi smoczek i od razu piekne „auuu” zaczął wykrzykiwać. No bo jak też ma ćwiczyć aparat mowy jak ciagle ciumka. Ale i tak w porównaniu do Ami jest słabiutko. I nie jest tak, ze mnie to stresuje, porównuje ich ze sobą po prostu.

Niezły Julek hahaha, moj tż oduczył się przeklinania, bo przecież przy mojej papudze to ja bym się na ulicę wstydziła wyjsc Ja bluzgam tylko, gdy się mocno wkurzę

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość

Pestka bez placzu nie rzychodzi. Borys śpi u siebie. Teraz dopiero po 4 Mc z powodu choroby śpi 4 noc z nami. Mam nadzieję, że dziś ostatnia. Także on śpi u siebie a ona przychodzi i śpi z nami :/



Borys nie chce za bardzo smoczka. Używa mniej niż Pestka. Za to non stop ma w buzi pięść. Co mi się nie podoba - rzuca się na nie jak pies w amoku. Normalnie atakuje je i gryzie. Jakaś masakra



No podstawowe to może nie są te słowa, ale bogate to słownictwo tez nie jest. Eeeeh. Czekam dalej

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Ale mnie Lidl wkurzył. .
Podniósł cenę kurtek

Amelka początkowo też przychodziła z płaczem. Od kiedy przestaliśmy ją odprowadzać płacz się skończył. I na szczęście, bo Tymek spi w swoim łóżeczku, ale u nas w sypialni.
Może Borysa już dziąsła swędzą? W końcu to juz 5 miesiąc mu leci. Od dawna tak ma z tymi piąstkami?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 12:09   #1025
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Od początku je gryzl, ale od ponad miesiąca rzuca się na nie jak pies podczas ataku. Nie wyglada to zdrowo na umyśle :P

W hm rabat 20% kliknelam Pestce kurtkę. No i co?koleżanka zadzwoniła czy mam do sprzedania kurtkę i znalazłam w odlozonych juz rzeczach kurtkę z zary 92. Bardzo ją lubiłam. Jeszcze jest dobra. Właśnie taka cienka na teraz. Będę musiała tą nową zwrócić.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 14:48   #1026
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CollageMaker_20191004_145323278.jpg (147,3 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CollageMaker_20191004_145636876.jpg (241,8 KB, 232 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20191003_135935.jpg (79,2 KB, 226 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 14:52   #1027
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość


Braciszek już nie taki malutki przy siostrze
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-04, 14:58   #1028
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość


Braciszek już nie taki malutki przy siostrze
Szybciej rośnie niż ona. Ona miała 68 na święta. On ma już
Ok miesiąc różnicy. Ale do świąt mamy 3 Mc.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 15:10   #1029
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Szybciej rośnie niż ona. Ona miała 68 na święta. On ma już
Ok miesiąc różnicy. Ale do świąt mamy 3 Mc.
Widać, widać że goni no i dobrze
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 16:09   #1030
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Wiki dużo mówi i pełnymi zdaniami. Panie w żłobku były bardzo zdziwione bo wszystko im powie co chce o co jej chodzi. Wiadomo swoim językiem też jeszcze gada.

No i mamy teraz etap że wszystko robi sama. I ciągle mówi Tunia sama.


Anusia ja cie pociesze. Wiki śpi do teraz ze mną.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 16:47   #1031
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Widać, widać że goni no i dobrze
Tez tak myślę
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-04, 19:44   #1032
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Karolinuusia - gratuluje zalozenia DG i kciuki za sprawne otwarcie!

Morelle - Klaudia dwa wyrazy mówi po polsku i po angielsku. Także nie ma jeszcze calych zdań u nas.

Klaudia zasypia cały czas przy piersi, pozniej odkladam ją do jej lozeczka i nad ranem (czasem o 1, czasem o 5) się przebudza i wtedy juz dosypia w naszym lozku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 19:47   #1033
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Aggs, Wojtek był 3 miesiące na Flixotide. To jest taki odpowiednik Pulmicortu do tuby dla astmatyków. Żeby się nie męczyć z inhalatorem to robisz psik tylko i dziecko ma zrobić 5-8 wdechów

Morele, pulmicort i Nebbudu to to samo. Substancja czynna ta samą tylko nazwa handlowa się różni. Tylko dawki są różne, ty pewnie dostajesz mocniejszą. A lekarze zazwyczaj dają nebbud bo tańszy.
U dzieci w naszym wieku "hau" się liczy jako słowo. Wszystkie dźwiękonaśladowcze tak się liczą
Jakie słodziaki z Borysa i Pestki! Podobni!

Wojtek był całe 4 dni w żłobku i oczywiście chory. Wczoraj miał lekki katar tylko a my zaplanowalismy wyjazd do Warszawy do mojego brata zobaczyć ich córeczkę. Wojtek został u teściow. Dziś rano się obudził z takim kaszlem krtaniowym że aż mi się słabo zrobiło że znowu wycieczka na pogotowie nas czeka. To dziwne bo on jest od tamtego ataku na sterydach:/ cholera nie dosyć że cały czas choruje to jeszcze tylko się coś dowala:/ teraz pewnie już każda infekcja będzie z krtanią:/ na szczęście kaszel się uspokoił (tzn kaszle nadal ale na sucho, nie szczeka) ale boje się nocki. Jak na szpilkach będę spala i to z nim w łóżku bo boje się że jak zacznie płakać to się nakręci tak jak poprzednio.
Z dobrych wiadomości mam śliczną bratanicę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 20:55   #1034
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Pestycyda, kciuki za nockę i zdrowia, zdrowia, zdrowia!

Morelle, ale słodkości


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 21:03   #1035
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Hej dziewczyny
podczytuję Was, ale nie mam kiedy napisać.

U Was tez już tak zimno?

Ja z tego wszystkiego wzięłam się za przegląd zimowych ubrań i moje dziecko jest jakieś dziwne.
Jest duży, prawie 14 kg, ponad 90 cm.
W tamtym roku miał kurtkę z zary 86 i ona dalej jest dobra
Na wyprzedaży kupiłam dwie 98 i one są dużo za duże.
Teraz mam 4 kurtki, chciałam 2 sprzedać, ale nie wiem w końcu w jakich on będzie chodził. W tej mniejszej nie przechodzi chyba całej zimy, w 98 póki co tez nie może chodzić.
Już nie wspomnę, że ma body z lidla 74, a w ubrania 80 wchodzi prawie wszystkich firm

Wydarzyła nam się pierwsza przespana noc, ale niestety tylko jedna Potem wszystko wróciło do normy. Młody spał do 6, ale i tak po 4 mąż mnie obudził bo szedł sprawdzić czy młody zyje.

Pierwszy raz też spałam poza domem, ale tak się budziłam

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
tak, uwazam, ze porozumienie bez przemocy dziala
tylko ze to nie jest tak, ze od razu po zapoznaniu sie z metodą da sie ją wdrozyc w 100%. no, ale jak sie bedzie cwiczyc to z czasem nieco bardziej wejdzie w krew
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Xzora polecasz coś do poczytania w temacie? Jakieś teksty w internecie?


Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Gratulacje! pierwsze koty za płoty

U nas z kolei deska do balansowania skończyła się póki co pare razy przyciętymi paluszkami i dzikim płaczem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oj
My mamy tą wciętą i bardzo polecam!


Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
A ile dobrych wiadomości! Gratuluję jeszcze raz wszystkim zaciążonym śmieszne jest to że większość z nas się zapierała rok temu że sobie nie wyobraża drugiego
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dalej się zapieram
Ale widzę, że jak tak dalej pójdzie to zostaniemy we dwie pojedynczymi mamami
Ja serio sobie tego nie wyobrażam...
Moje dziecko ani na chwilę się nie zatrzymuje, jak widzę dwulatki, które siedzą rodzicom na kolanach, albo siedzą i się bawią to
Nie wiem skąd on ma tyle energii, no nie ze spania na pewno

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Morele, masz rację nie ma co na siłę szukać.
Problem z Jarczewską mam taki że nie zleciła mu żadnych badań ani nic więc jak przyjadę następnym razem to co? Ja powiem że nic się nie zmienia a ona znowu że mam się przemęczyc do Nowego Roku to może mu testy skórne wyjdą. Bez sensu.
Jadę do pulmunologa tego co zazwyczaj. Póki co ma najwięcej sensu co mówi ta kobieta więc się tego trzymam. Zrobiłam mu wyniki, kurde wszystko ma skubani w normie może poza limfocytami ale wiadomo że się dolecza. Witamina D poziom 70! Wapń w normie bo bałam się niedoborów. Immunoglobuliny IgE które powinny wskazywać na alergie na poziomie 2 (przy normie do 100)... Czyli to nie jest alergia, on serio jest po prostu słabej d... Czekam na poziom żelaza jeszcze ale wydaje mi się że próbkę szlag trafił skoro nie ma tylko tego jednego wyniku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak badałaś wapń? Słyszałam, że tego nie da się miarodajnie zbadać, a też się boję o niedobory.
A na nietolerancję glutenu jakie badania mu zlecono?


A, nie pisałam chyba o naszej alergii. Młody miał w końcu testy. Nic nie wyszło... Tzn. minimalnie orzechy ziemne <0,59.
Ale badałam tez krew w kale i wynik pozytywny
To jak to nie alergia to nie wiem co. Idę w tygodniu konsultować wyniki...
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 12:06   #1036
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

podczytuję Was, ale nie mam kiedy napisać.



U Was tez już tak zimno?



Ja z tego wszystkiego wzięłam się za przegląd zimowych ubrań i moje dziecko jest jakieś dziwne.

Jest duży, prawie 14 kg, ponad 90 cm.

W tamtym roku miał kurtkę z zary 86 i ona dalej jest dobra

Na wyprzedaży kupiłam dwie 98 i one są dużo za duże.

Teraz mam 4 kurtki, chciałam 2 sprzedać, ale nie wiem w końcu w jakich on będzie chodził. W tej mniejszej nie przechodzi chyba całej zimy, w 98 póki co tez nie może chodzić.

Już nie wspomnę, że ma body z lidla 74, a w ubrania 80 wchodzi prawie wszystkich firm



Wydarzyła nam się pierwsza przespana noc, ale niestety tylko jedna Potem wszystko wróciło do normy. Młody spał do 6, ale i tak po 4 mąż mnie obudził bo szedł sprawdzić czy młody zyje.



Pierwszy raz też spałam poza domem, ale tak się budziłam





Xzora polecasz coś do poczytania w temacie? Jakieś teksty w internecie?







Oj

My mamy tą wciętą i bardzo polecam!







Ja dalej się zapieram

Ale widzę, że jak tak dalej pójdzie to zostaniemy we dwie pojedynczymi mamami

Ja serio sobie tego nie wyobrażam...

Moje dziecko ani na chwilę się nie zatrzymuje, jak widzę dwulatki, które siedzą rodzicom na kolanach, albo siedzą i się bawią to

Nie wiem skąd on ma tyle energii, no nie ze spania na pewno





Jak badałaś wapń? Słyszałam, że tego nie da się miarodajnie zbadać, a też się boję o niedobory.

A na nietolerancję glutenu jakie badania mu zlecono?





A, nie pisałam chyba o naszej alergii. Młody miał w końcu testy. Nic nie wyszło... Tzn. minimalnie orzechy ziemne <0,59.

Ale badałam tez krew w kale i wynik pozytywny

To jak to nie alergia to nie wiem co. Idę w tygodniu konsultować wyniki...


Czesc Calineczka
Ja nie znoszę jesieni. Kilka dni kolorowych, słonecznych, a reszta jest szara bura i ponura.

Amelka też ma kurtki 86 z zeszłego roku (tylko jedną zimowkę 92) i powiem Ci, że do wyjścia na plac zabaw byłam przekonana, ze większej nie potrzebuje na tę chwilę. Ale jednak przy zabawie wszystko ma na wierzchu i oglądam się za nowymi. Dziś przyszły nam śniegowce z primigi (jednak wzielam już teraz) i są świetne.

Co do ubrań to Ami też w 80 wchodzi, te ciuszki są tak różnie szyte... I w sweterek z lidla 74/80 też w sumie. Ale poniewaz nie mam miejsca w jej komodzie to często robię czystki i miejsce na nowe

Oby przespane nicki zaczęły się Wam powtarzać!
I pisałam niedawno, ale powtórzę, że Ami od kiedy jest Tymon zaczela bawic się sama. Oczywiscie nie cały czas, ale i tak jestem w szoku, że tak potrafi

Zdrowia dla W. Nam udało się dziś pobrać Tymonowi krew. Dwie poprzednie próby były nieudane. Czekamy trż na wyniki posiewu.

W temacie mowy dzieci. Wczoraj rozmawiałam z koleżanką, ktora ma 3 letnią córkę. Mała od wrzesnia poszla do przedszkola (wczesniej była w żłobku) i przestała mowic A mowila pieknie. Koleżanka umówiła ją do psychologa. Zamknęła się w sobie. Nie mowi rowniez w domu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Chwalić się, ktore dzieci są już bez pampersa? Moja Ami przez jakis czas była bez i były takie dni bez zadnej wpadki, a ostatnio zakładam jej na nowo. Ostatnio maluje sobie i widze, że coś cieknie. Pytam dlaczego nie zawołała, a ona do mnie, że teraz jest zajęta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 12:11   #1037
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Mojej koleżanki córka zaczęła mówić właśnie jak poszła do przedszkola. Odwrotnie.
Pestka co dziennie przez ten tydz używa coraz więcej słów.

My nie próbujemy bez pampersa. Czekam na żłobek.
Bylo w lecie kilka dni bez.

Emmos kciuki za krew. Ja właśnie czekam na lekarza.

Calineczka

My mamy kurtkę z tego roku. 92 jest jeszcze ok. 86 juz pozegnalam. Musze odłożyć wszystkie body bo nie da się już założyć. Za małe. Młody tez juz ma 68 na styk. Masakra
74 to ja kupiłam wiosenne rzeczy hahaha
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 12:23   #1038
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Mojej koleżanki córka zaczęła mówić właśnie jak poszła do przedszkola. Odwrotnie.
Pestka co dziennie przez ten tydz używa coraz więcej słów.

My nie próbujemy bez pampersa. Czekam na żłobek.
Bylo w lecie kilka dni bez.

Emmos kciuki za krew. Ja właśnie czekam na lekarza.

Calineczka

My mamy kurtkę z tego roku. 92 jest jeszcze ok. 86 juz pozegnalam. Musze odłożyć wszystkie body bo nie da się już założyć. Za małe. Młody tez juz ma 68 na styk. Masakra
74 to ja kupiłam wiosenne rzeczy hahaha

U wzajemnie kochana ✊️✊️ Przyda się, bo problemów z karmieniem ciąg dalszy.
74? Nie stresuj mnie, Tymek nosi 62, ale w 56 też wchodzi...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 13:01   #1039
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Czesc Calineczka
Ja nie znoszę jesieni. Kilka dni kolorowych, słonecznych, a reszta jest szara bura i ponura.

Amelka też ma kurtki 86 z zeszłego roku (tylko jedną zimowkę 92) i powiem Ci, że do wyjścia na plac zabaw byłam przekonana, ze większej nie potrzebuje na tę chwilę. Ale jednak przy zabawie wszystko ma na wierzchu i oglądam się za nowymi. Dziś przyszły nam śniegowce z primigi (jednak wzielam już teraz) i są świetne.

Co do ubrań to Ami też w 80 wchodzi, te ciuszki są tak różnie szyte... I w sweterek z lidla 74/80 też w sumie. Ale poniewaz nie mam miejsca w jej komodzie to często robię czystki i miejsce na nowe

Oby przespane nicki zaczęły się Wam powtarzać!
I pisałam niedawno, ale powtórzę, że Ami od kiedy jest Tymon zaczela bawic się sama. Oczywiscie nie cały czas, ale i tak jestem w szoku, że tak potrafi

Zdrowia dla W. Nam udało się dziś pobrać Tymonowi krew. Dwie poprzednie próby były nieudane. Czekamy trż na wyniki posiewu.

W temacie mowy dzieci. Wczoraj rozmawiałam z koleżanką, ktora ma 3 letnią córkę. Mała od wrzesnia poszla do przedszkola (wczesniej była w żłobku) i przestała mowic A mowila pieknie. Koleżanka umówiła ją do psychologa. Zamknęła się w sobie. Nie mowi rowniez w domu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Chwalić się, ktore dzieci są już bez pampersa? Moja Ami przez jakis czas była bez i były takie dni bez zadnej wpadki, a ostatnio zakładam jej na nowo. Ostatnio maluje sobie i widze, że coś cieknie. Pytam dlaczego nie zawołała, a ona do mnie, że teraz jest zajęta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

My jesteśmy bez od lipca, zdarzają się wpadki z siku jak się właśnie za bardzo czymś zajmie, tak to chodzi sam lub mówi . Trochę gorzej z druga sprawa bo miał problemu z zaparciami nawykowymi i bał się po błonniku przeszło i co raz częściej robi do toalety czy nocnik. Pomimo różnych wpadek nie zakładam mu w ogóle pampersa nie chce mu robić mętliku w głowie, odkąd ściągnęłam nie miał założonego nawet do samochodu czy spacery, pytam w trakcie czy chce siusiu a do samochodu przez jakiś czas wkładałam podkład ale nie zdarzyło nam się nigdy nic


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 

Edytowane przez Devileek
Czas edycji: 2019-10-07 o 13:02
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-07, 13:08   #1040
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
My jesteśmy bez od lipca, zdarzają się wpadki z siku jak się właśnie za bardzo czymś zajmie, tak to chodzi sam lub mówi . Trochę gorzej z druga sprawa bo miał problemu z zaparciami nawykowymi i bał się po błonniku przeszło i co raz częściej robi do toalety czy nocnik. Pomimo różnych wpadek nie zakładam mu w ogóle pampersa nie chce mu robić mętliku w głowie, odkąd ściągnęłam nie miał założonego nawet do samochodu czy spacery, pytam w trakcie czy chce siusiu a do samochodu przez jakiś czas wkładałam podkład ale nie zdarzyło nam się nigdy nic


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo to trzeba jednak konsekwetnie podejsc. U nas jak jest wpadka to wymiekam i widze ze jej to miesza i wracamy do punktu wyjscia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 13:15   #1041
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Nadrabiam końcówkę




Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Morele, za Janikowem. To jest jak się jedzie na Bierutów od nas. Mam nadzieję że nic będziecie mieć spokojną.

Xzora, w sumie to my tylko propolis próbowaliśmy. Pyłku nigdy nie dawałam bo sobie myślałam że za cholerę Wojtek mi tego nie wypije ale może spróbuję bo ostatnio zaczął pić coś poza wodą i sokiem pomarańczowym. Koleżanka tża ma pasiekę to też podpytać czy mają pyłek i pierzgę, szczególnie że młody nie chce za bardzo entitisu po odsmoczkowaniu
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spróbuj. Młody pije tylko wodę, pyłek uwielbia i codziennie o nim przypomina
Dla mnie to jest obrzydliwe...

Wojtek nie śpi w dzień w żłobku też?
Ja bym chciała, żeby młody rano był trochę jęczybułą, a on taką fazę ma dopiero później Rano ma mnóstwo energi, nie da mi poleżeć tylko od razu ściąga z łóżka. Bierze moje kapcie, zakłada mi na stopy i mówi "mama położy kapcie na podłodze!"

Emmos mały ma to samo z komentowaniem wszystkiego na spacerach... Czasem coś takiego palnie... Nie umie nic nie mówić nawet kilka sekund
Zaczął też dużo śpiewać. I ma niemożliwą pamięć, wrzucałam kiedyś na fb filmik, ona zna słowo w słowo dużo książek takich po 20-30 wersów

No dziwne są te rozmiary. Sprawdzę kurtkę w ruchu, ale wydaje mi się, że zapasu jest sporo. 98 jest ogromna, a zara ma niby małą rozmiarówkę.
Zimowych butów jeszcze nie mamy. Też myślę o primigach, ale nie wiem który rozmiar. Mody ma teraz stopę 147 mm wg esizeme.


Morelle współczuję chorób. Przy dwójce to musi mieć inny wymiar.
U nas póki co już dwa tygodnie katar.

Widziałam, że narzekałyście na teściowe, u mnie teść szaleje... Mamy z nim kontakt raz na miesiąc i to dużo za dużo

Edytowane przez calineczka3
Czas edycji: 2019-10-07 o 13:16
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 13:28   #1042
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Nadrabiam końcówkę





Spróbuj. Młody pije tylko wodę, pyłek uwielbia i codziennie o nim przypomina
Dla mnie to jest obrzydliwe...

Wojtek nie śpi w dzień w żłobku też?
Ja bym chciała, żeby młody rano był trochę jęczybułą, a on taką fazę ma dopiero później Rano ma mnóstwo energi, nie da mi poleżeć tylko od razu ściąga z łóżka. Bierze moje kapcie, zakłada mi na stopy i mówi "mama położy kapcie na podłodze!"

Emmos mały ma to samo z komentowaniem wszystkiego na spacerach... Czasem coś takiego palnie... Nie umie nic nie mówić nawet kilka sekund
Zaczął też dużo śpiewać. I ma niemożliwą pamięć, wrzucałam kiedyś na fb filmik, ona zna słowo w słowo dużo książek takich po 20-30 wersów

No dziwne są te rozmiary. Sprawdzę kurtkę w ruchu, ale wydaje mi się, że zapasu jest sporo. 98 jest ogromna, a zara ma niby małą rozmiarówkę.
Zimowych butów jeszcze nie mamy. Też myślę o primigach, ale nie wiem który rozmiar. Mody ma teraz stopę 147 mm wg esizeme.


Morelle współczuję chorób. Przy dwójce to musi mieć inny wymiar.
U nas póki co już dwa tygodnie katar.

Widziałam, że narzekałyście na teściowe, u mnie teść szaleje... Mamy z nim kontakt raz na miesiąc i to dużo za dużo
Chyba u Was bedzie rozmiar 25 bo u nas podobna sytuacja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 15:17   #1043
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 14

Anusia tak mi się wydaje, ale wstrzymuję się jeszcze bo póki co idealnie wychodzi 24. Jakby mu stopa nie urosła to 25 będzie miało 13 mm luzu, trochę za dużo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 15:20   #1044
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Calineczka, badałam wapń z krwi. Nie wpadłam na to żeby zbadać krew utajoną w kale ale wpisuje na listę badań po wypłacie badania na nietolerancję glutenu mają strasznie skomplikowane nazwy. W wolnej chwili spiszę Ci że skierowania. Niestety testy alergiczne z krwi nie zawsze wychodzą więc to że są negatywne w sumie guzik znaczy:/
Gratuluję tej przespanej nocy🥰 a używacie smoczka? Wojciech też z tych opornych na spanie a po odsmoczkowaniu i rezygnacji z drzemek śpi całe noce. W żłobku nie zostaje na drzemki. Bywa tam na 4-5 dni co 2-3 tygodnie więc nie chce mi się go zostawiać jak nie muszę:0

Ja muszę ogarnąć czy kurtka zimowa jest dobra na Wojtka. Z 86 wyrósł na pewno. Większość ciuchów mamy 92, spodnie 86 już się robią z za krótkie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 15:47   #1045
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Calineczka, badałam wapń z krwi. Nie wpadłam na to żeby zbadać krew utajoną w kale ale wpisuje na listę badań po wypłacie badania na nietolerancję glutenu mają strasznie skomplikowane nazwy. W wolnej chwili spiszę Ci że skierowania. Niestety testy alergiczne z krwi nie zawsze wychodzą więc to że są negatywne w sumie guzik znaczy:/
Gratuluję tej przespanej nocy🥰 a używacie smoczka? Wojciech też z tych opornych na spanie a po odsmoczkowaniu i rezygnacji z drzemek śpi całe noce. W żłobku nie zostaje na drzemki. Bywa tam na 4-5 dni co 2-3 tygodnie więc nie chce mi się go zostawiać jak nie muszę:0

Ja muszę ogarnąć czy kurtka zimowa jest dobra na Wojtka. Z 86 wyrósł na pewno. Większość ciuchów mamy 92, spodnie 86 już się robią z za krótkie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
my mamy kurtki 86 :-/ mogliby cos w lidlu dac na zime

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 16:25   #1046
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
U wzajemnie kochana ✊️✊️ Przyda się, bo problemów z karmieniem ciąg dalszy.
74? Nie stresuj mnie, Tymek nosi 62, ale w 56 też wchodzi...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
On jest długi i szybciej rośnie wzdłuż niż Pestka.

MAmy zapalenie oskrzeli. Pestka zdrowa


Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
My jesteśmy bez od lipca, zdarzają się wpadki z siku jak się właśnie za bardzo czymś zajmie, tak to chodzi sam lub mówi . Trochę gorzej z druga sprawa bo miał problemu z zaparciami nawykowymi i bał się po błonniku przeszło i co raz częściej robi do toalety czy nocnik. Pomimo różnych wpadek nie zakładam mu w ogóle pampersa nie chce mu robić mętliku w głowie, odkąd ściągnęłam nie miał założonego nawet do samochodu czy spacery, pytam w trakcie czy chce siusiu a do samochodu przez jakiś czas wkładałam podkład ale nie zdarzyło nam się nigdy nic


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje! Czemu się nie chwalisz? Myślałam że wszystkie dzieci mają pieluchy.

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Nadrabiam końcówkę





Spróbuj. Młody pije tylko wodę, pyłek uwielbia i codziennie o nim przypomina
Dla mnie to jest obrzydliwe...

Wojtek nie śpi w dzień w żłobku też?
Ja bym chciała, żeby młody rano był trochę jęczybułą, a on taką fazę ma dopiero później Rano ma mnóstwo energi, nie da mi poleżeć tylko od razu ściąga z łóżka. Bierze moje kapcie, zakłada mi na stopy i mówi "mama położy kapcie na podłodze!"

Emmos mały ma to samo z komentowaniem wszystkiego na spacerach... Czasem coś takiego palnie... Nie umie nic nie mówić nawet kilka sekund
Zaczął też dużo śpiewać. I ma niemożliwą pamięć, wrzucałam kiedyś na fb filmik, ona zna słowo w słowo dużo książek takich po 20-30 wersów

No dziwne są te rozmiary. Sprawdzę kurtkę w ruchu, ale wydaje mi się, że zapasu jest sporo. 98 jest ogromna, a zara ma niby małą rozmiarówkę.
Zimowych butów jeszcze nie mamy. Też myślę o primigach, ale nie wiem który rozmiar. Mody ma teraz stopę 147 mm wg esizeme.


Morelle współczuję chorób. Przy dwójce to musi mieć inny wymiar.
U nas póki co już dwa tygodnie katar.

Widziałam, że narzekałyście na teściowe, u mnie teść szaleje... Mamy z nim kontakt raz na miesiąc i to dużo za dużo
Jest kosmos rano i wieczorem. Piżamy. Pampersy. Śniadania. Leki. Inhalacje. Wsje o 8 i kończę o 11 jak trzeba dać Pestce zupę. Wiec jeszcze to musze ugotować w międzyczasie. Tak to luz
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 16:49   #1047
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Moja Ada też bez pieluchy od miesiąca. Poszło w miarę gładko. Przez pierwszy tydzień zabezpieczalam łóżka i kanapy folią malarską. Adka ładnie woła, dwójka też nam w miarę wychodzi. Są oczywiście wpadki, najgorzej jak w dużym sklepie zawołała, to szybko rzucamy wszystko i biegniemy pod drzewko pieluche zakładam jej tylko na noc i drzemki, bo widzę, że tego nie kontroluje.

Dzisiaj zmarł mój dziadek, mam mega rozbity dzień.

Do tego jutro mam wizytę potwierdzającą, trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 18:31   #1048
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Bo to trzeba jednak konsekwetnie podejsc. U nas jak jest wpadka to wymiekam i widze ze jej to miesza i wracamy do punktu wyjscia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Też czasem odpuszczałam i chyba macie rację z tym mieszaniem w głowie.

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Nadrabiam końcówkę

Spróbuj. Młody pije tylko wodę, pyłek uwielbia i codziennie o nim przypomina
Dla mnie to jest obrzydliwe...

Wojtek nie śpi w dzień w żłobku też?
Ja bym chciała, żeby młody rano był trochę jęczybułą, a on taką fazę ma dopiero później Rano ma mnóstwo energi, nie da mi poleżeć tylko od razu ściąga z łóżka. Bierze moje kapcie, zakłada mi na stopy i mówi "mama położy kapcie na podłodze!"

Emmos mały ma to samo z komentowaniem wszystkiego na spacerach... Czasem coś takiego palnie... Nie umie nic nie mówić nawet kilka sekund
Zaczął też dużo śpiewać. I ma niemożliwą pamięć, wrzucałam kiedyś na fb filmik, ona zna słowo w słowo dużo książek takich po 20-30 wersów

No dziwne są te rozmiary. Sprawdzę kurtkę w ruchu, ale wydaje mi się, że zapasu jest sporo. 98 jest ogromna, a zara ma niby małą rozmiarówkę.
Zimowych butów jeszcze nie mamy. Też myślę o primigach, ale nie wiem który rozmiar. Mody ma teraz stopę 147 mm wg esizeme.


Morelle współczuję chorób. Przy dwójce to musi mieć inny wymiar.
U nas póki co już dwa tygodnie katar.

Widziałam, że narzekałyście na teściowe, u mnie teść szaleje... Mamy z nim kontakt raz na miesiąc i to dużo za dużo

Szkoda, że nie mam fb Moja też ma fazę na śpiewanie ostatnio, tylko nie mam czasu jej nagrywać. Ostatnio „hej sokoły” wrzucałam na insta, ale na nocniku wychodzą jej lepiej

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
My jesteśmy bez od lipca, zdarzają się wpadki z siku jak się właśnie za bardzo czymś zajmie, tak to chodzi sam lub mówi . Trochę gorzej z druga sprawa bo miał problemu z zaparciami nawykowymi i bał się po błonniku przeszło i co raz częściej robi do toalety czy nocnik. Pomimo różnych wpadek nie zakładam mu w ogóle pampersa nie chce mu robić mętliku w głowie, odkąd ściągnęłam nie miał założonego nawet do samochodu czy spacery, pytam w trakcie czy chce siusiu a do samochodu przez jakiś czas wkładałam podkład ale nie zdarzyło nam się nigdy nic


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super, brawo Wy! Z tym autem i spacerami bez pampa to już na serio ekstra. U nas nawet jak cały dzien nie miała pampersa to jednak poza domem zakładałam. No i na noc oczywiscie też.
Nasomiast wpadki mamy tylko z siusiu, na kupkę woła bezbłędnie.

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
my mamy kurtki 86 :-/ mogliby cos w lidlu dac na zime

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Coś takiego jak na razie ma byc
IMG_2299.JPG

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Moja Ada też bez pieluchy od miesiąca. Poszło w miarę gładko. Przez pierwszy tydzień zabezpieczalam łóżka i kanapy folią malarską. Adka ładnie woła, dwójka też nam w miarę wychodzi. Są oczywiście wpadki, najgorzej jak w dużym sklepie zawołała, to szybko rzucamy wszystko i biegniemy pod drzewko pieluche zakładam jej tylko na noc i drzemki, bo widzę, że tego nie kontroluje.

Dzisiaj zmarł mój dziadek, mam mega rozbity dzień.

Do tego jutro mam wizytę potwierdzającą, trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bardzo mi przykro z powodu dziadka.

Brawo dla Ady i kciuki za wizytę ✊️

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Anusia tak mi się wydaje, ale wstrzymuję się jeszcze bo póki co idealnie wychodzi 24. Jakby mu stopa nie urosła to 25 będzie miało 13 mm luzu, trochę za dużo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas podobnie to wypada, ale wstrzymywałam się 2 tygodnie i jak zobaczyłam, że na eobuwiu nie ma juz tych ktore upatrzyłam to szybko zamowiłam z zalando

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
On jest długi i szybciej rośnie wzdłuż niż Pestka.



MAmy zapalenie oskrzeli. Pestka zdrowa









Gratulacje! Czemu się nie chwalisz? Myślałam że wszystkie dzieci mają pieluchy.







Jest kosmos rano i wieczorem. Piżamy. Pampersy. Śniadania. Leki. Inhalacje. Wsje o 8 i kończę o 11 jak trzeba dać Pestce zupę. Wiec jeszcze to musze ugotować w międzyczasie. Tak to luz

Morelle, zdrowia dla młodego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 19:00   #1049
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Też czasem odpuszczałam i chyba macie rację z tym mieszaniem w głowie.




Szkoda, że nie mam fb Moja też ma fazę na śpiewanie ostatnio, tylko nie mam czasu jej nagrywać. Ostatnio „hej sokoły” wrzucałam na insta, ale na nocniku wychodzą jej lepiej




Super, brawo Wy! Z tym autem i spacerami bez pampa to już na serio ekstra. U nas nawet jak cały dzien nie miała pampersa to jednak poza domem zakładałam. No i na noc oczywiscie też.
Nasomiast wpadki mamy tylko z siusiu, na kupkę woła bezbłędnie.




Coś takiego jak na razie ma byc
Załącznik 7693836




Bardzo mi przykro z powodu dziadka.

Brawo dla Ady i kciuki za wizytę



U nas podobnie to wypada, ale wstrzymywałam się 2 tygodnie i jak zobaczyłam, że na eobuwiu nie ma juz tych ktore upatrzyłam to szybko zamowiłam z zalando




Morelle, zdrowia dla młodego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lubie takie kozuszki ale widze ze tylko do 92

W kwestii odpieluchowania u nas dochodzi kwestia jej mleko lubnosci. Ona po takiej butli to non stop sika. Ja odpuscilam az znow da jakis sygnal na ten moment korzysta z nocnika tylko przed kapiela.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2019-10-07 o 19:03
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 19:54   #1050
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Też czasem odpuszczałam i chyba macie rację z tym mieszaniem w głowie.




Szkoda, że nie mam fb Moja też ma fazę na śpiewanie ostatnio, tylko nie mam czasu jej nagrywać. Ostatnio „hej sokoły” wrzucałam na insta, ale na nocniku wychodzą jej lepiej




Super, brawo Wy! Z tym autem i spacerami bez pampa to już na serio ekstra. U nas nawet jak cały dzien nie miała pampersa to jednak poza domem zakładałam. No i na noc oczywiscie też.
Nasomiast wpadki mamy tylko z siusiu, na kupkę woła bezbłędnie.




Coś takiego jak na razie ma byc
Załącznik 7693836




Bardzo mi przykro z powodu dziadka.

Brawo dla Ady i kciuki za wizytę ✊️



U nas podobnie to wypada, ale wstrzymywałam się 2 tygodnie i jak zobaczyłam, że na eobuwiu nie ma juz tych ktore upatrzyłam to szybko zamowiłam z zalando




Morelle, zdrowia dla młodego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
On jest długi i szybciej rośnie wzdłuż niż Pestka.



MAmy zapalenie oskrzeli. Pestka zdrowa









Gratulacje! Czemu się nie chwalisz? Myślałam że wszystkie dzieci mają pieluchy.







Jest kosmos rano i wieczorem. Piżamy. Pampersy. Śniadania. Leki. Inhalacje. Wsje o 8 i kończę o 11 jak trzeba dać Pestce zupę. Wiec jeszcze to musze ugotować w międzyczasie. Tak to luz

Jakiś czas temu pisałam Morelle że dobrze nam idzie

Tak jak pisałam zdarzają się wpadki i średnio jeszcze z tą drugą sprawą ale nie naciskam żeby go nie stresować, zazwyczaj wyłapuje moment i siadamy ( wcześniej przy zaparciach w ogóle nie chciał siadać więc to duży postęp ) ale nie raz majteczki czy spodnie idą do prania . Jakoś mnie to nie zniechęca ludzie mają wielo które muszą ciągle prac to nic mi się nie stanie jak co jakiś czas muszę przeprac ;p

Na noc też nie siusia juz, z początku mu zakładałam i na drzemki ale zauważałam że jest sucho a w nocy zazwyczaj ma jedną pobudkę i wtedy idziemy zrobić siusiu i jak znów się napije czy weźmie kawałek jabłka( jakiś taki nawyk ma że musi czasem coś przegryśc :P dobrze że tubki poszły w nie pamięć ) wraca do łóżka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-27 17:24:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.