slady po ranach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-02-23, 11:58   #1
marcin1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 2

slady po ranach


juz kiedys napisalem tekst na tym forum,pod nickiem "marcin",dotyczyl on sladu jaki zostal mi po upadku na zlodowacialy snieg.wypadek mial miejsce na poczatku grudnia,efektem byla rana pod okiem i na czole.zadna z tych ran nie byla gleboka,byly to typowe rany stluczeniowe.pod okiem zostal mi jednak slad po wypadku.jest to spora czerwona plamka pod okiem lekko wchodzaca na policzek.nie jest to blizna,raczej czerwonawy slad po ranie.w odpowiedzi na moje ostatnie pytanie polecono mi stosowanie preparatu - zelu o nazwie "contratubex",prepara t stosuje od dluzszego czasu,slad nieco zmniejszyl intensywnosc ale caly czas isntieje,od jakiegos czasu nie zmniejsza sie juz.

jest bardzo nieestetyczny i musze caly czas dla jego zatuszowania stosowac korektor,co juz mnie strasznie meczy,mam pytanie co mam teraz zrobic???

chodzi mi o kazdy zabieg ktory usunalby ten slad,obojetna jest dla mnie cena oraz czy to bedzie zabieg kosmetyczny,dermatologicz ny czy moze musze isc na jakis zabieg zwiazany z chirurgia plastyczna.

liczy sie tylko dobry skutek

z gory dziekuje za wszelka pomoc
marcin1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-23, 12:03   #2
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: slady po ranach

Spróbuj jeszcze kremu Epitheliale z firmy A-Derma
(opis jest w newsach, recenzja w KW)
pozdrawiam
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-23, 12:11   #3
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: slady po ranach

Są także zabiegi typu wprowadzenie barwnika pod skórę (coś jak makijaż permanentny) Jeżeli chodzi tylko o wyrównanie koloru blizny (jak mówisz nie jest głęboka), to możnaby się nad tym zastanowić - tylko taki zabieg trzeba powtarzać co kilka lat bo barwnik się rozmywa.

Spróbuj może podzwonić po ośrodkach wykonujących tego typu zabiegi w Twojej okolicy i spytać czy to w Twoim przypadku ma sens, jakie to niesie ryzyko i czy da pożądany przez Ciebie efekt.

pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.