wybielanie plam + samoopalacz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-22, 23:17   #1
nathii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 8
GG do nathii

wybielanie plam + samoopalacz?


Nie wiem czy to juz było, ale nic na ten temat nie mogę znależć. Mam brązowe plamy na czole od opalania i własnie próbuję je usunąć. Najpierw uzywałam Unitone4 - Izis, a teraz Thalgo. No, ale do rzeczy... chodzi o to, że mamy lato i chciałabym troszkę przybrązowić buźkę, wiadomo że przy plamach o opalaniu mogę zapomnieć, czy w takim razie mogę uzywac samoopalacz? wiem, że nie jest szkodliwy, ale kremy wybielające usuwają brązowy pigment ze skóry (tak słyszałam) więc czy te dwa kosmetyki się nie wykluczją wzajemnie? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje na ten temat
nathii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-22, 23:42   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: wybielanie plam + samoopalacz?

nathii napisał(a):
> ale kremy wybielające usuwają brązowy pigment ze skóry (tak słyszałam) więc czy te dwa kosmetyki się nie wykluczją wzajemnie?
pigment (melanina) nie ma nic wspólnego z działaniem samoopalacza. możesz stosować te dwa produkty jednocześnie, z tym, że jeśli wybielacz jest na kwasach, to możesz niwrównomietrnie samoopalić się.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-22, 23:54   #3
nathii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 8
GG do nathii
Re: wybielanie plam + samoopalacz?

dziekuje bardzo za odpowiedz. Głównym składnikiem kremu wybielajacego, który ja teraz używam (unizone - thalgo) jest bakteria drożdżowa (mam nadzieję, że skuteczna ), a poza tym nie zawiera on chyba kwasów, bo kosmetyczka poinformowała mnie, że przy stosowaniu tego preparatu zabronione jest ich używanie hmmm. Jeszcze raz bardzo dziękuję, przesłałabym Ci buziaczka, ale niestety jeszcze nie doszłam jak się je wysyła <cmok>
nathii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.