Mąż zataił przede mną swój zakup - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-01-21, 12:36   #31
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Cytat:
Napisane przez Hermiona83 Pokaż wiadomość
Nawet za kilka tysięcy?

Dlaczego by nie? Wg. google koszt to około 3000. Mógł odkładać, może zarabiać wystarczająco. Nie jest to też zakup, który powtarzasz często.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 12:38   #32
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 243
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Moim zdaniem takie duże wydatki fajnie jest uzgodnić z partnerem.
Hermiona83 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 12:40   #33
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Cytat:
Napisane przez Hermiona83 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem takie duże wydatki fajnie jest uzgodnić z partnerem.
Ale ona by się nie zgodziła. To co, facet ma odpuścić hobby czy swój sposób spędzania wolnego czasu, bo żona wie lepiej?
Jak zarabia dobrze, na wszystko im starcza, to czemu nie?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 12:41   #34
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Cytat:
Napisane przez wnerwionazona Pokaż wiadomość
Fajnie, życzę, żeby też partner Was oszukiwał. Oraz życzę wspólnoty finansowej polegającej na tym, że ten, kto więcej zarabia, robi, co chce. Nie życzę sobie więcej odpowiedzi, chciałam rad, jak pogadać z mężem, ale Grażyny wizazowe muszą kopać leżącego. Nie pozdrawiam.
Mając wspólnotę, przecież Ty też możesz robić co chcesz

Ja też nic nie rozumiem-może opisałaś sprawę zbyt lakonicznie, brak ważnych szczegółów-nie wiem...
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA

Edytowane przez golgie
Czas edycji: 2022-01-21 o 12:43
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 12:46   #35
kici88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 470
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Cytat:
Napisane przez Hermiona83 Pokaż wiadomość
Nawet za kilka tysięcy?
Jeżeli sobie odłożył te pieniądze, czy wziął z takiej luźnej nadwyżki, a nie wydał kwoty przeznaczonej na niezbędne i bieżące potrzeby typu opłaty czy jedzenie, to ja nie widzę problemu.
Za to widzę problem w tym, że w ramach naprawiania relacji facet najprawdopodobniej został cichcem wrobiony w ciążę, której ewidentnie w ogóle nie planował i nie chciał. Zresztą, on i tak jest chyba jakiś święty, ja na jego miejscu wiałabym od takiej francowatej żoneczki, aż by się kurzyło...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kici88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 12:48   #36
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Cytat:
Napisane przez Hermiona83 Pokaż wiadomość
Nawet za kilka tysięcy?

a czemu nie? niezbyt sobie wyobrażam to, że własnych zarobionych pieniędzy nie mogę zadysponowac tak jak chcę, bo partner mi bedzie truł dupę o niepotrzebny (z jego punktu widzenia) wydatek. no sorry, może jemu jej wydatki na studia i dokształcanie się przez 2 lata też nie leżą, może mu nie pasuje, że musiał przejąć w związku z tym lwią cześć wspólnych bieżących wydatków na siebie?


ten problem i ogólnie cały wątek to do perełek się nadaje
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 12:50   #37
kici88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 470
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

I ciekawe, czy autorka wątku też by tak pyszczyła, gdyby za te 3 tysiące kupił jej bez uzgodnienia prezent na te urodziny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kici88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-21, 12:50   #38
rewelka111
Rozeznanie
 
Avatar rewelka111
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 648
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Gdybym zrobiła dobrze zarabiającemu, wywiązującemu się w pełni z obowiązków domowych, wręcz wykonującemu ich 100% aby kobieta mogła odpoczywać dziką awanturę, że sobie kupił nową konsolę to by mi się kazał w głowę popukać i pewnie myślał, że żartuje albo mi hormony wariują…

Serio nie doszukuj się na tym etapie winy w mężu tylko w sobie, bo coś z Tobą/Waszym związkiem jest nie tak, że on w ogóle jest zmuszony kitrać takie rzeczy.
__________________
...
rewelka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 12:51   #39
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Też byłabym wkurzona. Sądzę, że i on czystego sumienia nie ma skoro kitra się z tym w szafie. Tylko problemy widzę tu dwa: brak konsultacji dużego wydatku +nadmierne zaangażowanie w gry. Może zapytaj go jak dalej widzi związek, bo tego czasu wolnego będziecie mieć coraz mniej i warto byłoby choć jego część spędzić razem (bo jak rozumiem to Cię wkurza?). Obowiązki domowe obowiązkami, zarabianie zarabianiem, ale jak się czasu nie spędza wspólnie bo pochłania go gra, to raczej nie wróży dobrze na przyszłość. No chyba, że nadinterpretuję i wcale nie o to chodzi.

Co do samego wydatku - to chyba zależy od tego jakie macie ustalenia. U mnie jest tak, że wszelkie wydatki konsultujemy ze sobą, nie pytamy się o pozwolenie tylko informujemy się i ustalamy czy teraz, czy później. Jak mamy rozbieżne zdania to też to przegadujemy. Na szczęście mój mąż nie uważa, że skoro zarabia 3 razy więcej to nie mam prawa głosu.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»

Edytowane przez Paprotka_
Czas edycji: 2022-01-21 o 12:59
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 12:52   #40
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 503
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ale ludzie są różni i rodzaje szczęścia różne, szczególnie w przypadku starszych pokoleń, bo takie osoby mam na myśli. Teraz się stawia na większą szczerość, rozmawiaj, wyjaśniaj, wszystko mów. Kiedyś niekoniecznie tak było. Pamiętam, że kitranie jakichś zaskórników przed żoną to np. wśród kolegów taty z pracy był powszechny zwyczaj. Również nie chciałabym, aby mąż w obawie, że mu zabronię, czy będę mu przynudzała cokolwiek przede mną ukrywał, ale serio serio znam takie pary. Taki trochę dziwny model, może nawet rodzaj gry przed sobą, ale są. Jeżeli to jest jedyny "grzech" faceta, to...

Odmianą tego zwyczaju jest ukrywanie np. kupna nowych butów czy jakichś ciuchów przed mężem. Mam kilka koleżanek, które po dziś dzień tak robią. "O, nowe buty?", "Gdzie tam, to stare, tylko dawno ich nie zakładałam". Jedna nawet umówiła się ze swoją matką, że gdy zamawia jakieś buty, torebki, ciuchy przez internet, to przychodzą na adres matki i potem matka jej przynosi owe dobra "w prezencie". Żeby mąż nie gadał, że za dużo wydaje. Też myślę, że to rodzaj takiej gry, wzajemne zwodzenie się, no ale, co kto lubi...


Ja i mój mąż też czasem kupujemy sobie różne sprzęty "hobbystyczne"(te droższe też), ale bez konieczności zatajania. Przeciwnie, jeszcze druga osoba jest proszona o konsultację, gdzie kupić lepiej, taniej, jakiej firmy. Mąż był ze mną, gdy wybierałam nowy rower, a gdy on szukał urządzeń do swojego hobby, ja wyszukiwałam mu producentów i namiary na konkretne sklepy.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 12:54   #41
kici88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 470
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Sądzę, że i on czystego sumienia nie ma skoro kitra się z tym w szafie.
Po prostu jest mądrym facetem i wiedział, że mu żona będzie jazgotać nad uchem.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kici88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-21, 12:59   #42
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Takie wątki to dla mnie antyreklama małżeństwa faktycznie, pociągająca perspektywa, mieć nad głową kogoś kto Ci mówi na co możesz wydać zarobione przez siebie pieniądze i jak możesz spędzać wolny czas xD

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 13:02   #43
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Takie wątki to dla mnie antyreklama małżeństwa faktycznie, pociągająca perspektywa, mieć nad głową kogoś kto Ci mówi na co możesz wydać zarobione przez siebie pieniądze i jak możesz spędzać wolny czas xD

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
Wystarczy podpisać intercyzę. Jak ktoś decyduje się na wspólnotę to powinien liczyć się z tym, że traci trochę swobody.
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 13:04   #44
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Cytat:
Napisane przez Ruwi Pokaż wiadomość
Wystarczy podpisać intercyzę. Jak ktoś decyduje się na wspólnotę to powinien liczyć się z tym, że traci trochę swobody.

W zdrowym związku nie traci się swobody. W zdrowym związku można realizować swoje pasje z swojej kasy.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 13:06   #45
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jeżeli ona jest tak "przyjemna" w obyciu na co dzień, jak tutaj zaprezentowała, to ja się facetowi nie dziwię. Znam takie pary, gdzie niestety facet pewne rzeczy musi kitrać, bo żona by mu nie dała kupić np. narzędzi za 300 złotych "bo po co ci to? masz śrubokręt przecież". Nie mówię, że jakieś ukrywanie jest dobre, ale czasami to zło konieczne. I takie związki trwają, mają dzieci, są ogólne szczęśliwe. Najgorsze jest to, że tu już jest afera wielka i ZUYYY MĄŻ a nawet nie wiadomo ile wydał, kiedy, czy w ogóle.

Nie no, tu się zgadzam. Miałam na myśli, że w dobrym związku, gdzie jest wspólna kasa, kitranie zakupów przez małżonka byłoby dla mnie nie do przyjęcia. Wszystkiego nie wiemy, może i to mąż jest tym złym, ale autorka tak przedstawia siebie i ten związek, że ciężko mi się dziwić zachowaniu męża.
Ktoś napisał, że on się nie zapytał, bo wiedział, że byłaby awantura. A według mnie powinien po prostu powiedzieć "słuchaj Ania, mamy w tym miesiącu dodatkową gotówkę, chcę sobie kupić to i to. Czy potrzebujemy czegoś dla dziecka, na co nie wpadłem, czy jest ok?". I jak ok, to kupić.
Sama mam sytuację, że kasa jest wspólna, ale ja teraz nie pracuję, wszystko zarabia partner. I jest to dla mnie naturalne, że ma prawo coś sobie droższego kupić, jeśli chce, pomimo tej wspólnoty. Ale zawsze o tym mówi, bo według naszych ustaleń, to jest wspólne.

Więc dlatego jestem ciekawa, o co chodzi autorce z tą całą wspólnotą, bo mam wrażenie, że każde z nich ma na myśli co innego :P
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 13:07   #46
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Cytat:
Napisane przez Ruwi Pokaż wiadomość
Wystarczy podpisać intercyzę. Jak ktoś decyduje się na wspólnotę to powinien liczyć się z tym, że traci trochę swobody.
Tylko w sumie czemu? Nie rozumiem czemu wspólnota musi oznaczać kontrolę wydatków i brzęczenie nad uchem, że mąż robi co lubi (pewnie żona lepiej wie jak powinien się relaksować po robocie xD)

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 13:08   #47
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89084525]W zdrowym związku nie traci się swobody. W zdrowym związku można realizować swoje pasje z swojej kasy.[/QUOTE]
Jeśli jest duża dysproporcja w zarobkach, to to nie jest zdrowe podejście, gdy jedna ze stron sobie baluje, bo ma więcej "swojej" kasy (podczas gdy w rzeczywistości jest ona wspólna), a druga zaciska pasa.
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 13:15   #48
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Ale jeśli to małżeństwo jest takie cudowne, że nie możesz kupić sobie nawet majtek to dziecko było ostatnia rzeczą o której powinniście byli pomyśleć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 13:17   #49
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Ogólnie autorka jak sama napisała realizuje tylko swoje o obowiązki zawodowo- naukowe a reszta na głowie męża. Do czasu jej to starczało ale teraz postanowiła się czepiać o granie bo ma taką fanaberię. I to sformułowanie: wpadłam w furię. Ten facet musi mieć przechlapane żyjąc z kimś kto chce mu ustawiać każdy najmniejszego aspekt życia a od siebie nie wymaga nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-21, 13:18   #50
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Tylko w sumie czemu? Nie rozumiem czemu wspólnota musi oznaczać kontrolę wydatków i brzęczenie nad uchem, że mąż robi co lubi (pewnie żona lepiej wie jak powinien się relaksować po robocie xD)

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
Musieć nie musi, tylko pasowałoby najpierw ustalić razem strategię, która będzie wszystkim pasować. I samo to, że on lubi nie jest wystarczającym uzasadniem, bo lubić może równie dobrze jazdę luksusowymi samochodami, jakiś zdrowy rozsądek trzeba zachować. Moim zdaniem w związku autorki coś jest ewidentnie nieprzegadane i oboje chowają jakieś żale.
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 13:20   #51
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Tylko w sumie czemu? Nie rozumiem czemu wspólnota musi oznaczać kontrolę wydatków i brzęczenie nad uchem, że mąż robi co lubi (pewnie żona lepiej wie jak powinien się relaksować po robocie xD)

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
A gdyby Twój facet przedkładał gry nad Ciebie (bo np. wpadł w nałóg albo uciekał w ten sposób przed problemami) to też byś miała to w nosie? Od razu rozstałabyś się czy spróbowała jednak najpierw z nim pogadać? Mnie się wydaje że tu problem jest trochę głębszy niż "zła żona zabrania grania na konsoli bo chce mu ustawiać życie".
Wietrzę albo to co napisałam w pierwszym zdaniu albo niedogadanie w kwestii planów finansowych na przyszłość (np.ona coś wymyśliła ale nie powiedziała, albo powiedziała a on to zignorował) albo jedno i drugie.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 13:21   #52
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Cytat:
Napisane przez Ruwi Pokaż wiadomość
Jeśli jest duża dysproporcja w zarobkach, to to nie jest zdrowe podejście, gdy jedna ze stron sobie baluje, bo ma więcej "swojej" kasy (podczas gdy w rzeczywistości jest ona wspólna), a druga zaciska pasa.
Tyle, że tutaj ani mąż nie baluje (a utrzymuje rodzinę), ani autorka nie zaciska pasa (postanowiła przeznaczyć swoje pieniądze na kursy i doszkalanie). No jakoś średnio wierzę w to, że on kupuje sobie konsolę i gry, a ona nie ma pieniędzy na majtki.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 13:21   #53
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-01-21 o 13:40
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 13:23   #54
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Cytat:
Napisane przez Ruwi Pokaż wiadomość
Musieć nie musi, tylko pasowałoby najpierw ustalić razem strategię, która będzie wszystkim pasować. I samo to, że on lubi nie jest wystarczającym uzasadniem, bo lubić może równie dobrze jazdę luksusowymi samochodami, jakiś zdrowy rozsądek trzeba zachować. Moim zdaniem w związku autorki coś jest ewidentnie nieprzegadane i oboje chowają jakieś żale.
Ale autorka nie wyjaśniła nadal o co chodzi z tymi majtkami i czemu nie może korzystać ze wspólnych pieniędzy. Przykład z luksusowymi samochodami moim zdaniem nie trafiony, chodzi tylko o konsolę, a z pierwszego postu wynika, że go na luzie na nią stać.
No on ma ewidentnie żal i chyba słusznie, skoro ona mu brzęczy że nie powinien grać (a nie wyjaśniła w sumie czemu).

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 13:23   #55
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
"słuchaj Ania, mamy w tym miesiącu dodatkową gotówkę, chcę sobie kupić to i to. Czy potrzebujemy czegoś dla dziecka, na co nie wpadłem, czy jest ok?"

I w normalnym związku by to tak funkcjonowało. Tylko w normalnym; gdzie chłop może spędzać czas jak chce, a nie, że on przejmuje wszystkie obowiązki i ma awanturę, bo gra. Ona pisze, o ich pieniądzach. Jednak jakie ich, jak ona nic nie kupi sobie, bo nie ma, a on zarabia świetnie.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 13:24   #56
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Autorko, mysle ze musisz dac sobie i mezowi troche luzu. Maz nie powinien Cie oszukiwac, ale wiedzial jak zareagujesz, wiec wolal taka opcje niz Twoja furie - tym bardziej, ze jestes w ciazy. Jezeli gra na konsoli nie koliduje z obowiazkami zawodowymi, czy domowymi, to po co sie czepiac? Kazdy potrzebuje jakiejs odskoczni. Czy maz wie, ze nie stac Cie na majtki, czy na drozszy krem? A moze Cie stac, tylko sobie wmawiasz, ze nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 13:26   #57
Alekto123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 213
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Może autorko pójdź z facetem na konsultację do terapeuty par, bo widać, że komunikacja nie jest u was najlepsza.
Alekto123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 13:29   #58
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Cytat:
Napisane przez Hermiona83 Pokaż wiadomość
Nawet za kilka tysięcy?
jesli stac go na to aby w pojedynke oplacac mieszkanie, kredyt i zarcie dla dwoch osob, to konsola za trzy tysiace nie wydaje sie wielkim wydatkiem przy jego zarobkach
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 13:50   #59
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Treść usunięta
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-21, 13:54   #60
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Mąż zataił przede mną swój zakup

Cytat:
Napisane przez wnerwionazona Pokaż wiadomość
Fajnie, życzę, żeby też partner Was oszukiwał. Oraz życzę wspólnoty finansowej polegającej na tym, że ten, kto więcej zarabia, robi, co chce. Nie życzę sobie więcej odpowiedzi, chciałam rad, jak pogadać z mężem, ale Grażyny wizazowe muszą kopać leżącego. Nie pozdrawiam.
🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-30 16:27:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.