cilest...trądzik itd - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-13, 08:29   #1
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna

cilest...trądzik itd


dziewczyny wiem ze temat Cilestu zostal poruszany wiele razy, ale wczoraj bylam u ginekologa i przepisala mi tenn preparat...po przeczytaniu ulotkki troche sie przerazilam.Zawsze myslalam ze tabletki antykoncepcyjne pomagaja w tym aby miec ladna cere a nie wrecz odwrotnie.Mama cere mieszana i troche krostek.O w miare ladna cere walczylam dlugo( widomo okres dojrzewaniadal o sobie znac).tera boje sie ze to moze do mnie wrocic.poza tym czy gdybym przestaal nagle brac to wszystko wroci do normy..czy tabletki antykoncepcyjne nie wplywaja jakos ( nie zmieniaja) ggospodarki hormonalnej????czy biorac cilest zauwazylyscie pogorszenie cery?a moze pogorszenie cery wystepuje u dziewczyn z sucha cera, a nie np. z tlusta lub mieszana???prosze o odpowiedz
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-13, 10:52   #2
geofizyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5
Re: cilest...trądzik itd

czes joasiuja biore cilest od 2 lat i jak do tej pory nie zauważyłam czegoś złego,wprawdzie nie biorę na cerę lecz jako tabletki antykoncepcyjne,ale jestem zadowolona,nie tyję nie mam mdłości,cera bez zastrzezen,od czasu do czasu cos wyskakuje-ale da sie wytrzymac,na trądzik jak bylam młodsza brałam Diane35-od ginekologa-byl ok,po zaprzestaniu tez nie mialam wiekszych problemów,sugeruję ci jednak skoro traktujesz te tabletki tylko jako lek na trądzik,a nie tez przeciw ciązy to może zastęp je innymi tabletkami,które nie ingerują tak bardzo w gospodarkę hormonalną-ja wprawdzie nic nie miałam,ale słyszałam wiele niepochlebnych opini na ten temat-także radzę Ci zastanów się dobrze papa
geofizyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-13, 11:30   #3
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna
Re: cilest...trądzik itd

wlasnie poszlam do ginekologa..i chcialam tabletki ze wzgledu na wlasciwosci antykoncepcyjnecere chcem miec ladniejsza przy okazji.a jaki masz rodzaj cery?bralas diane ze wzgledu na tradzik?
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-13, 11:49   #4
frankfuterka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 24
Re: cilest...trądzik itd

witaj Joanna
ja też brałam cilest do niedawna (bo właśnie rozstałam się z ukochanym ) i po wielu innych (mersilon, logest, diane35 i coś tam chyba jeszcze ginekolog eksperymentował) w końcu lekarz (zmieniłam i ta ginekolog jest super) dobrał mi cilest. byłam zadowolona, przede wszystkim nie tyłam jak wcześniej i nawet udało mi się zżucić wagę, a z cerą (mam mieszaną) nie miałam rzadnych problemów. ale trzeba podkreślić, że to co jednemu pomaga innemu może zaszkodzić, ponieważ rzeczywiście pigułki wpływają na naszą gospodarkę hormonalną, dlatego ważny jest dobry ginekolog, taki, który przed przepisaniem Ci czegoś, najpierw zrobi badania i się zastanowi co dla Ciebie będzie najlepsze (ja takiego znalazłam po 3latach ).
życzę powodzenia
zuza
frankfuterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-13, 13:05   #5
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna
Re: cilest...trądzik itd

pewnie byls prywatnie..ja tez chcialam isc za kaske..ale poszlam normalnie.jak cos to pojde prywatnie. a na kase chorych...nawet badan mi nie zrobila..beznadzieja
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-13, 14:00   #6
frankfuterka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 24
Re: cilest...trądzik itd

właśnie na odwrót, ciągle chodziłam prywatnie, a jak już mnie to wszystko wkurzyło na maksa, bo nic nie robili a 50-60 zł kasowali, to się wkurzyłam i poszłam do przychodni i tam trafiłam na świetną babkę. ona zleciła badania, zrobiła ze mną wywiad co i jak i "co dziwne" zbadała nawet piersi, bo ci wcześniejsi nawet o tym przez chwile nie pomyśleli. i dobrała mi odpowiedni środek, nie pierwszy z brzegu czy taki za jaki mają wiekszą prowizję. no cóż trzeba trafić. szczęśliwych poszukiwań a kasy to i tak dużo wydasz na pigułki, więc na lekarzu trzeba oszczędzić

zuza
frankfuterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-13, 18:10   #7
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna
Re: cilest...trądzik itd

chlopak placi...a mi zadnych badan nie zrobila..zadnego wywiadu.nic...no coz tacy sa lekarze
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-13, 19:09   #8
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: cilest...trądzik itd

cilest jest bardzo dobry, wczesniej bralam diane i uwazam to za najwiekszy blad mojego zycia, cilest raczej nei wplywa na cere, wczoraj mi kumpela powiedziala ze mam cere jak laleczka hehe
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-13, 19:33   #9
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna
Re: cilest...trądzik itd

czyli wplywa.ale pozytywnie?
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-13, 19:34   #10
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna
Re: cilest...trądzik itd

czyli wplywa.ale pozytywnie?
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.