Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-24, 13:59   #61
kinia;)
Raczkowanie
 
Avatar kinia;)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 81
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

A czy nie mogłabym usunąć tego sama plastrami z woskiem? Kiedys próbowałam ale w mało widocznym miejscu z brzegu i teraz mam tam jasną plamkę(wprawdzie mało widoczną),a jak po usunięciu wąsika zostanie mi przebarwienie? Juz sama nie wiem co mam zrobić, z jednej strony chcę się móc czuc wreszcie swobodnie, bo teraz ograniczam swoje kontakty z ludzmi, a z drugiej strony się boję. Mama zresztą mi odradza A mogę wiedzieć w jakim wieku zaczęłaś usuwać wąsik? ok, to narazie tyle, thx
kinia;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 14:15   #62
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

kinia napisał(a):
> A czy nie mogłabym usunąć tego sama plastrami z woskiem?

moglabys - jak tak czasami robie, polecam plastry do depilacji twarzy Venity, jest ich duzo i sa moim zdaniem bardzo dobre, ale trzeba bardzo uwazac z higiena po zabiegu i w trakcie - w innym wypadku moga pojawic sie krostki. najwazniejsze jest przetarcie depilowanego miejsca oliwka PO. jakakowliek oliwka dla dzieci sprawdza sie super (niekoniecznie te husteczki, ktore sa w zestawie). I absolutnie musisz uwazac, zeby nie dotknac miejsca depilowanego lapkami po - to typowy odruch, ktory przenosi bakterie.
I - jednak uwazam, ze na pierwszy raz kosmetyczka jest lepsza - kolejne zabiegi mozesz przeprowadzac juz sama

powodzenia i nie martw sie
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 14:23   #63
kinia;)
Raczkowanie
 
Avatar kinia;)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 81
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

Dzięki tylko czy przezwyciężę strach i obawy przed ewentualnymi skutkami depilacji? Mam nadzieję że coś mnie pchnie i wreszcie się zdecyduję. Aha, jeszcze się zastanawiam czy 19lat to nie za dużo jak na takie zabiegi, czy nie powinnam już dać sobie spokój thx
kinia;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 15:33   #64
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

Kinia Ty masz 19 lat??? Boshe juz myslalam ze jakieś dziecko z podstawówki przepraszam Cie Kochana bardzo ale reagujesz jak dziecko jak mozna być ZAstarym na usuniecie wąsika!!??!!! !!! I czego Ty wlasciwie sie boisz?? Ja chodze do kosmetyczki 1 na miesiąc , zreszta opisałam Ci resztę w pierwszym poscie..Uważam , że nie powinnaś robić tego sama, bo podrażnisz b.delikatna skórkę...ja też placę 8 zł..
I jeszcze dlaczego w wieku 19 lat wstydzisz sie usunąć wąsik!! Matko! Przecież to norma!! Kochana idź do dobrej kosmetyczki i opisz jak bylo..
Bardzo sedecznie Cie ściskam Nie gniewaj sie aniolku i całuje
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 15:58   #65
kinia;)
Raczkowanie
 
Avatar kinia;)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 81
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

Thx Nutka ale to właśnie rzecz w tym, że dzieci w podstawówce nie zwracają za bardzo uwagi na wygląd a w liceum już tak. Tak dokładniej to chodzi o to, ze np.jeden chłopak rozmawia z moją koleżanką i mówi ze muszę być "fajną dziewczyną", ale jednak przez rok jak się już widujemy na korytarzu nawet do mnie nie zagada bo jak sobie pomyślę to jaka to przyjemność spotykać się z dziewczyną z wąsami Więc jak on zareaguje np. teraz widząc mnie "inną"? Ja już sama zgłupiałam chyba przez to wszystko
kinia;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 17:09   #66
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

...ale żabciu, w liceum koleżaneczki zwracaja uwagę jak ktora o siebie nie dba a co do chlopaka to po co sie stresujesz wydepiluj wąsik (żadnych SKUTKÓW nie ma!!!) a on tylko zauważy że jesteś śliczna i że cos sie zmienilo , ale nie bedzie wiedział coo-takie juz są chlopy
Idź cholerka (!!!!) do tej kosmetyczki MARSZ!! Nie marudź i napisz jak ci!

Caluski i cmoczki
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 18:05   #67
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

Kiniu,nie przejmuj się tak. Depilacja wąsika to w dzisiejszych czasach norma.Naprawdę wiele kobiet usuwa to niepotrzebne,niedodające uroku owłosienie.Nie martw się na zapas tylko usuń wąsik w gabinecie kosmetycznym.Kosmetyczka powinna zalecić Ci preparaty do stosowania po depilacji :ampułka opóźniająca odrost włosów i łagodząca podrażnienie, Folisan - zapobiega podrażnieniu mieszków włosowych- stosuje sie go gdy włoski zaczynają odrastać ,a jest tendencja do krostek po depilacji. Po depilacji woskiem odrost włosów jest wolny i nie jest to widoczne jako gwałtowne pojawienie się dużej ilości włosków ,to będzie stopniowy odrost.Następną depilację zrobisz gdy włoski już trochę odrosną , nie trzeba czekać aby był to pełny odrost.A chłopakowi na pewno będziesz podobała się bez wąsika.Moja najmłodsza klientka miała 12 lat gdy zgłosiła się na depilację wąsika i od kilku lat regularnie poddaje się temu zabiegowi - taki drobiazg a pozwolił jej pozbyć się kompleksów.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-02-24, 18:40   #68
kinia;)
Raczkowanie
 
Avatar kinia;)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 81
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

Jestem Wam baaaaardzo wdzięczna za odpowiedzi W najbliższych dniach i tak nie wybiorę się do kosmetyczki bo mam jakiegoś "syfka" nad górną wargą a do czasu aż mi zniknie to jeszcze to przemyślę i może się wreszcie wybiorę do kosmetyczki. Piszecie mi że regularnie chodzicie do kosmetyczki, ale czy po pierwszej wizycie u kosmetyczki będę mogła sama wykonywać depilację w domu plastrami i czy nie dostanę przebarwień albo jakiś krostek, bo niestety ale ciągłe wizyty u kosmetyczki kosztują, tym bardziej że jak napisała "mariquita" włoski odrastają jej w ciągu kilku dni i to mnie troszkę przeraża że ze mną też tak będzie sorrrrki, że tak Wam głófffkę zawracam moimi ciągłymi wątpliwościami
kinia;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 19:02   #69
kinia;)
Raczkowanie
 
Avatar kinia;)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 81
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

Upsssss! Właściwie chciałam napisać ze mam tego "syfka" na górnej wardze na ustach, czy to może być w najbliższych dniach przeszkodą do wykonania depilacji? A zresztą to już stało się chyba moją obsesją, nawet mój horoskop odradza mi w najbliższym czasie wszelkich zabiegów kosmetycznych. Muszę coś zrobić żeby przestać się zadręczać i ciągle zasłaniać usta ręką ufffff, kiedy to siem skończy Jeszcze raz dla Was
kinia;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-25, 10:13   #70
nissia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 29
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

Hej!Ja milam ten problem przez prawie 21 lat!!!Wczoraj sie go pozbylam-troche pod przymusem.Poszlam z kumplea do kosmetyczki,chciala milec manicure.Jak ejej robili zabieg aj przygladalm sie innym pacjentka.Wlasnie przyszla starsza kobieta na min, depilacje waskia.Bradzo mnie zo zaciekawilo i bacznie obserwowalam.Wtedy moja kumpela (dzieki kaska) wypalila,ze ja od dluzszego czasu chce sie tego pozbyc ale sie boje i zawsze znajde jakies ale.No wiec jej znajoma mnie siup na fotel i wyrywac.Glupio mi bylo prostestowac wszystkie klientki i praktykantki sie na mnie patryzly.Chwila i juz tego cholerstwa nie milam.Teraz sie czuje super!!!Poczekaj az Ci sie ten syfek zagoi i smilo idz usun to pierunstwo!!!
nissia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-25, 12:29   #71
kinia;)
Raczkowanie
 
Avatar kinia;)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 81
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

Nissia dzięki! Też bym tak chciała żeby ktoś mnie jakoś zaciągnął do tej kosmetyczki. A teraz nastawiłaś się już na ciągłe wizyty u kosmetyczki? I nic Ci sie nie pojawiło w tym miejscu po usunięciu? Pozdrafffiam
kinia;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-25, 12:31   #72
kinia;)
Raczkowanie
 
Avatar kinia;)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 81
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

A może spróbuję rozjaśnić wodą utlenioną?
kinia;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-25, 12:37   #73
mariquita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 160
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

hehe...woda utleniona nie da rady...probowalam ale mozesz sobie zakupic krem rozjasniajacy sally hansem - uzywalam i musze przyznac ze jest skuteczny. teraz gdy nie mam czasu lub ochoty sc do kosmetyczki na wosk uzywam jego. fakt ze kosztuje lekko ponad 30 zl,ale za o starcza na dluuugo. pozdrofffki
mariquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-25, 12:41   #74
kinia;)
Raczkowanie
 
Avatar kinia;)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 81
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

Oooooo, to może spróbuję najpierw tego kremu I naprawdę wąsik staje się mało widoczny po nim? I na jak długo? Thx,mariquita
kinia;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-25, 15:23   #75
mariquita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 160
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

nie...on nie staje sie malo widoczny...on sie staje nieomalze niewidoczny jak nie za pierwszym razem, to za drugim (mozesz to zrobic dwa razy pod rzad),no przynajmniej u mnie go nie widac. aha...i nie przestrasz sie ze na poczatku wybieli Ci tez skore,po 5 minutach ten efekt zniknie papa
mariquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-25, 15:32   #76
mariquita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 160
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

zapomnialam napisac na jak dlugo sie wybarwia..wiesz,ciezko stwierdzic.ale tak przynajmniej z miesiac...
mariquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-25, 16:51   #77
kinia;)
Raczkowanie
 
Avatar kinia;)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 81
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

Jutro wybiorę się po ten krem. Ale gdzie go mogę kupić, w sklepie kosmetycznym? A własciwie to on jest przeznaczony do wąsika bo nie wiem jak mam o niego zapytać, poprostu mam poprosić o krem rozjaśniajacy sally hansem? Mam nadzieję że i mi pomoże ten krem thx,mariquita
kinia;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-25, 17:30   #78
kinia;)
Raczkowanie
 
Avatar kinia;)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 81
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

Mariquita czy to ten krem http://mportal.perfumeria.pl/x_C_I__...9-7010001.html ? I co to jest ten aktywator?
kinia;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-25, 18:25   #79
mariquita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 160
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

sorki,ze tak dlugo nie odpisywalam.tak,to jest dokladnie ten krem.kupisz w sklepie kosmetycznym albo drogeriach natura.dokladnie to sie zwie krem do rozjasniania wlosow na twarzy.powodzenia,napisz jak poszlo
mariquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-25, 18:32   #80
mariquita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 160
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

a co do pytania o aktywator. w pudelku masz pudeleczko z kremem, pojemnik z aktywatorem (to taki bialy proszek,tacke do mieszania jednego i drugiego i szpatulke. istnieje tylko ryzyko,ze mozesz miec uczulenie - w tym celu (jak z reszta pisze w zalaczonej ulotce) trzeba zrobic wczesniej probe. ja mam skore nawet wrazliwa i mnie on nie podraznia,ale w sumie to zalezy pewnie od jednostki. p.s fakt ze przy rozjasnianiu czuje szczypanie,ale zaczerrwienienie znika w kilka minut i nie mam jakichs niemilych niespodzianek.pa
mariquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-25, 19:10   #81
kinia;)
Raczkowanie
 
Avatar kinia;)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 81
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

Dzięki za odpowiedź, jutro postaram się kupić ten krem i napiszę jak mi poszło pozdraffffffiam
kinia;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 11:48   #82
kinia;)
Raczkowanie
 
Avatar kinia;)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 81
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

Mariquita POMOCY!!! Po tym kremie moje włoski zrobiły się rudeee co mam teraz zrobić? a moze trzymałam za krótko krem (ok.8min.+5min. tak jak pisało)
kinia;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 12:08   #83
mariquita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 160
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

rude???kiedy uzylas kremu?jak np. wczoraj,albo kilka godzin temu,to zastosuj go jeszcze raz - znow seria 8+5 min. zwroc uwage na dokladnosc odmierzania proporcji kremu-moglas dodac za malo aktywatora
mariquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 12:12   #84
kinia;)
Raczkowanie
 
Avatar kinia;)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 81
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

Spróbuję jeszcze raz, a jaki kolor mają twoje włoski po uzyciu tego kremu? Moze ty masz ciensze włoski od moich i tak nie widac tego A uzyłam tego kremu dzisiaj rano.
kinia;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 12:20   #85
mariquita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 160
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

jak uzylas dzis rano to za jakies 2 - 3 godziny zrob to jeszcze raz. nie wiem jakie sa twoje wloski,ale moje po tyym wyrywaniu woskiem sa krotkie,ale za to grube i ciemne,wiec mysle ze raczej nie delikatniejsze niz twoje. sprobuj dzisiaj w jakichs odstepach czasowych zstosowac kilka razy (tylko nie wydluzaj czasu trzymania,tylko czestotliwosc stosowania)...ja na poczatku musialam uzyc kremu dwa razy,prawie ze pod rzad (odczekalam 3 godzinki),zeby wloski staly sie jasne.nie wiem jak nazwac ich kolor - zblizony do blondu...no nie wiem,taki jak np. wloski na policzkach...no takie niewidoczne...mam nadzieje ze sie uda,trzymam kciuki.
mariquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 12:34   #86
kinia;)
Raczkowanie
 
Avatar kinia;)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 81
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

Teraz to juz boje sie nakładać krem znowu, bo jak staną się jeszcze bardziej ruuude(czy nawet złote) niż są?
kinia;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-02, 16:58   #87
martamarta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

no i jak tam kiniu twoj problem stal sie juz niewidoczny,bo wlasnie zazstanawiam sie czy waro kupic ten krem bo jesli rzezcywiscie 2 seansestarczaja to biegne juz do drogerii
martamarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-02, 20:49   #88
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

Hmmm, z tą 'niewidocznością' rozjaśnionego wąsika to jest tak, że u mnie byłby niewidoczny, bo mam b. jasną cerę (ale i tak wolę go wyrywać - sama), ale moja koleżanka o trochę ciemniejszej karnacji chodzi z takim białym wąsem i to dziwnie troche wygląda...
benny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-19, 18:35   #89
morganaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 48
wąsik

witam,bylabym niezmiernie wdzieczna gdyby ktos zechcial mi udzielic odpowiedzi na pytanie jak najskuteczniej usówać meszek nad górną warga?
morganaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-19, 18:52   #90
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Re: depilacja meszku nad górną warga

Ostatnio kupiłam Nair - Krem do depilacji twarzy z pędzelkiem. Kosztował trochę ponad 20 zł. Nie podrażnił, włoski usunął skutecznie po minimalnym podanym czasie, ale mam delikatne. Właśnie mijają dwa tygodnie i muszę powtórzyć operację Wosku się boję ze względu na naczynka. No i podobno boli, więc pewnie sama bym sobie tego nie zrobiła, a do kosmetyczki nie mam czasu biegać Były ostatnio podobne wątki, więc sprawdź opinie, które się tam pojawiły. Może znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 09:50:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.