Krem do cery mieszanej dla 35 latki - co kupic pomocy !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-11, 17:47   #1
glamdring
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 3

Krem do cery mieszanej dla 35 latki - co kupic pomocy !!!


witam!
Potrzebuje i poszukuje porady !!!
jaki krem kupic na zmarszki czy raczej przeciw zmarszczkom kobiecie 35 lat o cerze mieszanej... co na dzien, co na noc a co pod oczy ????
dzieki za wszystkie sugestie,
M.
glamdring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 18:04   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Krem do cery mieszanej dla 35 latki - co kupic pomocy !!!

a wyprobowalas ten nowy Vichy Miokine czy jak go tam pisza. Polecialam mojej szwagierce 24 latce jako kuracja na pierwsze zmarszczki mimiczne i sama go jej ze 3 razy podebralam. Obie pialysmy z zachwytu, wiec mysle ze tym bardziej dla ciebie powinien sie nadawac. Ma raczej delikatna konsystencje i szybko sie wchlania. Popros o probke moze bedzie ci pasowal. Ja niby juz wybrobowalam ale chccialabym jeszcze raz , tzn dluzej pouzywac i szukam probki w aptece nawet nie pytam bo pewnie nie beda miec a w gazetach sie jeszcze nie natknelam chodz nos stop reklamuja to tylko czakac kie4dy probke zamieszcza
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 18:18   #3
glamdring
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 3
Re: Krem do cery mieszanej dla 35 latki - co kupic pomocy !!!

Dzieki Moni !
poszukam tego Vichy, posprawdzam... choc stronka firmy jest dretwa i trudno cos znalesc..
M.
glamdring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 18:39   #4
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: Krem do cery mieszanej dla 35 latki - co kupic pomocy !!!

Moim ostatnim odkryciem jest NutriChoc z serii Bio Specific YR. Wprawdzie jest to krem odżywczy, ale moja mieszana 28-letnia cera go uwielbia W życiu bym nie pomyślała, że dla mieszanej cery nadałby się taki krem - spróbowałam ot tak, żeby spróbować, bo dostałam próbki I niespodzianka! O dziwo buzia się po nim nie błyszczy jakoś wyjątkowo, a za to jest naprawdę jakaś taka świeża i "elastyczna". Skończyłam już jeden słoiczek i właśnie kupiłam następny... Spróbuj, w YR na ogół nie ma problemu z próbkami
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 23:32   #5
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Krem do cery mieszanej dla 35 latki - co kupic pomocy !!!

czy ten krem ma filtry?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-12, 11:11   #6
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: Krem do cery mieszanej dla 35 latki - co kupic pomocy !!!

No niestety nie ma to jest wada większości kremów
YR... Chociaż dla mnie akurat na codzień to nie jest wielki
problem, bo raczej większość czasu spędzam w
zamkniętych pomieszczeniach... A na dłuższe "wypady"
na powietrze dosmarowuję się dodatkowo...
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-13, 19:15   #7
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Krem do cery mieszanej dla 35 latki - co kupic pomocy !!!

A ja radzę Ci się zainteresować nową serią Oceanica dla cery dojrzałej - VITALIFT (wszystkie proukty są już zgłoszone do KW, zdaje się )
Są próbeczki - ja miałam krem na dzień, na noc i pod oczy - i jestem zachwycona kremem na dzień i pod oczy - ten ostani przypomina mi tak chwalony kremik Thalgo .
Skład - naprawdę interesujący. Liftiline może nie jest tak "najnowszym" składnikiem jak twierdzi producent (zresztą występuje też w serii Fitocitrus która jest na rynku już dobre 2 lata) ale jednym z ocenianych jako skuteczniejsze.
Miłym zaskoczeniem było dla mnie że kremy znacznie lepiej się przyswajają niż dotychczas mi znane kremy oceanica z tzw. selektywnych linii a przede wszystkim mają NARESZCIE przyjemną, delikatną kompozycję zapachową. A poza tym taniocha - ja widziałam je w sklepie po cenie wyższej niż w zgłoszeniu, ale nie przekraczającej 20 zł.
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-13, 19:54   #8
Butterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 90
Re: Krem do cery mieszanej dla 35 latki - co kupic pomocy !!!

Witaj Mago,
W zgłoszeniu wyczytałam że ta seria jest przeznaczona dla skóry dojrzałej. Po ostatnim przeczytaniu postu na temat cery dojrzałej zgłupiałam, bo okazało się że mam jednak cerę dojrzałą (29 lat)
Ale do rzeczy: zwracam się z zapytaniem czy ta seria będzie odpowiednia dla mnie. Szczególnie ostrzę sobie zęby na krem pod oczy
Może mi doradzisz bo testowałaś, czy zatyka pory?
Pozdrawiam

P.S. Czekam na maila od Ciebie
Butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-13, 20:23   #9
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Krem do cery mieszanej dla 35 latki - co kupic pomocy !!!

Eh, z tą cerą dojrzałą .. to bardzo zależy - po 25-tym roku życia zaczyna spadać produkcja kolagenu i ogólnie zdolność skóry do samoregeneracji, więc cera jest dojrzała, ale najczęściej kobiety kierują się wyglądem cery, a ten co najmniej do 35-go, czesem 40-go roku potrafi być mylący .. potem jest już różnie - albo skóra starzeje się z miesiąca na miesiąc, albo niekoniecznie - wszystko zależy od rodzaju cery, trybu życia i predyspozycji genetycznych ..
Jedno jest pewne - trzeba zapobiegać zmarchom i korygować najmniejsze oznaki pogorszenia kondycji cery - zmniejszenie nawilżenia, elastyczności i jędrności, drobne linie To opóźnia powstanie zmarszczek głębokich, bo gdy one powstaną, to juz za późno na interwencję ... chyba że u lekarza

A co do Vitalifta - neteti, na podstawie 1 próbki to ja nie umiem stwierdzić, czy zatyka pory (wystarczył na 2 razy; ale tego pod oczy miałam 2 szt. i starczył mi na kilka dni - naprawdę, bardzo i się podoba, chociaż przyznam, że na półce stoją inne markowe kremiki ... tylko dlatego na razie się nie rzuciłam, trzeba je wysmarować ...

P.S. a mejlika wysmarowałam
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.